Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΓΙΑ 13 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ


Recommended Posts

12 ΦΟΡΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ για μια φορα ακομη φιλεσ μου.... πλεον σασ εσθανομαι πραγματικα φιλεσ...ατομα που μονο σε εσασ λεω τον πονο μου και το προβλημα μασ

σημερα πηραμε το αποτελεσμα τησ χοριακησ.........αρνητικο και παλι κοριτσια για δωδεκατη φορα.......

μετα απο τοσεσ προσπαθειεσ τοσεσ εξετασεισ ....και παλι τιποτα......

καρυοτυπο,θρομβοφιλια.,κυστικη ινωση.παραθυρο τησ μητρασ.,

και τωρα στην τελευταια και αιματολογικεσ με διαγνωση αυτονοσο αντιφωσφωριδικο συνδρομο και χαμιλη βιταμινη D

αλλα χαρη σε μια εξαιρετικη γιατρο και γυναικα ....την ΚΥΡΙΑ ΛΕΥΚΟΥ.

κανοντασ θεραπεια αυτα που επρεπε.πιστευαμε να ειναι η τελευταια μασ φορα.....

41 χρονων πλεον και η εξειγηση.απο τον γιατρο μασ οτι πλεον τα αγουλακια μασ δεν ειναι τοσα καλα

παρεμπιπτοντωσ εχουμε κανει και δυο προσπαθειεσ με δανεικα.....

και χωρισ να εχουμε καπιο σημαντικο προβλημα ///ειμαστε πλεον σε απογνωση......

τεταρτη παμε για κατακερματισμο σπερματοσ την μονη εξεταση που δεν καναμε νομιζω....

προσπαθωντασ να μαζεψουμε οσα θρυψαλα μασ μεινανε....οικονομικα και ψυχικα εξαθλειωμενοι

αναζητουμε βοηθεια για να συνεχισουμε τον γολγοθα που βαδιζουμε .......οποιαδηποτε βοηθεια.........θα χρειαστουμε προφανοσ παλι φαρμακα

συμπαρασταση.....πρωσοπικεσ εμπειριεσ και αποψεισ ...οτιδοιποτε θα μπορουσε να μασ βοηθήσει.........HELPPPPPPPPP....

δεν ξερουμε αν θα μπορεσουμε να μαζεψουμε τα χρηματα που μασ χρειαζωντε για να συνεχεισουμε (για τα φαρμακα ειμαστε σιγουροι οτι θα τα βρουμε μεσα

απο εσασ οπωσ τοσεσ φορεσ).....αλλα καθε σασ εμπειρεια και πληροφορεια μπορει να μασ ειναι σημαντικη και πολυτιμη πλεον.....

αν δεν θελετε να το δημοσιευσεται στειλτε μασ μυνημα....

δεν ξερουμε τι αλλο μπορουμε να κανουμε.....οσο ζουμε θα αγωνοιζωμαστε για αυτο το θειο δωρο ενα μπεμπακι

στην αγγαλια μασ.........

συγνωμη αν σασ εχω κουραση. αλλα δεν εχουμε κανεναν αλλον εκτοσ απο εσασ ......

σασ φιλω γλυκα και σασ ευχαριστω για ολα........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

meniatasos...

Πραγματικα ραγιζει η καρδια μου βλεποντας ενα καινουριο θεμα...και μαλιστα τετοιο θεμα......

Συγνωμη που θα ρωτησω περα απο τα ''αυγουλακια''σου που πλεον σου ειπαν πως δεν ειναι τοσο καλα...τι αλλο προβλημα εχετε?

το σπερμα ειναι καλο?τι λενε οι γιατροι?εχεις μεινει ποτε εγκυος?

Παιδια κουραγιο......Ευχομαι ο θεος να σας βοηθησει............μεσα απο την καρδια σου σας το ευχομαι.......

Εγω δεν μπορω να σας βοηθησω στο ζητημα σας.....ισως βρεθει καποια κοπελα που να τις εχουν απομεινει χαπια και να σας βοηθησει.....

Το πιστυεω οτι η ψυχολογια εχει φτασει στα πατωματα...μην το βαζετε κατω!Θα ερθει......ο επιμενων νικα.....παντα να το θυμαστε!

Οσο για τα οικονομικα?????Οντως οταν υπαρχει υπογονιμοτητα σε ενα ζευγαρι...υπαρχει και το ''ξεζουμισμα''':(

Παρολο αυτα σας ευχομαι Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...