Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Γεννησε το ντεμακι μας.


panan2

Recommended Posts

demaki μου να σου ζησει το μωρακι σου!!!!! εισαι η πρωτη στο forum μας που εκανες την ελπιδα αληθινη και με τη χαρα σου παιρνουμε και εμεις δυναμη!!!! σου ευχομαι να ειναι στη ζωη της υγειης και τυχερη!!!!!


an1cM8O-O7-0000MTM3bGR8MjMzNDRsZGF8ZWlzYWkgbWF6aSBtYXM.gif

kVTXp3.png?fNTTgvXF

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ντεμάκι μου να σας ζήσει η μπουμπού, να είναι γερή και τυχερή, να την δεις όπως επιθυμείς και με όλα τα όνειρα που θα κάνει πραγματοποιημένα. Να είστε γεροί και ευτυχισμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Ντεμάκι μου, σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι πάντα καλά και να καμαρώνεις την κορούλα σου...να τη βλέπεις να μεγαλώνει, να γίνεται παιδί, κοπέλα, γυναίκα....και όσο πηγαίνει να σου μοιάζει!!! να είστε για πάντα μια πολύ αγαπημένη και όμορφη οικογένεια...:D:D:D

ΥΓ. Έδωσες σε όλες μας μεγάλη χαρά!!! Να σου ζήσει!!!


Κι εκεί προς το μέρος σου λάμπει ένα φως

Που δείχνει πως είσαι ο προορισμός

Πως είσαι ο δικός μου ο προορισμός

Θα φτάσω εκεί κάποτε θα ΄ρθει ο καιρός

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως

Να σου τραγουδήσω να γίνουμε φως…

as1cMah0g410010MzA1OTAzZHwxNTJkfHpvdXpvdW5pYSBlbiBkcmFzZWkgZ2lh.gif

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!! Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ!!!!

ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΓΕΙΑ, ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΖΩΗ ΜΕ ΕΣΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΩΣ ΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΣΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

να ευχαριστησω ολα τα κοριτσακια που μου εγραψαν τις ευχες τους εδω....να πω στην καθε μια ξεχωριστα με το καλο να φουσκωσει η κοιλιτσα τους και σε αλλες με το καλο να παρουν αγκαλιτσα το μωρακι τους η μωρακια τους.......


Bdzgp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...