Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

2χρονα.. Μα, τι εχουν παθει ολα τους???


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 22,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • culte

    3929

  • Melduck

    3329

  • Γατουλα

    2320

  • Aeriko

    2256

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα!!Καλη εβδομαδα!

Πολυ βροχη βρε παιδια και δεν του φαινοταν ηταν καλος ο καιρος μεχρι καποια ωρα εχθες...

Διαβαζω οτι βρεθηκατε!!!Μπραβο παντα τετοια.

Την επομενη φορα θα ειμαστε και εμεις εκει.

Περαστικα στα αρρωστουλικα.Υπουλος ο καιρος και οι ιωσεις στο φουλ οποτε κανουμε υπομονη.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

O δικος μου ειναι καλα εγω ειμαι χαλια με βηχα και συναχι και ξεκινησα αντιβιωση μπας και το προλαβω.

Μαλλον απο την υπερενταση που παιξανε και περασανε καλα δεν κοιμοντουσαν μετα τα βλασταρια μας. Μελινακι culte αστερακια τα μικρα !!!!!!!!!!!

Η βροχη μου την δινει στα νευρα γιατι δεν μπορει να βγει εξω ο Μαριος και απο το πρωι κατεδαφιζει το σπιτι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε cultaki ειδα χθες μια απαντηση σου σε ενα θεμα και ειδα προσφατη φωτο της κορης σου και καταλαβα ποια απο ολες ησουν. Εφαγα μπερδεμα με τα ψευδωνυμα μεσα στη βαβουρα.

Link to comment
Share on other sites

καλα οντως ο Μαριος δεν παιζεται! ματαρες!!!

επισης πολυ φατσονι ειναι το μικρουλακι της αλεξ. τα αλλα τρια δεν καταφερα να καταλαβω ποια ηταν. πανικος γινοταν!

μαρκοπουλακι εσυ εισαι στο σπιτι με τον μικρο η δουλευεις?

culte εσυ την εστειλες σχολειο σημερα?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

την έστειλα!! και δεν κοιμήθηκε καλά το βράδυ από τον βήχα η καημένη...

αλλά πήρα τηλέφωνο και εκεί είναι μια χαρά!!

μαρκοπουλίνα δεν πειράζει....την επόμενη φορά θα γνωριστούμε πιο καλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα jenia!

ναι ωραια περασαμε, αν και δεν καταφεραμε να μιλησουμε και πολυ, κυνηγουσαμε τα ζουζουνια!

εγω βεβαια εφυγα και νωρις... μπορει μετα να ηταν τα καλυτερα! χεχε


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλημερα jenia!

ναι ωραια περασαμε, αν και δεν καταφεραμε να μιλησουμε και πολυ, κυνηγουσαμε τα ζουζουνια!

εγω βεβαια εφυγα και νωρις... μπορει μετα να ηταν τα καλυτερα! χεχε

εγω εστω και για λιγο δεν θα με πειραζε αλλα η αποσταση και με δυο δεν ειναι ευκολα ασε που για αθηνα μονο το ταξι με παει δεν ξερω τιποτα χαχαχαχα!!!!!!!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Οχι σταματησα πριν μεινω εγκυος γιατι νοσηλευομουνα συχνα λογω προβληματων υγειας. Τα παρατησα τελειως για να βγαλω εις περας την εγκυμοσυνη. Μεχρι να ξεπεταχτει ο Μαριος δεν εχω σκοπο να επιστρεψω αφου ετσι κι αλλιως δεν εχω απο πουθενα βοηθεια. Η μητερα μου δουλευει, ειναι πολυ νεα ακομα.

Απο τα 17 μου δουλευα συνεχως σε μια δουλεια τρελων απαιτησεων και ωραριων και σπουδαζα ταυτοχρονα. Εκανα ολα οσα ηθελα στον συγκεκριμενο κλαδο και εζησα πολλα, τωρα θελω να μεγαλωσω εγω τον Μαριο αφου ετσι κι αλλιως δεν μπορω να κανω αλλο παιδι.

Μεχρι στιγμης τα εχουμε καταφερει καλα οι δυο μας και ελπιζω να ειμαι καλα για αρκετο διαστημα μεχρι να ξεπεταχτει και να μην χρειαστει να λειψω.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Μελινακι περαστικα δεν γινεται μιας και ειναι μονιμο το προβληματακι απλα τουλαχιστον να ειμαι ορθια ευχομαι καθε ημερα που περναει για να μην λειψω ποτε στις μπλε θαλασσες μου. Αυτη ειναι η μονιμη φοβια μου, μην λειψω απο το παιδι μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...