Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Μαμά για τρίτη φορά!


Recommended Posts

Κορίτσια κι εμένα από βδομάδα τα παιδάκια για 15 μέρες στους παππούδες στην Κατερίνη και θα πηγαίνουμε σαβ/κα να τους βλέπουμε. Άννα, μέσα από την καρδιά μου να γυρίσετε 5 και με φρέσκο κουράγιο για παιχνίδια με τα παιδιά. Κορίτσια, εγώ παίζω ΤΑ ΠΑΝΤΑ μαζί τους, από ποδόσφαιρο (χθες νίκησα κιόλας κι ο Γρηγόρης δε με θέλει άλλη φορά για αντίπαλο!!) μέχρι playmobil, διάβασμα βιβλίων κι ότι άλλο ενδιαφέρει ένα 2,5άχρονο κι ένα 4χρονο. Αυτά μέχρι πριν την εγκυμοσύνη όμως και γι' αυτό ένιωθα χάλια.... Χθες όμως βρήκα το κουράγιο και πολύ το χάρηκα κι εγώ κι αυτά :P:p:p:p άσε που ούτε γκρίνιες είχαμε ούτε τίποτα αφού συνεχώς τα είχαμε απασχολημένα εγώ ή ο μπαμπάς τους. Εμένα επειδή με τις άδειες ανατροφής ήμουν 3 χρόνια σπίτι έχουν μάθει να παίζουν μαζί μου (τώρα κάπως αρχίζουν να παίζουν και μόνοι τους). Ευτυχώς τις προηγούμενες βδομάδες που ήμουν κομμάτια γιατί τώρα είμαι πάλι ντούρασελ είχαν την ευκαιρία ειδικά ο μικρός να δεθεί με τον πατέρα του (είναι απίστευτα κολλημένος πάνω μου!) το οποίο βρίσκω πολύ πολύ σημαντικό. όσο για τη Θεολογία νομίζω 2 αυγούστου ότι μπαίνει στο μήνα της... Εκτός κι αν βιαζόταν τόσο ο μικρούλης:roll::roll:


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φιλενάδα, δε ξέρω και το μικρό σου, κρίμα είσαι μακριά να μου μάθεις κανα ποδόσφαιρο! τα δικά μου τα παιδιά είναι πολύυυυ κολλημένα στο μπαμπά τους. ψιλοεξαίρεση γι αγόρια. τώρα ο μεγαλος αρχίζει λίγο να μου τρίβεται.

αχχχχ δε ξέρω αν το χω με τ αγόρια τελικά.....

θα πάτε πουθενά διακοπές εσείς;

Link to comment
Share on other sites

φιλενάδα, δε ξέρω και το μικρό σου, κρίμα είσαι μακριά να μου μάθεις κανα ποδόσφαιρο! τα δικά μου τα παιδιά είναι πολύυυυ κολλημένα στο μπαμπά τους. ψιλοεξαίρεση γι αγόρια. τώρα ο μεγαλος αρχίζει λίγο να μου τρίβεται.

αχχχχ δε ξέρω αν το χω με τ αγόρια τελικά.....

θα πάτε πουθενά διακοπές εσείς;

Μαρία με λένε, το φαγκρί είναι από τα ονόματα των γιων μου. Θα πάμε μια εβδομάδα Πέρδικα Θεσπρωτίας που μένει η αδερφή μου να δουν τα παιδιά τα ξαδέρφια τους και μετά μια εβδομάδα Κατερίνη όλοι μαζί. Κι εγώ Άννα μου πριν γεννήσω έλεγα με το παιχνίδι θα ασχολείται ο μπαμπάς αλλά μετά μου βγήκε τόοοοσο φυσικό σαν να το έκανα από πάντα!Αφού ένα διάστημα σκεφτόμουν να φύγω από το δημόσιο και να ανοίξω παιδικό στα Γιαννιτσά γιατί εδώ όλοι οι ιδιωτικοί είναι για τα μπάζα... Δεν είναι κάτι , παράτα καμιά δουλειά το μότο μου είναι ΠΑΙΔΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ κι ας είναι βρώμικο το σπίτι!Εντάξει, δεν είναι κι αχούρι το σπίτι μου, αλλά άμα έχει και κανα σκουπίδι κάτω δε χάλασε κι ο κόσμος. Ποτέ δεν είναι αργά για να αλλάξεις τη σχέση σου με τα παιδιά σου. Εγώ θέλω μεγαλώνοντας να λένε η μαμά κι ο μπαμπάς παίξανε μαζί μας όταν ήμασταν παιδιά γιατί εγώ ακόμη το θυμάμαι ότι οι δικοί μας δεν έπαιξαν μαζί μας. Κι η αδερφή μου είναι μαμά ίδια εγώ! :P:p:p Τυχαίο? Δε νομίζω, χαχα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!!!!!

Εμείς είμαστε διακοπούλες!!!!Περνάμε καλά και ξεκουραζόμαστε!Δεν πολυμπαίνω γιατί έχουμε πρόβλημα με τη σύνδεση....Τη Κυριακή επιστρέφουμε....Να περνάτε καλά!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια μου ... Ειμαι η Πελαγια και εχω μονο ενα αγορακι τον Οθωνουλι μου!!! Και πολυ θα ηθελα να μπω στην παρεα σας αλλα πολυ , αλλα ελπιζω να με κανετε απο τωρα παρεα μπας και με κολλησετε καμια εγκυμοσυνη οκ?


2iX0p3.png 10hx.jpg10hxp2.png[/url]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια μου ... Ειμαι η Πελαγια και εχω μονο ενα αγορακι τον Οθωνουλι μου!!! Και πολυ θα ηθελα να μπω στην παρεα σας αλλα πολυ , αλλα ελπιζω να με κανετε απο τωρα παρεα μπας και με κολλησετε καμια εγκυμοσυνη οκ?

Οκ Πελαγία!!!!!:):):)

Είσαι ευπρόσδεκτη!Να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες, Πελαγία μου!Με το καλό να κάνεις κι άλλο νινάκι κι άλλο μετά από αυτό.Ελπίζω να σε κολλήσουμε γρήγορα εγκυμοσύνη, χαχα! Αχ, κοριτσάκια, την Παρασκευή που μπήκα στην 13η εβδομάδα νομίζω ότι 11 το βράδυ ένιωσα το νινάκι μου! Ήταν αρκετά έντονο αλλά από τότε τίποτα, κλαψ και σνιφ:(:(. Θα δω κι αυτές τις μέρες τι θα γίνει. Καλέ το Σάββατο μπαίνω στον 4ο:P:p:p. Εντελώς χαζομαμά ε? Τα παιδάκια μου είναι Κατερίνη στους παππούδες τους κι ως το Σάββατο μόνη με τον άντρα μου και ξεκούραση τρελή!! Πρώτη φορά τους αφήνω για τόοοσες μέρες, καλό θα μου κάνει και θα τους κάνει ε?Θα τρελαθώ στο Grey's anatomy, χαχα! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...