Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

2χρονα.. Μα, τι εχουν παθει ολα τους???


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 22,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • culte

    3929

  • Melduck

    3329

  • Γατουλα

    2320

  • Aeriko

    2256

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια.

Και εμεις καλα.Εχθες το βραδυ τσακωνοταν ο μικρος με τον μπαμπα του επι 1 ωρα για να πειστει να μαζεψει τα παιχνιδια του απο το πατωμα....μιλαμε φοβερα επιμονο παιδι...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!

εμεις κοιμηθηκαμε τοσο καλα το βραδυ, ξυπνησαμε τοσο καλα το πρωι και αποχωριστηκαμε τοσο ευκολα τη μαμα στον παιδικο, που ανησυχω...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η δική μου στο σταθμό πάει μια χαρά...

κάθε μέρα μου λέει και νέα ονόματα φίλων...

αφήστε που εκεί τρώει τα πάντα, ακόμη και όσπρια που στο σπίτι ούτε να τα φτύσει...

Link to comment
Share on other sites

Ο δικος μου πηγε εξ αρχης πολυ καλα.Ανελπιστα καλα.Καθολου αγχος για τον αποχωρισμο.

Μονο που για καποιες μερες ειχε σκαλωσει και δεν ηθελε την ταξη.Προτιμουσε το εξω.Τελικα σιγα σιγα αρχισαν καπως να τον περιοριζουν και πλεον καθεται μια χαρα κιαι μεσα.Εχει και φιλους ηδη.Μα ειναι φοβερο...πηγαμε τζαμπο τις προαλλες και μου εδειχνε ενα παιδακι και μου ελεγε''Αυτος ειναι Λευτερης μαμα''μεσα στον ενθουσιασμο που μου εδειχνε το φιλο του.

Μεγαλωσαν τα παιδακια μας!

Σχετικα με το φαι δεν μπορω να πω οτι τα τρωει ολα στο σχολειο.Ειναι παραξενος ομως βλεπω οτι σιγα σιγα αρχιζει και δοκιμαζει.Εχθες εφαγε φακες σπιτι ,που τις ειχε κομμενες εδω και πολυ καιρο και μαλιστα τις ζητησε μονος του.Οποτε ισως βγει κατι καλο απο εκει..


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν πολυτρωει στο σταθμο, οταν γυριζει ψιλοπειναει...

η Ζωιτσα μιλαει κανονικα ε? ε λοιπον ενω ειναι φυσιολογικο ενα παιδακι 1 η 2 ετων να μιλαει, εμενα μου φαινεται απιστευτο... μια σταλια πραματακια και μιλανε!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν πολυτρωει στο σταθμο, οταν γυριζει ψιλοπειναει...

η Ζωιτσα μιλαει κανονικα ε? ε λοιπον ενω ειναι φυσιολογικο ενα παιδακι 1 η 2 ετων να μιλαει, εμενα μου φαινεται απιστευτο... μια σταλια πραματακια και μιλανε!

και ως πληροφορια μελινα σου λεω οτι στο διαστημα αυτο τα παιδια μαθενουν 85 % των γνωσεων του και διαμορφωνουν χαρακτηρα μου εχει ενημερωσει παιδοψυχολογος και αναπτυξιολογος χιχιι!! θαυματα κανει η φυση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...