Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Να μαζευτούμε εμείς που προσπαθούμε!


elena37

Recommended Posts

Καλησπέρα νινούλι.

Πόσο χαίρομαι που βλέπω νέα κοπέλα στο παρεάκι αυτό που έχει ερημώσει τελευταία!!

Σου εύχομαι απο καρδιάς να πετύχεις σύντομα το πολυπόθητο σποράκι.

Σε τι φάση είσαι εσύ;

Καλώς σας βρήκα κορίτσια. Προσπαθώ και εγώ χωρίς άγχος. Είμαι σε φάση εξετάσεων και υγιεινής ζωής

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλώς σας βρήκα κορίτσια. Προσπαθώ και εγώ χωρίς άγχος. Είμαι σε φάση εξετάσεων και υγιεινής ζωής

Καλό μήνα κορίτσια και καλό μας καλοκαίρι!!! :D:D:D

ninouli έτσι, χωρίς άγχος και αφού είσαι και της υγιεινής θα έρθει το σποράκι διότι πού θα βρει καλύτερα!! :)

Πόσο καιρο προσπαθείτε;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια χαιρομαι πολυ που μιλαω μαζι σας.τελικα η θερμοκρασια μου επεσε και σημερα αδιαθετησαλιγο με πηρε απο κατω και σημερα η διαθεση μου ειναι χαλια.ελεγα οτι ισως αυτος ο μηνας να ηταν διαφορετικος μαθαινοντας κατι χαρμοσυνο.αλλαααα σηκωνω το κεφαλι και λεω παμε ξανα για καινουργιες προσπαθιεςβΊ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα !!!!να έρθω κ εγώ στην παρέα σας??κ εγώ προσπαθώ για 2ο παιδάκι εδώ κ 1.5 χρόνο περίπου Κ με μια βιοχημική κύηση....τον πρώτο μήνα.έχουμε κάνει εξετάσεις κ όλα καλά...οπότε αναμένουμε...κ να φανταστείτε ότι στον γιο μου έμεινα με την 3η προσπάθεια...έχει ο Θεός όμως,υγεία να έχουμε κ πίστη...κ θα έρθουν τα μωράκια μας!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια χαιρομαι πολυ που μιλαω μαζι σας.τελικα η θερμοκρασια μου επεσε και σημερα αδιαθετησαλιγο με πηρε απο κατω και σημερα η διαθεση μου ειναι χαλια.ελεγα οτι ισως αυτος ο μηνας να ηταν διαφορετικος μαθαινοντας κατι χαρμοσυνο.αλλαααα σηκωνω το κεφαλι και λεω παμε ξανα για καινουργιες προσπαθιεςβΊ

Δεν πειράζει!!!!αισιοδοξία,όχι άγχος κ θα έρθει,είμαι σίγουρη!!!πάμε δυναμικά στον επόμενο κύκλο!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα νινούλι.

Πόσο χαίρομαι που βλέπω νέα κοπέλα στο παρεάκι αυτό που έχει ερημώσει τελευταία!!

Σου εύχομαι απο καρδιάς να πετύχεις σύντομα το πολυπόθητο σποράκι.

Σε τι φάση είσαι εσύ;

Καλησπέρα! και εγώ προσπαθώ εδώ και λίγο καιρό να συλλάβω με φυσικό τρόπο, αφού ξεπέρασα κάποιες δυσκολίες που είχα με την υγεία μου. Βέβαια οι πιθανότητες είναι μικρές, αλλά δεν ξέρει ποτέ κανείς, ίσως και να τα καταφέρω. Εχω επενδύσει πολύ σε αυτό το καλοκαιράκι...Μακάρι να φέρει σε όλες μας το μικρό μας μας σποράκι στην κοιλίτσα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! και εγώ προσπαθώ εδώ και λίγο καιρό να συλλάβω με φυσικό τρόπο, αφού ξεπέρασα κάποιες δυσκολίες που είχα με την υγεία μου. Βέβαια οι πιθανότητες είναι μικρές, αλλά δεν ξέρει ποτέ κανείς, ίσως και να τα καταφέρω. Εχω επενδύσει πολύ σε αυτό το καλοκαιράκι...Μακάρι να φέρει σε όλες μας το μικρό μας μας σποράκι στην κοιλίτσα!!

Στο εύχομαι κορίτσι μου σύντομα να έχεις την φουσκωμένη κοιλίτσα!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! και εγώ προσπαθώ εδώ και λίγο καιρό να συλλάβω με φυσικό τρόπο, αφού ξεπέρασα κάποιες δυσκολίες που είχα με την υγεία μου. Βέβαια οι πιθανότητες είναι μικρές, αλλά δεν ξέρει ποτέ κανείς, ίσως και να τα καταφέρω. Εχω επενδύσει πολύ σε αυτό το καλοκαιράκι...Μακάρι να φέρει σε όλες μας το μικρό μας μας σποράκι στην κοιλίτσα!!

Καλημέρα καλημέρα!!:):)

ninouli μου ποτέ δεν είναι λίγες οι πιθανότητες!

Εδώ έχουμε δεί πραγματικά περιπτώσεις χωρίς καθόλου πιθανότητες και όμως το θαυματάκι τούς χτύπησε την "πόρτα".:D

Να είσαι αισιόδοξη πάνω απ'όλα, χωρίς άγχος, γιατί κάνει ζημιά αποδεδειγμένα το άτιμο και να χαίρεσαι τις στιγμές σου με τον αγαπημένο σου και θα δεις, θα έρθει το σπορούλι σου!!;)

Απο καρδιάς σε όλες μας ένα σπορούλι (ή γιατί όχι και παραπάνω) σύντομα!!

Φιλιά πολλά!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια θα ηθελα να σας ρωτησω κατι αν ξερετε.ειμαι στην 29η ημερα του κυκλου μου..εκανα πριν δυο μερες ενσ τεστ κ βγηκε αχνο θετικο την επομενη εκανα χοριακη κ αυτη βγηκε θετικη 122,9 ομως απο προχτες το απογευμα βγαζω κατι βλενες καφε που μια βγαζω μια δεν βγαζω τι μπορει να ειναι αυτο τωρα??αν γνωριζει καποια κοπελα ας μου απαντηση σας ευχαριστω πολυ ολες εκ των προτερων..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια θα ηθελα να σας ρωτησω κατι αν ξερετε.ειμαι στην 29η ημερα του κυκλου μου..εκανα πριν δυο μερες ενσ τεστ κ βγηκε αχνο θετικο την επομενη εκανα χοριακη κ αυτη βγηκε θετικη 122,9 ομως απο προχτες το απογευμα βγαζω κατι βλενες καφε που μια βγαζω μια δεν βγαζω τι μπορει να ειναι αυτο τωρα??αν γνωριζει καποια κοπελα ας μου απαντηση σας ευχαριστω πολυ ολες εκ των προτερων..

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!ειναι θετικο που ειναι καφε γτ σημαινει οτι ειναι παλιο αιμα.ειχα κ γω στην αρχη της πρωτης μου εγκυμοσυνης.εοειδη ειναι νωρις κ δ φαινεται κτ στον υπερηχο επικοινωνησε με το γιατρο σου.λογικα θα σου προτεινει ξεκουραση κ ισως προγεστερονη

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια θα ηθελα να σας ρωτησω κατι αν ξερετε.ειμαι στην 29η ημερα του κυκλου μου..εκανα πριν δυο μερες ενσ τεστ κ βγηκε αχνο θετικο την επομενη εκανα χοριακη κ αυτη βγηκε θετικη 122,9 ομως απο προχτες το απογευμα βγαζω κατι βλενες καφε που μια βγαζω μια δεν βγαζω τι μπορει να ειναι αυτο τωρα??αν γνωριζει καποια κοπελα ας μου απαντηση σας ευχαριστω πολυ ολες εκ των προτερων..

Μήπως είναι η ψευτοπεριοδος που κάποιες κοπέλες έχουν...συγχαρητήρια πάντως γιατί είσαι έγκυος!!!λογικά μήπως κάνεις άλλη μια χοριακη.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια μου για της απαντησεις σας σημερα μολις ξημερωση πρωτα θα παω να κανω μια χοριακη να δω παντως τωρα δεν εχω τιποτα απο καφε υγρα.

Είσαι εντάξει Ε???πιστεύω όλα καλά θα είναι!!!!😃😃😃😃


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Είσαι εντάξει Ε???πιστεύω όλα καλά θα είναι!!!!😃😃😃😃

Ναι ολα καλα μεχρι στιγμης..γιατρο δεν εχω παει ακομα την παρασκευη εχω ραντεβου να εχει ανεβει λιγο η χοριακη για νσ μπορεσουμε να δουμε.η χοριακη η πρωτη που ειχα κανει ηταν 122 κ ματα απο δυο μερες ηταν 374..οταν παω γιατρο θα σας πω..σε ευχαριστω πολυ ζουζουνα που με σκεφτεσε να σαι καλα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...