Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Koρίτσια ζυγίστηκα σήμερα το πρωί και είμαι -600γρ.!

Να φανταστείτε ότι χθες (στο dinner and a movie ραντεβού μου) πήγαμε σε γκουρμέ εστιατόριο και - φυσικά - έφαγα απ' όλα.

Και πάλι είχα χάσει!!!

Πολύ το χάρηκα. Άντε, καλή αρχή. :D

μπραβο μαεστρια.....καλη αρχη και ...καλη συνεχεια να εχεις!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ντινα μου ετσι κανω και εγω.....καθε μερα οταν τελειωνει το σχολειο και δεν εχει κλαψει του δινω και απο ενα δωρακι.......οσο για τον ηλια αυριο παμε για ακτινογραφια και θα δουμε...!!!!

ζωη τι κανεις;;;;;και εγω πιστευω οτι σιγα σιγα θα συνηθισει....απλα επηρεαζει και μενα ψυχολογικα...την προηγουμενη βδομαδα ημουν ρακος......!!!!πεσαν ολα μαζι βλεπεις......!!!!!

λοιπον να καλοσωρησω και εγω τις καινουριες..γοργονιτσες....και καλα χασιματα να εχουμε!!!!!

ερι μου ...να χαιρεσαι τα παιδακια σου και να σου ζησει το καινουριο μελος..και μην αγχωνεσαι για τα κιλακια σου...πρωτα πρωτα εχει σημασια το μωρακι σου......

λιζακι στο ειχα πει οτι μπορει και νατην παρουν ....μπραβο κοπελιτσα μου!!!!

ολα καλα!!!

ας εχουμε λοιπον μια ομορφη μερα και μια καλη εβδομαδα!!!

βικυ μου το οτι βλεπει εσενα νταουν το αντιλαβανεται και λογικο μου ακουγεται αφου σου ετυχαν μαζι καποια πραγματα αλλα καλη μου πρεπει το ξερω οτι δεν ειναι ευκολο να σε δει ποιο ανεβασμενη για να νιωσει και εκεινος την σιγουρια οτι πανε καλα τα πραγματα με καταλαβες τι θελω να πω . μην νιωσει ανασφαλεια γιατι τον γυρνα πισω στο πως ηταν οταν τον ειχες σπιτι ..... ελπιζω να βελτιωθει η φαση να να ειναι χαρουμενος που θα πηγενει σοχλειο ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ!!!

Mermaids.jpg

ισως αργησω παλι αλλα θα επανελθω εχω να χασω και να κερδισω εδω!

makia makia makia makia makia

Ελα βρε χαμόμηλο !!!!! Μας έλειψες καλέ!!!!!! Αντε τακτοποίησε τα διάφορα θέματα κι ελα στην παρέα μας και πάλι!!!!!!! Ολες κερδίζουμε εδώ!

καλημερα γοργονιτσες μου...

[color=#ff0

0ff]μολις αφησα το Μαρακι στο σχολειο...πρωτη μας μερα στο προνηπιο...[/color]

αχχχ εχω πολυ αγωνια για το πως θα παει...

παντως σκασιλα της ετσι? πολυ ανεξαρτητη μου βγηκε...

Μαρια φευγω της ελεγα εγω...σημασια δεν μου εδινε...

τσιπουριτσα απο σημερα χορευω στον δικο σου διαιτολογικο ρυθμο...

Μπράβο στην Μαρία, να μην έχεις έννοια και να παραδειγματίζεσαι από το παιδί σου!!!!!!! Δύναμη και Θέληση!!!!!! Οσο για τη διαιτούλα, είμαστε εδώ συνέχεια όλες!!ότι θέλεις ρωτάς, γκρινιάζεις, φωνάζεις κλπ κλπ ;)

γοργονες που ειστε σημερα χαχαχαχα!!!

πολυ υπνος επεσε σημερα :?:

καλημέρα τρελοκομείο μου! αλλος τα ύπιε αλλος κοιμάται ε;;;;; για πες πως τα περάσατε;;;;;;;;;

ενας μικρος πανικος ντινακι....ο ηλιας εχει πολυ ταλαιπωρηθει με το γυψο.....ευχομαστε αυριο να ειναι καλυτερα ...εχουμε ακτινογραφια....και ο μικρος ...μας εσκασε την προηγουμενη βδομαδα.....αναγκαστικα και εβαλα τον αντρα μου να παρει αδεια....για βοηθεια....σημερα πηγαμε λιγο καλυτερα ...αλλα βουρκωμενος ολη την ωρα!!!!

περαστικά του βρε βίκυ μου! εύχομαι να τα ξεπεράσετε όλα γρήγορα :)

Ζωή μου bonjour! Μαεστρία τα ... σέβη μου... κιΟΥρία μου!

Αρχηγέ πως πάει η .... ίσωση;;;;;;; ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!Γέννησα και τώρα μου έχουν μείνει 11 κιλά!!!!!( Είχα πάρει 17....)Είμαι λοιπόν 71 κιλά και θέλω να τα χάσω...Δυστυχώς αυστηρή δίαιτα δεν μπορώ να κάνω γιατί θηλάζω και δεν μπορώ να πάω ούτε σε διαιτολόγο γιατί δεν έχω πού να αφήσω το μωρό....Όμως θα προσπαθήσω από μόνη μου να σταματήσω να τρώω παχυντικές τροφές μήπως και καταφέρω τίποτα....Αντικατέστησα το άσπρο ψωμί με μαύρο, την άσπρη ζάχαρη με μαύρη και το τυρί με milner.....Επίσης πίνω πολύ νερό και καθόλου αναψυκτικά......Μόνο χυμούς χωρίς ζαχαρη...Μπορώ να μπω στην παρέα σας για ψυχολογική υποστήριξη;;;;;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΓΟΡΓΟΝΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D

Eri καλως ορισες στην πιο ομορφη και τρελη παρεα!!!!!

Να σου ζησει το μωράκι σου!!!!!!!!!!

Φυσικα και δεν πρεπει να ακολουθησεις διαιτα!!!!!....καποια πραγματακια να προσεξεις ...χαλαρα και να κανεις μικρες αλλαγες στη διατροφη σου και ολα θα πανε καλα!!!

Ελλατωσε το αλατι

Κοψε αναψυκτικα και γλυκα

Πινε πολυ νερο

Με μετρο τα τυρια και αλλαντικα

Κανε 5 γευματα ημερησιως

Προσθεσε αρκετα φρουτα και χυμους

Το βραδινο σου να ειναι παντα ελαφρυ και οσο το δυνατον νωρις

Εδω ειμαστε ΟΛΕΣ για στηριξη και βοηθεια σε οτι χρειαστεις!!!!

Σε ευχαριστώ για τις ευχές σου!!!!!!

Αλήθεια;;;;;Εχουμε κοινές φίλες;Ποιές;;;;

Εντάξει το παραδέχομαι ότι είναι νωρίς αλλά έχω ανάγκη να επανέλθω για ψυχολογικούς κυρίως λόγους......Περνάω μια ψιλοκαταθλιψούλα...αυτή τη γνωστή επιλόχιο που λένε.....Όχι κάτι σοβαρό ή ανησυχητικό......Το περίμενα γιατί την πέρασα σε όλα μου τα παιδιά....Είναι λοιπόν ένας τρόπος να επανέλθω.....Βέβαια δεν μπορώ να κάνω κανονική δίαιτα αλλά τουλάχιστον να προσέξω τη διατροφή μου....και μόλις κόψω το θηλασμό.....θα τα δώσω όλα!!!!!!

Βλέπεις είναι πολύ εκνευριστικό να έχεις γεννήσει και να κυκλοφορείς ακόμα με ρούχα εγκυμοσύνης.....:mad:'Οπως επίσης είναι πολύ εκνευριστικό να σου λένε όλοι γύρω σου ότι σου έχει μείνει η κοιλιά και ο ποπός κάθε φορά που σε βλέπουν....:mad:Αισθάνομαι άσχημη και δεν θέλω να με βλέπει έτσι ο άντρας μου.....

και ψιττττττττττ....να μην αισθανεσαι ακθολου ασχημη !!!!...οι μανουλες ειναι ΟΛΕΣ ομορφες!!!!!.....εχεις στην αγκαλια σου το πλασματακι σου.....και αυτο απο μονο του σε κανει πανεμορφη !!!!!!...πιστεψε με ο αντρας σου βλεπει μια ομορφη γυναικα που του χαρισε το πιο ομορφο δωρο.....σιγα-σιγα θα επανελθεις στα κιλα σου....αλλωστε...τα κιλα τα πηρες σε 9 μηνες....θελει υπομονη και πεισμα.....εδω ειμαστε ΟΛΕΣ !!!!

Να πω και τον λογο της καθυστερησης μου σημερις. Ηρθα στη δουλεια στις 4. Εκανα ενα επαναληπτικο TRIPLEX για τα αρωστημενα φλεβακια των ποδιων μου. Και, το καλο ειναι οτι δεν εχει χειροτερεψει. Το παρακολουθω!!!!

καλημερα καλη μου Γιωργια!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ για τα καλα αποτελεσματα.....χαλαρα με το διαδρομο...ναι????....η υγεια μας πανω απο ολα!!!!

Μπράβο Γεωργία μου για τα ποδαράκια σου .Ευχομαι να γίνουν καλά και να μην ξαναχρειαστεί να κάνεις τπτ.

Ο μικρός ξεκίνησε μυξούλες οπότε το βράδυ προβλέπεται πολύ μακρύυυυυυυυυυυυυ.Αν σας πώ ότι δεν έχω αντοχές τι θα μου πείτε??Οπλιζομαι με υπομονη και τπτ άλλο.

Σημερα ήμουν κυρία.Εφτιαξα ντάκο τελικα΄και εφαγα και τώρα γαλατάκι με corn flakeσ.Πάντως ζυγίστικα και παρόλο το γουρούνιασμα των προηγούμενων ημερών δεν πήρα γρμ.Σταθερά στα 61,800.Αντε να φευγουν σιγα σιγα και τα υπόλοιπα.

Καληνυχτα σας

καλημερα κοριτσι!!!!

περαστικα στον μικρουλη σου....καιιιιι υπομονηηηηη θα περασει ;)

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ κοριτσι!!!!!!!!!

κΙΟΥριαααααααααααααααααααααααα !!!....και τελος τα γουρουνιασματα.....ελπιζω να σε ενθαρρυναν κ αλλο τα αποτελεσματα της ζυγαριας :D

Να'μαι κι εγώ...... τώρα σας ανακάλυψα!!

Λοιπόν απο χτες Παρασκευή και όχι Δευτέρα παρακαλώ... είπα κι εγώ πως ξεκινάω δίαιτα. Ας παραθέσω τα στοιχεία μου...

ύψος :1,73

ηλικία :27

βάρος :116

Επιθυμητό βάρος :65

και άτεκνη.

καλως ΟΡΙΣΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....στο πιο τρελο παρεακι !!!!

πρωτα απο ολα συγχαρητηρια που ξεκινας Παρασκευη και οχι Δευτερα!!!!!

ριξε μια ματια σε προηγουμενες σελιδες με συμβουλες απο ολες μας και καλη αρχη...αργοτερα οταν θα ειμαι πιο χαλαρη στη δουλεια θα κανω ποστ με τα σημαντικοτερα ποστ!!!!

...και μετά το διαφηστικό διάλειμμα να΄μαι πάλι....:P...τώρα θα κάνω ένα μεγάλο ποστ και θα με βαρεθείτε...

Έρη ήθελα να σου γράψω εχθές, ότι αυτό τον καιρό είναι απολύτως φυσιολογικό να φοράς πυτζαμούλες, φορμούλες και άλλα άνετα και χουχουλιάρικα, και για να αισθάνεσαι άνετα, και να είσαι έτοιμη να θηλάσεις, και γιατί το σώμα ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ δεν έχει επανέλθει ακόμη.

Και τώρα θα θυμώσω άσχημα!

Δηλαδή, ποιας γυναίκας σε όλη την ιστορία του ανθρώπινου γένους, επανήλθε το σώμα της μέσα σε τρεις εβδομάδες;;; Ποιος είναι αυτός ο ανεγκέφαλος που λέει σε τριών εβδομάδων λεχώνα ότι της έχει μείνει κοιλιά και ποπός;;; Ειλικρινά! αν ήμουν μπροστά σε τέτοια κουβέντα θα είχε να κάνει μαζί μου!

Φιλενάδα, είσαι μια πανέμορφη μανούλα τριών παιδιών! ΝΑ ΜΗΝ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΑΣΧΗΜΗ! Το μόνο που μπορεί να χαλάει το προσωπάκι σου αυτές τις μέρες είναι η μελαγχολία που περνάς. Βρες το χαμόγελό σου! μην αφήνεις κανέναν τρελό να σε επηρεάζει, γιατί το ξέρεις ότι λέει χαζομάρες....Σαράντισε με το καλό, και (δεν είσαι πρωτάρα) θα δεις πόσο θα έχει αλλάξει και πάλι το σώμα σου! ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!

Κι όποτε φρικάρεις, είμαστε όλο αυτιά!:PΟΚ;

Να πω στην penny και στη manoulina ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΑΤΕ!

Θα γνωριστούμε στην πορεία και θα πούμε πολλά σχετικά, αλλά και άσχετα με τη διατροφή, που όλα όμως χρειάζονται για καλή ψυχολογία....

Γιωργία μου, πολύ χάρηκα με το τρίπλεξ!

Ερώτηση: ποια είναι η στάση UP για τα πόδια; Εγώ ήξερα μόνο τα πόδια πάνω σε μαξιλάρι....

Μωρέ, λένε κι αυτοί οι γιατροί κάτι κουλά! όχι καρέκλα...όχι ορθοστασία, αλλά κίνηση...εσένα η δουλειά σου είναι καθιστική, εμένα ορθοστατική. Φαντάζομαι ότι αν κάναμε άλλου είδους δουλειές δεν θα είχαμε και τόσο έντονο πρόβλημα...οπότε σιγά το νέο....

Μου άρεσε πάρα πολύ αυτό που είπες

ειμαι εδω, συνεχιζω και εχω δηλωσει πως κανενας εκτος απο το Θεο μου, δεν θα με σταματησει ακομη κι αν φτασω στο στοχο των 68 κιλων σε 5 χρονια (πολλα λεω αλλα βρε κοριτσια, επι 20 χρονια εβαζα κιλα, ας κανω 2-3-5 χρονια να τα χασω. αρκει να εχω την υγεια μου και να μην τα ξαναβαλω ποτε).

Έχεις σκεφτεί (τώρα θα σε βάλω σε δουλειά) εκτός από τα ενδιαφέροντα ως προς τη διατροφή ποστς, να κάνουμε κι ένα με τις καλύτερες ατάκες ως προς τη διατροφή; Αυτές οι ατάκες με κάνουν πολλές φορές να σκέφτομαι περισσότερο, από το να διαβάζω μπλα μπλα......τι πρέπει, τι δεν πρέπει.....ιδέα έριξα, μη μαλώνετε....

Επίκαιρη η ερώτησή σου! πώς τα πάω;.......Τις τελευταίες τέσσερις μέρες ΧΑΛΙΑ......

Μωρέ, αυτή η δουλειά που κάνω με την καλή διατροφή έχει ασυμβατότητα!

Βγάλαμε κάποια καινούρια προϊόντα, που μέχρι να καταλήξουμε έπρεπε να δοκιμαστούν (ειλικρινά δε γίνεται αλλιώς! τι θα δώσουμε στους πελάτες

Εντάξει, δεν έτρωγα μερίδα, αλλά μια μπουκιά από δω, μια μπουκιά από κει.....εκεί που χαρά-χαρούμενη κόντευα τα 68, άντε ξανά μανά 69+.....

Καλά που δεν είδα το 70 δηλαδή, γιατί θα΄τρωγα μεγάλη κατραπακιά...

Τέλος πάντων, οι δοκιμές τελείωσαν, τουλάχιστον προς το παρόν, οπότε ανασυντάσομαι και επανέρχομαι....άντε μη με πλακώσω στα χαστούκια...:mad:.....

Το καλό είναι ότι βγήκε πίτσα με ψωμί ολικής άλεσης και light όσο το δυνατόν γέμιση.....ε! δε χρειάζεται να πω ποιες μ΄έκαναν να το σκεφτώ! έτσι δεν είναι; υπάρχετε ΚΑΙ στη δουλειά μου!

Ααααααααααα! παραλίγο να το ξεχάσω! ο αντρούλης μου εχθές αποφάσισε να βάλει το μαγαζί στο φβ και σου΄στειλα πρόσκληση. Ευτυχώς, με κατάλαβες και με αποδέχτηκες.Αλλά επειδή δεν το΄χω ξαναπαίξει αυτό το παιχνίδι, πρέπει να εξοικιωθώ......ναι καλέ, πού θα μου πάει θα το μάθω!

Προς το παρόν, επειδή είμαι ψάρακας κι έχω πολύ κακές συστάσεις για το φβ, όταν βγάλω άκρη θα δω τι θα κάνω....

Για όσες πάντως έχουν την περιέργεια http://www.facebook.com/profile.php?id=100001562709456&v=wall

καλημερα Ελλη μου!!!!!!

πολυ σωστα τα λες στην Ερη μας !!!!

ΟΚ εσυ εχεις ''δυσκολο'' και γεματο πειρασμους επαγγελμα....αλλα δεν σε φοβαμαι....τελος οι δοκιμες....ΣΟΥΠΕΡ η ιδεα σου για την πιτσα!!!!!!!!!....α ρε Ελλη....σε βλεπω να βγαζεις πιτσα σε σχημα γοργονας χαχαχαχαχαχχα....και να πουλας μονο πιτσες λαιτ !!!! :tongue::tongue::tongue:

Elli v σε ευχαριστώ για την ψυχολογική υποστήριξη....Εσύ θυμώνεις ...εγώ στεναχωριέμαι....Βλέπω και στην τηλεόραση διάσημες που γέννησαν και μέσα σε λίγες μέρες ήταν στυλάκια και στεναχωριέμαι ακόμα πιο πολύ....Εντομεταξύ το κακό είναι ότι δεν τις βλέπω μόνο εγώ.....τις βλέπουν και άλλοι και μετά με πρίζουν,κατάλαβες;Τέλος πάντων....που θα πάει;Θα επανέλθω και εγώ.....Πάντως αισθάνομαι ήδη καλύτερα εδώ μαζί σας!!!!!

Ερη μου ειλικρινα δεν θελεις να ξερεις πως τα χανουν οι διασημες......:mad::-x:-x.....ενα θα σου πω....καθαρτικα.....ολημερα....χαπια....τρελη γυμναστικη (εχουν και βοηθους για τα παιδια τους οποτε ευκολα ολημερα ασχολουνται με τον ευατο τους)....και ας μην συνεχισω.....ελαχιστες ειναι αυτες που δενπηραν παραπανω κιλα κατα τη διαρκεια της εγκυμοσυνης τους γιατι εκανα διατροφη και γυμναστικη και τους 9 μηνες.....

αστο κοριτσι μου....δεν θελεις να ξερεις παραπανω πως τα χανουν.....

να μαι και γω στο κυριακατικο παρεακι...

τι κανετε κοριτσια μου?

ερυ δωσε μεγαλη συμασια σε αυτα που σου ειπε η ελλη...τα πε πολυ καλα...και μη δινεις συμασια σε κακοχολα (δικη μου λεξη :tongue:) σχολια...

η αληθεια ειναι οτι και εγω τις ζηλευω ολες αυτες τις διασημες που γεννανε και ειναι σαν να μην εχουν παρει ποτε στη ζωη τους ουτε μισο κιλο...αλλα φανταζομαι οτι πρεπει να κανουν μεγαλοα αγωνα για να επανελθουν και φυσικα να πεθαινουν στην πεινα...

ελλη σε καταλαβαινω απολυτα για τη φαση του δοκιμασματος ...ειμαι και εγω απο οικογενεια ζαχαροπλαστων (ευτυχως τωρα δεν υπαρχει το μαγαζι) και ξερω πολυ καλα πως ειναι να δουλευεις σε τετοιο χωρο...

ντελακι περαστικα στο νινι σου!!!!!!

γιωργια γερα με τσαμπουκα να δινεις κουραγιο σε ολες τις συναδελφογοργονες...

μανουλινα σιγουρα δεν ειμαι το καλυτερο παραδειγμα εδω μεσα στην απωλεια κιλων γαιτι ειναι φασεις που τη χανω την μπαλα αλλα το παλευω οσο μπορω και μαλιστα περισσοτερο απο καθε αλλη στιγμη της ζωης μου...

εδω θα βρεις πολυ συμπαρασταση και αγαπη απο ολες τις γοργονες και πολλες πολλες συμβουλες για ενα καλυτερο αποτελεσμα...

τσιπουριτσα γλυκια μου κου κου...

φιλακια σε ολες

καλημερα Ελιζα!!!!!

μια χαρα παραδειγμα εισαι.....ειδικα αυτη τη φορα η προσπαθεια σου απεδωσε και εχασες....ασχετα που εσυ δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο σημαντικο ειναι εστω και αυτο το λιγο που εχασες.....και μονο που προσπαθησες τοσο πολυ για πρωτη φορα και δεν εγκατελειψες παρα μονο μια μερα ...ειναι ΠΟΛΥ σημαντικο!!!!!....και χιλια ΜΠΡΑΒΟ σου αξιζουν :cool:

Koρίτσια ζυγίστηκα σήμερα το πρωί και είμαι -600γρ.!

Να φανταστείτε ότι χθες (στο dinner and a movie ραντεβού μου) πήγαμε σε γκουρμέ εστιατόριο και - φυσικά - έφαγα απ' όλα.

Και πάλι είχα χάσει!!!

Πολύ το χάρηκα. Άντε, καλή αρχή. :D

καλημερααααααααααααααααααααααααα !!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ βρε θηριο!!!!!!!

10000000000000000000000000000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....ειδες εστω και το χαλαρο προγραμματακι που κανεις αποδιδει...φαντασου να το κανεις με συστημα πιο αυστηρο ;)

πως πηγε το ραντεβουδακι???...περασατε καλα??? :D

τα φιλια μου σε ολες

ευχομαι να χανεται κιλακια και να κερδιζεται αισιοδοξια

συντομα να επιστρεψω με ηρεμη διαθεση

εχω πολυ στρεςς τελευταια αλλα ευτυχως οχι για λογους υγειας

απλα ειμαστε λιγο ανω κατω οκ ολα θα πανε

ειναι και ενα προβληματακι με το νετ

καταφερα επιτελους και μπηκα

ισως αργησω παλι αλλα θα επανελθω εχω να χασω και να κερδισω εδω!

makia makia makia makia makia

καλως το χαμομηλακι μας !!!!

ευχομαι να πανε ολα καλα.....και να επιστρεψεις ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!!!

καλημερα γοργονιτσες μου...

μολις αφησα το Μαρακι στο σχολειο...πρωτη μας μερα στο προνηπιο...

αχχχ εχω πολυ αγωνια για το πως θα παει...

παντως σκασιλα της ετσι? πολυ ανεξαρτητη μου βγηκε...

Μαρια φευγω της ελεγα εγω...σημασια δεν μου εδινε...

χαμομιλακη σαν να σε πηρε το ματι μου καπου...δεν εχω διαβασει ακομα...καλως μας ηρθες και παλι...

τσιπουριτσα απο σημερα χορευω στον δικο σου διαιτολογικο ρυθμο...

μαρακι αρχηγε κανενα ευχαριστο νεο εχουμε? μακαρι μακαρι...αλλα και να μην εχουμε δεν απογοητευομαστε ετσι? next month!!!!!!!

φιλακια σε ολες

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

μπραβο το Μαρακι !!!!!!!....θα ειναι η καλυτερη μαθητρια :D

Ελιζακι μου ειμαι καλυτερα...απο εμετους κτλ....θα περιμενω να ερθει η ''κοκκινοσκουφιτσα'''...και αν καθυστερησει τοτε θα κανω εξετασουλα...προς το παρον δεν το σκεφτομαι ;)

καλημερα καλη εβδομαδα στις γοργονες τις καινουριες αλλα και στις παλιες μακια

σας διαβασα ολες οτι εχετε γραψει το σκ λοιπον λοιπον να αρχησω απο τα γλυκα καινουρια κοριτσα βασηκα να συστηθω εγω ειμαι το τρελοκοκομειοοοοοοοοοοοοοοοοο του γοργονοκλαμπ χαχαχαχαχα!!

λοιπον κουκλες μου γλυκιες μου κοπελες αρχιζω βασηκα θα πω στην ερη ενα σαν λεχονα που ειναι μια γλυκια ιστορια ακου καλη μου για να μαθεις εγω πηρα πολλλλλλλλλλλα κιλα στις εγκυμοσηνες μου στην 26 κιλα στην δευτερη 22 κιλα γιατι στα λεω γιατι οταν σαραντησα στο πρωτο μου παιδι ο καλος μου ο αντρουλης ηθελε να με παει βολτα εεεεεεεεεεεε!!! ολε εγω !! μου λεει ετοιμασου το απογευμα και βγενουμε . στην ωραια ντουλαπα μου υπαρχουν κατι πανεμορφα παντελονια σε πληθος 26 παρακαλω. ε!! λεω και ενα απο τα τοσα θα μου κανουν εβαζα και εβαζα αλλα κανενα δεν μου εκανε σοκ η ντινα . την στιγμη που τελειωνα τις δικιες και κανενα δεν μου εκανε και εγω ετοιμη να σκασω ακουω το αυτοκινητο του καλου αντρα οπως ειναι τα παντελονι τα περνω τα πεταω μεσα στην ντουλαπα γιατι εστανθηκα χαλια να το δει ο καλος μου .ετσι πηρα ενα παντελονη εγκυμοσηνης το μασεψα οσο γινοταν το φορεσα και μια φαρδια μπλουζα λεω οκ δεν θα φανει κατι . για κακη μου τυχη που ο δικος μου αντρας δεν ανοιγει ποτε μα ποτε τις ντουλαπες του σπιτιου μας εκεινη την ημερα κανει και την ανοιγει εμενα με πειραν τα κλαματα . βλεπω να ερχεται ο αντρουλης μου προς το μερος μου , με ρωταει γιατι κλαιω ? και εγω του λεω και ξερεις τι μου ειπε βρε κουτο εγινες μανουλα το ποιο ομορφο και γλυκο πραγμα στον κοσμο το οτι δεν σου κανουν τα παντελονια σου σημερα δεν σημενει κατι γιατι ο ανθρωπινος οργανισμος θελει τον αντιστοιχο χρονο και κατι για να επανελθει ετσι εγω ????? τι ειπε τωρα ο αντρουλης μου εβαλα το μιαλο μου σε λειτουργια το οποιο δεν το ειχα κανει ως εκεινη την στιγμη . ετσι καταλαβα πολλλαααααααααα ολα θελουν τον χρονο του καλη μου και βασικα πρωτα το μωρο σου να κειταξεις και μετα ολα τα αλλα οσο για τον καλο σου να εισαι σιγουρη οτι ξερει πολυ καλα αφου εχεται αλλα δυο παιδακια.

manoulina καλος ηρθες το παρεακι μα ςεδω ειναι καλο και θα δεις οτι αυτη τη φορα θα πας πριμα οκ!!!!

μαεστρια μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο θεριο εισαι αστερι χαχαχα!!

ελλι το μαγαζι σας ειναι η κολαση και ο παραδισος μαζι χαχαχαχαχαχα!!

γιωργια - γωγω μου καλη μου περαστικουλια βρε δεν ηξερα οτι ειχες τοσο μεγαλο θεμα αλλα χερομαι που ολα πανε καλα στο θεμα αυτο (ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!)

χαμομιλακι κουκλι μου αντε με το καλο να φυγουν ολα οσα σε δυσκολευουν και να εισαι εδω μαζι μας μακια :D

τσιπουρα - ελιζα- μαρακι -del-σοφια μακια μακια μακια μακια μακια πολλλλλλλλλλλλλλλλλλλααααααααααααααααααααααααααααααα !!! :tongue:

καλημερα απο μια μπεκρου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!

καλημερα τρελοκομειο!!!!!!!!!!!!!!!

πως πηγε ο τρυγος????....ακομα πινετε???? :tongue::tongue::tongue:

ενας μικρος πανικος ντινακι....ο ηλιας εχει πολυ ταλαιπωρηθει με το γυψο.....ευχομαστε αυριο να ειναι καλυτερα ...εχουμε ακτινογραφια....και ο μικρος ...μας εσκασε την προηγουμενη βδομαδα.....αναγκαστικα και εβαλα τον αντρα μου να παρει αδεια....για βοηθεια....σημερα πηγαμε λιγο καλυτερα ...αλλα βουρκωμενος ολη την ωρα!!!!

καλημερα γλυκο μου!!!!

καλα αποτελεσματα ...ολα καλα θα πανε....φιλια στον Λιακο σου

αχ βρε παιδι τι περνας????...ψυχραιμια και υπομονη....πολυ θετικο που πηρε αδεια ο αντρας σου να βοηθησει την κατασταση...!!!

δε μου λες ...ο Ηλιας πως ανεβαινει στην ταξη του???αλλαξαν αιθουσα ή ακομα με τς σκαλες παιδευεται το παιδι???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έχει πέσει δουλίτσα!!!....έχω άγχος γενικότερα με όσα ΄συμβαίνουν σ' αυτή τη χώρα!μειώσεις μισθών-απεργίες- καθυστερήσεις κλπ κλπ και φως δεν βλέπω.

τελοσπάντων! θα δείξει....

τσιπουρίτσα το νοικιασες το σπιτάκι;;


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΣΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΓΟΡΓΟΝΕΣ!!!

Mermaids.jpg

Ελα βρε χαμόμηλο !!!!! Μας έλειψες καλέ!!!!!! Αντε τακτοποίησε τα διάφορα θέματα κι ελα στην παρέα μας και πάλι!!!!!!! Ολες κερδίζουμε εδώ!

Μπράβο στην Μαρία, να μην έχεις έννοια και να παραδειγματίζεσαι από το παιδί σου!!!!!!! Δύναμη και Θέληση!!!!!! Οσο για τη διαιτούλα, είμαστε εδώ συνέχεια όλες!!ότι θέλεις ρωτάς, γκρινιάζεις, φωνάζεις κλπ κλπ ;)

καλημέρα τρελοκομείο μου! αλλος τα ύπιε αλλος κοιμάται ε;;;;; για πες πως τα περάσατε;;;;;;;;;

περαστικά του βρε βίκυ μου! εύχομαι να τα ξεπεράσετε όλα γρήγορα :)

Ζωή μου bonjour! Μαεστρία τα ... σέβη μου... κιΟΥρία μου!

Αρχηγέ πως πάει η .... ίσωση;;;;;;; ;)

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! καλα τι να σου πω για το σκ μου βγηκε το λαδι με ξεζουμησε ο μπαμπακας μου να σκευτης μπατησαμε 106 τελαρα σταφιλια απο 25 κιλα το ενα =2650 κιλα και προσεχτε τι θα σας πω το ενα φορτηγακι του μπαμπα μου το ξεφορτωσα μονη μου δηλαδι το μισο βαρος =1325 κιλα το κατεβασα με τα χερακια απο μπρατσα ο σταλονερ τι να λεμε τωρα χαχχαχα!!! και ασε που πληναμε με την αδερφη μου και τα ρουχα του μωρου 9 πληντιρια κοριτσια τα οποια τα σιδερωσα μονη μου :-( αληθεια σημερα δενεχω χερια εχουν παει περιπατο χιχιχιχι!! οσο αν εκανα παρασποδιες ναι εκανα κατι μπιριτσες τις τσακισα αλλα ελιωσε βρε κοριτσια τι να σας λεωωω ???

Link to comment
Share on other sites

τσιπουρίτσα το νοικιασες το σπιτάκι;;

Ζωή μου φάνηκε θετική η ιδιοκτήτρια στην πρόταση που της κάναμε για την ανακαίνιση της κουζίνας και κάποια πραγματάκια ακόμα, είπε θα το σκεφτεί και θα μου τηλεφωνήσει σήμερα! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είναι θετική!!!!!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! καλα τι να σου πω για το σκ μου βγηκε το λαδι με ξεζουμησε ο μπαμπακας μου να σκευτης μπατησαμε 106 τελαρα σταφιλια απο 25 κιλα το ενα =2650 κιλα και προσεχτε τι θα σας πω το ενα φορτηγακι του μπαμπα μου το ξεφορτωσα μονη μου δηλαδι το μισο βαρος =1325 κιλα το κατεβασα με τα χερακια απο μπρατσα ο σταλονερ τι να λεμε τωρα χαχχαχα!!! και ασε που πληναμε με την αδερφη μου και τα ρουχα του μωρου 9 πληντιρια κοριτσια τα οποια τα σιδερωσα μονη μου :-( αληθεια σημερα δενεχω χερια εχουν παει περιπατο χιχιχιχι!! οσο αν εκανα παρασποδιες ναι εκανα κατι μπιριτσες τις τσακισα αλλα ελιωσε βρε κοριτσια τι να σας λεωωω ???

σούπερ σε βρίσκω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζωή μου φάνηκε θετική η ιδιοκτήτρια στην πρόταση που της κάναμε για την ανακαίνιση της κουζίνας και κάποια πραγματάκια ακόμα, είπε θα το σκεφτεί και θα μου τηλεφωνήσει σήμερα! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να είναι θετική!!!!!!

τσιπουρίτσα:

00good_luck_l.png


:DΓοργονες.....είμαστε το καλύτερο παρεάκι ever!:D

Link to comment
Share on other sites

Μαεστρια μου χιλια μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο....

ειδες που ειχες αγωνια ? ολα καλα τελικα...οχι απλα καλα αλλα τελειααααααααααααααααααααααα...

Θένκιου θένκιου!

Καλή αρχή στη μπουμπού σου! :D

βρε βρες τι γλυκο και λαμπερο καλημερα ηταν αυτο καλημερα κουκλα μου και ξανα μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!

Θένκιου!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ βρε θηριο!!!!!!!

10000000000000000000000000000 ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....ειδες εστω και το χαλαρο προγραμματακι που κανεις αποδιδει...φαντασου να το κανεις με συστημα πιο αυστηρο ;)

πως πηγε το ραντεβουδακι???...περασατε καλα??? :D

Το ραντεβουδάκι ήταν τέλειο, το εστιατόριο σούπερ (όπερ και το φαγοπότι), η ταινία ενδιαφέρουσα.

Αλλά πριν βγούμε ο Γιάννης ήταν μπουκωμένος κι έκλαιγε ΟΛΗ ΜΕΡΑ, οπότε βγήκαμε δυο πτώματα, γιατί δεν μας άφησε να ξεκουραστούμε καθόλου, κάναμε και δουλειές του σπιτιού το πρωί.

Χαλάλι όμως, ωραία τα περάσαμε. :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Θένκιου θένκιου!

Καλή αρχή στη μπουμπού σου! :D

Θένκιου!!!

Το ραντεβουδάκι ήταν τέλειο, το εστιατόριο σούπερ (όπερ και το φαγοπότι), η ταινία ενδιαφέρουσα.

Αλλά πριν βγούμε ο Γιάννης ήταν μπουκωμένος κι έκλαιγε ΟΛΗ ΜΕΡΑ, οπότε βγήκαμε δυο πτώματα, γιατί δεν μας άφησε να ξεκουραστούμε καθόλου, κάναμε και δουλειές του σπιτιού το πρωί.

Χαλάλι όμως, ωραία τα περάσαμε. :D

σε εμας μονημος αυτο γινεται :tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

να μαι παλι και εγω...

καλημερα στα κοριτσακια τα ομορφα που ηρθαν οσο εγω ελλειπα...καλα οχι και μακρυα...μεχρι την κουζινα...

σημερα θα χτυπησω το μεσημερι μια τονοσαλατα...αφου δεν παιζει ψαρι θα το αντικαταστησω με τονο...

το υπολοιπο σοι θα φανε μπιφτεκια με πουρε (οχι φακελακι)...

σας ειπα οτι αντρουλης μου :twisted: ο καλος :mad: εχασε και αλλα κιλα? :twisted:

συνολικα 5 κιλα μεσα σε ουτε 4 εβδομαδες :twisted::twisted::twisted: γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

ναι ναι ξερω καλος μεταβολισμος...αλλα η αληθεια ειναι οτι εχει ξεσκιστει και στη γυμναστικη...περα απο 3-4 μερες μεσα σε ολο τον μηνα δεν εχει αφησει ουτε μερα να παει χαμενη... ξαναμαναγκρρρρρρρρρρρ

και εγω το ιδιο κανω :confused: χαχαχαχχα

τωρα που θα λειπει το μαρακι απο αυριο λεω να κανω γρηγορο περπατημα στο αλσος με το καροτσι...λετε να βοηθησει? γιατι να πηγαινω αλλη ωρα δεν το κοβω δυστηχως...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...