Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Thriller- Horror movies


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είδα το μισό χτες κ το υπόλοιπο μισό τώρα.βλακείααα.χάλια τέλος.

καλημερα μαρακι μου!καλα μαρι δεν ιδρωσε το αυτακι σου τπτ?ουυυυυυυυυ!!!δεν παιζεσε.....το 4ο ειδος το δες?


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααα νομίζω το έγραψα.είμαι πολύυυ δύσκολη μ τις ταινίες!σπάνια να μου κάνει κάτι εντύπωση.όχι αυτό τι είναι;τέρατα;φόνοι;

βασικα ειναι με πραγματικα ντοκουμεντα περιμενε.........παρε!

vVRHOhLP-aA


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι να πάρω;απ το κινητό μπαίνω,δεν εμφανίζει κάτι :-(

sου εβαλα το τρειλερ απο το the fourth kind καλε!!!χαχαχαχα!το νετ μπουκ ποτε θα ειναι ετοιμο?α ρε πολυ στεναχωρεθηκα τι β#@@@α που ειναι........


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


απο οτι καταλαβα εισαι του σε σφαζω σε μαχαιρωνω θριλερ,εγω παλι ειμαι του ποιο μεταφυσικου δεν νομιζω να το δω το τελευταιο που ειδες κοβουν ραβουν μπριιιιιιιι!το τουριστας το ειδα εεεε!ασε με τωρα!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι όλα μ αρέσουν.δεν εχω πρόβλημα.

Το 9 είναι βλακεία.μια φτηνή αντιγραφή του SAW π τους βάζει κάποιος να βρουν τι κοινό έχουν METAΞY τους.τώρα βλέπω το last house.είναι θρίλερ αγωνίας αλλά βαρετό θα έλεγα...

Φιλενάδα σίριαλ μ το νετμπουκ!


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι όλα μ αρέσουν.δεν εχω πρόβλημα.

Το 9 είναι βλακεία.μια φτηνή αντιγραφή του SAW π τους βάζει κάποιος να βρουν τι κοινό έχουν METAΞY τους.τώρα βλέπω το last house.είναι θρίλερ αγωνίας αλλά βαρετό θα έλεγα...

Φιλενάδα σίριαλ μ το νετμπουκ!

ελα κοριτσαρα τι εγινε με το νετ?το saw το πιστευεις οτι δεν το δα?ακουσα την ανηψια μου η οποια ηταν καταενθουσιασμενη και μου το ειπε με καθε λεπτομερια και ..λακισα δεν το ειδα!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...