Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΙΑ!!!!!

Την επομένη του γάμου πουρνό πουρνό;;;;;;;;;;;;; όχι, ρε παιδί μου.............

Oh yessssssssssss !!! δεν πειραζει Ελλη μου εμεις να ειμαστε καλα να τρεχουμε στα νοσοκομεια :tongue::tongue::tongue:

εσυ τι νε α??? ολα καλα?

τι εχει το μενου σημερα???

Σε γλωσσοφάγανε βρε κορίτσι, επειδή θα γίνεις κούκλα νύφη! :?

Εύχομαι να είσαι αρκετά καλά και να μπορέσεις ν' απολαύσεις το γάμο όσο γίνεται και μετά περαστικά και γρήγορη ανάρρωση!

Βάλε κι εσύ κανένα γύψο, να είστε παρέα με την αχιλέας. Θα έρχομαι εγώ, να σας ζωγραφίζω γοργόνες πάνω στους γύψους. :tongue::tongue::tongue:

μωρε και με γλωσσοφαγανε...και εγω δεν ξερω ποσα φασκελα μου εχουν ριξει :tongue::tongue::tongue:.....σας το εχω ξαναπει...πρεπει να ημουν πολυ κ@λοπαιδο στην προηγουμενη ζωη...γιατι σε αυτη ειμαι ΚΙΟΥΡΙΑααα :tongue::tongue::tongue:

ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ........παρε κανα μαρκαδορο και το Γιαννακη σου και ελατε για χειροτεχνιες στα ποδια μας (Αχιλεα και δικο μου) :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Eγώ βρε κορίτσια, έχω έναν πόνο που δε μπορώ να πάω στους U2.........φτουυυυυυυυυυ..........κι άλλη χαμένη ευκαιρία..............

παρςε ενα ντεπονακι και θα σου περασει :tongue::tongue::tongue:

κριμα ....δεν εχουμε συχνα τετοιες ευκαιριες....ελπιζω να ξαναρθουν καποια στιγμη και να τους απολαυσεις απο αρρενα !!!!!! :cool::D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Eγώ βρε κορίτσια, έχω έναν πόνο που δε μπορώ να πάω στους U2.........φτουυυυυυυυυυ..........κι άλλη χαμένη ευκαιρία..............

ΜΗΝ το σκέφτεσαι! (εγώ έτσι κάνω :tongue:)

ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυ........παρε κανα μαρκαδορο και το Γιαννακη σου και ελατε για χειροτεχνιες στα ποδια μας (Αχιλεα και δικο μου) :tongue::tongue::tongue:

Α, ο Γιάννης δεν ξέρει να ζωγραφίζει ακόμα, το πολύ πολύ να σας κάνει χεριές με σοκολάτα! :tongue:

Ξέρω, θα του βουτήξουμε τα χέρια σε χρώματα και θα κάνει σχέδια με τα χεράκια στους γύψους.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

παρςε ενα ντεπονακι και θα σου περασει :tongue::tongue::tongue:

κριμα ....δεν εχουμε συχνα τετοιες ευκαιριες....ελπιζω να ξαναρθουν καποια στιγμη και να τους απολαυσεις απο αρρενα !!!!!! :cool::D:D:D

ναι, καλά..............φιάχνω ψάρι ψητό και ψαρόσουπα γιατί την είχα πεθυμήσει τρελά, αλλά στους άλλους δεν πολυαρέσει.....αλλά μαγειρεύω έτσι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΗΝ το σκέφτεσαι! (εγώ έτσι κάνω :tongue:)

Α, ο Γιάννης δεν ξέρει να ζωγραφίζει ακόμα, το πολύ πολύ να σας κάνει χεριές με σοκολάτα! :tongue:

Ξέρω, θα του βουτήξουμε τα χέρια σε χρώματα και θα κάνει σχέδια με τα χεράκια στους γύψους.

χαχαχαχαχχααχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχ...ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ !!!!! :D:D:D

και με σοκολατα δεν εχω προβλημα :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι, καλά..............φιάχνω ψάρι ψητό και ψαρόσουπα γιατί την είχα πεθυμήσει τρελά, αλλά στους άλλους δεν πολυαρέσει.....αλλά μαγειρεύω έτσι

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τι ειπες τωρα???? :D:D:D

ΤΟ φαγητο μου ειναι η ψαροσουπαααα!!!!

εχω κανει παραγγελία στη μαμα μου την επομενη εβδομαδα που θα μεινω στο πατρικο να μου φτιαξει :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω τι ειπες τωρα???? :D:D:D

ΤΟ φαγητο μου ειναι η ψαροσουπαααα!!!!

εχω κανει παραγγελία στη μαμα μου την επομενη εβδομαδα που θα μεινω στο πατρικο να μου φτιαξει :D:D:D

Ναι ωραίο το φαγητό, αλλά για να επανέλθουμε στο θέμα μας :tongue: το τραγούδι είναι καλύτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω...επεστρεψα...αφου μου βγηκε ο .... για να παω και να ερθω...και πηγα και στον ΟΑΕΔ τσαμπα και θα ξαναπαω τη δευτερα...ουφφφ κουραστηκα...

καλημερα αρχηγεεεε...

καλημερα μαεστρια...

ιωαννα καλως ορισες...

ελπιζω να μην ξεχναω καμια και με βριζεται...

ελλη μου τελικα θα την κανουμε τη συναντηση ή θα την αφησουμε για αλλη φορα που θα ειμαστε πιο πολλες? για παιδοτοπο δεν ξερω τι παιζει...δεν συνηθιζω να πηγαινω τα παιδια μου δεν τους γουσταρω καθολου τους παιδοτοπους...1-2 φορες πηγα και ψωνισαμε ιωση οποτε το αποφευγω δια ροπαλου:tongue::tongue::tongue:...αλλα ας κανονισουμε τι θα κανουμε γιατι μεσα στο σκ χανομαστε οι περισσοτερες...

σας γλυκοφιλω...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΒΡΕ ! βγηκα για λιγο και εγινε πανικος καλα μολις μπενω εγω νεκρα καλα !!!

χαχαχαχα!! φιλακια σημερα τρεχουν εμενα με κατι κολοεπιταγες αναθεματες ποιος τις ανακαληψε βρε κοριτσια πειτε μου να του δωσω και εγω καποια φασκελα ετσι για να μου φυγει το αχτι!!!

Link to comment
Share on other sites

ΒΡΕ ! βγηκα για λιγο και εγινε πανικος καλα μολις μπενω εγω νεκρα καλα !!!

χαχαχαχα!! φιλακια σημερα τρεχουν εμενα με κατι κολοεπιταγες αναθεματες ποιος τις ανακαληψε βρε κοριτσια πειτε μου να του δωσω και εγω καποια φασκελα ετσι για να μου φυγει το αχτι!!!

Νομίζω ότι με καλημέρισες στο φβ έτσι;

Να ξέρεις ότι δεν μπορώ να μπω από δουλειά (μην με περάσετε και για αγενή). Το είδα απ' το μέηλ μου το μηνυματάκι σου κι ευχαριστώ. :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι με καλημέρισες στο φβ έτσι;

Να ξέρεις ότι δεν μπορώ να μπω από δουλειά (μην με περάσετε και για αγενή). Το είδα απ' το μέηλ μου το μηνυματάκι σου κι ευχαριστώ. :D

το εχω διαβασει αλλη φορα που το εχεις πει και δεν σε παρεξηγω απλα το πρωι εκτος απο εδω εγω καλημεριζω και τις κοπελες και στο φβ ετσι ως καλη φιλη σε καλημερησα ξεροντας οτι θα το δεις το απογευμα χιχιχι!! :rolleyes:;):tongue:

τιποτα η καλη μου η γιαγια μου ελεγε εσυ παιδι μου θα λες καλημερα σε ολους και ας μην τους ξερεις γιατι η καλημερα ειναι του θεουλι και ας πεσει κατω . :P:D

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω μια ιστοριουλα.

Πριν πολλα χρονια, ο ενας μου γιος ειχε την εξης απορια και με ρωτα με σοβαροτητα:

Μαμα, ο Νικος γιορταζει του Αγιου Νικολαου, Βασιλης του Αγ.Βασιλειου, ο ταδε του Αγ..Ταδε κλπ (να μην τα πολυλογω, καταληγει). εσυ ποτε γιορταζεις? Του Αγιου Μαμάου????:confused::confused::confused:

Και τωρα μετα απο 15 και ανω χρονια βρισκει τον Αγιο Μάμα και μου στελνει τον σχετικο συνδεσμο.

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/09/blog-post_2949.html

Ο νομος της σχετικοτητας!!!!!!!!!!!

Ντινακι, ειδες τι μου κανουν τα "φιλοσοφημενα" μου????


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πω μια ιστοριουλα.

Πριν πολλα χρονια, ο ενας μου γιος ειχε την εξης απορια και με ρωτα με σοβαροτητα:

Μαμα, ο Νικος γιορταζει του Αγιου Νικολαου, Βασιλης του Αγ.Βασιλειου, ο ταδε του Αγ..Ταδε κλπ (να μην τα πολυλογω, καταληγει). εσυ ποτε γιορταζεις? Του Αγιου Μαμάου????:confused::confused::confused:

Και τωρα μετα απο 15 και ανω χρονια βρισκει τον Αγιο Μάμα και μου στελνει τον σχετικο συνδεσμο.

http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/09/blog-post_2949.html

Ο νομος της σχετικοτητας!!!!!!!!!!!

Ντινακι, ειδες τι μου κανουν τα "φιλοσοφημενα" μου????

χαχαχαχχαχαχαχαχαχ ΔΕΝ παιζεται ο γιος σου!!!! χαχαχαχχααχαχα :cool::cool::cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...