Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Mανούλες Σπερματέγχυσης


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 637
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ήρθα κι εγώ από την παρέα σας! Με θυμάστε?? Είμαι από δίπλα, από τη σπερματέγχυση ;) ;)

Και ακολουθεί η πρώτη μου ερώτηση για όποια ξέρει να μου απαντήσει: Στην αυχενική διαφάνεια βγαίνουν αμέσως τα αποτελέσματα? Και πόσο περίπου στοιχίζει? (Χμμ, ας κρατήσω στο μυαλό μου ότι μπορεί να μου το χρεώσουν επί τρία ;) ) Στις 16 Νοεμβρίου είναι η κρίσιμη ημερομηνία, μετά αναλόγως με τα αποτελέσματα θα δούμε και πώς θα προχωρήσουμε με τα τριδυμάκια...


8He6p3.png

oiFnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια ειρθααα!!!!!!

Ακουσαμε δυο δυνατες καρδουλες!:DΜου εφειγε ενα βαρος!Σε ενα μηνα θα κανουμε αυκενικη και απο'σο μου ειπαι ο γιατρουλις ,τα αποτελεσματα βγενουν επιτοπου!Μακαρι Τουρτιτσα να πανε καλα και τα τρια μπεμπε σου!Το ευκομαι για σενα οσο πολυ το ευκομαι και για μενα!:D

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία τα νέα σου ionelita, μπράβο, πάει μια ακόμα κρίσιμη εξέταση! Μακάρι όλες οι εξετάσεις να βγουν καλές για όλες μας μέχρι το τέλος... Εν τω μεταξύ υπομονή, τι να κάνουμε? :)


8He6p3.png

oiFnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κι εγώ από την παρέα σας! Με θυμάστε?? Είμαι από δίπλα, από τη σπερματέγχυση ;) ;)

Και ακολουθεί η πρώτη μου ερώτηση για όποια ξέρει να μου απαντήσει: Στην αυχενική διαφάνεια βγαίνουν αμέσως τα αποτελέσματα? Και πόσο περίπου στοιχίζει? (Χμμ, ας κρατήσω στο μυαλό μου ότι μπορεί να μου το χρεώσουν επί τρία ;) ) Στις 16 Νοεμβρίου είναι η κρίσιμη ημερομηνία, μετά αναλόγως με τα αποτελέσματα θα δούμε και πώς θα προχωρήσουμε με τα τριδυμάκια...

Καλημερα μανουλες και καλή εβδομάδα!

Λοιπον Τουρτιτσα θα μετρισει ο γιατρος το υγρο του αυχενα και θα σου πει αμεσως. Θα σου δωσει και μια εξεταση αιματος να επιβαιβεωθει οτι εναι ολα καλά.. PAP-A λέγεται. Εμενα μου παιρνει 60 ευτω σε ότι και να ΄κάνω. Οοοοοτι υπερηχο και να μου κάνει, οοοοοοσηώρα και να με έχει μέσα. Στο γιατρό σου θα την κάνεις? Ε δεν νομιζω επι 3 να σου πάρουν.:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσια ειρθααα!!!!!!

Ακουσαμε δυο δυνατες καρδουλες!:DΜου εφειγε ενα βαρος!Σε ενα μηνα θα κανουμε αυκενικη και απο'σο μου ειπαι ο γιατρουλις ,τα αποτελεσματα βγενουν επιτοπου!Μακαρι Τουρτιτσα να πανε καλα και τα τρια μπεμπε σου!Το ευκομαι για σενα οσο πολυ το ευκομαι και για μενα!:D

Σε εβλεπα στον υπνο μου με τις καρδουλες. ΤΕΛΕΙΑ τα Ιονελιτακια!!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία τα νέα σου ionelita, μπράβο, πάει μια ακόμα κρίσιμη εξέταση! Μακάρι όλες οι εξετάσεις να βγουν καλές για όλες μας μέχρι το τέλος... Εν τω μεταξύ υπομονή, τι να κάνουμε? :)

Να δεις βαρος που θα σου φευγει μετα από κάθε υπερηχο. Ειδικα στο Β επιπεδου!

Link to comment
Share on other sites

:D

Σε εβλεπα στον υπνο μου με τις καρδουλες. ΤΕΛΕΙΑ τα Ιονελιτακια!!!!:P:p

Ενωεις οτι γυρεισα αργα η με ειδες στο'νειρο σου!Οπως και να εχει ξερω οτι με σκεπτεσε και ο δοικος μου μερεικες φορες αμα με βλεπει λιγο δαουν με ρωταει τι κανουν η φιλεναδες σου?Εμμεση προτροπι να ανοιξω το λαπτοπ και να με δει μερεικες φορες να γελαω η να χαμογελαω!:DΟλα καλα να πανε για ολες μας και να γεινει το ονειρο μας πραγματικοτιτα!Να συνανδειθουμε του χρονου με ολα τα μπεμπε μας!Τι καλυτερο απο αυτο?Να κανεις παρεα με αντρωπους που σε νιωθουν!:D

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία τα νέα σου ionelita, μπράβο, πάει μια ακόμα κρίσιμη εξέταση! Μακάρι όλες οι εξετάσεις να βγουν καλές για όλες μας μέχρι το τέλος... Εν τω μεταξύ υπομονή, τι να κάνουμε? :)

Τορτιτσα εκλεισα ραντεβου για την αυκενικη διαφανεια και την αλλη εξεταση αιματος ΠΑΠ-Α για της 2 Δεκεβριου!Ενα μηνα ειναι αλλα μου φενεται βουνο!Εσυ κοντεβεις και οσο να'ναι ειναι ακομι ενα βιμα πιο κοντα στις τρεις αγαπουλιτσες σου!:D

Link to comment
Share on other sites

:D

Ενωεις οτι γυρεισα αργα η με ειδες στο'νειρο σου!Οπως και να εχει ξερω οτι με σκεπτεσε και ο δοικος μου μερεικες φορες αμα με βλεπει λιγο δαουν με ρωταει τι κανουν η φιλεναδες σου?Εμμεση προτροπι να ανοιξω το λαπτοπ και να με δει μερεικες φορες να γελαω η να χαμογελαω!:DΟλα καλα να πανε για ολες μας και να γεινει το ονειρο μας πραγματικοτιτα!Να συνανδειθουμε του χρονου με ολα τα μπεμπε μας!Τι καλυτερο απο αυτο?Να κανεις παρεα με αντρωπους που σε νιωθουν!:D

Σε ειδα στον υπνο μου το βράδυ.. Ολα καλα όμως.

Ολες θα έχετε 2 παιδακια. Θα πάρω και εγώ διπλο καρότσι. Μπροστα ειναι για μεγάλο παιδι και πισω για μικρο. Φανταζεσαι να σκάσουμε μυτη σε καμια καφετερια 4-5 μαμαδες με διπλα καρότσια? Να γεννησεις με το καλό και να τα ξαναπουμε από κοντα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σε ειδα στον υπνο μου το βράδυ.. Ολα καλα όμως.

Ολες θα έχετε 2 παιδακια. Θα πάρω και εγώ διπλο καρότσι. Μπροστα ειναι για μεγάλο παιδι και πισω για μικρο. Φανταζεσαι να σκάσουμε μυτη σε καμια καφετερια 4-5 μαμαδες με διπλα καρότσια? Να γεννησεις με το καλό και να τα ξαναπουμε από κοντα!

Χι χι!Θα μας κοιταξουνε σαν τα καινουρια μοντελα μερσεδες!Και με διπλα καροτσια!:DΦανταστικο!

Σαν τι με ειδες στον υπνο σου?

Link to comment
Share on other sites

Στελλίτσα σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες! Ε, είναι μια ανακούφιση που τουλάχιστον μαθαίνεις αμέσως τα αποτελέσματα. Στο κέντρο του γιατρού μου θα την κάνω, αλλά θα μου την κάνει ένας συνεργάτης του εξειδικευμένος σε αυτή την εξέταση, όχι ο ίδιος ο Αθανασίου.

Ιονελίτα, είναι ένας μήνας μέχρι την αυχενική σου διαφάνεια και θα τον γλεντήσεις όσο δεν παίρνει! Δεν θέλουμε να είμαστε μέσα στο άγχος από εξέταση σε εξέταση σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης και στο τέλος να μας πουν ότι γεννήσαμε και τέρμα η εγκυμοσύνη κι εμείς να πούμε "Ουπς, μα δε χαρήκαμε τίποτα, όλο άγχος είχαμε!!"

ΥΓ: Στελλίτσα, εγώ μπορώ να έχω τριπλό καρότσι? Προσπαθώ να μη δεθώ αλλά τα έχω αγαπήσει τα σκασμένα, τα θέλω όλα...


8He6p3.png

oiFnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...