Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Απλά το καλοκαίρι πιστεύω δεν είναι τόσο καλή περίοδος με ζεστη κλπ άντε να δούμε

      Ναι μεν αλλά από την άλλη το αφήνεις από Σεπτέμβριο - Οκτωβρίο; Αυτά σκέφτομαι, και θα το δούμε αν όλα πάνε καλά. Σου εύχομαι να είναι καλύτερα τότε και ας είναι κ κατακαλόκαιρο!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

KATERINA μου αν κοιτ'αξεις τικερακι 2,5 χρονια, τον Οκτωβρη σταματησαμε.

Για απορρυπαντικο και εγω το προδερμ χρησιμοποιουσα αυτο θα παρω και τωρα και για το μπανιο τους προτεινε weleda αφρολουτρο και μαλλακια και μια κρεμουλα για το σωμα και αυτη για το ποπο ειναι φοβερη. http://shopping-mommy.blogspot.com/2010/10/online-weleda.html Δειτε εδω σαιτ εξωτερικου σε πολυ καλες τιμες.

2,5 ΧΡΟΝΙΑ?????ΘΕΕ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙΡΟ :eek:

ΜΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ?ΕΙΧΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ Κ ΑΝΤΟΧΗ??

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ, το ξερω, το νιωθω!! Η μονη χαρα μου αυτη ειναι!!:D:D:D Εσενα τι κανει το μπεμπακι σου;

Καλά είναι Κατερινάκι μου, έχει μεγαλώσει πολύ η κοιλιά τις τελευταίες δύο εβδομάδες, οπότε φαντάζομαι θα μεγαλώνει και ο μπέμπης. Αύριο έχω γιατρό!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε δεν ειναι τιποτα, υπομονη θελει, οσο για γαλα, να ξερετε οτι οσο θηλαζει το μωρο το γαλα κατεβαινει. Στο 1,5 χρονο που προσπαθησα να αποθηλασω ανακαλυψαμε οτι ο μικρος ειχε αλλεργια στο γαλα και στο αυγο, οποτε λεω συνεχιζω, γιατι να του δωσω κατι που δεν ηξερα αν θα του κανει καλο ΄΄η οχι και εφοσον ειχα το καλυτερο, φτασαμε εδω που φτασαμε.

Μη νομιζεις και εμενα δεν ηταν στοχος μου, δεν ειχα ιδεα για πολλα πραγματα και ποσο καλο μπορω να κανω στο παιδι, διαβαζοντας πολλα ομως εδω στο παρεντ, καταλαβα οτι αυτο ηταν το ιδανικο.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λιζακι μεγαλωσε η κοιλιτσα τι υπεροχο, περναει ο καιρος, σκεφτομαι οτι εμειναν μονο 12 βδομαδας, θα αφαιρεσω 2:-P, γεννησα το γιο μου 15 μερες νωριτερα, μονο 10. Ελπιζω και τωρα να μην αργησει να ερθει η μπλουμπλου.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μιλουσα στο τηλ...

το ποσο πολυ θελω να κοιμηθω μπρουμητα δε λεγεται...

εγω οζαλινα μου που εχω 2 μωρακια κ το ενα ειναι δεξια κ το αλλο αριστερα παλι ισχυει το ιδιο για τον υπνο??

σας βαζω φωτοοοο


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω κοριτσια μου...

λιζακι δεν εχω φακουλες αλλα απο τοτε που βαζω βαζε,ινη πεταξε κατι σπυρακια...σνιφ..σνιφ...βαζω πεπανθολ αλλα θα καθυστερησουν πολυ να φυγουν


2nTQp3.png

ziCWp3.png

Link to comment
Share on other sites

marillou τελεια η κοιλίτσα! Αχ τι ωραία!!!!!

Αλήθεια, προβληματίζομαι, εκτός από κούνια και καλαθούνα να πάρω και λίκνο; Σκέφτομαι ότι μας έχουν πει ότι είναι ψηλούλι, είμαστε κι εμείς ψηλοί, θα έχει και καύσωνες και δεν ξέρω μέχρι πότε θα βολεύεται στην καλαθούνα. Από την άλλη δεν θέλω να τον βάλω στην κούνια πολύ νωρίς γιατί δεν θα είναι στο δωμάτιό μας. Τι να κάνω;;;:confused::confused:

Νομίζω ότι αντι για καλαθούνε, παρε λικνο! Εμένα με βόλεψε καλυτερα. Ειναι ένα μικρο κρεβατάκι!!!!!

Μηπως οταν ξαπλωνω στο πλαι τον πλακωνω τον μπεμπη και δε βολευεται;;

Κατερινακι να προτιμας να ξαπλώνεις στο αριστερο πλάι. Ειναι καλυτερα για το μικρό σου!!!

ΤΙΠΟΤΑ δεν θα πάθεις........θέλω να σου πω ότι πρέπει να ακούς το σώμα σου και να ξεκουράζεσαι.Ούτε εγώ έχω βοήθεια απο ΚΑΝΕΝΑΝ.η μαμά μου είναι σχεδον 400χλμ μακριά και ο άντρας μου δουλεύει όλη μέρα και εγώ δουλεύω σε μια δουλειά που όταν το λέω όλοι λένε και πως αντέχεις??????

Βέβαια τώρα έχω αδεια αλλά πάλι θα γυρίσω για λίγες μέρες μέχρι να σταματήσω εντελώς.Και έχω και ένα γλυκο τύραννο 6 χρονών να με τρέχει :D οπότε σκέψου θετικά.........και να σου πω και κάτι? καλύτερα που είστε οι δυό σας.πίστεψε με.

ozalina, και εγώ μόνη. Η μαμά μου 400χλ μακρια, δουλευω σε απόσταση 1,5 ώρας κάθε μέρα και ακόμα πηγαινω. Αντέχω(λέω)!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ Μ Π Ρ Ο Υ Μ Η Τ Α ! ! ! ! :confused:

Θ Α Α Ρ Γ Η Σ Ε Ι Σ !!!!!!:tongue:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

marillou τελεια η κοιλίτσα! Αχ τι ωραία!!!!!

Νομίζω ότι αντι για καλαθούνε, παρε λικνο! Εμένα με βόλεψε καλυτερα. Ειναι ένα μικρο κρεβατάκι!!!!!

Κατερινακι να προτιμας να ξαπλώνεις στο αριστερο πλάι. Ειναι καλυτερα για το μικρό σου!!!

ozalina, και εγώ μόνη. Η μαμά μου 400χλ μακρια, δουλευω σε απόσταση 1,5 ώρας κάθε μέρα και ακόμα πηγαινω. Αντέχω(λέω)!!!

Θ Α Α Ρ Γ Η Σ Ε Ι Σ !!!!!!:tongue:

Λες Κατερίνα μου να προτιμήσω το λίκνο;; Δε θα νιώθει άβολα εκεί στις αρχές; Δεν θα είναι δηλ αρκετά μεγάλο; Πες μου έμπειρη μανούλα :tongue::tongue:

Για το αριστερό πλευρό το έχω διαβάσει κι εγώ, αν και ο γιατρός μου είπε να κοιμάμαι όπως βολεύομαι. Το κακό είναι ότι όποτε ξαπλώνω στο αριστερό πλευρό βουλώνει η μύτη μου και δεν μπορώ να αναπνεύσω!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...