Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαμά για τρίτη φορά!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα, κορίτσια, και καλωσόρισες Έρη!Αχ πολύ αγχώνομαι βρε κορίτσια, η μια καφέ υγρά η άλλη διάφανα, στο καλο΄εγώ δεν είχα τίποτα στα 2 πρώτα παιδιά και φοβάμαι λίγο τώρα στο τρίτο με αυτά που διαβάζω. Για να μην αναφέρω κι αυτό που συνέβη στη vasdeli πριν κανα 6μηνο....Γιατί ρε κορίτσια να μην είχαν όλες οι νγυναίκες υπέροχες εύκολες εγκυμοσύνες χωρίς παλλίνδρομες, αποβολές και ρήξεις υμένων???:(:( Συγνώμη για τις στενάχωρες απορίες, πρωί πρωί.


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια, και καλωσόρισες Έρη!Αχ πολύ αγχώνομαι βρε κορίτσια, η μια καφέ υγρά η άλλη διάφανα, στο καλο΄εγώ δεν είχα τίποτα στα 2 πρώτα παιδιά και φοβάμαι λίγο τώρα στο τρίτο με αυτά που διαβάζω. Για να μην αναφέρω κι αυτό που συνέβη στη vasdeli πριν κανα 6μηνο....Γιατί ρε κορίτσια να μην είχαν όλες οι νγυναίκες υπέροχες εύκολες εγκυμοσύνες χωρίς παλλίνδρομες, αποβολές και ρήξεις υμένων???:(:( Συγνώμη για τις στενάχωρες απορίες, πρωί πρωί.

Βρε κοπέλα μου μην σκέφτεσαι έτσι....Προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά!Όλα καλά θα πάνε....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

...οι δοκιμασιες ειναι για τους ανθρωπους...γινομαστε καλυτεροι μεσα απο αυτες...

σκεψου κ αλλες κοπελες που λαχταρουν κ δυσκολευονται....

ολα θα πανε καλα σε ολες μας ....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια, και καλωσόρισες Έρη!Αχ πολύ αγχώνομαι βρε κορίτσια, η μια καφέ υγρά η άλλη διάφανα, στο καλο΄εγώ δεν είχα τίποτα στα 2 πρώτα παιδιά και φοβάμαι λίγο τώρα στο τρίτο με αυτά που διαβάζω. Για να μην αναφέρω κι αυτό που συνέβη στη vasdeli πριν κανα 6μηνο....Γιατί ρε κορίτσια να μην είχαν όλες οι νγυναίκες υπέροχες εύκολες εγκυμοσύνες χωρίς παλλίνδρομες, αποβολές και ρήξεις υμένων???:(:( Συγνώμη για τις στενάχωρες απορίες, πρωί πρωί.
...οι δοκιμασιες ειναι για τους ανθρωπους...γινομαστε καλυτεροι μεσα απο αυτες...

σκεψου κ αλλες κοπελες που λαχταρουν κ δυσκολευονται....

ολα θα πανε καλα σε ολες μας ....

Mαρία σου απαντώ κι εγώ με τα λόγια της Θεολογίας...

Για σκέψου να μας πηγαίναν όλα ρόδινα...θα τα θεωρούσαμε όλα τόσο δεδομένα...

Προσωπικά έμαθα να εκτιμώ τα απλά πράγματα στη ζωή, να θεωρώ την απόκτηση ενός παιδιού θαύμα και μυστήριο μέγα, να αγαπώ περισσότερο τον άνθρωπο που έχω δίπλα μου και να αφουγκράζομαι καλύτερα τον ανθρώπινο πόνο....να συμπάσχω...

Όλα θα πάνε καλά, μην κάνεις άσχημες σκέψεις!:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχετε δίκιο, βρε κορίτσια, πάντα σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε καλά, σε κανένα νινί δεν αγχώθηκα αλλά τόσα που διαβάζω εδώ μέσα όσο να 'ναι, λίγο αγχώνομαι. Ίσως που δεν είδα ακόμη το νινί, τι να πω....Θα σκάσω μέχρι την άλλη βδομάδα που θα κλείσω ραντεβού στο νοσοκομείο!Ελπίζω να ακούσουμε καρδούλα γιατί μ' έσκασαν τη δόλια!άκου να πάει 10η βδομάδα... Έχουν χάρη που οι γυναικολόγοι εδώ είναι για πέταμα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

10η εβδομαδα θα ειναι ολοκληρο μωρακι!!σα ζωακι!!!και μετα υζενικη!καλημερ ακοριτσια,ελειπα σαβ-κο1ολες καλα σας βλεπω!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κοριτσάκια μου, μου φτιάξατε το κέφι πρωί πρωί... Άντε να καταφέρω να κλείσω και το ραντεβού γιατί με το 1535 μου κλείνει αντί για 7 ιουλίου του 2010 μου κλείνει 7 ιουνίου του 2011, αν είναι δυνατόν! Καλημέρα σας!!!:P:p:p


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα.Μπήκα στην 9η εβδομάδα, πειράζει που χαίρομαι?Τελικά έκλεισα ραντεβού στο νοσοσκομείο την τετάρτη 7 ιουλίου, άντε να δούμε τι θα δούμε....τι κάνετε μανούλες?Σας είπα που θα πάρω άδεια 16/8 και θα γυρίσω στις 10/9 με την κοιλούμπα (Θεού θέλοντος πάντα, θα είμαι στη 19η εβδομάδα) θα πάθουν ταράκουλο εδώ...χαχα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω ένα θέμα να θίξω που με απασχολεί τρελλά!!!!!Εσείς χωράτε στι σπίτι;;;;;;;;;Εμείς δυστυχώς έχουμε μόνο δύο υπνοδωμάτια.....Θα φτιάξουμε τρίτο αλλά αργότερα....Εντομεταξύ δεν χωράμε.......!!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

kalhmera sta grhgora...

ουτ εμεις χωραμε στο σπιτι,οταν το πηραμε δεν φανταζομασταν οτι θα μπορουσαμε να κανουμε 4 παιδια...λεγαμε ενα αν ειμαστε τυχεροι...

τωρα το εχουμε βαλει για πουλημα,αλλα ποιος αγοραζει????

ο μικρος μου σαν να εχει καταπιει ελατηριο σημερα.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

ερακι μου, τα 2κοριτσακια μαζι....δε γινετια αλλιως!ειναι δυσκολοι καιροι για αλλαγες...καλημερ ακοριτσακιααααααααααα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ερακι μου, τα 2κοριτσακια μαζι....δε γινετια αλλιως!ειναι δυσκολοι καιροι για αλλαγες...καλημερ ακοριτσακιααααααααααα

Κίσα δεν κατάλαβες....Και το ένα δωμάτιο είναι το δικό μας και έχουμε άλλο ένα όπου θα βάλουμε και τα 3 μαζί + πράγματα και παιχνίδια.....

Όντως πολύ δύσκολες εποχές.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...