Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Mary Fairy, μην δινεις παραπανω σημασια σε λεπτομέρειες που δεν υπαρχει λόγος να δινεις. Χαλάρωσε όπως λέει και η eamo και κανε όμορφες σκεψεις.

Eamo σ' ευχαριστω πολυ. Κι εσυ με το καλο στο επόμενο ραντεβου!

Pingu να δεις που σε λίγο θα ειναι σαν να μην εγινε το πρωινο.

Χαχαχα! Δασκαλίτσα μου , σ' εβγαλαν νοκ αουτ τα μικρα; Και φαντασου μεθαυριο που θα γυρνας στο σπιτι και θα εχεις και τα δικά σου "βασανάκια"! Χιχιχι!

  • Μου αρέσει 3

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 hours ago, Georgia1972 said:

Mary Fairy, μην δινεις παραπανω σημασια σε λεπτομέρειες που δεν υπαρχει λόγος να δινεις. Χαλάρωσε όπως λέει και η eamo και κανε όμορφες σκεψεις.

Eamo σ' ευχαριστω πολυ. Κι εσυ με το καλο στο επόμενο ραντεβου!

Pingu να δεις που σε λίγο θα ειναι σαν να μην εγινε το πρωινο.

Χαχαχα! Δασκαλίτσα μου , σ' εβγαλαν νοκ αουτ τα μικρα; Και φαντασου μεθαυριο που θα γυρνας στο σπιτι και θα εχεις και τα δικά σου "βασανάκια"! Χιχιχι!

Αχ βρε Georgia μακαρι αντε να δουμε! Κοριτσια κανονιστε να εχω στο μελλον τα παιδακια σας σε κανα σχολειο, φανταζεστε αχαχα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

0Κορίτσια Καλημέρα! 

Eamo μου κι εσύ άκουσες καρδούλα... υπέροχο!

Pingu μου οι άντρες δεν μετρούν τόσο λεπτομερώς τις κινήσεις τους και πέφτουν σε σφάλματα. Εμείς δεν είχαμε προλάβει να βγούμε από τον πρώτο υπέρηχο και ήθελε να πάρει τη μαμά να το πει... το θέμα είναι να είναι σωστοί άντρες απέναντί μας όποτε τα σφάλματά τους συγχωρούνται. Όχι ότι εκείνη την ώρα δεν ανεβάζουμε πίεση βέβαια.... χαχαχα 

Μελένια μου εσύ την Β επιπέδου, συγχαρητήρια. Αυτή πρέπει να είναι καταπληκτική εμπειρία.

Γεωργία μου άντε κι εσύ με το καλό!

Δήμητρα και Μαρία, συμπεθέρες χαχαχα... Με το καλό ο υπέρηχος αύριο Δημητρούλα. 

Κοριτσια για εμένα αυτή η εβδομάδα ήταν τόσο δύσκολη... το αυτοάνοσό μου πήρε την χειρότερη μορφή. Αγχώθηκα, έκλαψα... Ο άντρας μου δεν το πιστεύει. Μου λέει ότι δεν είναι έτσι. Και ότι κάνουν λάθος. Τον αφήνω. Έτσι ίσως νοιώθει καλύτερα. Με βάζουν σε αγωγή με χάπι. Θα είναι λέει καλύτερα και για εμένα και για το μωρό. Ούτε depon δεν είχα πάρει πρίν την εγκυμοσύνη. Τι να κάνω? Ποσό φοβάμαι να αρχίσω τόσο δυνατό φάρμακο. Το θετικό είναι πως είμαι 13w 1d. Έχει κλείσει το πρώτο τρίμηνο της βασικής του ανάπτυξης. Τι να πω? Ο Θεός μας δίνει δύναμη να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες. 

Και μετά τους δερματολογους και τους ρευματολογους ήρθε η πολυπόθητη μέρα για την Αυχενική μας Διαφάνεια! Ε και εκεί τα ξέχασα όλα. Έβλεπα και δεν χορταινα! Δακτυλακια, πατουσακια, καρδούλα, κύστη, στομάχι, εγκέφαλο, ρυνικο οστό κ.ά

Α και μάλλον έχουμε αγοράκι!!!

Γύρισα στο σπίτι κατάκοπη αλλά πετούσα! Ο άντρας μου κορίτσια σε κάθε φράση του γιατρού φυσούσε ξεφυσουσε, του λέει ο γιατρός θα πλευριτωθούμε... Μετά μου έλεγε σ'ευχαριστώ που το ταΐζεις σωστά... Χαχαχα ποσό γέλασα!

Κι έτσι έκλεισε αυτή η εβδομάδα. Θα αρχίσουμε να το λέμε σιγά σιγά... άσε που η κοιλίτσα φαίνεται. Πρέπει να πάω για ρούχα. Ξέρετε κάπου να είναι καλά και οικονομικά?

Φιλιά πολλά και μια καλή μέρα!

  • Μου αρέσει 3

nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Εφτασε το Σάββατο άντε να δούμε τι θα δούμε μόνο που τα εχω κανει πάνω μου πρωι πρωι στο εσώρουχο αιματάκι...πάλι καλά που έχω γιατρό σήμερα κάνω οσο μπορώ θετικές σκέψεις αλλά η προηγούμενη φορα με την παλλινδρομη με εχει στοιχειώσει..

Λιλα μου μπράβο κορίτσι μου ❤ σου εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Lila K είπε:

0Κορίτσια Καλημέρα! 

Eamo μου κι εσύ άκουσες καρδούλα... υπέροχο!

Pingu μου οι άντρες δεν μετρούν τόσο λεπτομερώς τις κινήσεις τους και πέφτουν σε σφάλματα. Εμείς δεν είχαμε προλάβει να βγούμε από τον πρώτο υπέρηχο και ήθελε να πάρει τη μαμά να το πει... το θέμα είναι να είναι σωστοί άντρες απέναντί μας όποτε τα σφάλματά τους συγχωρούνται. Όχι ότι εκείνη την ώρα δεν ανεβάζουμε πίεση βέβαια.... χαχαχα 

Μελένια μου εσύ την Β επιπέδου, συγχαρητήρια. Αυτή πρέπει να είναι καταπληκτική εμπειρία.

Γεωργία μου άντε κι εσύ με το καλό!

Δήμητρα και Μαρία, συμπεθέρες χαχαχα... Με το καλό ο υπέρηχος αύριο Δημητρούλα. 

Κοριτσια για εμένα αυτή η εβδομάδα ήταν τόσο δύσκολη... το αυτοάνοσό μου πήρε την χειρότερη μορφή. Αγχώθηκα, έκλαψα... Ο άντρας μου δεν το πιστεύει. Μου λέει ότι δεν είναι έτσι. Και ότι κάνουν λάθος. Τον αφήνω. Έτσι ίσως νοιώθει καλύτερα. Με βάζουν σε αγωγή με χάπι. Θα είναι λέει καλύτερα και για εμένα και για το μωρό. Ούτε depon δεν είχα πάρει πρίν την εγκυμοσύνη. Τι να κάνω? Ποσό φοβάμαι να αρχίσω τόσο δυνατό φάρμακο. Το θετικό είναι πως είμαι 13w 1d. Έχει κλείσει το πρώτο τρίμηνο της βασικής του ανάπτυξης. Τι να πω? Ο Θεός μας δίνει δύναμη να αντιμετωπίζουμε τις δυσκολίες. 

Και μετά τους δερματολογους και τους ρευματολογους ήρθε η πολυπόθητη μέρα για την Αυχενική μας Διαφάνεια! Ε και εκεί τα ξέχασα όλα. Έβλεπα και δεν χορταινα! Δακτυλακια, πατουσακια, καρδούλα, κύστη, στομάχι, εγκέφαλο, ρυνικο οστό κ.ά

Α και μάλλον έχουμε αγοράκι!!!

Γύρισα στο σπίτι κατάκοπη αλλά πετούσα! Ο άντρας μου κορίτσια σε κάθε φράση του γιατρού φυσούσε ξεφυσουσε, του λέει ο γιατρός θα πλευριτωθούμε... Μετά μου έλεγε σ'ευχαριστώ που το ταΐζεις σωστά... Χαχαχα ποσό γέλασα!

Κι έτσι έκλεισε αυτή η εβδομάδα. Θα αρχίσουμε να το λέμε σιγά σιγά... άσε που η κοιλίτσα φαίνεται. Πρέπει να πάω για ρούχα. Ξέρετε κάπου να είναι καλά και οικονομικά?

Φιλιά πολλά και μια καλή μέρα!

Καλημερα κοριτσι μου!!! Τι ωραια το χαζεψες το μωρακι σου... Ολα θα πανε τελεια

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Εφτασε το Σάββατο άντε να δούμε τι θα δούμε μόνο που τα εχω κανει πάνω μου πρωι πρωι στο εσώρουχο αιματάκι...πάλι καλά που έχω γιατρό σήμερα κάνω οσο μπορώ θετικές σκέψεις αλλά η προηγούμενη φορα με την παλλινδρομη με εχει στοιχειώσει..

Λιλα μου μπράβο κορίτσι μου ❤ σου εύχομαι να πάνε όλα μα όλα καλά

Καλημερα συμπεθερα!!! Αχ αντε με το καλο να πας στο γιατρο και να με προετοιμασεις... Εγω εχω μια εβδομαδα ακομη κι εχω αρχισει να αγχωνομαι κι εγω για τον ιδιο λογο, επειδη οι παλλινδρομες υπαρχουν καπου στο πισω μερος του μυαλου μου. Τι ωρα εχεις ραντεβου? θα περιμενουμε νεακια σου...Φιλια πολλα

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 για συνταγογραφηση χοριακης κατα τις 11 θα εχει βγει κ ιατρειο...τα καφε κοκκινα ροζ τι να ειναι θα σκασω αν γινει κάτι δεν υπάρχει αυτο που μου συμβαινει ελεος :-(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , DIMITRAS είπε:

9 για συνταγογραφηση χοριακης κατα τις 11 θα εχει βγει κ ιατρειο...τα καφε κοκκινα ροζ τι να ειναι θα σκασω αν γινει κάτι δεν υπάρχει αυτο που μου συμβαινει ελεος :-(

Τιποτα δεν ειναι... μπορει να σου αυξησει λιγο την προγεστερονη... παιζει λες να ηταν δυο αυτα που προχωρουσαν και τελικα να προχωραει ενα? Πολυ συντομα θα μαθουμε μην το στενοχωρεις το/α σπορακι/α σου..


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Τιποτα δεν ειναι... μπορει να σου αυξησει λιγο την προγεστερονη... παιζει λες να ηταν δυο αυτα που προχωρουσαν και τελικα να προχωραει ενα? Πολυ συντομα θα μαθουμε μην το στενοχωρεις το/α σπορακι/α σου..

Η μαια ειπε δεν σημαινει τιποτα χοριακη κ υπερηχο μην τρελαινεσαι θα διουμεεε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια ! Σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες!!! Μετά από αρκετή προσπάθεια είδα θετικό τεστακι!! Οι χοριακες Μ πολύ καλές! Τι μόνο που με φοβίζει ότι έχω αρκετά υγρά όχι πηχτα...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Η μαια ειπε δεν σημαινει τιποτα χοριακη κ υπερηχο μην τρελαινεσαι θα διουμεεε

Ετσι κοντα σιμα θα δουμε τι παιζει!!!

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημέρα κορίτσια ! Σας διαβάζω εδώ και λίγες μέρες!!! Μετά από αρκετή προσπάθεια είδα θετικό τεστακι!! Οι χοριακες Μ πολύ καλές! Τι μόνο που με φοβίζει ότι έχω αρκετά υγρά όχι πηχτα...

Καλημερα Μαντη και καλωσορισες κι απο εδω ;) Σου ευχομαι μια καλη κι τελειομηνη εγκυμοσυνη... Απο οτι φαινεται τα υγρα ειναι γενικο συμπτωμα απο οτι εχω καταλαβει. Κι εγω εχω αρκετα. Σε ποια εβδομαδα εισαι εσυ?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Το εδωσα το αιματάκι μου αντε να δουμε σε καμια ωρα θα τα εχω ειμαι σε αναμενα καρβουνα φοβαμαι κ ειμαι μονη ο αντρας σε δουλεια κ θα ερθει κατευθειαν στον γιατρο ουφ...

Μαντη καλως το σε εχω διαβάσει κ στο αλλο θέμα μια ανεφελη οσο γινεται εγκυμοσυνη να εχεις το αγχος ειναι μεσα στο προγραμμα (τα λεω για να τα ακουω) τα υγρα τα εχουμε ολες με η χωρις φαρμακα ολα θα πανε με την βοηθεια της Παναγίτσας τέλεια

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Το εδωσα το αιματάκι μου αντε να δουμε σε καμια ωρα θα τα εχω ειμαι σε αναμενα καρβουνα φοβαμαι κ ειμαι μονη ο αντρας σε δουλεια κ θα ερθει κατευθειαν στον γιατρο ουφ...

Μαντη καλως το σε εχω διαβάσει κ στο αλλο θέμα μια ανεφελη οσο γινεται εγκυμοσυνη να εχεις το αγχος ειναι μεσα στο προγραμμα (τα λεω για να τα ακουω) τα υγρα τα εχουμε ολες με η χωρις φαρμακα ολα θα πανε με την βοηθεια της Παναγίτσας τέλεια

Δήμητρα μου εύχομαι όλα να σου πάνε καλα. Καλά αποτελέσματα! Και εγώ σε έχω διαβάσει αρκετές φορές! Ευχαριστώ για την απάντηση σου είναι πολύ καθυσηχαστικη! :-D

πρίν από 53 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ετσι κοντα σιμα θα δουμε τι παιζει!!!

Καλημερα Μαντη και καλωσορισες κι απο εδω ;) Σου ευχομαι μια καλη κι τελειομηνη εγκυμοσυνη... Απο οτι φαινεται τα υγρα ειναι γενικο συμπτωμα απο οτι εχω καταλαβει. Κι εγω εχω αρκετα. Σε ποια εβδομαδα εισαι εσυ?

Καλημέρα! Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Σήμερα είμαι 5 και 2! Χαίρομαι που δεν είναι κάτι κακο τα υγρά...!!!  Και εσύ καινούργια εγκυουλα αν δεν κάνω λάθος;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλο ΣΚ σε όλες!

Lila μου συγχαρητήρια για την αυχενική! Αγοράκι και το δικλο σας; Χαμός φέτος με τ' αγόρια! Χιχιχι! Όσο για την αγωγη που σου προτείνουν, σίγουρα ξερουν τι κανουν. Μη φοβασαι. Τι αυτοανοσο ειναι αν επιτρέπεις; Το εχεις αναφερει και δεν θυμαμαι ισως;

Δημητρούλα με το καλο η εξέτασή σου. Μην επηρεαζεσαι απο την προηγουμενη παλλινδρομη. Θεωρω πως εγινε ετσι γιατι ηταν αρρωστο το εμβρυακι λόγω της κακης ποιοτητας του σπερματος.

Μάντη καλώς μας ήρθες. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο 9μηνο!

Μαρακι πως τα πας με τις μειωμένες δόσεις καφε; Συνηθισες;

Εγω κορίτσια σήμερα εχω ραντεβου στο κομμωτήριο για κουρεμα και βαψιμο. Θυμαμαι πως ο γιατρος ειχε πει να βαψω τα μαλλια μου μετα τον 5ο μηνα. Τωρα εκλεισα την 2η εβδομαδα του 6ου, αλλα το πρωι που πηγα για αιματολογικες εξετασεις μου ειπε η κοπελα στη γραμματεια που ειναι η ιδια εγκυος, πως ο γιατρος της της εχει πει να τα βαψει μετα το κλεισιμο του 6ου μηνα... Μπηκα και διαβασα και διαφορα αρθρα περι αυτου. Αλλοι γραφουν αυτο, αλλοι γραφουν απο το κλεισιμο του 3ου, αλλοι παλι να μην το κανουμε καθόλου, αλλοι πως δεν επηρεαζονται τα εμβρυα, αλλα το λενε οι γιατροι επειδη μπορει να προκληθει καποια αλλεργια στη μητερα κλπ. Δεν εβγαλα ακρη...  Ουτως ή αλλως εχω σκοπο να χρησιμοποιησω φυτικη βαφη και αν γινονται ανταυγειες μ' αυτην ακομα καλυτερα. Επειδή όμως προβληματίστηκα, μπορει τελικα να κανω σημερα μονο κουρεμα και να περιμενω ακομη 15 ημερες. Εσας κορίτσια τι σας εχουν πει οι γιατροι σας;

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Μάντη είπε:

Δήμητρα μου εύχομαι όλα να σου πάνε καλα. Καλά αποτελέσματα! Και εγώ σε έχω διαβάσει αρκετές φορές! Ευχαριστώ για την απάντηση σου είναι πολύ καθυσηχαστικη! :-D

Καλημέρα! Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα! Σήμερα είμαι 5 και 2! Χαίρομαι που δεν είναι κάτι κακο τα υγρά...!!!  Και εσύ καινούργια εγκυουλα αν δεν κάνω λάθος;;;

Αν τα υπολογιζω σωστα εγω ειμαι 5+3... Κι εσυ μαζι μας λοιπον

πρίν από 42 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλο ΣΚ σε όλες!

Lila μου συγχαρητήρια για την αυχενική! Αγοράκι και το δικλο σας; Χαμός φέτος με τ' αγόρια! Χιχιχι! Όσο για την αγωγη που σου προτείνουν, σίγουρα ξερουν τι κανουν. Μη φοβασαι. Τι αυτοανοσο ειναι αν επιτρέπεις; Το εχεις αναφερει και δεν θυμαμαι ισως;

Δημητρούλα με το καλο η εξέτασή σου. Μην επηρεαζεσαι απο την προηγουμενη παλλινδρομη. Θεωρω πως εγινε ετσι γιατι ηταν αρρωστο το εμβρυακι λόγω της κακης ποιοτητας του σπερματος.

Μάντη καλώς μας ήρθες. Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Εύχομαι να έχεις ένα υπέροχο 9μηνο!

Μαρακι πως τα πας με τις μειωμένες δόσεις καφε; Συνηθισες;

Εγω κορίτσια σήμερα εχω ραντεβου στο κομμωτήριο για κουρεμα και βαψιμο. Θυμαμαι πως ο γιατρος ειχε πει να βαψω τα μαλλια μου μετα τον 5ο μηνα. Τωρα εκλεισα την 2η εβδομαδα του 6ου, αλλα το πρωι που πηγα για αιματολογικες εξετασεις μου ειπε η κοπελα στη γραμματεια που ειναι η ιδια εγκυος, πως ο γιατρος της της εχει πει να τα βαψει μετα το κλεισιμο του 6ου μηνα... Μπηκα και διαβασα και διαφορα αρθρα περι αυτου. Αλλοι γραφουν αυτο, αλλοι γραφουν απο το κλεισιμο του 3ου, αλλοι παλι να μην το κανουμε καθόλου, αλλοι πως δεν επηρεαζονται τα εμβρυα, αλλα το λενε οι γιατροι επειδη μπορει να προκληθει καποια αλλεργια στη μητερα κλπ. Δεν εβγαλα ακρη...  Ουτως ή αλλως εχω σκοπο να χρησιμοποιησω φυτικη βαφη και αν γινονται ανταυγειες μ' αυτην ακομα καλυτερα. Επειδή όμως προβληματίστηκα, μπορει τελικα να κανω σημερα μονο κουρεμα και να περιμενω ακομη 15 ημερες. Εσας κορίτσια τι σας εχουν πει οι γιατροι σας;

Καλημερα Γεωργια μου, την ερχομενη εβδομαδα που θα παω για τον υπερηχο θα ρωτησω κι εγω για τα μαλλια γτ θα γινω χαλια αν περιμενω τοσους μηνες. Βεβαια εκανα ενα φρεσκαρισμα λιγες μερες πριν την εμβρυομεταφορα οποτε δεν εχω δει τις ασπρες τριχουλες μου ακομα. Οσον αφορα τον καφε, τον εκοψα τελειως απο τις 6/2 (δλδ μια μερα μετα τη μεταφορα ηπια τον τελευταιο) μεχρι να μπορω να ελεγχω να πινω μονο εναν ή θα συνεχισω με κανεναν. Αναλογα απο το τι θα μου πει ο γιατρος

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Το εδωσα το αιματάκι μου αντε να δουμε σε καμια ωρα θα τα εχω ειμαι σε αναμενα καρβουνα φοβαμαι κ ειμαι μονη ο αντρας σε δουλεια κ θα ερθει κατευθειαν στον γιατρο ουφ...

Μαντη καλως το σε εχω διαβάσει κ στο αλλο θέμα μια ανεφελη οσο γινεται εγκυμοσυνη να εχεις το αγχος ειναι μεσα στο προγραμμα (τα λεω για να τα ακουω) τα υγρα τα εχουμε ολες με η χωρις φαρμακα ολα θα πανε με την βοηθεια της Παναγίτσας τέλεια

Λογικο να εισαι σε αναμμενα καρβουνα... υπομονη πολυ λιγο εμεινε

 

@DIMITRAS Που εισαι κοριτσι μου? Εχουμε κανενα νεο?

 


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...