Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στην εγκυμοσινη Στελιτσα φοραγες σουτιεν στον υπνο?Εμενα μεγαλονει συνεχεια το στιθος και πωναει.Σκεφτομαι να παω να παρω κανενα ,δυο, χωρεις μπανελες και βαμβακερο για να το φωραω την νυχτα.Ετσει εκανα καιτην πρωτη φορα .Βοιθαει και να μην κρεμασει περεισσοτερο το στιθος για αργοτερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες. Ιονελιτα πρεπει να πας να πάρεις απο τώρα σουτιεν θηλασμου. Ειναι μαλακα και ανετα. Απαγορευονται οι μπανελες!!!!

Στον υπνο ποτέ δεν φοράμε γιατι εμποδιζει την κυκλοφορια του αιματος, την αναπνοη μας και δημιουργει ογκακια στο στηθος. Πηγαινε πάρε θηλασμου και βγαζε τα στον υπνο. Μην ξαναβαλεις μπανελες.

Πως εισαι σημερα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες. Ιονελιτα πρεπει να πας να πάρεις απο τώρα σουτιεν θηλασμου. Ειναι μαλακα και ανετα. Απαγορευονται οι μπανελες!!!!

Στον υπνο ποτέ δεν φοράμε γιατι εμποδιζει την κυκλοφορια του αιματος, την αναπνοη μας και δημιουργει ογκακια στο στηθος. Πηγαινε πάρε θηλασμου και βγαζε τα στον υπνο. Μην ξαναβαλεις μπανελες.

Πως εισαι σημερα?

Καλημερα Στελιτσα!Ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι βγεικα εξω και το ευχαριστιτικα!Ωραια μερα και με το ζορι κρατιεμε να μην ξαναβγω.Που λες πειγα και πειρα δυο σουτιεν θυλασμου της Τριουμφ με 30 ευρο το καθενα!Δεν μου φανεικαν ακριβα(μου εκοψε και 5 ευρο απο την τιμη) και γενεικα της Τριουμφ αγωραζω ,εινα τα μονα που μου ειναι πολυ βολικα.Εσυ ποσο τα πειρες τα δοικα σου?

Link to comment
Share on other sites

Εχω 3 των 65 ευρω και τα φοράω 2,5 χρονια σερι χωρις να εχουν πάθει κάτι. Με γεια.. Μονο αυτα να φορας και να τα βγαζεις στον υπνο.

Ειμαι χαρουμενη. Χτες το βραδυ εβλεπα τηλεοραση και ειχα το χερι την κοιλια μου. Με κλωτσησε 3 φορες η μπουμπου μου!!!! Εσυ θα εχεις 4 ποδαρακια να σε κλωτσανε.

Πως εισαι σημερα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εχω 3 των 65 ευρω και τα φοράω 2,5 χρονια σερι χωρις να εχουν πάθει κάτι. Με γεια.. Μονο αυτα να φορας και να τα βγαζεις στον υπνο.

Ειμαι χαρουμενη. Χτες το βραδυ εβλεπα τηλεοραση και ειχα το χερι την κοιλια μου. Με κλωτσησε 3 φορες η μπουμπου μου!!!! Εσυ θα εχεις 4 ποδαρακια να σε κλωτσανε.

Πως εισαι σημερα?

Νιωθω καλα και ταυτοχρονα παραξενα.Περναγα διπλα απο μια βιτρινα και κοιταζωντας μου φανεικε παραξενω που πεταγωταν μια κοιλιτσα.Νωρεις δεν'ειναι η ειναι λογικο επειδη ειναι δυο?

Απο τοτε που πεινω το γαλα μαγνισιας εχουν μιωθει καπος η αναγουλες!Εχτες ειμουν πολυ χαλια και σημερα πολυ καλα.Με τραβαει μια νυστα και θα την πεσω σε λιγο!

Το κοριτσαρο σου μεγαλωνει,φτου ,φτου!Δυνατη και γερη να ειναι1

Μεχρη να νιωθω κλοτσηδια εχω πολυ καιρο ακομη!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα!:DΤουρτιτσα,σε εχουμε χασει!:confused:Καλα εισαι?Εγω πειρα τα αποτελεσματα τον αιματολογικον εξετασεον και ειναι πολυ καλα!Φενεται τα πραγματα πειρανε τον σωστο δρομο!:)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κι εγώ! Τι να κάνω, στην αναμονή για τις αυχενικές διαφάνειες! Από αναγούλες είναι έτσι κι έτσι η κατάσταση, όλη μέρα, αλλά δεν παραπονιέμαι, σιγά τώρα. Απλώς ελπίζω να συνεχίσω να βρίσκω άδεια την τουαλέτα στη δουλειά όταν μπαίνω τρέχοντας με το χέρι στο στόμα ;)

Συγχαρητήρια ionelita για τα αποτελέσματα των αιματολογικών, θα κάνω κι εγώ γενική αίματος και ούρων προσεχώς και ανυπομονώ και γι αυτά τα αποτελέσματα.

Στελλίτσα, εγώ θα έχω 6 πόδια να με κλωτσάνε?? Ε, φαντάζομαι ότι τις πιο πολλές κλωτσιές θα τις ρίχνει το ένα στα μούτρα του άλλου :) .

Άντε, ας συγκεντρωθώ να κάνω και καμιά δουλειά σιγά σιγά...


8He6p3.png

oiFnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και απο εμενα!:DΤουρτιτσα,σε εχουμε χασει!:confused:Καλα εισαι?Εγω πειρα τα αποτελεσματα τον αιματολογικον εξετασεον και ειναι πολυ καλα!Φενεται τα πραγματα πειρανε τον σωστο δρομο!:)

Μπραβο Ιονελιτα!!!! Αντε να φευγουν τα αγχη!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι κι εγώ! Τι να κάνω, στην αναμονή για τις αυχενικές διαφάνειες! Από αναγούλες είναι έτσι κι έτσι η κατάσταση, όλη μέρα, αλλά δεν παραπονιέμαι, σιγά τώρα. Απλώς ελπίζω να συνεχίσω να βρίσκω άδεια την τουαλέτα στη δουλειά όταν μπαίνω τρέχοντας με το χέρι στο στόμα ;)

Συγχαρητήρια ionelita για τα αποτελέσματα των αιματολογικών, θα κάνω κι εγώ γενική αίματος και ούρων προσεχώς και ανυπομονώ και γι αυτά τα αποτελέσματα.

Στελλίτσα, εγώ θα έχω 6 πόδια να με κλωτσάνε?? Ε, φαντάζομαι ότι τις πιο πολλές κλωτσιές θα τις ρίχνει το ένα στα μούτρα του άλλου :) .

Άντε, ας συγκεντρωθώ να κάνω και καμιά δουλειά σιγά σιγά...

Ναι ναι θα κλωτσαει το ένα το άλλο... χαχαχα

Πιες πρασινο τσαι.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ειχα πάει στο ΙΚΑ και στον γυρισμο βραχηκα. Ασε γλυστρισα κιολλας . Ο Βασιλάκης ευτυχως ηταν κάτω από το ναυλον του καροτσιου.

Πως εισαι σημερα?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ειχα πάει στο ΙΚΑ και στον γυρισμο βραχηκα. Ασε γλυστρισα κιολλας . Ο Βασιλάκης ευτυχως ηταν κάτω από το ναυλον του καροτσιου.

Πως εισαι σημερα?

Ευτιχος που δεν επεσες!Εκανες την δουλεια σου με το χαρτι που χρειαζωσουν?Χαλια σημερα ο καιρος!Καλα ειμαι τωρα,την νυχτα την ευγαλα στο ποδι.Ευραζε η κοιλια μου,ανακατεβομουν παρα πολυ,συχνοουρια,ολα τα καλα .:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...