Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Μαμά για τρίτη φορά!


Recommended Posts

Νομίζω ότι ο μεγάλος μου που θα είναι 5,5 χρονών μπορεί να κάτσει άνετα με ζώνη στη μέση.Εξάλλου και στο σχολικό έτσι κάθεται.Ήδη πλέον εμείς δεν έχουμε καρεκλάκια αλλά αυτά α υπερυψωμένα μαξιλαράκια της Κίκο που ασφαλίζουν με τη ζώνη....Θα δω μήπως μπορεί ένα τέτοιο να μπει στη μέση αλλοιώς θα τον βάλω χωρίς αυτό.Εντομεταξύ επειδή έχουμε αερόσακο στη θέση του συνοδηγού δεν ξέρω αν επιτρέπεται καρεκλάκι....θα το κοιτάξω.....

Θεολβά τώρα για το τέταρτο δεν ξέρω τί να σου πω.....

Στο Magic city δεν νομίζω να ξαναπάω μετά από αυτή τη συμπεριφορά.....μάλλον θα προτιμήσω το Μελήρα που είναι απέναντι ή την ονειροπαγίδα.....

Στη θέση του συνοδηγού απενεργοποιείς τον αερόσακο και βάζεις το καρεκλάκι από όσο ξέρω. Κορίτσια, είμαι πάρα πολύ χαρούμενη, επιτέλους μετά από 10 εβδομάδες άκουσα την καρδούλα του νινιού μου, τάκα τουκ τάκα τουκ, ζει και είναι καλά!Δεν το είδα, ένεκα νοσοκομείο, μόνο το άκουσα αλλά μου φτάνει!Αυτό το μωρό στη γέννα θα το δούμε πάει και τελείωσε!!Ζήτω!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Λείπαμε διακοπές και γιαυτό χάθηκα! Περάσαμε όμορφα με τα παιδάκια μας, ζήσαμε στιγμές που σχεδόν είχαμε ξεχάσει....

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας σχετικά με την αυχενική! Ελπίζω όλα να πάνε καλά μέχρι τέλους!

Για το αυτοκίνητο που λέγατε εμείς έχουμε ένα Honda Jazz και μιας και τα παιδιά μας κάθονται με ζώνη πίσω λέμε ότι θα βάλουμε το καρεκλάκι του μωρού-πρώτα ο Θεός- στη μέση!

Σας φιλώ όλες!:D

Fangri πήγες στον γιατρό τελικά;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Βασδελάκι, καλώς επιστρέψατε φρέσκιοι κι ανανεωμένοι! Πήγα στο νοσοσκομείο τη Δευτέρα κι άκουσα την καρδούλα του νινιού μου επιτέλους κι είμαι τρισευτυχισμένη. Κατά τ'άλλα συμπτώματα τέλος, είμαι όπως πριν ούτε αναγούλες ούτε κόπωση μια χαρά! Η κοιλίτσα έχει αρχίσει να πετάγεται ολίγον τι και να δω πώς θα το κρύψουμε ως τις 13/08 που παίρνουμε την άδεια για το καλοκαίρι, χαχα... Επίσης ρε κορίτσια πρέπει να έχω ιγμορίτιδα γιατί θα σπάσει το κεφάλι μου και συνάχι 10 μέρες τώρα, τι θα κάνω... Αυτά καλημέρα σε όλες σας!!!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια..

μπορει να μην γινω για τριτη φορα μανουλα..:) αλλα τα νεα σας μπαινω και τα διαβαζω! fangri ρωτα αν μπορεις να χρησιμοποιησεις το physiomer ειναι σπρει με θαλασσινο νερο, φανταζομαι απο τα αγορια σου θα το εχεις ακουστα.


line_line_typew6_beg_d_typew9_time_1058673600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif

ΜΑΡΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ:18/12/2003

ΝΙΚΟΛΑΣ:27/01/2006

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια..

μπορει να μην γινω για τριτη φορα μανουλα..:) αλλα τα νεα σας μπαινω και τα διαβαζω! fangri ρωτα αν μπορεις να χρησιμοποιησεις το physiomer ειναι σπρει με θαλασσινο νερο, φανταζομαι απο τα αγορια σου θα το εχεις ακουστα.

Kαλημέρα και σ'ευχαριστώ πολύ. Θα το δοκιμάσω αν και το σιχαίνομαι αυτό το φςςςς απότομα μες στη μύτη.


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Εμείς, οι μανούλες Ιανουαρίου 2011 είχαμε στείλει μήνυμα στον συντονιστή και μας άνοιξαν! Γιατί δεν κάνετε κι εσείς έτσι;

Άσε που νομίζω ότι μπορείτε τώρα και μόνες σας!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε βλέπω πολλές εγκυούλες για φεβρουάριο, αλλά τελοσπάντων. Βασδέλι, πότε άσρχισες να νιώθεις τη μπέμπα σου? Εγώ στο πρώτο στις 17 εβδ, στο δεύτερο στις 16 εβδ άρα στο τρίτο πάω για τις 15, χαχα?


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αν και δε βλέπω πολλές εγκυούλες για φεβρουάριο, αλλά τελοσπάντων. Βασδέλι, πότε άσρχισες να νιώθεις τη μπέμπα σου? Εγώ στο πρώτο στις 17 εβδ, στο δεύτερο στις 16 εβδ άρα στο τρίτο πάω για τις 15, χαχα?

Εγώ την νιώθω ήδη από την 13 βδομάδα...(παλιά καραβάνα εδώ, 4η εγκυμοσύνη γαρ!) Νιώθω μετατοπίσεις, όχι κλωτσίτσες ακόμη, πράγμα που επιβεβαιώθηκε και χθες στον υπέρηχο!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρες!!!! δεν είμαι ακόμα τρίτεκνη μαμά αλλά.....θα γίνω που θα πάει! αυτό το μήνα; τον επόμενο; ε κάποια στιγμή ελπίζω σύντομα...να κάνω το 3ο τεστ!

με το καλό όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω κι εγώ!!Αφού υπερήχους στο νοσοκομείο δεν κάνουν και μέχρι να ξανακούσω καρδιά κατά το 15 αύγουστο...ελπίζω να το νιώσω νωρίς αχ, φεύγω σχολάω, αύριο πάλι. καλό απόγευμα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρες!!!! δεν είμαι ακόμα τρίτεκνη μαμά αλλά.....θα γίνω που θα πάει! αυτό το μήνα; τον επόμενο; ε κάποια στιγμή ελπίζω σύντομα...να κάνω το 3ο τεστ!

με το καλό όλες!!!!

Άντε, με το καλό! Σε θέλουμε στην παρείτσα μας!(από τώρα!):P

Θέλω κι εγώ!!Αφού υπερήχους στο νοσοκομείο δεν κάνουν και μέχρι να ξανακούσω καρδιά κατά το 15 αύγουστο...ελπίζω να το νιώσω νωρίς αχ, φεύγω σχολάω, αύριο πάλι. καλό απόγευμα!

Σε λίγο θα το νιώσεις!

Φιλάκια!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρες!!!! δεν είμαι ακόμα τρίτεκνη μαμά αλλά.....θα γίνω που θα πάει! αυτό το μήνα; τον επόμενο; ε κάποια στιγμή ελπίζω σύντομα...να κάνω το 3ο τεστ!

με το καλό όλες!!!!

Τώρα είδα το μήνυμά σου,ΚΑΛΏς ΌΡΙΣΕς! κι εγώ το ροζ ελπίζω να βάλω αλλά είπαμε βράχος, θα περιμένω τη γέννα, χαχα!Με το καλό να μείνεις εγκυούλα ξανά. τι πειράζει να τα λέμε και πριν από αυτό??


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...