Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μαμά για τρίτη φορά!


Recommended Posts

kalhmera sta grhgora...

ουτ εμεις χωραμε στο σπιτι,οταν το πηραμε δεν φανταζομασταν οτι θα μπορουσαμε να κανουμε 4 παιδια...λεγαμε ενα αν ειμαστε τυχεροι...

τωρα το εχουμε βαλει για πουλημα,αλλα ποιος αγοραζει????

ο μικρος μου σαν να εχει καταπιει ελατηριο σημερα.....

Καλημέρα theolva!

Εμένα αυτό που με απασχολεί πιο πολύ είναι οι ντουλάπες....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κίσα δεν κατάλαβες....Και το ένα δωμάτιο είναι το δικό μας και έχουμε άλλο ένα όπου θα βάλουμε και τα 3 μαζί + πράγματα και παιχνίδια.....

Όντως πολύ δύσκολες εποχές.....

λοιπον,να η λυση (οχι καλη,αλλα δεν υπαρχει αλλη):στο ενα υπνοδωματιο μονο τρεις κουνιες (κ ενα διαδρομο για να περνας αναμεσα).στο σαλπνι φευγουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ εκτος:καναπες,τηλεοραση (με dvd) κ υπολογιστης.στη θεση των υπολοιπων πραγματων μπαινουν τα παιχνιδια (αμα χρειαζεσαι κ γραφειο,την εβαψες).φευγει επισης κ το τραπεζι της κουζινας.το φαγητο γινεται στο τραπεζακι δραστηριοτητων με βαρδιες)

οι ντουλαπες ειναι πικρο θεμα,στο οποιο δεν εχω βρει τη λυση ακομα...αν σκεφτω κατι,θα σου πω...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

αχ τικαλαααααααααα!!!ολα βολευονται να ειναι καλα τ απαιδακια μονο

αλλιως εχεις κ ατυχηματα,πραγμα οχι καλο...

στην τελικη οποιος αποφασισει να μ επισκευτει θα ερθει για μενα κ την οικογενεια μου,οχι για το σπιτι...

εμενα προσωπικα ειναι παιδοτοπος...μονο ενα τραμπολινο λειπει...

πω-πω..η κοιλια μου κοντευει να σκασει....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Theolva και εγώ για τις ντουλάπες σκάω πιο πολύ προς το παρόν.....Τα άλλα όλα τα βολέυω κάπως......

Σήμερα πήγα στο magic city και ψιλοεκνευρίστηκα γιατί η κοπέλες ήταν ψιλοαδιάφορες και ψιλοαγενέστατες....Απρόθυμες για δουλειά και στον κόσμο τους.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Είμαι πολύ χαρούμενη, είχα την αυχενική σήμερα και βγήκε πολύ καλή. Η μέτρηση ήταν 1,2. Το μωράκι έγινε 6,2 εκατοστά και με επιφύλαξη λέμε ότι είναι κοριτσάκι! Στα σίγουρα θα πούμε τον επόμενο μήνα!

Σ' ευχαριστώ Θεούλη μου!:-D

Άλλαξα και το τικεράκι μου, καθώς είμαι μια βδομάδα πιο μπροστά τελικά...Όπως το υποψιαζόμουν η σύλληψη μάλλον έγινε 8-9 μέρα...:-D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Theolva και εγώ για τις ντουλάπες σκάω πιο πολύ προς το παρόν.....Τα άλλα όλα τα βολέυω κάπως......

Σήμερα πήγα στο magic city και ψιλοεκνευρίστηκα γιατί η κοπέλες ήταν ψιλοαδιάφορες και ψιλοαγενέστατες....Απρόθυμες για δουλειά και στον κόσμο τους.....

...τι να πω??κι εγω για τον ιδιο λογο σταματησα να πηγαινω...

την κυριακη (αυριο) ερχεστε στην ονειροπαγιδα?????λεω να τους παω το πρωι....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Είμαι πολύ χαρούμενη, είχα την αυχενική σήμερα και βγήκε πολύ καλή. Η μέτρηση ήταν 1,2. Το μωράκι έγινε 6,2 εκατοστά και με επιφύλαξη λέμε ότι είναι κοριτσάκι! Στα σίγουρα θα πούμε τον επόμενο μήνα!

Σ' ευχαριστώ Θεούλη μου!:-D

Άλλαξα και το τικεράκι μου, καθώς είμαι μια βδομάδα πιο μπροστά τελικά...Όπως το υποψιαζόμουν η σύλληψη μάλλον έγινε 8-9 μέρα...:-D

μπραβο κοριτσακι......

κ κοριτσι,ε????ζηλεψα τωρα...θελω κι εγω κοριτσι....(κ ελπιζω για το επομενο....)

μα το καλο...

(πηγαινε στις ευχες γενεθλιων,εχω γραψει μια για το γιο σου....)


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Συγχαρητήρια βασδελάκι για τα καλά σου αποτελέσματα!Ρε συ, κι εμένα η σύλληψη έγινε 10η μέρα, λες να πέτυχα κι εγώ καμιά κόρη? ΜΑΚΆΡΙ! Την τετάρτη ελπίζω να δω κι εγώ κάτι ρε παιδιά, γιατί πρώτη εγκυμοσύνη που αργώ τόσο να δω νινί, στους γιους είχα πάει σε ιδιώτη (Άμφισσα στον πρώτο, Κατερίνη στο δεύτερο) οπότε 6η εβδομάδα είχα ακούσει καρδούλα. Ανυπομονώ....Α, ΈΡΙΞΑ ΠΟΛΎ ΓΈΛΙΟ με τη διαμόρφωση του σπιτιού, αλλά έρη, συμφωνώ 100% με τη theolvas !Ki εμένα έτσι είναι....


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο?Τι κάνετε με το θέμα αυτοκινήτου?Εμείς έχουμε το οκτάβια, στο οποίο 2 καρεκλάκια πίσω πού θα μπει το τρίτο?Μπροστά?Πίσω δε χωράει με τίποτα....


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ μωρέ....δεν το πιστεύω.......Μόλις τώρα είδα το μήνυμα και στεναχωρήθηκα.....Κρίμα δεν είχαμε κάτι άλλο να κάνουμε την Κυριακή.....και η μικρή μου λατρέυει την ονειροπαγίδα......

Καθημερινές μπορείς;;;;;Γιατί Παρασκευοσαββατοκύριακα συνήθως λείπουμε.....

Vasdeli πολύ χάρηκα με τα νέα σου!!!!!!!Η ώρα η καλή!!!!!

Fangri αυτό δεν το είχα σκεφτει......Όντως είναι πρόβλημα......Μάλλον αναγκαστικά ο μεγαλύτερος θα κάτσει χωρίς κάθισμα....στη μέση....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια. Έρη, παιδί χωρίς καρεκλάκι δεν το τολμάω στο αυτοκίνητο! Εγώ σκέφτομαι να βάζω το νινί μπροστά με το καρεκλάκι ανάποδα και τα άλλα 2 πίσω κι εγώ στη μέση πίσω (όταν οδηγεί ο άντρας μου). Για να είμαι σίγουρη, παιδιά κουβαλάμε ξέρω κι εγώ...:roll::roll::roll:


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια. Έρη, παιδί χωρίς καρεκλάκι δεν το τολμάω στο αυτοκίνητο! Εγώ σκέφτομαι να βάζω το νινί μπροστά με το καρεκλάκι ανάποδα και τα άλλα 2 πίσω κι εγώ στη μέση πίσω (όταν οδηγεί ο άντρας μου). Για να είμαι σίγουρη, παιδιά κουβαλάμε ξέρω κι εγώ...:roll::roll::roll:

...λυστε μου λοιπον κ την απορια...

που θα το βαλω το τεταρτο?????????????????????κι εμεις οκταβια εχουμε...

ερη,δεν πειραζει...τελικα ειχε παρτυ κ πηγαμε στο ματζικ σιτυ.εχεις δικιο για την αγενεια...τα παιδια βεβαια περασαν καλα,αλλα εγω σπαστηκα που 1.30 μου ζητησαν να πληρωσω κ να μαζεψω τα παιδια γιατι 2 θα κλεισουν...να το κανονισουμε αλλη φορα...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ο μεγάλος μου που θα είναι 5,5 χρονών μπορεί να κάτσει άνετα με ζώνη στη μέση.Εξάλλου και στο σχολικό έτσι κάθεται.Ήδη πλέον εμείς δεν έχουμε καρεκλάκια αλλά αυτά α υπερυψωμένα μαξιλαράκια της Κίκο που ασφαλίζουν με τη ζώνη....Θα δω μήπως μπορεί ένα τέτοιο να μπει στη μέση αλλοιώς θα τον βάλω χωρίς αυτό.Εντομεταξύ επειδή έχουμε αερόσακο στη θέση του συνοδηγού δεν ξέρω αν επιτρέπεται καρεκλάκι....θα το κοιτάξω.....

Θεολβά τώρα για το τέταρτο δεν ξέρω τί να σου πω.....

Στο Magic city δεν νομίζω να ξαναπάω μετά από αυτή τη συμπεριφορά.....μάλλον θα προτιμήσω το Μελήρα που είναι απέναντι ή την ονειροπαγίδα.....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!βασδελακιμου...με το καλο η κορη και μπραβογια την αυχενικη!!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...