Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Να μαζευτούμε εμείς που προσπαθούμε!


elena37

Recommended Posts

Sofaki μου! Τι γλυκός και αισιόδοξος άνθρωπος είσαι!!! Να σου ζήσει ο πρίγκιπας σου και να τον καμαρώνεις πάντα! Ετοιμάζομαι κι εγώ για την πρώτη μου σπερματεγχυση, προσπαθούμε 2 χρόνια και έχω πολυκυστηκες.... Το Σάββατο έχω υπέρηχο να δούμε τι γίνεται καθώς ήδη είμαι σε φαρμακευτική αγωγή για πρόκληση ωορρηξίας... Από βδομάδα θα γίνει η σπερματεγχυση... Εύχομαι να είμαι όσο τυχερή ήσουν κι εσύ! και να είναι η πρώτη και η τελευταία! Να είσαι καλά κοριτσάκι μου! Και πάντα ενωμένοι με τον αντρουλη σου! Πόσο είναι τώρα το παιδάκι σας ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Sofaki μου! Τι γλυκός και αισιόδοξος άνθρωπος είσαι!!! Να σου ζήσει ο πρίγκιπας σου και να τον καμαρώνεις πάντα! Ετοιμάζομαι κι εγώ για την πρώτη μου σπερματεγχυση, προσπαθούμε 2 χρόνια και έχω πολυκυστηκες.... Το Σάββατο έχω υπέρηχο να δούμε τι γίνεται καθώς ήδη είμαι σε φαρμακευτική αγωγή για πρόκληση ωορρηξίας... Από βδομάδα θα γίνει η σπερματεγχυση... Εύχομαι να είμαι όσο τυχερή ήσουν κι εσύ! και να είναι η πρώτη και η τελευταία! Να είσαι καλά κοριτσάκι μου! Και πάντα ενωμένοι με τον αντρουλη σου! Πόσο είναι τώρα το παιδάκι σας ?

Αγαπημενη μου ο μικρος μου πριγκηπας ειναι ακομα στην κοιλιτσα μου... :D ειμαι 6 μηνων εγκυος και ανυπομονω για την μερα που θα τον σφιξω στην αγκαλια μου..:tongue: ολα ηδη πλεον ειναι παρελθον... ολες οι αγωνιες, ολα τα αγχη...τα θυμηθηκα διαβαζοντας αυτο το post και ετσι θελησα να σας γραψω γιατι ξερω πως ειναι... εγω δεν ειχα πολυκυστικες...ειχα μια κυστη στην αριστερη ωοθηκη...Στον ευχομαι ολοψυχα να σταθεις τυχερη.... να εισαι ηρεμη ... να τα αφησεις στην Παναγια ολα και να το πιστεψεις.... ολα ερχονται την στιγμη που πρεπει.... Ευχομαι να μου στειλεις τα θετικα σου νεα για το μικρο σπορακι που θα αλλαξει την ζωη σου...

Link to comment
Share on other sites

sofaki μου με το καλό! έτσι και να μας λες τα ευχάριστα νέα σου να παίρνουμε δύναμη!

μακάρι όλες οι γυναίκες στον κόσμο που το θέλουν να γίνουν μητέρες σύντομα!!!!!

elia μου ναι, σιγα σιγα μπαίνω στις γόνιμες... νομίζω πως μαζί θα μετράμε μέρες απο αυτό το μήνα! 6 μήνες προσπάθεια μου είπε ο γιατρός κι αν δεν κάτσει να κάνουμε σπερμοδιάγραμμα, αλλά πιστεύω πως θα κάτσει, εξάλλου το καλοκαίρι είναι μπροστά μας;);):D


tt1d8ba2

Link to comment
Share on other sites

sofaki μου με το καλό! έτσι και να μας λες τα ευχάριστα νέα σου να παίρνουμε δύναμη!

μακάρι όλες οι γυναίκες στον κόσμο που το θέλουν να γίνουν μητέρες σύντομα!!!!!

elia μου ναι, σιγα σιγα μπαίνω στις γόνιμες... νομίζω πως μαζί θα μετράμε μέρες απο αυτό το μήνα! 6 μήνες προσπάθεια μου είπε ο γιατρός κι αν δεν κάτσει να κάνουμε σπερμοδιάγραμμα, αλλά πιστεύω πως θα κάτσει, εξάλλου το καλοκαίρι είναι μπροστά μας;);):D

Χαιρομαι που σας δινω δυναμη! Αυτος ειναι ο σκοπος μου για αυτο τα εγραψα ολα αυτα... ξερω ποσο αναγκη το εχετε.... επετρεψε μου να σε ρωτησω γιατι δεν κανετε τωρα το σπερμοδιαγραμμα;

Link to comment
Share on other sites

sofaki μου χιλια συγνωμη!!!!δεν το καταλαβα!!!!με το καλο το μωρο σου!!!!!!!να δωσεις πολλα πολλα φιλια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!

ελενακι μαζι θα μετραμε!!!!ακουσες τι ειπε η σοφια!!!!!!να το πιστεψεις πρεπει!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν χρειαζεται μας ειπε τωρα, αφου εχω μεινει εγκυος μια φορα πριν 2 μηνες αλλα ηταν εξωμητριο, ελεγξα ορμονες και σαλπιγγες και ξαναπροσπαθουμε. Πιστευει οτι υπηρξε καποιο θεμα με την σαλπιγγα αλλα ευτυχως δεν επαθε ζημια.


tt1d8ba2

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω στενοχωριες τωρα!!!!!δεν θα σκεφτεσαι το παρελθον....θα σκεφτεσαι μονο το καλοκαιρι που θα χαιδευεις φουσκωμενη κοιλια....(τα εχουμε ξαναπει....και δεν μ αρεσει να επαναλαμβανομαι!!!!).....πιστεψε το!!!!θα συμβει ελενακι μου....θα ερθει!!!!!ποτε εχεις γονιμες?? σκ???

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμένα κορίτσια μου.

Τι μου κάνετε; :)

sofaki_διάβασα το κείμενο σου και μπορώ να πω πως ανατρίχιασα!!

Τι ωραία και αισιόδοξη κατάληξη ήταν αυτή;;

Σε ευχαριστώ και εγώ απο μεριάς μου που μας είπες την ιστορία σου για να πάρουμε θαρρος, δύναμη αλλά και παράδειγμα όσον αφορά το άγχος!!!

Πολλές πολλές ευχές για εσένα και τον πριγκιπάκο σου που σε λίγους μήνες θα είναι στην αγκαλίτσα σου!! :D:D

Εν τω μεταξύ κορίτσια τι γίνεται;

Θα μετράμε μαζί μέρες αυτόν τον μήνα λόγω "κοντινών" γόνιμων ημερών ή κατάλαβα ότι'να'ναι;;:lol:

Φιλιά πολλάαα!! :*

Link to comment
Share on other sites

sofaki μου χιλια συγνωμη!!!!δεν το καταλαβα!!!!με το καλο το μωρο σου!!!!!!!να δωσεις πολλα πολλα φιλια στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!

ελενακι μαζι θα μετραμε!!!!ακουσες τι ειπε η σοφια!!!!!!να το πιστεψεις πρεπει!!!!!!

Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ.... !ετσι πεστα στο ελενακι να δινει η μια δυναμη στην αλλη ειναι αλλιως να ξερεις πως δεν εισαι η μονη...και ναι να το πιστεψεις πρεπει ! και οταν ερχονται οι αρνητικες οι σκεψεις τις κλωτσαμε μακρια...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται μας ειπε τωρα, αφου εχω μεινει εγκυος μια φορα πριν 2 μηνες αλλα ηταν εξωμητριο, ελεγξα ορμονες και σαλπιγγες και ξαναπροσπαθουμε. Πιστευει οτι υπηρξε καποιο θεμα με την σαλπιγγα αλλα ευτυχως δεν επαθε ζημια.

Ελενα μου συγνωμη δεν διαβασα την ιστορια σου... απλα το σπερμοδιαγραμμα ειναι ευκολη εξεταση για τον αντρα για αυτο σε ρωτησα. εμεις οι γυναικες τραβαμε τα πιο περιπλοκα...εφοσον εμεινες εγκυος ηδη μια φορα... ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε καλα συ ντο μα!!! περιμενω και τα δικα σου νεα...:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας και απο εμένα κορίτσια μου.

Τι μου κάνετε; :)

sofaki_διάβασα το κείμενο σου και μπορώ να πω πως ανατρίχιασα!!

Τι ωραία και αισιόδοξη κατάληξη ήταν αυτή;;

Σε ευχαριστώ και εγώ απο μεριάς μου που μας είπες την ιστορία σου για να πάρουμε θαρρος, δύναμη αλλά και παράδειγμα όσον αφορά το άγχος!!!

Πολλές πολλές ευχές για εσένα και τον πριγκιπάκο σου που σε λίγους μήνες θα είναι στην αγκαλίτσα σου!! :D:D

Εν τω μεταξύ κορίτσια τι γίνεται;

Θα μετράμε μαζί μέρες αυτόν τον μήνα λόγω "κοντινών" γόνιμων ημερών ή κατάλαβα ότι'να'ναι;;:lol:

Φιλιά πολλάαα!! :*

Σε ευχαριστω για τις γλυκες ευχες .... Χαιρομαι πολυ που σας εδωσα δυναμη... φαντασου εκανα εγγραφη στο forum μονο και μονο για να σας γραψω αυτο... εψαχνα κατι αλλο... και επεσα πανω σε αυτο το post και μου θυμισατε τις δικες μου αγωνιες.. και ειπα οχι πρεπει να καποια να τους δωσει κουραγιο ας ειμαι εγω. και εγραψα γιατι ξερω πως μονο οποιος το περναει ή το εχει περασει μπορει να καταλαβει.....

Σου ευχομαι και σε σενα... να μην αργησει να φυτευτει το πολυτιμο σπορακι στην κοιλιτσα σου και να σκορπισει απεραντη χαρα σε εσενα και στον αντρα σου... φιλακια , να προσευχεσαι...

Link to comment
Share on other sites

ξερετε σκεφτομαι καμια φορα οτι δικοι μας ανθρωποι δεν μας καταλαβαινουν ουτε στο ελαχιστο και εδω,μεσα απ αυτο το forum εχουμε η μια την αλλη....αγνωστες που δεν ξερουμε καν το προσωπο η μια της αλλης!!!που μπορει να μην βρεθουμε ποτε!!!!ειναι φανταστικο!!!!!!!!! μετραμε ολες μαζι λοιπον και τον απριλιο να μην εχει καμια μας επισκεψη απ την κοκκινομουρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλό μας μεσημέρι κορίτσια μου. :)

sofaki_μου να είσαι καλά πραγματικά!

Πολύ όμορφη η κίνηση σου!

Σε ευχαριστώ με τη σειρά μου και εγώ για τις ευχές σου,να είσαι καλά και να μας λες τα νέα σου!! :) :)

elia πατριδούλα, με το ίδιο ακριβώς σκεπτικό γράφτηκα και εγώ στο forum (ούσα βέβαια ντροπαλή) διότι το διάβαζα καιρό πριν και έβλεπα το δεσιμο και την κατανόηση μεταξύ των κοριτσιών(και μη), ενώ στο δκό μας περιβάλλον δεν θα το έλεγα ότι υπάρχει σε τέτοιο βαθμό!!

Όπως λέει και η sofia_ πιο κάτω,έχουμε όλες την ίδια αγωνία και γι αυτό καταλαβαινόμαστε απόλυτα!! :) :)

Άντε...όλες σε αναμονή για τον Απρίλη.

Ας γεμίσουμε λοιπόν θετική ενέργεια που να στέλνουμε και η μία στην άλλη χιχιχι :D

Σας φιλώ :*

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα! Καλή εβδομάδα!

Θυμάμαι όταν άνοιξα το θέμα πριν 2 μήνες και ήμουν σε μια φάση που περίμενα να περάσει γρήγορα ο καιρός να αρχίσουμε πάλι ελεύθερες επαφές και να νιώσω "φυσιολογική".. πόσο μακρινό μου φαίνεται...

εδώ με την κουβεντούλα, μέρα μέρα πέρασαν τα δύσκολα.

Ελπίζω να σας βρίσκω όλες στην καλύτερη φάση σας, χαρούμενες, αισιόδοξες και περιμένω να μοιραστούμε τα νέα μας, τους φόβους , τις ελπίδες μας, την αγωνία μας τις ημέρες της καθυστέρησης, τις ευχάριστες ανακοινώσεις, την χαρούμενη αναμονή τους 9 μήνες εγκυμοσύνης μας και τις συμβουλές κ τις εμπειρίες μας καθώς μεγαλώνουν τα μωράκια μας κι εμείς καμαρώνουμε ευτυχισμένες μανούλες...

Ελπίζω να σας γέμισα τη μέρα με όμορφα όνειρα..

Εσείς τι κάνετε?

Εγώ έχω μπεί πλέον σε φάση αναμονής μιας κι ο άντρας μου θα λείπει για μια εβδομάδα, ότι προλάβαμε!


tt1d8ba2

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...