Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μαμά για τρίτη φορά!


Recommended Posts

Εμένα δε με ενοχλούν τόσο τα λεκεδάκια, εντάξει, ενννοείται θα αλλάξουμε μπλούζα 1-2 φορές τη μέρα κι άλλωστε μου αρέσει το σίδερο (Θεολογία, στείλε ρούχα να στα σιδερώσω, έχω σίδερο ΤΟΎΡΜΠΟ της τεφάλ, χαχα), ΑΛΛΆ ΡΕ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΈΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΌΝΙΔΑ ΚΟΛΛΗΜΈΝΗ ΣΤΟ ΜΑΛΛΊ (τα γειτονάκια, λέω) εγώ που τα βλέπω για 30 λεπτά κι η μάνα τους να είναι βόλτα με το μηχανάκι και να μην παίρνει χαμπάρι? Όλη μέρα έξω είναι (στην αυλή, τι τρώνε ποιος ξέρει...) και στις 7 βλέπουν κάρμα.Έλεος, 11χρονα και 8 χρονα παιδάκια! Θα σκάσω καμιά ώρα και θα μιλήσω... όχι κι έτσι!Που για το γιογιο τον εκπαίδευε τον 3χρονο η αδερφή του!!Κι η άλλη αδερφή η 11χρονη έπλενε χαλιά γιατί η μαμά είναι έγκυος...Της τα έχω μαζεμένα παιδάκια όπως καταλάβατε!Δε μπορώ, λυπάμαι τα παιδιά που έρχονται στον κόσμο από τέτοιους γονείς.........


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 142
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα δε με ενοχλούν τόσο τα λεκεδάκια, εντάξει, ενννοείται θα αλλάξουμε μπλούζα 1-2 φορές τη μέρα κι άλλωστε μου αρέσει το σίδερο (Θεολογία, στείλε ρούχα να στα σιδερώσω, έχω σίδερο ΤΟΎΡΜΠΟ της τεφάλ, χαχα), ΑΛΛΆ ΡΕ ΚΟΡΊΤΣΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΈΠΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΌΝΙΔΑ ΚΟΛΛΗΜΈΝΗ ΣΤΟ ΜΑΛΛΊ (τα γειτονάκια, λέω) εγώ που τα βλέπω για 30 λεπτά κι η μάνα τους να είναι βόλτα με το μηχανάκι και να μην παίρνει χαμπάρι? Όλη μέρα έξω είναι (στην αυλή, τι τρώνε ποιος ξέρει...) και στις 7 βλέπουν κάρμα.Έλεος, 11χρονα και 8 χρονα παιδάκια! Θα σκάσω καμιά ώρα και θα μιλήσω... όχι κι έτσι!Που για το γιογιο τον εκπαίδευε τον 3χρονο η αδερφή του!!Κι η άλλη αδερφή η 11χρονη έπλενε χαλιά γιατί η μαμά είναι έγκυος...Της τα έχω μαζεμένα παιδάκια όπως καταλάβατε!Δε μπορώ, λυπάμαι τα παιδιά που έρχονται στον κόσμο από τέτοιους γονείς.........

λυπηρό!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

λυπηρό!

... κ ελεινο.....

οσο για τα ρουχα,θα το σκεφτω....

ο δημητρης γυρισε με κλαμμα απο το σχολειο κ δε λεει γιατι...ελπιζω να μη τον χτυπησε παλι καμια δασκαλα,γιατι θα με δειτε στις ειδησεις.......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Αχ, το μανάρι μου!!!

Κορίτσια έχω πρόβλημα, δεν μπορώ να ακούω παιδάκια να κλαίνε, βάζω τα κλαματα κι εγώ!!!

Υπάρχει περίπτωση να τον χτύπησε δασκάλα; ΕΛΕΟΣ!!! Θα έρθω να δείρω!!!

Κορίτσια, βγαίνω. Καλό μεσημέρι!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!

Έχω και εγώ 2 παιδάκια και είμαι έγκυος στον 7ο μήνα στο τρίτο.Περιμένω κοριτσάκι και είμα πολύ ευτυχισμένη!

Με το καλό τα μωράκια σας και θα τα λέμε.....

γεια σου κ καλως ηλθες κι εδω....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου κ καλως ηλθες κι εδω....

Καλώς σας βρήκα.....

Είχα και μια περιπετειούλα....μόλις βγήκα από Ιασώ....Μπήκα εσπευσμένα την Τετάρτη γιατί είχα υγρά και με κρατήσαν για παρακολούθηση μέχρι σήμερα.Ευτυχώς όλα καλά αλλά τρόμαξα πολύ....

Διάβασα ότι είμαστε και γειτόνισες....Τον ξέρω τον παιδότοπο ονειροπαγίδα....Έχουμε πάει 2-3 φορές αλλά πιο συχνά πάμε στο μελήρα και στο magic city γιατί είναι πιο κοντά μας...


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα.....

Είχα και μια περιπετειούλα....μόλις βγήκα από Ιασώ....Μπήκα εσπευσμένα την Τετάρτη γιατί είχα υγρά και με κρατήσαν για παρακολούθηση μέχρι σήμερα.Ευτυχώς όλα καλά αλλά τρόμαξα πολύ....

Διάβασα ότι είμαστε και γειτόνισες....Τον ξέρω τον παιδότοπο ονειροπαγίδα....Έχουμε πάει 2-3 φορές αλλά πιο συχνά πάμε στο μελήρα και στο magic city γιατί είναι πιο κοντά μας...

στο ματζικ σιτυ πηγαιναμε περισυ,αλλα δεν εχει πολυ μεγαλο χωρο για μπιμπικια(πολυ μικρα εννοω).το αλλο που λες δεν το ξερω...

περαστικα σου...

κι εγω καφε κηλιδες ειχα σημερα,αλλα δεν ανησυχω...το εχω συνιθισει πια...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

στο ματζικ σιτυ πηγαιναμε περισυ,αλλα δεν εχει πολυ μεγαλο χωρο για μπιμπικια(πολυ μικρα εννοω).το αλλο που λες δεν το ξερω...

περαστικα σου...

κι εγω καφε κηλιδες ειχα σημερα,αλλα δεν ανησυχω...το εχω συνιθισει πια...

Δεν ήταν καφέ υγρά.Ήταν άσπρα διαφανή ζεστά και πολλά.....Φοβηθήκαμε για ρήξη υμένων αλλά τελικά δεν ήταν....Θα το παρακολουθήσω όμως με υπέρηχους......


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ήταν καφέ υγρά.Ήταν άσπρα διαφανή ζεστά και πολλά.....Φοβηθήκαμε για ρήξη υμένων αλλά τελικά δεν ήταν....Θα το παρακολουθήσω όμως με υπέρηχους......

...αυτος ειναι κ ο μεγαλυτερος μου φοβος.....

ολα καλα θα πανε...

οσο για τον αλλο παιδοτοπο,ουτε που τον εχω δει...να το κανονισουμε οταν νιωσουμε καλυτερα κ οι δυο...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Έχω και εγώ 2 παιδάκια και είμαι έγκυος στον 7ο μήνα στο τρίτο.Περιμένω κοριτσάκι και είμα πολύ ευτυχισμένη!

Με το καλό τα μωράκια σας και θα τα λέμε.....

Καλώς την παλιά γνώριμη!!! Πότε κιολας έγινες 7 μηνών eri μου;:-D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα :) Είδες πώς περνάει ο καιρός;;;;

Ναι, πράγματι...Σαν να άδειασες χθες την θέση 19....και να την πήρα εγώ...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...