Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

      • Μου αρέσει 5

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts

Οι αναπνοες χρειαζονται και στην καισαρικη. Εμενα με βοηθουν όταν εχω πονακια και όταν δεν μπορώ να κοιμηθω. Επισης οι μαιες δειχνουν πως να κρατας το μωρό, να το πλενεις, να προσεχεις τον αφαλο του τις πρωτες μερες, θηλασμο κτλ. Τα ξερω αυτα όμως. Εχει μαια ο γιατρος σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οι αναπνοες χρειαζονται και στην καισαρικη. Εμενα με βοηθουν όταν εχω πονακια και όταν δεν μπορώ να κοιμηθω. Επισης οι μαιες δειχνουν πως να κρατας το μωρό, να το πλενεις, να προσεχεις τον αφαλο του τις πρωτες μερες, θηλασμο κτλ. Τα ξερω αυτα όμως. Εχει μαια ο γιατρος σου?

Aμα φτασω στην κεσαρικη θα κανω ολικη ναρκοση,οποτε δεν θα χρειαστουν αναπνοες.Σιγουρα εχει μαια αλλα ειναι ακομι νωρεις.Δεν θα εμπενα στην διαδικασια να κανω μαθηματα πριν το ευδομο μηνα.Φοβαμε μην μπλεκω περισσοτερο σινεστιματικα και αμα παει τοιποτα στραβο θα φαω το κεφαλι μου.

Την πληρωνεις την μαια?

Link to comment
Share on other sites

Οι αναπνοες τις κανεις και μετα στο δωματιο που πονας. Βοηθαει και στον θηλασμο και γενικα στη φροντιδα του μωρου. Ειναι στα λεφτα του γιατρου. Δεν κοστιζει παραπάνω. Ερχοταν καθε μερα στο μαιευτηριο και μου εφερνε τον Βασιλάκη και μου εδειχνε στασεις θηλασμου.

Link to comment
Share on other sites

Οι αναπνοες τις κανεις και μετα στο δωματιο που πονας. Βοηθαει και στον θηλασμο και γενικα στη φροντιδα του μωρου. Ειναι στα λεφτα του γιατρου. Δεν κοστιζει παραπάνω. Ερχοταν καθε μερα στο μαιευτηριο και μου εφερνε τον Βασιλάκη και μου εδειχνε στασεις θηλασμου.

Μακαρη να φτασει εκεινη η ωρα και συγουρα θα βρω την ακρη και με την μαια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα μανουλες. Καλό ΣΚ να έχουμε.

Ιονελιτα τι κάνεις?

Για σε ολες της μανουλιτσες!

Στελιτσα αμα σου ελεγα οτι ειμαι καλα ,θα ειταναι ψεμα!Ειναι απο της down μερες και με τα νεα της Μομεντς ,οκομι χειροτερα!Δεν περνανε και η μερες καθολου!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στεναχωρεθηκα.... Σημερα που βγηκα εξω έσκασα!

Θα περασουν οι μερες. Ποτε σου εχει δώσει ημερομηνια? Το τικερακι σου δεν δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ στεναχωρεθηκα.... Σημερα που βγηκα εξω έσκασα!

Θα περασουν οι μερες. Ποτε σου εχει δώσει ημερομηνια? Το τικερακι σου δεν δουλευει.

Αμα πατας πανω στο τικερακι θα σου το βγαλει μετα!Ειναι''κρυφο''!:)

Στης 2 δεκεμβριου εχω αυκενικη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα μανουλες. Τι κανετε?

Για σας και απο εμενα μανουλιτσες!Μια ωρεα μερα και αναλογη βολτουλα!

Καλε Στελιτσα ,τα σπορακια μου μιαζουν αντρωπακια αμα κρινω με το τικερακι!:DΤα μπεμπε σου τι κανουν?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ανθρωπακια..... Και που εισαι ακόμα.

Το δικο μου ειναι κανονικο μωρό χωρις λιπος ακομα... Και 30 ποντους. Αυριο εχω Β επιπεδου. Αγχωθηκα λίγο. Γενικα καλά ειμαι.

Εσυ? Πως ηταν η βολτα? Θα πηγαναμε και εμεις αλλα κοιμηθηκε ο Βασιλάκης και δεν θελω να τον ξυπνάω.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ανθρωπακια..... Και που εισαι ακόμα.

Το δικο μου ειναι κανονικο μωρό χωρις λιπος ακομα... Και 30 ποντους. Αυριο εχω Β επιπεδου. Αγχωθηκα λίγο. Γενικα καλά ειμαι.

Εσυ? Πως ηταν η βολτα? Θα πηγαναμε και εμεις αλλα κοιμηθηκε ο Βασιλάκης και δεν θελω να τον ξυπνάω.

Αχουυυυ!:DΗ Αργυρουλα μας!Αφου ολες της εξετασεις που εχεις κανει μεχρη στιγμεις ειταναι καλες ,δεν βλεπω το λογο να σε τρωει η αγωνια!Ολα θα ειναι καλα!

Η βολτουλα μ'αρεσε πολυ!Ο δοικος μου με το ζορι κουνιθεικε για να παμε αλλα δεν ειχε αλλη επειλογη!Που να τα βαλει και με τους τρεις μας!Τον απιλεισα οτι θα κατσω πανω του και θα κανω και υσσοροπια!χι χι χι !Αυτο του εφτασε!χι χι χι Να ειταναι και αλλο!!!!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...