Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts

εγω παλι στη ζυγαρια μου τη μια φορα με εδειχνε + 2 κιλα διαφορα με του γιατρου κ την αλλη + 4 ! Ε εκει με το 4 τα πηρα !

60 ολοκληρα ευρωπουλακια την πηρα κ ειναι κ μαρκα ! χαχαχαχα!!!!

Ε λογικό είναι να τσαντιστείς!!! Άκου +4!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

1,62 υψος, δεν ειμαι και πρωτο μποι.

Λοιπον μεσα Μαη κοντομανικο απο μεσα και τα φορμακια τα βαμβακερα, οχι εκεινα τα βελουτε. Κανα στο νοσοκομειο θα το σκεπασουνε και με χοντρη κουβερτα μην τρομαξετε. Για κανα δυο μερες μεχρι να ρυθμιστει η θερμοκρασια του σωματος τους.

Μετα με ενα αμανικο φανελακι, ειδικα μεσα στο σπιτι, οταν βγαιναμε εξω τα βραδια ειχα μια πικε κουβερτουλα. Και για τον υπνο το καλοκαιρι ειδικα με τις ζεστες δεν το συζητω τιποτα. Ζεσταινονται οπως και εμεις.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

οχι υπνοσακο μες στο καλοκαιρι...

η ξαδελφη μου που γεννησε Αυγουστο το κοιμιζε με κοντομανικο εσωρουχακι και σκεπασμενα τα ποδαρακια με σεντονι.

Άχου μωρέ τα γλυκούλια μου!!! Ζεσταίνονται κι αυτά κι ας είναι έτσι μικρούλικα!!


Gbjsp2.png

XUUFp3.png

Link to comment
Share on other sites

1,62 υψος, δεν ειμαι και πρωτο μποι.

Λοιπον μεσα Μαη κοντομανικο απο μεσα και τα φορμακια τα βαμβακερα, οχι εκεινα τα βελουτε. Κανα στο νοσοκομειο θα το σκεπασουνε και με χοντρη κουβερτα μην τρομαξετε. Για κανα δυο μερες μεχρι να ρυθμιστει η θερμοκρασια του σωματος τους.

Μετα με ενα αμανικο φανελακι, ειδικα μεσα στο σπιτι, οταν βγαιναμε εξω τα βραδια ειχα μια πικε κουβερτουλα. Και για τον υπνο το καλοκαιρι ειδικα με τις ζεστες δεν το συζητω τιποτα. Ζεσταινονται οπως και εμεις.

ετσι ακριβώς.....αλλά καλτσούλες τις πρώτες μέρες οπωσδήποτε.


.

Link to comment
Share on other sites

1,62 υψος, δεν ειμαι και πρωτο μποι.

Λοιπον μεσα Μαη κοντομανικο απο μεσα και τα φορμακια τα βαμβακερα, οχι εκεινα τα βελουτε. Κανα στο νοσοκομειο θα το σκεπασουνε και με χοντρη κουβερτα μην τρομαξετε. Για κανα δυο μερες μεχρι να ρυθμιστει η θερμοκρασια του σωματος τους.

Μετα με ενα αμανικο φανελακι, ειδικα μεσα στο σπιτι, οταν βγαιναμε εξω τα βραδια ειχα μια πικε κουβερτουλα. Και για τον υπνο το καλοκαιρι ειδικα με τις ζεστες δεν το συζητω τιποτα. Ζεσταινονται οπως και εμεις.

Μπουτακια μεσα η εξω; Και σκεπασμα με σεντονακι το καλοκαιρι η τιποτα τιποτα;


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άχου μωρέ τα γλυκούλια μου!!! Ζεσταίνονται κι αυτά κι ας είναι έτσι μικρούλικα!!

ο γιός μου που τον ιούλιο ήταν 2 μηνών αν του φορούσα έστω και κορμάκι πλάνταζε στο κλάμα......όλο το καλοκαίρι κοιμόταν μονο με το παμπερακι του και τον σκέπαζα με ένα σεντονάκι.


.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μη ξεγελιεστε τωρα που ειναι χειμωνας ακομα.

Εκεινη την εποχη σκαει ο τζιτζικας, θα με θυμηθειτε, ιδρωνα και ξειδρωνα με το γιο μου τοτε, ειχα γεννησεις ακριβως ενα μηνα πριν 25 Απριλη.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Άχου μωρέ τα γλυκούλια μου!!! Ζεσταίνονται κι αυτά κι ας είναι έτσι μικρούλικα!!

ναι μωρε θα ζεσταινονται και αυτα τα μικρουλικα!!!!!

αλλα τις πρωτες μερες σιγουρα θα θελουν να ειναι πιο ζεστα ντυμενα..

οι ηδη μανουλες το ειπαν.....

Link to comment
Share on other sites

ο γιός μου που τον ιούλιο ήταν 2 μηνών αν του φορούσα έστω και κορμάκι πλάνταζε στο κλάμα......όλο το καλοκαίρι κοιμόταν μονο με το παμπερακι του και τον σκέπαζα με ένα σεντονάκι.

Αχ, τα γλυκουλια.. Θα μας καθοδηγησουν αυτα φανταζομαι, ε;


IAL5p2.png

u83tp3.png

Link to comment
Share on other sites

Nαι βρε, μην αγχωστε.

Αχ ειναι τοσο ομορφα, ανυπομονω, να ξαναζησω εκεινες τισ στιγμες.

Η καθε ηλικια εχει την δικια της γλυκα τελικα, αυτο λεγαμε με τον αντρα μου χθες. Οποτε ενα θα πω, ζηστε στην καθε στιγμη.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα μπουμπουκακια μας !!!! Αντε να ρθουν οι ζωουλες μας κ να ασχολουμαστε ολη μερα μαζι τους !!!! Κ μετα να σαραντισουμε γενναμε οντως τελεια εποχη που ο καιρος θα ειναι γι αβολτες κ θα περνουμε τα καροτσια κ θα σουρτουκευουμε !!! αχ...................

Link to comment
Share on other sites

Nαι βρε, μην αγχωστε.

Αχ ειναι τοσο ομορφα, ανυπομονω, να ξαναζησω εκεινες τισ στιγμες.

Η καθε ηλικια εχει την δικια της γλυκα τελικα, αυτο λεγαμε με τον αντρα μου χθες. Οποτε ενα θα πω, ζηστε στην καθε στιγμη.

ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ........

Η ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΤΩΡΑ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ.


.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...