Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Η RΕΝΑΗ μας έγινε ξανά κοριτσομάνα!


ChristinaGRZ

Recommended Posts


Διαφημίσεις

ρενάκι να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και να σας κάνει διπλά ευτυχισμένους! άντε ποιος σε πιάνει με 2 κοράκλες τώρα!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

ρενεδακι μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σασ ζησει η νεοτερη ροκου σασ!!!!!!!!!!!!!!!!!να την χαιρεστε!παντα υγεια κ ευτυχια να εχει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ροκοφιλη Χριστινα ,λοιπες ροκοφιλες και μανουλες Οκτωβρίου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!

Ειμαι μια ευτυχισμενη μανουλα-ευτυχως η επιλοχειος καταθλιψη δεν μου χτυπησε ακομα την πορτα!!

Ας σας πω λοιπον την ιστορια του τοκετου τωρα που βρηκα λιγο χρονο και το μπεμπακι μου κοιμαται.

Πεμπτη 23/9 ,εχω γυναικα να μου καθαρισει το σπιτι και απο το πρωι ειμαι στο τρεξιμο και με αλλες δουλειες !Το μυαλο μου ομως εχει κολησει ολη μερα στο εξης'' ωραια τωρα που εχω πεντακαθαρο σπιτι μπορω να γεννησω!!!;)Τελιωνω με ολα στις 5 το απογευμα καθομαι να φαω και να ξεκουραστω.Δεν με πιανει υπνος ,εχω μια ανησυχια παραξενη.Βλεπω singles και μετα κατα τις 6 ερχομαι εδω να δω τι κανουν οι φιλες μου.Κατα τις 6,30 στραβωκαταπινω και με πιανει τρελος βηχας και ακουω ενα ΠΛΑΦ...και αρχιζει η ροη....τρεχω τουαλετα..σοκ!!!τα νερα ειναι χρωματισμενα!!!Διατηρω την ψυχραιμια μου οσο μπορω ,παιρνω τηλ τον γιατρο μου λεει να μην φοβαμαι και να φυγω κατευθειαν νοσοκομειο.Τα υγρα γινονται μαυρα...δεν φοβαμαι ομως τοσο οσο θα ταιριαζε στον αγχωτικο χαρακτηρα μου .Παιρνω τηλ αντρα.''Τι κανεις δουλευεις ακομα;;Αντε ελα απο δω να παμε καμια βολτα νοσοκομειο...Σπασανε τα νερα!!!!''Ετοιμαζω τελευταια πραγματα ,μεσα σε ολα θυμαμαι να μπω μσν και να ενημερωσω την ροκοΧριστινα.Ερχεται αντρας, φτανουμε νοσοκομειο στις 7,30.Η βλαμμενη η μαια με κατααγχωνει με τα μαυρα νερα , εχει και μια φατσα λες και ηρθε η καταστροφη..τεσπα με ετοιμαζει και παμε μεσα .Ερχεται ο γιατρος μου εξηγει οτι εκανε το μωρο κακα καποια στιγμη ,οτι ζοριστηκε,βεβαια δεν ξερουμε ποτε συναιβει αυτο...να μην ανυσηχω απλα θα με ετοιμασουν και για καισαρικη κι αν ζοριστει η μπεμπα την παιρνουν κατευθειαν χωρις δευτερη σκεψη.

Το μωρο μου ομως δεν μασαει ,ειναι πολυ δυνατο ,οι παλμοι της δεν επεσαν σε ολη την διαρκεια κατω απο 140!!!!

Με ολα αυτα εχουμε φτασει 8,30 .Μου λενε διαστολη εχεις 2 το μωρο ειναι ψηλά και με αφηνουν με τον πονο μου.Οι πονοι ομως αρχιζουν να γινονται πολυ γρηγοροι μεσα σε μιση ωρα ..θελω πολυ να σπρωξω..ουρλιαζω ..την φωναζω θελω να σπρωξω..μου λεει κοπελα μου πριν μιση ωρα ειχες 2 διαστολη ,ιδεα σου θα ειναι κατσε να σε δω.....Με βλεπει...:shock::shock::shock:Το μωρο εχει κατεβει....εχεις 9!!!τωρα ουρλιαζει αυτη....Γιατρεεεεεεεεεεεεεεεεεε ποιος θα ερθει εδω;;;;;;;;;;Γενναει.......Αναβω φωτα ..Γιατρε;;;;;

Ετοιμαζουν το κρεβατι..το κανουν boom ερχεται ειδικευομενος -αστερι γιατρος μου λεει περιμενε να κανεις τελεια διαστολη και μετα σπρωχνεις!!!!Εχει φοβερη δυνατη φωνη και μου δινει ρυθμο...συγκεντρωνομαι στην φωνη του...Σπρωξε Ρεναααααααααα Με την τριτη την βγαζω!!!!!!!Οπως μου πε ο γιατρος την πεταξα..Στον αερα την επιασε...χαχαχαχαχαχαχα

Και ετσι ηρθε στον κοσμο στις 9,45 η δευτερη πριγκηπισσα μας και ξαναεγινα μαμα κουκουβαγια!!!!

περιμενα οτι την δυετερη φορα θα ειμαι πιο ψυχραιμη μιας και τα εχω ξαναζησει ολα αυτα ..αλα μπαααααααααααΤα ιδια και χειροτερα...Η ιδιες αγωνιες απο την αρχη ,η ιδια λαχταρα και η ιδια χαζοχαρα οταν την αντικρυσα!!!

Ειναι πολυ καλο και ησυχο μωρακι...κοιμαται και τρωει!!

Θελω να πω ενα μπραβο στο προσωπικο του νοσοκομειου μας που ειναι φανατικα υπερ του θηλασμου!!!Αν σε δουν με γαλα σε μαλωνουν!!!Ερχοναι και κοιτανε τα κομοδινα αν εχεις γαλα ξενο...χαχαχαχ.Μπορει εγω να μην τα καταφερα με αποκλειστικο και να δινω και ξενο αλλα μπραβο τους!!!!!

Ξυπνησε....

υγ:54 εκατοστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...