Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

τις είδα κι εγώ τώρα, ozalina τέλειες και οι δύο! Κι εγώ αυτό λέω με λίγη διατροφή και γυμναστική θα στρώσει η κοιλιά και όλα τα άλλα, τα μωράκια μας να είναι καλά! Ξύπνησε ο μικρούλης και παίζει μέσα στην κοιλιά, χαχα


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Bre θκατουλιτσες τι γραψατε παλι !!! Ποπο κ δεν τα παω καλα με τη μνημη μου !

Καταρχην περαστικα στην κατερινουλα να εισαι οσο μπορεις ξαπλα οι ζαλαδες ειναι υπουλες !

Καλα δεν θυμαμαι τιποτα αλλα θυμαμαι να σχολιασω για τι ςκοιλιτσες που ειδα ειναι υπεροχες ! Πως μεγαλωσαμε ολες ετσι ! τι καλα !!

Για τα απορρυπαντικα εγω ξερω για πρασινο σαπουνι, προδερμ κ baby planet οτι ειναι καλα !

Επισης μου ειπαν οτι δεν υπαρχει προβλημα κ για το μαλακτικο !

Εγω θα χρησιμοποιησω προδερμ κ αν δω καποια αλλεργια η κατι θα τα αλλαξω!

Τα καλλυντικα που θα χρησιμοποιησω μολις γεννησω θα ειναι της mustella ειναι φαρμακευτικα κ μοσχοβολανε ! Αλλα ειναι κ πανακριβα !! Επισης με αυτα με εκανε η μανουλα μου μπανιο κ μυριζε λεει μωρουδιλα ολο το σπιτι ! χιχιχι!!!!

Αλλο θυμαμαι ? χμ... οχι..κλαψ κλαψ...δεν φταιω εγω.......... ειπατε πολλα ρε γμτ !!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα ξερει καμια πως μικραινουμε την αναλυση της φωτο στον υπολογιστη μας :confused::confused::confused:

μονο ετσι θα μπορεσω να βαλω φωτογραφιουλες απο το δωματιο

Bιργινακι...απο δω τις μικραινεις παααρα πολυ κ δεν χανεται κ η ποιοτητα ;)

http://www.resizeyourimage.com/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στο φαρμακειο Λιζακι μου !!!! εχω ακουσει εκτος απο τη μαμα μου κ απο αλλες μανουλες οτι ειναι πολυ ωραια βρεφικη σειρα !!!!

ιδού!!!

http://www.tofarmakeiomou.gr/eshop/index.php/mother-child/baby-products/baby-shampoo/mustela-shamppoing-bebe.html

κι εγω εχω ακουσει πολυ καλα λογια για την mustela:tongue:

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν τα καταφερα τζινακι μου !

βγαζει την αρχικη φωτο απο το site ! ti krima ........

πατας εκει που λεει : select your image στο κουτακι "αναζητηση"

βρισκεις τη φωτο από τον υπολογιστη σου κ μετα πατας resize.

Την μικραινει κ μετα πατας εκει που λεει "file" με μπλε γραμματα κ την κατεβαζεις.

Για ξαναδοκιμασε;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πατας εκει που λεει : select your image στο κουτακι "αναζητηση"

βρισκεις τη φωτο από τον υπολογιστη σου κ μετα πατας resize.

Την μικραινει κ μετα πατας εκει που λεει "file" με μπλε γραμματα κ την κατεβαζεις.

Για ξαναδοκιμασε;)

ax glykoyla μου οταν το εγραφες εψαχνα τροπο κ γω κ τελικα τα καταφερα ! ουφ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...