Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

η κολλητη μου ξεκίνησε 63 και γέννησε 90!!!!!

σε ενα χρόνο τα είχε χάσει σχεδόν όλα..........τώρα βλέπουμε φωτό και γελάμε........σαν ελέφαντας ήταν:D:D:D

Χριστε μου!!!!

Κι εμενα η γυναικα του ξαδερφου μου στη μια εγγυμοσυνη εβαλε 30 κιλα κ στην αλλη 33!!!....αλλα δεν τα εχασε!ηταν που ηταν ψηλη κ νταρνανα...τωρα εδεσε το γλυκο!:shock:

Link to comment
Share on other sites

Tι κανετε φουσκωκοιλιτσες;

Μαρακι πολυ ωραια και πολυ χρησιμα τα βιντεακια για τον θηλασμο.

Διαβασα οτι ηρθαν τα πραγματα για την παντα, περιμενουμε φωτο οταν με το καλο την τελειωσετε.

Τζινακι τελεια και η δικια σας προικα, να τη χαρει το ζουζουνακι σας.

Οζαλινα μου εχεις δικιο πρεπει να χρησιμοποιουμε αντιηλιακο, ηδη εχω ξεκινησει και χρησιμοποιω στο προσωπο γιατι κυκλοφορω στον ηλιο.

Αχ κοριτσια τι εχω και δεν κοιμαμαι καλα το βραδυ. Ουτε ποναω ουτε τιποτα, σηκωνομαι συνεχως για τσισακια και μετα γυρναω, ξαναγυρναω, τι βασανο και αυτο.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαρακι κ γω απορω πως κρατιεσαι κ δεν πας να ξεκινησει η παντα !!! Αν ειναι δυνατον ! τι περιμενεις καλη μου ? το τρενο ? απαπαπαπ!!!!!

Καλε μη λετε γι ακιλα ! Εγω ξεκινησα 74 ..κ εχω παρει 4 κιλακια το λιγοτερο ! Αλλα οπως ειπα με την ψηφιακη ζυγαρια μου που ειχε παντα διαφορα με του γιατρου δεν βγαζω ακρη οποτε θα περιμενω την αλλη βδομαδα που θα με δει να δω τα μαυρα χαλια μου !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια χαρα ειστε εσεις στα κιλα σας!! Ειπαμε, εχω τα πρωτεια. :tongue::tongue:

Μολις εκανα μια παραγγελια για τον μπεμπη και χαρηκα πολυ!! Βρε, κοριτσια, ποσα κορμακια και φορμακια 0 εως 3 μηνων να του παρω και ποσα 3 εως 6;


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια τι εχω και δεν κοιμαμαι καλα το βραδυ. Ουτε ποναω ουτε τιποτα, σηκωνομαι συνεχως για τσισακια και μετα γυρναω, ξαναγυρναω, τι βασανο και αυτο.

κοριτσακι μου και εγω ανυπομονω για την παντα.. ευχαριστω..

ασε για τον υπνο μια απο τα ιδια..

Μαρακι κ γω απορω πως κρατιεσαι κ δεν πας να ξεκινησει η παντα !!! Αν ειναι δυνατον ! τι περιμενεις καλη μου ? το τρενο ? απαπαπαπ!!!!!

εχεις δικιο πως κρατιεμαι.....;;;;

θα παρω και υφασμα με την μαμα μου για τα σεντονακια της μικρης που θα μου τα κανει χειροποιητα και θα τα παω ολα επανω για ν αμου τα γαζωσει η πεθερα μου.

ανυπομονω πολυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειστε εσεις στα κιλα σας!! Ειπαμε, εχω τα πρωτεια. :tongue::tongue:

Μολις εκανα μια παραγγελια για τον μπεμπη και χαρηκα πολυ!! Βρε, κοριτσια, ποσα κορμακια και φορμακια 0 εως 3 μηνων να του παρω και ποσα 3 εως 6;

Κατερινα μη παρεις καθολου 0-3, αφου θα βγει μεγαλος ο γαμπρος!!:tongue::tongue:

Μπλουμπλου εισαι τωρα 59;;;;;;:shock::shock::shock:

μπραβο κοπελα μου, μην ξαναγραψεις εσυ στο θεμα κιλα!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα οντως η μπλουμπλου τρωει πορτα στο θεμα με τα κιλα! χαχαχαχαχα!!!!

Μαρακι αντε αντε περναει ο καιρος σου λεω !!

Οσο για τ αφορμακια κοριτσια εγω εχω παρει συνολο οπως σας εχω πει γυρω στα 30 στο συνολο κ χτες πηρα αλλα 2 μαλιστα, οποτε εχω παρει μπολικα 0-3 κ αυτο γιατι μου ειπαν πολλες μανουλες οτι ναι μεν δεν ειναι γι απολυ αλλα στην πραγματικοτητα χρειζονται !!!!! Βεβαια τα πιο πολλα ειναι 3-6 αλλα σας λεω κ 0-3 τελικα ειναι παρα πολλα !!!! Τωρα οτι κατσει ! Ειναι κ καποια του τζαμπο που πιθανον να μην τα χρησιμοποιησω ειναι γυρω στα 8?? καπου εκει !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κοριτσια τι εχω και δεν κοιμαμαι καλα το βραδυ. Ουτε ποναω ουτε τιποτα, σηκωνομαι συνεχως για τσισακια και μετα γυρναω, ξαναγυρναω, τι βασανο και αυτο.

μια από τα ίδια ...........δεν θα αντέξω να με πάει έτσι μέχρι να γεννήσω..:shock::shock:...έχετε φιλικούς χαιρετισμούς απο την μπέμπα.......κλωτσαει...χαχαχαχα:lol::lol:


.

Link to comment
Share on other sites

Αχ, τωρα του πηρα ηδη καμια δεκαρια.. Λες να μου πανε τσαμπα;

οχι αποκλειεται βρε συ !

10? εγω τα θεωρω κ λιγα να σου πω! χιχιχιχι!!

εστι κ αλλιως ας μην ξεχναμε κ τα ατυχηματα που θα συμβαινουν με τα κακακια κ τα τσισακια εξω απο το μπεμπιλινο ! Τω εχω ακουσει απο πολλες μανουλες ! Ειδικα τον πρωτο καιρο που ειναι υδαρη τα κακα.... χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

οχι αποκλειεται βρε συ !

10? εγω τα θεωρω κ λιγα να σου πω! χιχιχιχι!!

εστι κ αλλιως ας μην ξεχναμε κ τα ατυχηματα που θα συμβαινουν με τα κακακια κ τα τσισακια εξω απο το μπεμπιλινο ! Τω εχω ακουσει απο πολλες μανουλες ! Ειδικα τον πρωτο καιρο που ειναι υδαρη τα κακα.... χαχαχαχα

κουυυυυυυυυυυλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ κορίτσια........

μην αγοράζετε πολλά ρουχαλάκια απο τώρα........τα μωράκια μεγαλώνουν πολύ πολύ γρήγορα.


.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...