Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Να μαζευτούμε εμείς που προσπαθούμε!


elena37

Recommended Posts

Ελανακι μου πολύ καλημέρα!!!! Πολύ όμορφες οι εικόνες εγώ ήδη ψήθηκα!!! Χιχιχι πώς είστε κορίτσια! Εγώ πάω σήμερα για υπέρηχο και θα μου πει ποτέ θα κάνω σπερματεγχυση! Ανυπομονώ! Όλα θα γίνουν αυτή την εβδομάδα και μετά έχω κι εγώ αναμονή να δούμε αποτέλεσματα! Εύχομαι σε όλες να έχετε μια υπέροχη μέρα! Ας μας χαρίσει ο Απρίλιος τα πιο όμορφα νέα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 114
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το εύχομαι κοριτσάκι μου, μακάρι για όλες μας! να παίρνετε βιταμίνες, να τρώτε λαχανικά, λίγο περπάτημα, πολύ πίστη κι αισιοδοξία και θα γίνει πολύ σύντομα θα το δείτε!:wink:


tt1d8ba2

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια κορίτσια, τι κάνετε; :)

elena37 μου αν μας γέμισες με όνειρα λέει;

Τα είχα που τα είχα αλλά έτσι όπως τα διάβασα, τόσο περιγραφικά, δεν ξέρω αλλά ένιωσα ακόμη πιο όμορφα και αισιόδοξα χιχιχι :D

Εγώ λόγο πολυκυστικών, δεν μπορώ να πω ακόμη ότι μπήκα στην αναμονή διότι δεν ξέρω πότε έχω σίγουρη ωορηξία (τεστάκια δεν έχω χρησιμοποιήσει ακόμη) αν και με τα δεδομένα του προηγούμενου μου κύκλου είχα χθες.

Άντε να έρθει αυτός ο Απρίλης και αυτή η γλυκιά αναμονή...

elia μου τα νέα σου να μας πεις!

Τα ξανα λέμε πάλι κοριτσάρες!

Σμουυυτς :*

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!! Εγώ ετοιμάζομαι για σπερματεγχυση! Θα την κάνω την Παρασκευή!!!! Είμαι αρκετά αισιόδοξη κι ελπίζω να μην φάω τα μούτρα μου!!!!!!!!!!! Σας φιλώ γλυκά γλυκά!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!! Εγώ ετοιμάζομαι για σπερματεγχυση! Θα την κάνω την Παρασκευή!!!! Είμαι αρκετά αισιόδοξη κι ελπίζω να μην φάω τα μούτρα μου!!!!!!!!!!! Σας φιλώ γλυκά γλυκά!!!!!!!!!

Τι ωραία νεάκια!!! :D

Όλα καλά θα πάνε, αισιοδοξία και χαρά πάνω απ'όλα!!;);)

Θα περιμένουμε νέα σου εννοείται!!

Φιλιά πολλά!! :*:*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε ευχαριστώ πατρίδα!!!!! Εσύ ? Πότε δεν περιμένεις ? Αρχές Απριλίου ?

Εγώ καλή μου δεν περιμένω στις 9/4.

Λόγω πολυκυστικών όμως ίσως είναι και πιο πριν ίσως και πιο μετά.

Οι τελευταίοι κύκλοι μου ήταν σταθεροί οπότε σύμφωνα με αυτούς δεν θα περιμένω 9/4 όπως προανέφερα και βλέπουμε :) :)

Καλό μας βράδυ και όνειρα ζαχαρένια :*

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου.

Τι κάνετε;

Καλέ πώς χαθήκαμε έτσι;;;

Πείτε τα νέα σας!!

Πώς περάσατε το τριημεράκι σας;

Η αναμονή τι λέει;;;

Στο καφέ είμαστε οπότε δεν έχουμε περιορισμούς συζήτησης όπως στο "κανονικό" φόρουμ άρα βούρ... ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρινακι μου καλησπέρα!!!! Εγώ έκανα την Παρασκευή την σπερματεγχυση και τώρα είμαι στα κάρβουνα!!!!!! Την άλλη εβδομάδα πάω για χοριακη!!!!! Εσύ κοριτσάκι μου ?

Καλησπέρα πατρίδα μου..

Σε σκέφτομαι να ξέρεις και έχω καλό προαίσθημα για σένα κοριτσάκι μου!! :D

Καλά είμαι και εγώ...

Τελικά (μάλλον) σύμφωνα απο τα συμπτώματα έκανα εχθές ωορρηξία :shock::shock:

οπότε πιστεύω κάτι μπορεί να γίνει!!:D:D

Μην κάθεσαι καλέ σε αναμένα κάρβουνα!!

Είπαμε είναι γλυκιά η αναμονή :)

Καλά αποτελέσματα κοπέλα μουυυ!! :D

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πατρίδα μου!!!!! Εύχομαι να το τσακωσατε το σπορακι αυτόν τον μήνα!!!!!! μακάρι ο Απρίλιος να είναι ο μήνας μας!!!!!!

Αααχ και εγώ το εύχομαι!!!

Και έτσι μαζί με το Πάσχα να "μυρίσει" και μωρουδόσκονη χιχιχιχι :D:D:D

Σε διαβάζω και στο άλλο καφέ εσένα μην νομίζεις πως σε ξέχασα τόσες μέρες!! :D

Link to comment
Share on other sites

και γιατι παρακαλω κυρια μου δεν ερχεσαι κι νεσυ στο αλλο καφε????

τα κοριτσια ειναι αστερια!!!

Το σκέφτομαι αλλά περίμενα πρώτα να τελειώσουν οι γονιμούλες, να μπω στην αναμονή και ερχόμενη να έχω κάτι να σας πω μην γράψω μόνο ένα καλησπέρα :P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...