Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ-ΟΚΤΩΒΡΗ 2007


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια

ειμαι πλέον και εγω δευτερομανούλα. Η μικρή μας γεννηθηκε στις 24/3. Ειμαστε λοιπόν 10 ημερών και πολύ πολύ καλα.

Ο μικρός μοας πρίγκιπας, πρέπει να πω πως έχει αντιδράσει πολύ καλα. Οχι πως δεν ζηλεύει... αυτό δεν θα ήταν δυνατό. Αλλά μέχρι τώρα τα πάει πολύ καλα. Ευχομαι να συνεχίσει έτσι :D


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

evaki να σου ζησει το μωρακι σου..για αυτο καλε σε χασαμε,για πες μας ειναι ησυχος??μαμ κακα και νανι που λενε????γιατι εμενα μου ειχε αλλαξει τα φωτα...ο γιος σου πως το πηρε???για πες αντιδρασεις


:-D

Link to comment
Share on other sites

evaki να σου ζησει το μωρακι σου..για αυτο καλε σε χασαμε,για πες μας ειναι ησυχος??μαμ κακα και νανι που λενε????γιατι εμενα μου ειχε αλλαξει τα φωτα...ο γιος σου πως το πηρε???για πες αντιδρασεις

Η μικρή μας ειναι σε γενικές γραμμές ησυχη. Βεβαια ακόμα δεν έχει αντιληφθει τη διαφορά μέρας- νύχτας, με αποτέλεσμα το βράδυ να είναι σχετικά πιο δραστηρια σε σχέση με το πρωί. Θα στρώσει όμως πού θα πάει!;

Ο "μεγάλος" αδερφός είναι σχετικά ψύχραιμος. Υπάρχει ζήλια βέβαια. Ειδικά όταν με βλέπει να θηλάζω τη μικρή. Αλλά προς το παρον δεν έχουμε κανα φοβερό πρόβλημα. Ειμαστε αρκετά καλα. Αυτο που με προβληματίζει είναι πως οκ καλά την έβγαλα τις πρώτες μέρες στο σπίτι γιατι ειχα και τον άντρα μου εδω. Τωρα να δω πώς θα πάει που θα είμαι μόνη μου μέχρι το απογευμα. Ελπίζω να πάνε όλα καλά.


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευακι νομιζα οτι και το δευτερο ηταν αγορακι...αφου ειναι ησυχη μια χαρα...μην ανησυχεις θα τα καταφερεις και εγω μονη μου ημουν και ειμαι οι δικοι μου ειναι μακρυα η πεθερα βοηθαει λιγο εως καθολου οποτε καταλαβαινεις...και εμαν η κορη μου ηταν 27μηνων οταν γεννησα..αλλα το πηρε ψυχραιμα,τωρα ζηλευει πιο πολυ


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά η πρώτη μέρα με τους 2 μικρούς ανθρώπους στο σπίτι ήταν καλύτερη σε σχέση με τις προηγούμενες που ήταν και ο άντρας μου εδώ. Ο Ιωνας ηταν πιο ήρεμος. Γενικά είναι παιδί που αν του αλλάξεις τη ρουτίνα του,αγχώνεται και εκνευρίζεται.

Σημερα λοιπόν που είμασταν σπίτι εγω, αυτός και η αδερφούλα, ήταν μια χαρά! Πολύ πιο ήρεμος σε σχέση με τις μέρες που ήταν και ο άντρας μου εδώ. Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι!!! :D


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

επιτέλους κινηση στο καφέ.. ειχα μερες να μπω και εγω.

Καλως ορίσατε οι καινούριες καλή συνέχεια οι παλιές.

Ευα να σου ζήσει η μπεμπα να ειναι γερή και καλότυχη.. με τον μεγάλο θέλει αρκετη υπομονη εγω βέβαια δεν εχω δεύτερο αλλα το εζησα με την μεγάλη μου ανηψια που οταν γεννήθηκε ο γιος μου ήταν 3 χρονων εχουμε μεγαλη αδυναμια η μια στην αλλή και περασα ολα τα σταδια της ζήλια.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μας...αχ νυσταζω κοριτσια μου....ο μικρος ξυπναει καομα το βραδυ σημερα ανακαλυψα οτι εβγαλε 2δοντια και εχει αλλα 2ετοιμα..γεια σου τονια τι κανει ο μικρος σου??


:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

μια χαρα ειμαστε, στην δουλεια ειμαι και ειδικα σήμερα βαριεμαι θανατερα.. μου λειπει και το μικρακι μου.. δυστυχως 2,5 χρονια εχω που γυρισα στην δουλεια και ακομη δεν μπορω...Τελος παντων

Αχου μωρε ο μικρουλης σου γι'αυτο δεν κοιμαται τον ταλαιπωρουν τα δοντακια..


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

KOΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ FORUM Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΑΝ ΤΑ 4...ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΤΟ 2007..Κ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 9 ΜΗΝΩΝ!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗΣ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ.ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΤΡΙΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ 1100 ΕΥΡΩ Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΠΡΟΠΛΗΡΩΣΩ ΤΑ ΜΙΣΑ..ΕΨΑΞΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΦ ΟΣΩΝ ΕΧΩ ΕΓΚΡΙΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Κ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ ΛΙΓΟ..ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...