Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

      Μιλήσατε με τον γιατρό ? Τι σας είπε?

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ναι βαση μισθου θα επρεπε να πηγαινει ! για δωρο πηρα απο Ικα καπου 310 ευρω οχι παραπανω... ενω ο μισθος μου ειναι 940 ευρω καθαρα ! Θα επρεπε η δουλεια να μου δωσει τουλαχιστον 150 ευρω για να συμψιφιστει με το μισθο που ειναι ετσι κ αλλιως το μισο μινιατικο για πασχα ...

τι να πω στεναχωριεμαι γιατι τα χω κ αναγκη...κ δεν ειναι ωραιο να παρω κ να τα ζητιανευω αλλα τι να κανω ???

εγω παιρνω 840? καθαρα και μου φαινεται πολυ το δωρο αλλα ειπαμε δεν μιλαω:rolleyes::rolleyes:

παντως δεν ειναι κακο να ρωτησεις και αν εχει γινει καποιο λαθος?

ποσο καιρο δουλευεις στην συγκεκριμενη δουλεια?

εγω τρια χρονια, μηπως παιζει ρολο και αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια, τι μου κάνετε;

Οζαλινάκι μου να χαίρεται το μικρό σου, και με το καλό να έρθει η μπουμπού.

Βλέπω έχουν ξεκινήσει οι ετοιμασίες, Σαββατοκύριακο φτιάχνω την βαλιτσούλα μου Δευτέρα μάλλον φεύγουμε για Πάτρα, απίστευτο μου φαίνεται.

Να πω στο Λιζάκι ότι όλα θα πάμε μια χαρά, αφού το παρακολουθούνε να μην φοβάται, όσο για το θηλασμό, να ζητήσεις καλή απο το νοσοκομείο ή να νοικιάσεις ένα νοσοκομειακό, για να μην μειωθεί η παραγωγή και να το πηγαίνεις στο μικρούλη σου, ότι καλύτερο μπορείς να του προσφέρεις εκείνες τις μέρες.

Αύριο πάω γιατρό 11.30 έχω ραντεβού, να δούμε τη μπουμπού και να κάνουμε και έλεγχο για στρεπτόκοκκο, θα πάρει υγρό απο το κόλπο με μία μπατονέτα, όσες το κάνετε δεν είναι τίποτα, ένα λεπτό δουλειά, μάλλον θα μπω και στο καρδιοτοκογράφο.

Απο ρούχα δικά μου να σας πω την αλήθεια στο νοσοκομείο βόλεψαν τα νυχτικά, αν και είμαι της πυτζάμας, αλλά κάθε τόσο έρχονται και μας κοιτάνε απο κάτω, οπότε είναι ότι πιο βολικό.

Μαράκι και Βιργινία κάπου συζητάγατε πιο πίσω για το επίδομα τοκετού και λοχείας και το επίδομα ΟΑΕΔ τα πήρα όλα 10 μέρες μετά την γέννα την ίδια μέρα, πήγε η μαμά μου. Να έχετε υπόψη σας βιβλιάριο ΙΚΑ και ληξιαρχική πράξη γέννησης.


dYU4p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκούλες μου

Linaki να χαίρεσαι το παιδάκι σου,, με το καλό κ η έλευση της μπουμπούς

Maraki μια από τα ίδια,,, με καίει απίστευτα το στομάχι μου,,υπομονή κ χαμομηλάκια

Virgi αυτή τη βδομάδα θα πάω στο Ικα να πληρωθώ κ θα σου γράψω τι κ πως

Bloublou είσαι κοντά στην μεγάλη στιγμή,,,άντε με το καλό κορίτσι μου

Όσο για την κορδέλα στο κεφάλι,,όταν πήγα να πάρω γιατί ήθελα τις πρώτες μέρες η πριγκηπέσσα μου να είναι top model:tongue::tongue:,,,, με απέτρεψαν λέγοντας ότι δεν κάνει να της βάλω γιατί πιέζεται το κεφαλάκι της:?::?::?::?::?::?:


"cogito,ergo sum"

Link to comment
Share on other sites

εγω παιρνω 840? καθαρα και μου φαινεται πολυ το δωρο αλλα ειπαμε δεν μιλαω:rolleyes::rolleyes:

παντως δεν ειναι κακο να ρωτησεις και αν εχει γινει καποιο λαθος?

ποσο καιρο δουλευεις στην συγκεκριμενη δουλεια?

εγω τρια χρονια, μηπως παιζει ρολο και αυτο?

10 xronia ειμαι μαρακι μου !!! τι να πω θα επικοινωνησω μαζι τους κ θα δω !

οσο για σενα εννοειται θα κανει ςτην κινεζα γιατι κ μενα πολυ μου φαινεται το δωρο σου χαχαχχα αλλα δεν πειραζει!!!! χαχχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερούδια, τι μου κάνετε;

Οζαλινάκι μου να χαίρεται το μικρό σου, και με το καλό να έρθει η μπουμπού.

Βλέπω έχουν ξεκινήσει οι ετοιμασίες, Σαββατοκύριακο φτιάχνω την βαλιτσούλα μου Δευτέρα μάλλον φεύγουμε για Πάτρα, απίστευτο μου φαίνεται.

Να πω στο Λιζάκι ότι όλα θα πάμε μια χαρά, αφού το παρακολουθούνε να μην φοβάται, όσο για το θηλασμό, να ζητήσεις καλή απο το νοσοκομείο ή να νοικιάσεις ένα νοσοκομειακό, για να μην μειωθεί η παραγωγή και να το πηγαίνεις στο μικρούλη σου, ότι καλύτερο μπορείς να του προσφέρεις εκείνες τις μέρες.

Αύριο πάω γιατρό 11.30 έχω ραντεβού, να δούμε τη μπουμπού και να κάνουμε και έλεγχο για στρεπτόκοκκο, θα πάρει υγρό απο το κόλπο με μία μπατονέτα, όσες το κάνετε δεν είναι τίποτα, ένα λεπτό δουλειά, μάλλον θα μπω και στο καρδιοτοκογράφο.

Απο ρούχα δικά μου να σας πω την αλήθεια στο νοσοκομείο βόλεψαν τα νυχτικά, αν και είμαι της πυτζάμας, αλλά κάθε τόσο έρχονται και μας κοιτάνε απο κάτω, οπότε είναι ότι πιο βολικό.

Μαράκι και Βιργινία κάπου συζητάγατε πιο πίσω για το επίδομα τοκετού και λοχείας και το επίδομα ΟΑΕΔ τα πήρα όλα 10 μέρες μετά την γέννα την ίδια μέρα, πήγε η μαμά μου. Να έχετε υπόψη σας βιβλιάριο ΙΚΑ και ληξιαρχική πράξη γέννησης.

Hρθε η ωρα μπλουμπλουδακι μου ε ? αντε με το καλο να κανεις αυριο κ την εξεταση να δεις κ τη μικρη ! εμενα δε με εβαλε να κανω καθολου κολπικα μεχρι τωρα ! Λες να βολεψουν περισσοτερο τα νυχτικα ? γι αποσες μερες σε κοιτανε δλδ ? εγω νομιζα μονο την πρωτη !

Οσο για τα επιδοματα πηρες τοσο γρηγορα κ του οαεδ? μου ειπανε οτι το παιρνεις ενα μηνα μετα !

ξερεις περιπου πως βγαινει η διαφορα κ ποσα περιπου μπορει να ειναι αυτα του οαεδ? ουφ ! πολλες ερωτησεις ! χαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την κορδέλα στο κεφάλι,,όταν πήγα να πάρω γιατί ήθελα τις πρώτες μέρες η πριγκηπέσσα μου να είναι top model:tongue::tongue:,,,, με απέτρεψαν λέγοντας ότι δεν κάνει να της βάλω γιατί πιέζεται το κεφαλάκι της:?::?::?::?::?::?:

μην μου λες τετοια!!! θελω να της βαλω κορδελα στα μαλλια!!!!!!

αλλα αν ειναι να πιεστει η καραμελιτσα μου, ουτε να το σκεφτομαι!

τωρα εφαγα ενα μηλαρακι και λιγο ανθοτυρο (δεν θελω σχολια για τον συνδιασμο...:shock::shock:) και θα δουμε, θα κανω πιο πολλα γευματα και πιο λιγο και θα δω αν θα παω καλυτερα!

10 xronia ειμαι μαρακι μου !!! τι να πω θα επικοινωνησω μαζι τους κ θα δω !

οσο για σενα εννοειται θα κανει ςτην κινεζα γιατι κ μενα πολυ μου φαινεται το δωρο σου χαχαχχα αλλα δεν πειραζει!!!! χαχχα

τσιν τσαν τσον Βιργινακι μου... τσιν τσαν τσον!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκούλες μου

Linaki να χαίρεσαι το παιδάκι σου,, με το καλό κ η έλευση της μπουμπούς

Maraki μια από τα ίδια,,, με καίει απίστευτα το στομάχι μου,,υπομονή κ χαμομηλάκια

Virgi αυτή τη βδομάδα θα πάω στο Ικα να πληρωθώ κ θα σου γράψω τι κ πως

Bloublou είσαι κοντά στην μεγάλη στιγμή,,,άντε με το καλό κορίτσι μου

Όσο για την κορδέλα στο κεφάλι,,όταν πήγα να πάρω γιατί ήθελα τις πρώτες μέρες η πριγκηπέσσα μου να είναι top model:tongue::tongue:,,,, με απέτρεψαν λέγοντας ότι δεν κάνει να της βάλω γιατί πιέζεται το κεφαλάκι της:?::?::?::?::?::?:

ελα βρε ολα τα κοριτσακια φορανε δεν επαθαν τιποτα ! μην παρεις τις πολυ στενες !!! παρε αυτες που ειναι λιγο μεγαλυτερες χωρις λαστιχα κ τετοια κ μια χαρα θα ειναι !!!!

Στο ικα βανιλακι μου εγω πληρωθηκα πηρα περιπου 1300 ευρω ! τωρα η απορια μου ειναι τι θα μας δωσει ο οαεδ !!!

ασε που χτες στην δουλεια του αντρα μου πηγε μια που γεννησε τωρα κ του ειπε οτι μαλλον εγω θα το χασω λεει δεν θα μου το δωσουν ! γκρρρ ο καθενας τα δικα του λεει μου φαινεται !

Link to comment
Share on other sites

ασε που χτες στην δουλεια του αντρα μου πηγε μια που γεννησε τωρα κ του ειπε οτι μαλλον εγω θα το χασω λεει δεν θα μου το δωσουν ! γκρρρ ο καθενας τα δικα του λεει μου φαινεται !

οχι Βιργινακι μου δεν ισχυει αυτο, θα ψηφιστει ο νομος για τα επιδοματα τον Ιουλιο αλλα θα μπουν σε ισχυ απο το 2012.

μου το ειπε ο αντρας μου που το διαβασε στην εφημεριδα.

αν δεν αλλαξει κατι θα το παρουμε μια χαρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ρε λογικο ειναι να μην εφαρμοστουν απο αμεσως αν και δεν πιστευω να κοπουν αυτα, τι στο καλο δεν θα εχουμε καθολου κοινωνικη προνοια;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...