Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

δεν μας εχεις ζαλισει καλε για ονομα του Θεου !

Γι ατη γεννα μην αγχωνεσαι ! Να σκεφτεσαι οτι οσα θα περασεις τα εχουν περασει εκατομμυρια γυναικες κ πολυ φοβιτσιαρες κ ομως τα καταφεραν !

Να σκεφτεσαι οτι ακομα κ τους πονους πρεπει να τους ζησεις γιατι ετσι το εφτιαξε η φυση....να σκεφτεσαι οτι καθε τι που θα ζεις λεπτο με λεπτο θα σε φερνει πιο κοντα στο παιδι σου...να σκεφτεσαι οτι θα κλαις απο χαρα μολις το αντικρυσεις....... σε επεισα η θες κι αλλα ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σας εχω ζαλισει σημερα, αλλα πλησιαζει ο καιρος και νιωθω οτι δεν εχω τιποτα ετοιμο και γενικα αγχωνομαι και με τη γεννα και με ολα..:rolleyes::rolleyes:

Λογικό είναι Κατερινάκι, όλες αγχωνόμαστε. Ίσως εκτός από το μέγεθος του μπέμπη παίζει ρόλο κι αυτό που σου είπε για τον πλακούντα σου, ότι είναι κάπως ώριμος αν θυμάμαι καλά.

Αν δε σου σπάσουν τα νερά μάλλον θα σου κάνει πρόκληση. Την επόμενη φορά ρώτησέ τον να σου πει πως το βλέπει.


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν μας εχεις ζαλισει καλε για ονομα του Θεου !

Γι ατη γεννα μην αγχωνεσαι ! Να σκεφτεσαι οτι οσα θα περασεις τα εχουν περασει εκατομμυρια γυναικες κ πολυ φοβιτσιαρες κ ομως τα καταφεραν !

Να σκεφτεσαι οτι ακομα κ τους πονους πρεπει να τους ζησεις γιατι ετσι το εφτιαξε η φυση....να σκεφτεσαι οτι καθε τι που θα ζεις λεπτο με λεπτο θα σε φερνει πιο κοντα στο παιδι σου...να σκεφτεσαι οτι θα κλαις απο χαρα μολις το αντικρυσεις....... σε επεισα η θες κι αλλα ???

Επίσης, δεν ξέρω αν θέλεις επισκληρίδιο, εγώ σίγουρα θέλω, χτες η κοπέλα στο ιατρείο που θα έμπαινε το βράδυ να γεννήσει μου είπε ότι στο πρώτο της με επισκληρίδιο και δεν κατάλαβε τίποτα από πόνους, μόνο στην αρχή στις συσπάσεις, αλλά ήταν απόλυτα υποφερτό.


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ η επισκληριδιος ειναι κ στα δικα μου σχεδια... αλλα το βλεπεις τοτε..... ισως να βαλω λιγο για τους πονους κ οχι να μη νιωθω τιποτα !!!!

Θελω πολυ να ελεγχω το σωμα μου......

Λοιπον κοριτσαρες εγω παω να ξαπλωσω λιγακι !!!!!!

θα τα πουμε πιο μετα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λεω να κατσω απο το πασχα και μετα. Ποτε ειναι καθαρη δευτερα; Επισκληριδιο θελω σιγουρα!! Εσεις θα κατσετε και τους δυο μηνες πριν;

χαχαχαχαχα! Αυτη περασε !!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λεω να κατσω απο το πασχα και μετα. Ποτε ειναι καθαρη δευτερα; Επισκληριδιο θελω σιγουρα!! Εσεις θα κατσετε και τους δυο μηνες πριν;

18 Απριλίου είναι η Μεγάλη Δευτέρα :tongue:


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λεω να κατσω απο το πασχα και μετα. Ποτε ειναι καθαρη δευτερα; Επισκληριδιο θελω σιγουρα!! Εσεις θα κατσετε και τους δυο μηνες πριν;

18 απριλη ειναι η Μ. Δευτερα, αυτο εννοουσες ε;

εγω καθομαι ηδη, οποτε...

εμενα θα με βαλει για καισαρικη οπως ειπε ο ιδιος αλλα σιγουρα θα του πω για επισκληριδιο για να δω και να θηλασω την καραμελιτσα μου αμεσως..

θα ξανακανω ομως μια κουβεντα μαζι του για την γεννα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κ η επισκληριδιος ειναι κ στα δικα μου σχεδια... αλλα το βλεπεις τοτε..... ισως να βαλω λιγο για τους πονους κ οχι να μη νιωθω τιποτα !!!!

Θελω πολυ να ελεγχω το σωμα μου......

Λοιπον κοριτσαρες εγω παω να ξαπλωσω λιγακι !!!!!!

θα τα πουμε πιο μετα !

Ναι βρε αυτό εννοείται, σου δίνουν τόσο όσο να μην πονάς αλλά να μπορείς να σπρώξεις, αλλιώς δε θα βοηθάς!;)


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για της ευχές κορίτσια!!!

Θα γεννήσω στο ΕΛΕΝΑ ... Εκεί είναι ο γιατρός μου και όχι μόνο.... το μικρο τον γέννησα εκεί και ήμουν σε λουξ δωμάτιο... τύφλα να έχει το Ηιλτον.... ήταν όλα τελεία!!!

όσο για την καισαρική είχα την τύχη να την γνωρίσω στο τρίτο μου παιδί λόγω το ότι ήταν μεγάλο το μωρό δεν κατέβηκε και πήγα καισαρική ενώ τα δυο μου τα αλλά φυσιολογικά..... αυτό που θα έλεγα στον εαυτό είναι μακάρι να ξανά γεννούσα φυσιολογικά!!!!


39of8ui0nbjggujl.png

xyb70dpwmhuny9fg.png

t5yc62letjb8zu3x.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...