Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 45 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε δεν νομίζω αλήθεια νομίζω με την εμβρυομεταφορα αλλά όντως μεγάλωσε καμία σχέση. Λέει ότι η αποκόλληση είναι μικρή. Εγώ βλέπω στο βίντεο τώρα που έβγαλα δύο μικρά κυκλάκια δεν ξέρω τ να σου πω. Κάθε φορά πραγματικά ρε παιδί μου ένα άγχος . Μια να βγει θετικό το τέστ μετά χοριακες μετά να δούμε σάκο μετά καρδιά ε μετά σου λέει μπαμπά μην ηρεμήσεις πάρε και μια αποκόλληση αχααχαχαχα. Βασικά της λέει θέλει προσοχή σε λακούβες αυτό έλεγε λακούβες. Εσυ τ λες είναι λίγες μέρες να κάτσει σπίτι 5 μέρες;; Ραντεβού τώρα 30 Μαίου ετοιμάσου για τα ηρεμιστικά 😅😅😅😅

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      πρίν από 24 λεπτά , LeneL είπε:

      Mε το καλό όλα! Γιατί δε μπορεί να πάρει άδεια; Με μια βεβαίωση από το γυναικολόγο ότι έχει αιμορραγία παίρνει μια ωραιότατη άδεια για όλο το μήνα! Ούτε από επιτροπή δε θα περάσει . Βέβαια και να χρειαστεί να πάει, μην αγχώνεσαι. Θα προσέχει η ίδια, καθιστή στην έδρα, ας πει και στους συναδέλφους τι συμβαίνει να μην κάνει εφημερίες και όλα καλά θα πάνε! 

      *Τώρα είδα ότι είναι αναπληρώτρια :-).. μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα είναι, και 5 μέρες που θα κάτσει, σχεδόν βγήκε ο μήνας, τι έμεινε μετά; 

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      πρίν από 32 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναιιι πάλι καλά που μπόρεσα και τις ακύρωσα,θα πλήρωνα γύρω στα 50€ χωρίς λόγο! 

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

Επωνυμα κοριτσιστικα ρουχα 9-12 μηνων Raxevsky και αλλα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...