Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Antonia_ είπε:

      Υπομονή ! Εύχομαι να πάει όσο περισσότερο μπορεί! Όλα καλά θα πάνε!!

       

      Εγώ σήμερα πήγα για υπέρηχο να δούμε ενδομήτριο και πάλι δεν ήταν κατάλληλο. Δεν φαίνονταν οι 3 ζώνες που θα έπρεπε. Μου είπε να αφήσουμε μια περίοδο να έρθει να περάσει κ να δούμε την επόμενη. Απογοητεύομαι με αυτό το πραγμα. Στις άλλες 3 φορές που κάναμε δεν είχαμε τέτοιο θέμα. Όλο κάτι θα προκύπτει δλδ ; Δεν ξέρω

      Σου εξήγησε που μπορεί να οφείλετε ; Μήπως την επόμενη να ακολουθήσετε άλλο πρωτόκολλο μήπως γίνει δουλίτσα; 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

Κοριτσακια, συγγνωμη που βγηκα, αλλα μου ηρθε μια ζαλαδα και πηγα και ξαπλωσα, αλλ παλι και αυτο..

Καφε ειχα μονο δυο σταγονες την παρασκευη και μετα καθολου. Τωρα ειμαι σπιτι, αλλα απο αυριο πρεπει να παω δουλεια εκτος αν μου πει κατι αλλο ο γιατρος.

Κατερινα μου, ωραια κοιλιτσα!!

Μαριλου μου, ολες οι ανησυχιες βγαινουν στα ονειρα. Χαλαρωσε και ολα θα πανε τελεια!!

Κοριτσια, σας φιλω, παω να ξαπλωσω γιατι ζαλιζομαι..


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια, συγγνωμη που βγηκα, αλλα μου ηρθε μια ζαλαδα και πηγα και ξαπλωσα, αλλ παλι και αυτο..

Καφε ειχα μονο δυο σταγονες την παρασκευη και μετα καθολου. Τωρα ειμαι σπιτι, αλλα απο αυριο πρεπει να παω δουλεια εκτος αν μου πει κατι αλλο ο γιατρος.

Κατερινα μου, ωραια κοιλιτσα!!

Μαριλου μου, ολες οι ανησυχιες βγαινουν στα ονειρα. Χαλαρωσε και ολα θα πανε τελεια!!

Κοριτσια, σας φιλω, παω να ξαπλωσω γιατι ζαλιζομαι..

Ξάπλωσε και πιες ένα χυμό τώρα! Μην κουράζεσαι, οκ??

ΔΙΟΡΘΩΣΗ! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΙΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ. ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΤΗΝ PURELAN. ΖΗΤΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΘΗΛΗΣ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαρακι μου κ γω ξυπνησα με μια γαληνη κ με μια μεγαλη ανυπομονησια ...

οσο για τα μελιτζανακια μας κ μενα μου φαινονται μικρουλια αλλα δκεψου κατι τερατογεννεσης μελιτζανας που βλεπουμε στη λαικη...χαχαχαχαχα

θα βγουν τα δικα μας λες...μελιτζανες φλασκες!!!!!!!! χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τζινα...αχ μωρε οντως πολυ αργα το επομενο ραντεβου...

κ γω ανυπομονω σαν τρελη να ερθει εκεινη η ωρα..οσο κ να την φανταζομαι πιστευω δεν θα εχει καμια σχεση με αυτα που σκεφτομαι

αυτη ειναι η κρεμα για τις θηλες που λετε??κανει να την βαζουμε προοληπτικα?

Πήγαμε την προηγουμενη Τριτη κ τον ειδαμε αλλα μου φαινεται λες κ περασε μηνας!!!

Τωρα στις 15/04 θα κανω το doppler κ την καμπυλη σακχαρου κ 19/4 θα παμε με τις εξετασουλες σας.

Αληθεια εσεις θα κανετε doppler?κι αν ναι ποτε σας εχει πει?

Ουφ...ελπιζω να περασουν γρηγορα αυτοι οι 2 μηνες για να μπουμε στον μηνα μας τουλαχιστον....εεε πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος απο τον Σεπτεμβρη μεχρι τωρα,,,??...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σιγα βρε κατερινακι...εγω εαν δεν το ελεγες για την κρεμα δεν θα το καταλαβαινα..απλα πατησα την μαρκα που ειπες κ μου εβγαλε αυτη...για να παραγγειλω...κ για πειτε μας τα πρωτα καλλυντικα που χρειαζονται για τα μικρα μας!!

ναι ναι φλασκες θα ναι τα μικρα μας μαρακι μου...χαχαχα....

τζινακι ναι θα σας βαλω...παω να βγαλω...οσο για ντοπλερ ακομα εμας δεν μας εχιε πει ειναι νωρις...στις 23 που θα παω θα μου πει για καμπυλη


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ομορφούλες και καλή βδομάδα! Τι ωραία ξεκινήσαμε και συζήτηση για τον θηλασμό! Αυτό με το αλατόνερο το φοβάμαι λίγο μην τυχόν και ξεραθούν υπερβολικά και μετά δημιουργηθούν πληγές. Εμένα ο γιατρός μου εχει πει οινόπνευμα και βαζελίνη, αλλά ούτε αυτό το κάνω γιατί διάβασα ότι μπορεί να προκαλέσει αυτό που σας είπα. Επίσης, ένας απλός τρόπος για να σκληρύνουν είναι ή να αφήνουμε το στήθος γυμνό για κάποια ώρα ώστε να έρχεται σε επαφή με τον αέρα ή να μη φοράμε σουτιέν για κάποια ώρα και να έρχεται σε επαφή με το ύφασμα.

Σούπες θα τρώω καθημερινά, αν έχει πολλή ζέστη θα τη β΄ζω και στο ψυγείο να δροσίζεται. Μου αρέσουν και οι κρύες σούπες. Οποιαδήποτε σούπα κάνει καλό;;

Άντε θα γίνουμε και μπυρόβιες. Γεια μας!!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

katerina_s καλημερα τι καλη κοιλιτσα ειναι αυτη και εισαι και μια χαρουλα απο κιλα!!!! μπραβο!

Εγώ έβαζα το Proderm και στο χέρι το Αρκάδι(πράσινο σαπούνι)

Μαλακτικο δεν έβαζα. Νομίζω δεν κάνει. Ισως προκαλέσει αλλεργια!

και εγω το εχω ακουσει οτι δεν κανει μαλακτικο.

και εγω το εχω ακουσει οτι δεν κανει μαλακτικο.

Τζινακι, τι κανεις;;

Κατερινακι, αντε για ξαπλα γλυκεια μου, φαε και κατι..

Link to comment
Share on other sites

katerina_s καλημερα τι καλη κοιλιτσα ειναι αυτη και εισαι και μια χαρουλα απο κιλα!!!! μπραβο!

και εγω το εχω ακουσει οτι δεν κανει μαλακτικο.

Τζινακι, τι κανεις;;

Κατερινακι, αντε για ξαπλα γλυκεια μου, φαε και κατι..

Καλημερα Μαρια-Ελπιδακι!!

Καλα ειμαι...εδω....κοντευω να γεννησω απο την ανυπομονησια μου...χιχιχιχιι:tongue:

Μα επρεπε να ειχανε βρει εναν τροπο να βλεπαμε καθε μερα κεθε ωρα τα μπεμπακια μας...τι στο καλο κανει η τεχνολογια???:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα μανούλες:P

καλη εβδομάδα.όλα καλά θα πάνε κοριτσάκια μην αγχώνεστε.

και με τον θηλάσμό και με όλα.

Κατερινάκι ξεκουράσου πολύ.....χτυπάει καμπανάκια το σώμα σου.

όσο για απορυπαντικά εγώ έπαιρνα proderm για το πλυντήριο και Αρκάδι πράσινο σαπούνι για το χέρι.Μαλάκτικό έβαζα επίσεις το Proderm και τα σιδέρωνα όλα μα όλα μέσα έξω.Τώρα με το πρεσοσίδερο δεν θα κάνω το ίδιο.:tongue:


.

Link to comment
Share on other sites

Ναʼμαι παλι!! Πηρα το λαπτοπ στο κρεβατι. Μα ζαλαδες στον εβδομο μηνα;;:rolleyes::rolleyes:

Κι εγω θα ηθελα να μαθω απο τις ηδη μανουλες τα πρωτα καλλυντικα για τα μωρακια μας. :D

Βιργινια μου, ξεχασα να σου πω οτι τι δωματιο σας θα γινει τελειο!! Πολυ ωραιες επιλογες!!

Κοριτσια, ο μπεμπης με χτυπαει πολυ στα πλαινα και απο τις δυο μεριες, ειναι φυσιολογικο αυτο;


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

μα τα ακουμε, ειναι και αυτο ενα θαυμα..

εγω γελαω σαν χαζη οταν την καταλαβαινω να κουνιεται...

αυτό και μόνο δεν είναι μαγεία?????????

εγώ βάζω και τον Θωμάκο μου να ακυμπάει την κοιλίτσα και η εκφραση του κάθε φορά είναι μοναδική:P:p.

Σήμερα η μπουμπού δεν μου είπε καλημέρα:( ακόμα κοιμάται ο αγγελός μου.

Μάλλον θα βάλω μισό φλυτζανάκι γαλλικό να ξυπνήσουν λίγο τα αίματα.:shock::shock:


.

Link to comment
Share on other sites

Άσε ozalina μου, κι εμένα σήμερα είναι τεμπελάκος. Κι έχω πιει και καφέ. :rolleyes:

Αλήθεια, προβληματίζομαι, εκτός από κούνια και καλαθούνα να πάρω και λίκνο; Σκέφτομαι ότι μας έχουν πει ότι είναι ψηλούλι, είμαστε κι εμείς ψηλοί, θα έχει και καύσωνες και δεν ξέρω μέχρι πότε θα βολεύεται στην καλαθούνα. Από την άλλη δεν θέλω να τον βάλω στην κούνια πολύ νωρίς γιατί δεν θα είναι στο δωμάτιό μας. Τι να κάνω;;;:confused::confused:


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ozalina μου, ναι ειναι θαυμασια..

εσυ θηλασες?

ευτυχως που εχουμε και εσας τις ηδη μανουλες για να μας βοηθησετε..

Ναʼμαι παλι!! Πηρα το λαπτοπ στο κρεβατι. Μα ζαλαδες στον εβδομο μηνα;;:rolleyes::rolleyes:

Κι εγω θα ηθελα να μαθω απο τις ηδη μανουλες τα πρωτα καλλυντικα για τα μωρακια μας. :D

Κατερινακι, εγω εχω απο χτες το βραδυ κατι καουρες... αστα να πανε..

και τι εφαγα σαλατα μαρουλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...