Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

:wink:

ελλη μου καλά με κατάλαβες!!!!!!

σε όλες πολλά φιλιά σας αφήνω γιατί

έχω εκνευριστεί πάρα πολύ γιατί με πήρε η ιδιοκτήτρια του σπιτιού και μου είπε ότι το έδωσε αλλου!

έχω εκνευριστεί και στεναχωρηθεί πάρα πολύ γιατί είχα μετρήσει είχα φέρει μαστόρους, είχα πάρει προσφορες . επίσης χθες που μίλησα μαζί της μου είπε ότι ήθελε να προχωρήσουμε, τέλος πάντων δεν έχει νόημα απλά τα έχω πάρει πολύ άσχημα, μα πάρα πολύ άσχημα!

άντε τώρα βρες αλλο! θακατά

Απαπααααα!!!!!!..

δίκιο έχεις που νευρίασες:confused::confused:, αλλά από την άλλη καλύτερα που φάνηκε από τώρα ότι η γυναίκα δεν είναι συνεννοήσιμη:rolleyes: παρά να σου το βγαζε μετά τα συμβόλαια!:wink:..

Κάθε εμπόδιο για καλό τσιπουρίτσααα!!!!!...θα έχει μία ταλαιπώρια παραπάνω το θέμα-αλλά θα βρεις αυτό που θέλεις :D


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

:wink:

Απαπααααα!!!!!!..

δίκιο έχεις που νευρίασες:confused::confused:, αλλά από την άλλη καλύτερα που φάνηκε από τώρα ότι η γυναίκα δεν είναι συνεννοήσιμη:rolleyes: παρά να σου το βγαζε μετά τα συμβόλαια!:wink:..

Κάθε εμπόδιο για καλό τσιπουρίτσααα!!!!!...θα έχει μία ταλαιπώρια παραπάνω το θέμα-αλλά θα βρεις αυτό που θέλεις :D

μωρέ μια χαρά ακούγεται η γυναίκα, αλλά ...... είναι οι εποχες δύσκολες και προτιμησε την πιο οικονομική λύση κι ας ξέρει όπως μου είπε ότι μακροπρόθεσμα θα ήταν καλύτερη η δική μας περίπτωση! εχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ!

μας άρεσε, είχα μετρήσει, είχα φέρει μαστόρους να μου δώσουν προσφορές κλπ κλπ κλπ!!!!!!!!

έξαλλη είμαι !

Link to comment
Share on other sites

μωρέ μια χαρά ακούγεται η γυναίκα, αλλά ...... είναι οι εποχες δύσκολες και προτιμησε την πιο οικονομική λύση κι ας ξέρει όπως μου είπε ότι μακροπρόθεσμα θα ήταν καλύτερη η δική μας περίπτωση! εχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ!

μας άρεσε, είχα μετρήσει, είχα φέρει μαστόρους να μου δώσουν προσφορές κλπ κλπ κλπ!!!!!!!!

έξαλλη είμαι !

..δεν εχεις και μία δεύτερη επιλογή στο μυαλό σου; ή ήταν το μοναδικό στο οποίο είχες καταλήξει;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Εφαγα τη σαλατούλα...αλλά αυτό το κάτι που με πιάνει μετά το μεσημεριανό για σοκολάτα....

Θα πέσω για ύπνο να το ξεχάσω....χαχαχα

Γνωριμη αισθηση. Το παθαινα ΠΑΝΤΑ μετα το φαγητο. Μου κοπηκε απο οταν εβαλα στο τραπεζι την απαραιτητη σαλατα και ενδιαμεσα στα γευματα τα φρουτα. Βασικα το ενιωθα παντα οταν υπερφορτωνα το στομαχι μου στο μεσημεριανο. Ενιωθα μια καουρα και μολις ετρωγα σοκολατακι, νυστηριωδως χανοταν η καουρα. Και σιγουρα δεν ειχα κατι παθολογικο. Τωρα πια ειναι παρελθον.

Δοκιμασε να φας λιγοτερο φαγητο στο γευμα σου με περισσοτερη σαλατα και μετα 3 ωριτσες τσιμπα 1 φρουτακι. Πιστευω οτι δε θα σε πιασει αυτο το κατι για σοκολατα. Σε περιπτωση εκτακτης αναγκης, εεεε, φαε μια μικρη πλακα κουβερτουρας.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

ελλη μου καλά με κατάλαβες!!!!!!

σε όλες πολλά φιλιά σας αφήνω γιατί

έχω εκνευριστεί πάρα πολύ γιατί με πήρε η ιδιοκτήτρια του σπιτιού και μου είπε ότι το έδωσε αλλου!

έχω εκνευριστεί και στεναχωρηθεί πάρα πολύ γιατί είχα μετρήσει είχα φέρει μαστόρους, είχα πάρει προσφορες . επίσης χθες που μίλησα μαζί της μου είπε ότι ήθελε να προχωρήσουμε, τέλος πάντων δεν έχει νόημα απλά τα έχω πάρει πολύ άσχημα, μα πάρα πολύ άσχημα!

άντε τώρα βρες αλλο! θακατά

Λυπαμαι βρε κοριτσι μου. Καλα, δεν ειχες δωσει προκαταβολη για να το "καπαρωσεις"???


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

προκαταβολή δεν είχα δώσει γιατί συζητάμε τα περί ανακαινίσεως κλπ κλπ και γενικά μου είχε ακουστεί πολύ λογικός και μετρημένος άνθρωπος. μου ζήτησε να της κάνω μια ολοκληρωμένη πρόταση κλπ κλπ την οποία και έκανα χθες και της φάνηκε καλή όπως μου είπε... μετά το αγγουρι ....

τέλος πάντων πάμε για άλλα

παιδάκια σας φιλώ τα λέμε αύριο :)

Link to comment
Share on other sites

προκαταβολή δεν είχα δώσει γιατί συζητάμε τα περί ανακαινίσεως κλπ κλπ και γενικά μου είχε ακουστεί πολύ λογικός και μετρημένος άνθρωπος. μου ζήτησε να της κάνω μια ολοκληρωμένη πρόταση κλπ κλπ την οποία και έκανα χθες και της φάνηκε καλή όπως μου είπε... μετά το αγγουρι ....

τέλος πάντων πάμε για άλλα

παιδάκια σας φιλώ τα λέμε αύριο :)

Καθε εμποδιο σε καλο!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

ελλη μου......η δουλεια σου ειναι φανταστικη!!!!

θα παρω ιδεεςςςς!!!!!

ντελ μου ....απο μαμακιαση μπαμπακιαση ο μικρος μου αλλο πραγμα......ειμαστε αρχηγοι σ'αυτο!!!!

μπαμπακι ...δυστυχως ανεβαινουμε ...αρκετα σκαλακια για την ταξη μας....αισιοδοξουμε αυριο να βγαλουμε το γυψο....!!!!!

τσιπουριτσα ....μη στεναχωριεσαι για το σπιτι ...σκεψου καθε εμποδιο για καλο.....!!!!

παιδακια σημερα εχω 2 γιορτες...ευσταθιος ....ευσταθια.....εχω ηδη φαει 2 γλυκα και με περιμενουν στη σειρα αλλα 3 και 2 τραπεζια[μην στεναχωρησουμε κανενα]οποτε...δε με βλεπω κυρια.....θα φαω και ο θεος βοηθος.....εχω και διαιτολογο αυτη την βδομαδα........ιεστα!!!!!

με βλεπω να τα παιρνω συντομα τα κιλακια ...πισω!!!!

αυτα!!!!!!...να'στε καλα πολλα φιλακια!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

ελλη μου καλά με κατάλαβες!!!!!!

σε όλες πολλά φιλιά σας αφήνω γιατί

έχω εκνευριστεί πάρα πολύ γιατί με πήρε η ιδιοκτήτρια του σπιτιού και μου είπε ότι το έδωσε αλλου!

έχω εκνευριστεί και στεναχωρηθεί πάρα πολύ γιατί είχα μετρήσει είχα φέρει μαστόρους, είχα πάρει προσφορες . επίσης χθες που μίλησα μαζί της μου είπε ότι ήθελε να προχωρήσουμε, τέλος πάντων δεν έχει νόημα απλά τα έχω πάρει πολύ άσχημα, μα πάρα πολύ άσχημα!

άντε τώρα βρες αλλο! θακατά

τσιπουρακι μου γλυκο μη μου στενοχωριεσαι...παμε για αλλα και μαλιστα καλυτερα...

αχχχ καλε νοικιαζεται ενα απο πανω μου θες να ερθεις να με μαστιγωνεις και απο κοντα χιχιχιχιχιχιχι...αλλα νομιζω οτι ειναι λιγο μακρυα για σενα που δουλευεις βορεια προαστεια...ο αντρας που που δουλευει μαρουσι καθε μερα βριζει :(

ελλη μου......η δουλεια σου ειναι φανταστικη!!!!

θα παρω ιδεεςςςς!!!!!

ντελ μου ....απο μαμακιαση μπαμπακιαση ο μικρος μου αλλο πραγμα......ειμαστε αρχηγοι σ'αυτο!!!!

μπαμπακι ...δυστυχως ανεβαινουμε ...αρκετα σκαλακια για την ταξη μας....αισιοδοξουμε αυριο να βγαλουμε το γυψο....!!!!!

τσιπουριτσα ....μη στεναχωριεσαι για το σπιτι ...σκεψου καθε εμποδιο για καλο.....!!!!

παιδακια σημερα εχω 2 γιορτες...ευσταθιος ....ευσταθια.....εχω ηδη φαει 2 γλυκα και με περιμενουν στη σειρα αλλα 3 και 2 τραπεζια[μην στεναχωρησουμε κανενα]οποτε...δε με βλεπω κυρια.....θα φαω και ο θεος βοηθος.....εχω και διαιτολογο αυτη την βδομαδα........ιεστα!!!!!

με βλεπω να τα παιρνω συντομα τα κιλακια ...πισω!!!!

αυτα!!!!!!...να'στε καλα πολλα φιλακια!!!!

συμπεθερουλα δεν σε φοβαμαι εσενα με τα τραπεζοματα...ακομη και να φας κατι παραπανω εισαι ικανη να μινεις μετα νυστικη για να ισοροπισεις τα πραγματα...

αλλωστε οπως λεει και η αρχηγος ενα ταρακουνημα ο οργανισμος το χρειαζεται...ποσο μαλλον απο σενα που εισαι τοοοσο ενταξει καθε φορα...

γοργονακια μου γλυκα καλο σας βραδυ


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

939116lp9s0mqfma.gif

Ελπιζω να ειστε καλα! Δεν προλαβαινω να σας διαβαζω συχνα, γραφετε σελιδες ολοκληρες, αυτο βεβαια σημαινει οτι η παρεα ειναι καλη και δυνατη!;)

Aφιερωμενο σε ολες σας!

mBrbpWwWafQ


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


939116lp9s0mqfma.gif

Ελπιζω να ειστε καλα! Δεν προλαβαινω να σας διαβαζω συχνα, γραφετε σελιδες ολοκληρες, αυτο βεβαια σημαινει οτι η παρεα ειναι καλη και δυνατη!;)

Aφιερωμενο σε ολες σας!

mBrbpWwWafQ

+

καλημερα ταρα χαχαχα!! εχουμε πολυ μπλα μπλα να λεγεται χιχιχι!!

και πολυ μου αρεσει η αφιερωση ευχαρηστουμε !!:):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...