Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , eamo είπε:

Δημητρούλα μου μπορεί τελικά να είναι και το ένα που φεύγει και το άλλο να είναι εκεί στη θέση του να σε περιμένει. Και εμένα ο γιατρός, μου είχε πει ότι μπορεί να δω καφέ ή κόκκινο από αυτό που εμφυτεύτηκε αλλα δε προχώρησε . Ας σκεφτούμε αισιόδοξα ! 

Μακαριιιιι...χθες ειδα στον υπνο μου οτι μου εστειλε με mail ο γιατρος τον υπερηχο κ εβλεπα 2 σακουλακια να κουνιουντε σχηματισμενα  γεματα κ μου ελεγε ο γιατρος να βλεπεις δεν εχει πλακουντα το ενα κανε υπομονη κ θα δουμε ....ε τι να πω την Τριτη θα δουμε:shock:

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα τελικά έχεις δίδυμα; δεν κατάλαβα.. Ελπίζω πραγματικά για το καλύτερο. Μπορεί να είναι κ αυτό που λέγανε τα κορίτσια τότε. 

Εγώ κορίτσια μόλις είδα αίμα!! Κ μάλιστα ποσότητα. Από που να πάω να πέσω!!!! Δεν το πιστεύω πάλι!! Η γιατρός μου είπε μπορεί επειδή εχτές βράδυ κουράστηκα κ με έπιασε η μέση μου κ στο τελος κ η κοιλια μου... Δεν το πιστεύω παιδιά :-(

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Mary fairy είπε:

Δήμητρα τελικά έχεις δίδυμα; δεν κατάλαβα.. Ελπίζω πραγματικά για το καλύτερο. Μπορεί να είναι κ αυτό που λέγανε τα κορίτσια τότε. 

Εγώ κορίτσια μόλις είδα αίμα!! Κ μάλιστα ποσότητα. Από που να πάω να πέσω!!!! Δεν το πιστεύω πάλι!! Η γιατρός μου είπε μπορεί επειδή εχτές βράδυ κουράστηκα κ με έπιασε η μέση μου κ στο τελος κ η κοιλια μου... Δεν το πιστεύω παιδιά :-(

Κι εγώ είχα πολύ αίμα μετά από έντονη κούραση και δεν ήταν τίποτα. Έχεις πόνους? Συνεχίζεται το αίμα?


nPyGp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Mary fairy είπε:

Δήμητρα τελικά έχεις δίδυμα; δεν κατάλαβα.. Ελπίζω πραγματικά για το καλύτερο. Μπορεί να είναι κ αυτό που λέγανε τα κορίτσια τότε. 

Εγώ κορίτσια μόλις είδα αίμα!! Κ μάλιστα ποσότητα. Από που να πάω να πέσω!!!! Δεν το πιστεύω πάλι!! Η γιατρός μου είπε μπορεί επειδή εχτές βράδυ κουράστηκα κ με έπιασε η μέση μου κ στο τελος κ η κοιλια μου... Δεν το πιστεύω παιδιά :-(

Ακομα δεν φανηκε κατι σε εμενα...εαν ειναι 1 ή 2 δεν ανεβηκε η χοριακή η 3η που εκανα κ ειδα αιμα.

Καταρχήν ψυχραιμία εσύ εγω δεν ποναω πουθενα αντε που κ που στη μεση ξάπλωσε κ ακολούθα τις οδηγιες του γιατρου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , Lila K είπε:

Κι εγώ είχα πολύ αίμα μετά από έντονη κούραση και δεν ήταν τίποτα. Έχεις πόνους? Συνεχίζεται το αίμα?

Δεν έχω πόνους τώρα. Τπ το πρωί ξύπνησα καλά. Μετά όπως καθόμουν αισθανόμουν για λίγο την μέση μου κ ξάπλωσα κ μου πέρασε γρήγορα. Κ όταν σηκώθηκα ένιωσα κάτι να τρέχει κ ήταν αίμα.... Μόλις πριν λίγο το είδα. Σκουπιστηκα 4 φορές κ ήταν ποσότητα. Τώρα είμαι ξάπλα. Θα δείξει αν συνεχίσει. Μου αύξησε τα ουτροτζεσταν κ αύριο πάω για χοριακη 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Mary fairy είπε:

Δεν έχω πόνους τώρα. Τπ το πρωί ξύπνησα καλά. Μετά όπως καθόμουν αισθανόμουν για λίγο την μέση μου κ ξάπλωσα κ μου πέρασε γρήγορα. Κ όταν σηκώθηκα ένιωσα κάτι να τρέχει κ ήταν αίμα.... Μόλις πριν λίγο το είδα. Σκουπιστηκα 4 φορές κ ήταν ποσότητα. Τώρα είμαι ξάπλα. Θα δείξει αν συνεχίσει. Μου αύξησε τα ουτροτζεσταν κ αύριο πάω για χοριακη 

Κάνε υπομονή ξάπλα παρέα είμαστε όλες ..εμενα δεν ειχε ροη αντε σαν τελευταια μερα περιόδου κ τώρα έχω συνέχεια καφετιά..ξάπλα προσευχή κ να είμαστε γερές κούκλα όλα καλά θα πάνε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Κάνε υπομονή ξάπλα παρέα είμαστε όλες ..εμενα δεν ειχε ροη αντε σαν τελευταια μερα περιόδου κ τώρα έχω συνέχεια καφετιά..ξάπλα προσευχή κ να είμαστε γερές κούκλα όλα καλά θα πάνε 

Το ότι σου σταματάει καλό μου ακούγεται!! Πότε πας ξανά για χοριακη; 

Εμένα δυστυχώς ποσότητα αλλά ευτυχώς δεν πονάω όπως μου είπε κ η γιατρός αυτό δείχνει ότι μπορεί να μην είναι αποβολή αλλά από τη  χθεσινό βραδινή κούραση. Άλλη μια φορά πριν λίγες μέρες είχα κουραστεί το βράδυ με τον μικρό μου κ είχε πάει πάλι 4πμ να κοιμηθώ κ μετά για 2 μέρες έβλεπα καφέ... 

Μόλις πήγα τουαλέτα κ τώρα ήταν κατακόκκινο κ μέσα στην λεκάνη. 

Lila K κ εσένα τόσο ήταν; 

Link to comment
Share on other sites

Αχ, βρε κορίτσια, τι γινεται ξαφνικα;... Πρόσεχε Mary fairy...Μη σηκώνεσαι όσο μπορεις. Ξερω πως εχεις και το παιδι, αλλα προσπαθησε να μεινεις στο κρεβατι...


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κορίτσια.. 

Δημητρουλα μου ξαπλα και προσευχή. Όλες προσευχομαστε για σένα! 

Mary fairy ξάπλωσε και ηρέμησε. Το ότι δεν πονάς είναι καλό σημάδι.. 

Φιλάκια σε όλες μικρούλες μου! 

  • Μου αρέσει 1

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω να παω ωρα τουαλετα δεν ποναω εχω τραβηγματα οχι συσπασεις με βαράνε στον τραχηλο οι συσπάσεις οταν γινεται το κακό κ τον αισθανομαι νιανια...ενω τωρα υγρα δεν ξέρω χρώμα θα δω σε λίγο κ θα σας πω..παντως σε σερβιατα απο χθες μονο σταγόνες η παλευουμε ή το πάμε ανώδυνα μη πονέσει η μαμά...εαν χτυπα ξύλο γινει κακό παματακι εγω γονατίζω μετά χτυπανε χερια ποδια τα πάντα κ πινω παυσιπονα για τις συσπασεις..εχω τα δεκατακια μου τις αναγούλες μου τις θολουρες μου θα δούμε...

Mary μιλα καμαρι εκτος αν σε τρεχει η γιατρος προσεχε καμαρι

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε κορίτσια ξαφνικά; Ήρθαν τα πάνω κάτω; Εύχομαι να πανε όλα καλά... το κόκκινο δεν είναι χρωμα που θέλουμε να βλέπουμε σε αυτη την ομαδα. Να προσεχετε και περιμένουμε νεοτερα σας


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...