Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2011


bloublou

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν ξέρω βρε κορίτσια. Ναι, γύρισε αρωστούλης. Θέλει να ειναι συνέχει απανω μου και αγκαλια.Εγω δυσκολεύομαι, αλλα δεν θέλω να τον αφησω. Τωρα κοιμηθηκε το καλο μου.Πω πω στεναχωρια πάλι....


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ θελει αγκαλιτσα ο καλουλης μου κ πως να του αρνηθεις ? προσεχε ομως κοριτσακι μου ! κ μην στεναχωριεσαι..ενταξει ιωσουλα θα ειναι κ θα περασει μωρε !!!! αυτα δεν χαμπαριαζουν κ πολυ !!!!!!!!!!! θα δεις μετα τον υπνο θα ειναι καλυτερα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

virgi μου ετσι ειπα και χθες το βράδυ.Πραγματι ξύπνησε καλα! Φιλακια, αγκαλιτσες, χαδάκια. Και ξαφνικα κλαμα, γκρινια, και να μην θέλει να φύγει απο πάνω μου με τιποτα.

δεν μπορώ να του αρνηθω ουτε μια αγκαλια. Βέβαια βάζει όλο του το βάρος στην κοιλιά μου και η νεαρα απο μέσα χτυπάει. Αλλα δεν μπορώ..

Θα περάσει!!!!

Ειδατε το Link Που σας έβαλα χθες βράδυ???


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηρες τον γιατρο τηλ να του δωσεις κατι ??

τι να κανουν κ αυτα ? μανουλα θελουν οταν ειναι ετσι ! λογικο ειναι !! αλλα κ η μπεμπα θελει προσοχη!!

τι λινκ εβαλες βρε κατερινακι μου δεν θυμαμαι ? ανοιξα καποια λινκ αλλα δεν θυμαμαι ακριβως τι ηταν !! εχω κ αυτο με τη μνημη βλεπεις !

Link to comment
Share on other sites

η σελιδα ετσι οπως την βαζεςι δεν μου ανοιγει !

αλλα δεν εχω ιδεα τι εχει γινει με τα επιδοματα ολο λενε κ λενε να δουμε!!!

οπως ελεγα κ με το μαρακι μου φαινεται δυσκολο να αποφασιστει κατι κ να κοπει επι τοπου ! λογικα αν ισχυει θα γινει απο το '12 κ μετα ! τωρα τι να πω κ γω !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


α ναι εριξα μια ματια σε αυτη τη σελιδα !!!!

ωραιες ειναι οι συναντησεις μωρε για τετοια θεματα αλλα εγω ελεγα πρωτα να δω πως θα παω μεσα στο νοσοκομειο κ μετα αν χρειαστω κατι να επικοινωνησω !!!!

ναι για το επιδομα του οαεδ λεμε !

Link to comment
Share on other sites

Οκ, εσεις που ειστεστην Αθηνα δειτε το!

δεν εχω ιδεα τι γίνεται με το επίδομα. Επλιζω να μην το κόψουν γιατι ειναι καλα λεφτα, και σημαντικο βοηθημα!

Ελεος σε αυτη τη χωρα. κοβουν τα βασικα και αφήνουν τα ανουσια!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Έχω μέρες να σας δω...να σας πω και τα χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη! Και καλό μήνα επίσης ;)

Να ευχηθώ στην τιτίνα, ότι καλύτερο για το μικρό θαυματάκι της, να είναι γερό και καλότυχο!!! Το πρώτο μωράκι στην παρέα μας...είναι απίστευτο!!!!

Έλειψα αρκετές μέρες και έχουν γίνει πράγματα και θαύματα...ελπίζω να σας προλάβω, να σας διαβάσω.

Εγώ επέστρεψα εχθές στο σπιτάκι μου από πριν το Πάσχα....μου έλειψε τόσο πολύ!

Τις μέρες του Πάσχα περάσαμε υπέροχα στο εξοχικό, αλλά τη Δευτέρα με έπιασε κολικός εντέρου και την έβγαλα στο νοσοκομείο...

Κορίτσια εύχομαι σε καμιά να μη ζήσει τετοιο πόνο, πανικό και φόβο παράλληλα!!! Ευτυχώς η μικρούλα μου ήταν μια χαρά όλη τη μέρα...σαν μη συνέβαινε τίποτα :) Πέρασε όμως κι αυτό και όλα καλά, να πάει το σιχαμένο και να μην ξανάρθει...

Την Τρίτη έφυγε ο άντρας μου για Αζερμπαιτζάν και γύρισε εχθές, οπότε εγώ έμεινα στο πατρικό μου από φόβο περισσότερο μην ξαναπάθω τίποτα με το έντερο.

Σήμερα, εχω σηκωθεί από το πρωί και πλένω και σιδερώνω...τι χαρά :P

Μαγείρεψα κιόλας και είμαι χώμα τώρα....επόμενο μετά από τόσες μέρες καθισιό!!!!

Πάω να τσιμπίσω και να ξεκουραστώ λιγουλάκι, θα τα πούμε πάλι το απόγευμα.

Καλημερα, μανουλες και μπεμπακια, τι κανετε, καλο μηνα! Σας ευχαριστω πολυ ολες για τις ευχες, χτες ηταν η κηδεια, ενταξει, ολα ηρεμα και καλα, ο μπεμπης ευτυχως κουνιοταν συνεχεια για να ξερει η μανουλα του οτι ειναι καλα.

Κατερινάκι, τα θερμά μου συλληπητήρια για τον μπαμπά σου. Καλό του ταξίδι.

Εύχομαι καλή δύναμη σε σένα και την οικογένειά σου και ελπίζω ο ερχομός του μικρούλη σας να φέρει νέο αέρα, αισιοδοξίας, στο σπίτι σας :)

Τα φιλιά μου σε όλες και σε κάθε κοιλίτσα ξεχωριστά

xxxxx


Mopep2.png1LxNp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...