Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

ευχαριστω πολυυυυυυυ !!!!! κ μενα απο τα αγαπημενα χρωμαα το ροζ κ το λαχανι !

Η πλακα ειναι που στην αρχη ελεγα θελω ουδετερο δωματιο... ε ποιο κοριτσιστικο δεν μπορουσα να το κανω ! χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κ αφου τα καταφερα κ εφυγε ο πονος μου (χαχαχχα) παω να ξεκουραστω λιγακι μπας κ ψησω τον αντρουλη μου να παμε πρακτικερ το απογευμα !!!

Σας φιλω για την ωρα ! Μακια σας !!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι, κοριτσακια μου!! Καλε, τι ωραιες κοιλιτσες ειδα!!!!! Φτου φτου!!!!!

Λοιπον, τα νεα μας. Ο μπεμπης ειναι εναμισι κιλο και 34 εκατοστα και ο γιατρος ειπε οτι ειναι πολυ μεγαλος και επισης ο πλακουντας μου ειναι χαμηλα και εχει αρχισει να ωριμαζει, οποτε τελικα ακομα πιο νωρις θα πας ερθει ο μπεμπης γυρω στις 15 μαιου!!!!!!!! Αγχωθηκα λιγο, ποτε θα προλαβω να τα ετοιμασω ολα;; :rolleyes::rolleyes: Κατα τα αλλα ειναι μια χαρα μας ειπε, ζωηροτατος και το κεφαλακι του ειναι ηδη πολυ χαμηλα. Προσπαθησαμε να τον δουμε και με τρισδιαστατο αλλα ειχε τα χερακια του μπροστα στο προσωπο του και δε μας αφηνε.. Για τα καφε μου ειπε οτι ειναι απο συσπασεις απο τη στεναχωρια. Μου ειπε οτι δε χρειαζεται να μεινω αλλο ξαπλα, απλα να προσεχω.


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και παλι, κοριτσακια μου!! Καλε, τι ωραιες κοιλιτσες ειδα!!!!! Φτου φτου!!!!!

Λοιπον, τα νεα μας. Ο μπεμπης ειναι εναμισι κιλο και 34 εκατοστα και ο γιατρος ειπε οτι ειναι πολυ μεγαλος και επισης ο πλακουντας μου ειναι χαμηλα και εχει αρχισει να ωριμαζει, οποτε τελικα ακομα πιο νωρις θα πας ερθει ο μπεμπης γυρω στις 15 μαιου!!!!!!!! Αγχωθηκα λιγο, ποτε θα προλαβω να τα ετοιμασω ολα;; :rolleyes::rolleyes: Κατα τα αλλα ειναι μια χαρα μας ειπε, ζωηροτατος και το κεφαλακι του ειναι ηδη πολυ χαμηλα. Προσπαθησαμε να τον δουμε και με τρισδιαστατο αλλα ειχε τα χερακια του μπροστα στο προσωπο του και δε μας αφηνε.. Για τα καφε μου ειπε οτι ειναι απο συσπασεις απο τη στεναχωρια. Μου ειπε οτι δε χρειαζεται να μεινω αλλο ξαπλα, απλα να προσεχω.

Κατερινακι μου, τι ωραια ευχαριστα νεα ειναι αυτα;;

Μπραβο στον μπεμπιτο μας που ειναι τοσο καλος!!!

καλε εναμιση κιλο; παρα πολυ μου φαινεται!!!!

καλα θα εισαι σιγουρα η πρωτη μανουλα της παρεας μας, ολα θα τα προλαβεις.. μην αγχωνεσαι καθολου!!!

και να προσεχεις οσο μπορεις περισσοτερο!

ευχαριστω πολυυυυυυυ !!!!! κ μενα απο τα αγαπημενα χρωμαα το ροζ κ το λαχανι !

Η πλακα ειναι που στην αρχη ελεγα θελω ουδετερο δωματιο... ε ποιο κοριτσιστικο δεν μπορουσα να το κανω ! χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βιργινακι μου τι φανταστικο τελειο δωματι ειναι αυτο;;;

μπραβο, μπραβο μπραβο!!

ειναι πολυ ωραιο και μου αρεσε τρελα και η κουρτινα..

να ρωτησω κατι, μονο αυτους τους δυο τοιχους εκανες ριγε ή ολο τον δωματιο;

Link to comment
Share on other sites

ΟNOMA……….........ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ.........Π.Η.Τ......... ΦΥΛΟ.....Β'ΕΠΙΠΕΔΟΥ

1.katerinars..........ΜΗΤΕΡΑ...............29/5/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ.....3/2/11

2.titina(Χριστινα)...29/8/2010............5/6/11…...MΠΕΜΠΑ.....31/1/11

3.bloublou…..........ΟΛΥΜΠΙΟΝ(ΠΑΤΡΑ).5/6/11....ΜΠΕΜΠΑ......26/1/11

4.Katerina_s………...ΓΑΙΑ......……..........8/6/11....ΜΠΕΜΠΑ......29/1/11

5.Εua_.................4/9/2010..............9/6/11.....ΜΠΕΜΠΑ..... 8/2/11

6.mpempakos..................................10/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ....4/2/11

7.kasi............................................ 13/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ..............

8.Gina_cfu…...........ΡΕΑ........…….......14/6/11…..ΜΠΕΜΠΗΣ.....25/1/11

9.LisaH.................ΙΑΣΩ...................14/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....8/2/11

10.tzo28………………….8/9/2010............16/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ................

11.kiki2011.............ΙΑΣΩ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....17/2/11

12.aggeliki83............ΓΑΙΑ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....16/2/11

13.virgi…………………...ΜΗΤΕΡΑ..............22/6/11....ΜΠΕΜΠΑ......12/2/11

14.μινουλα……………..ΑΤΤΙΚΟΝ..............23/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ....15/2/11

15.Rena2010-Διδυμα.ΙΑΣΩ......24/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ..15/2/11

16.aggeliki83............ΓΑΙΑ..................20/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....16/2/11

17.αντυ1998............ΜΗΤΕΡΑ...............26/6/11....ΜΠΕΜΠΗΣ.....23/2/11

18.maria-elpida........ΛΗΤΩ(ΚΑΛΑΜΑΤΑ).28/6/11...ΜΠΕΜΠΑ........22/2/11

19.Marilou85..Διδυμα..ΙΑΣΩ.....30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ 21/02/11

20.fntag......Διδυμα...ΜΗΤΕΡΑ..30/0611.....ΜΠΕΜΠΗΣ + ΜΠΕΜΠΑ.22/02/11

21.verolina..............23/9/2010...........30/6/11.....ΜΠΕΜΠΗΣ.....21/03/11

22.titina37(Κατερινα).ΓΑΙΑ.................30/6/11......ΜΠΕΜΠΗΣ.....21/02/11

23.Mamatopolina.......ΕΛΕΝΑ..............30/6/11.........................14/03/11

24.Mammyblue..........1/10/2010.......30/6/11.......ΜΠΕΜΠΑ..................

25.Οzalina................ΠΠΓΝΙ...............8/7/11........ΜΠΕΜΠΑ.......1/03/11

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατερινακι μου ολα καλα λοιπον αρκει να προσεχεις ! Τι καλος ο μπεμπης ! Ο πιο μεγαλος της παρεας μας τελικα ! Καλε ποσο συντομα θα μας ερθει!!!πποποποππο!!!! ΑΝτε τωρα να κανεις ετοιμασιες ε ? να αλλαξει κ η διαθεση ! Μην το καθυστερεις αλλο κουκλα μου !!! Το νινι θελει να σε αντικρυσει !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου σ ευχαριστω πολυ !!! Οντως μας βγηκε παρα πολυ ωραιο ! Αχ αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε καψει ! Οι 2 τοιχοι εγιναν ριγε κ ο αλλος μονοχρωμος ροζ με λαχανι καλοριφερ ! εκει στον μονοχρωμο θα μπουν ασπρα ραφια κ θα κανπυν αντιθεση ! Θα βγει ομορφο !!!

Πιστευω το μυστικο της επιτυχιας ηταν οι λαχανι ριγες που χωρισαν τα ροζ !!!!

εσυ ποτε ξεκινας βαψιμο? κατασταλαξες σε χρωματα ??????

Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι super τα νέα σας!!! ΜΠΡΑΒΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ!ΤΙ ΜΠΕΜΠΗΣ...ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ!!!!!

Κορίτσια και εγώ πονάω... Στον μικρο δεν ειχα τετοιους πόνους...Δεν ξέρω, προβληματιζομαι....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελα κοριτσακι, καλα θα γινει τελειο το δωματιο και καθολου μπεμπε, πολυ σικ και κομψο.

αυτα που μου αρεσουν, ξερεις....

ειδες ποσο ομορφο μπορει να γινει ενα δωματιο και χωρις καρτουν και αρκουδια;;

εγω ελεγα να κανω ενα τοιχο ριγε εκει θα μπει η κουνια και στον απεναντι ενα ροζ απο τις ριγες, εκει θα μπει η αλλαξιερα και ενα ραφι απο πανω.

οι αλλοι δυο τοιχοι ειναι η ντουλαπα, δεν μενει πολυ κενο και η μπαλκονοπορτα.

ελεγα να κανω τελικα δυο ριγες, ενα ροζ οχι πολυ εντονο και ενα λευκο, αλλα τωρα που ειδα και το δικο σου ισως βαλω δυο ροζακια στις ριγες και λευκο-ζαχαρι στους αλλους δυο τοιχους.

το σκεφτομαι ακομα.

επισης θελω να ριξω μια ματια και σε κουρτινες γιατι δεν εχω δει τιποτα αλλα εννοειτε θα βαλω απλη, ισως και μονοχρωμη.

τι λες; εχεις καποια αλλη ιδεα;

Link to comment
Share on other sites

Κατερινα οι εγκυμοσυνες ομως διαφερουν η μια απο την αλλη ! Πονακια ολες θα εχουμε δεν μπορει ! Εχω παλι ειχα πριν λιγο που ημουνα κ ξαπλα κιολας αλλα περασαν ! Ολα τα πονακια τα νιωθω στον κολπο.... ο γιατρος δεν ανησυχει.....

Μαρακι μου ... γνωμη μου οτι μια λεπτη ριγα θα κανει τη διαφορα !!!!

Αν αποφασισες να παιζεις με ροζ ασε το ασπρο κ κανε δυο αποχρωσεις που να σου αρεσουν σε ροζ ειτε απαλο ειτε εντονο κ χωρισε τα με ενα ελαφρυ κιτρινο ! Θα ειναι πολυ ρομαντικο ! Ισως κ το ζαχαρι να ειναι ωραιο αλλα πιθανον ετσι να χασει το ενα ροζ.....αυτο που θα ειναι ανοιχτο δλδ ! Με πιανεις ????

Για την κουρτινα μπορεις να βαλεις 2 μονοχρωμες... η μια να δενει πλαι η και στην μεση ακομα ειναι της μοδας, κ να το δεσεις με ενα παιδικο αντικειμενο....μια πεταλουδα απο τα τζαμπο ας πουμε !!!! Θα ειναι πολυ ομορφο !!!!!

Στο μεταξυ εσενα που σου αρεσει το καφε θα μπορουσες αναμεσα στα 2 ροζ να βαλεις μια πολυ παλ κ ελαφρυα αποχρωση του ροζ κ θα ειναι επισης φοβερο !!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατερινακι και εγω χω πονακια συχνα, πιστευω πως ειναι φυσιολογικο.

αλλα αν σε ενοχλει, ρωτα και τον γιατρο σου..

Μαρακι μου ... γνωμη μου οτι μια λεπτη ριγα θα κανει τη διαφορα !!!!

Αν αποφασισες να παιζεις με ροζ ασε το ασπρο κ κανε δυο αποχρωσεις που να σου αρεσουν σε ροζ ειτε απαλο ειτε εντονο κ χωρισε τα με ενα ελαφρυ κιτρινο ! Θα ειναι πολυ ρομαντικο ! Ισως κ το ζαχαρι να ειναι ωραιο αλλα πιθανον ετσι να χασει το ενα ροζ.....αυτο που θα ειναι ανοιχτο δλδ ! Με πιανεις ????

Για την κουρτινα μπορεις να βαλεις 2 μονοχρωμες... η μια να δενει πλαι η και στην μεση ακομα ειναι της μοδας, κ να το δεσεις με ενα παιδικο αντικειμενο....μια πεταλουδα απο τα τζαμπο ας πουμε !!!! Θα ειναι πολυ ομορφο !!!!!

Στο μεταξυ εσενα που σου αρεσει το καφε θα μπορουσες αναμεσα στα 2 ροζ να βαλεις μια πολυ παλ κ ελαφρυα αποχρωση του ροζ κ θα ειναι επισης φοβερο !!!!!!!!!!

ισω να εχεις δικιο για την τριτη ριγα, αυτο που δεν θελω ειναι να βγει πολυ ροζ, θελω απαλο αποτελεσμα.

ισως να βαλω μια απαλη ριγα καφε..

για την κουρτινα το σκεφτηκα να βαλω 2 μονοχρωμες, εκτος και αν βρω κανα σχεδιακι που να μου αρεσει... (χλωμο το κοβω...:rolleyes::rolleyes:)

αλλα ακομα ειναι νωρις, λεμε να το βαψουμε μετα το πασχα...!

Link to comment
Share on other sites

σορυ εννοουσα αναμεσα στις δυο ροζ αποχρωσεις να βαλεις παλ καφε ! υπαρχουν πολλα χρωματολογια να καλυψουν το γουστο σου ! προσεξε μονο γιατι απο τα δειγματα βγαινουν πιο σκουρα στον τοιχο !

οποτε δυο ωραια κ οχι εντονα ροζ κ μια καφε στη μεση πιστεψε με .... θα κανει διαφορα !!!!!

ελα βρε κ γι ακουρτινες επειδη εισαι κ δυσκολη δεν χρειαζεται να βαλεις παιδικη...βρες 2 χρωματα να σου αρεσουν κ ολα καλα! Δεν ειναι παντα αυτο χααχαχαχαχ ειναι πιο ευκολες οι επιλογες.....

Link to comment
Share on other sites

σορυ εννοουσα αναμεσα στις δυο ροζ αποχρωσεις να βαλεις παλ καφε ! υπαρχουν πολλα χρωματολογια να καλυψουν το γουστο σου ! προσεξε μονο γιατι απο τα δειγματα βγαινουν πιο σκουρα στον τοιχο !

αυτο καταλαβα βρε και εγω... αχ! αρχισαμε την συννενοηση κουφετο...παλι

καταλαβες κατι αλλο;

το ξερω για τα χρωματολογια, ευχαριστω γκουρου της ριγας!!!

οποτε δυο ωραια κ οχι εντονα ροζ κ μια καφε στη μεση πιστεψε με .... θα κανει διαφορα !!!!!

αυτο εννοουσα και εγω... αχ! ευτυχως θα τα βρουμε (χαχαχα!!!)

ελα βρε κ γι ακουρτινες επειδη εισαι κ δυσκολη δεν χρειαζεται να βαλεις παιδικη...βρες 2 χρωματα να σου αρεσουν κ ολα καλα! Δεν ειναι παντα αυτο χααχαχαχαχ ειναι πιο ευκολες οι επιλογες.....

δυο χρωματα που να μου αρεσουν θα βαλω και αν μεινει υφασμα απο το καρο της παντας θα κανω εναν ωραιο φιογκο και θα τον βαλω στην μια..

ειμαι εγω δυσκολη;;;;;;;

......

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα αι μαρη παλαβο !!!

εγω ομως πιο πανω εχω κανει λαθος κ σου γραφω αναμεσα στα δυο ροζ να βαλεις κ αλλη ροζ ! Απλα ξεκαθαρισα την γνωμη μου! μη νομιζεις οτι πλασαρω κ 3 ροζ κιολας ! χαχαχαχαχαχα!!!

Οσο γι ατις κουρτινες οχι βεβαια ! ! Τελικα δεν πρεπει να εισαι κ τοσο ! χαχαχααχ!!!

Αλλα κραταω μικρο καλαθι γι ατην ωρα μεχρι να αποφασισεις κ η ιδεα βεβαια μου φαινεται πολυ καλη !!!!!!

Γεια σου ρε Μαρακι ! Αν αρχισαμε τα μπερδε γουει... παει χαθηκαμε ! χιχιχιχ!

Link to comment
Share on other sites

Βιργινακι μου ξυπνησα τον αντρουλη απο τα γελια!!!!

παντως εχουμε πολυ καλη επικοινωνια αν σκεφτεις οτι αλλα εγραψες αλλα εγω σε καταλαβα!!! χαχαχα!!!

αυτην την φορα τα καταφεραμε μια χαρουλα..

να σε ρωτησω κατι αλλο ποσο σου στοιχισαν τα χρωματα και τι χρωμα πηρες;

εμενα ειναι περιπου 12τμ

το καλοριφερ το εβαψες με ειδικο χρωμα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...