Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Καλα εκανες Γεωργια μου!!! Με το μαλλι...

Οσο για το τεζαρισμα τεζα ειμαι τωρα σε λιγο θα φαω το γαλακτομπουρεκακι μπας κ γλυκαθω κ θα παω στο κρεββατι...τα κοκκινα στοπ τωρα εχουμε παλι καφετια κομματακια ψιλα...εμενα μου καρφωθηκε οτι ανεβηκε ως χθες κ αλλο κ αρχισε η πτωση η απλα σταματαει..τι να πω κ εγω χαρηκα οσο μπορουσα αλλα τετοια μουτζα...ε μαυρογατα ειμαι ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 31 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Καλα εκανες Γεωργια μου!!! Με το μαλλι...

Οσο για το τεζαρισμα τεζα ειμαι τωρα σε λιγο θα φαω το γαλακτομπουρεκακι μπας κ γλυκαθω κ θα παω στο κρεββατι...τα κοκκινα στοπ τωρα εχουμε παλι καφετια κομματακια ψιλα...εμενα μου καρφωθηκε οτι ανεβηκε ως χθες κ αλλο κ αρχισε η πτωση η απλα σταματαει..τι να πω κ εγω χαρηκα οσο μπορουσα αλλα τετοια μουτζα...ε μαυρογατα ειμαι ...

Α ρε κορίτσι δεν εισαι άτυχη και πιστεύω κι εγω για τον εαυτό μου το ίδιο, υπάρχει μια αιτία που η ιστορία της καθε μιας επαναλαμβάνεται. Κι οσο προσπαθουμε τοςο πιο κοντα θα βρεθούμε  στην λύση.

 Να εχεις στο νου σου οτι ακόμα τίποτα δεν εχει τελειώσει. Οι 600 μονάδες ειναι ακόμα μονάδες εγκυμοσύνης.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Καντι είπε:

Α ρε κορίτσι δεν εισαι άτυχη και πιστεύω κι εγω για τον εαυτό μου το ίδιο, υπάρχει μια αιτία που η ιστορία της καθε μιας επαναλαμβάνεται. Κι οσο προσπαθουμε τοςο πιο κοντα θα βρεθούμε  στην λύση.

 Να εχεις στο νου σου οτι ακόμα τίποτα δεν εχει τελειώσει. Οι 600 μονάδες ειναι ακόμα μονάδες εγκυμοσύνης.

Ευχαριστώ κορίτσι μου!!! Για να δουμε τι θα δουμε ❤

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια, είστε καλά; 

Δημητρουλα συγνώμη που ανακατευομαι αλλά αν θέλεις σταυρωσε την κοιλίτσα σου με λίγο λαδακι αν έχεις από κάποια εκκλησία ή από το καντηλακι σου και ευχησου ότι γίνει να είναι για καλό :) σου εύχομαι τα καλύτερα!! 

  • Μου αρέσει 2

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , KarMar84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, είστε καλά; 

Δημητρουλα συγνώμη που ανακατευομαι αλλά αν θέλεις σταυρωσε την κοιλίτσα σου με λίγο λαδακι αν έχεις από κάποια εκκλησία ή από το καντηλακι σου και ευχησου ότι γίνει να είναι για καλό :) σου εύχομαι τα καλύτερα!! 

Δεν ανακατευεσαι καμάρι...το έχω κάνει απο πριν κ ηπια κ αγιασμό! Να εισαι καλά κορίτσι μου κ με το καλό το ζουζουνι σου

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρες κορίτσια μου!!

Πως να είμαι κοιμήθηκα απο νωρίς ήπια τα χαπια κ παρακολουθω τα καφετια μου..τι να σκεφτώ δεν ξέρω απλα προσπαθώ να μη με πάρει εντελώς απο κάτω κ προσευχομαι να φευγει το ενα απο τα 2 κ να μην μου παρασύρει κ το άλλο..τι να πω την Τρίτη θα ξέρουμε

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλημέρες κορίτσια μου!!

Πως να είμαι κοιμήθηκα απο νωρίς ήπια τα χαπια κ παρακολουθω τα καφετια μου..τι να σκεφτώ δεν ξέρω απλα προσπαθώ να μη με πάρει εντελώς απο κάτω κ προσευχομαι να φευγει το ενα απο τα 2 κ να μην μου παρασύρει κ το άλλο..τι να πω την Τρίτη θα ξέρουμε

Καλημέρα!!! Ο ύπνος βοηθάει πολύ στο να μην γυρνάει το μυαλό σε χαζομαρες.  Τα καφετια σου μειώθηκαν καθόλου;

Κοιμησου οσο μπορείς κι εύχομαι την Τρίτη να μας πεις ευχαριστα νεα!


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα!!! Ο ύπνος βοηθάει πολύ στο να μην γυρνάει το μυαλό σε χαζομαρες.  Τα καφετια σου μειώθηκαν καθόλου;

Κοιμησου οσο μπορείς κι εύχομαι την Τρίτη να μας πεις ευχαριστα νεα!

Αντε να δουμεεεεε.....σημερα ειχα κ ονειρα οτι να ναι...μειωθηκαν τα καφετια εχω αλλα σερβιετακι δεν λερωνει...αυριο θα ερθει γυναικα για σιδερο θα απασχοληθω σημερα ο αντρας εδω μαζευει απλωνει κ εγω ξαπλαρω μονο τουαλετα παω τι να πω εχω κουφαθει με την περιπτωση μου:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξαναειδα κόκκινο για να δούμε...μαγειρευω με διαλειματα ανακατευομαι κ εχω κ τον αντρα να λεει οτι φταιει επειδη συναχωθηκε

Εγω απλα συνεχιζω να ανακατευομαι κ να πηγαινω βαρκα γυαλο

Link to comment
Share on other sites

Κράτα γερά Δημητρούλα, όλα μπορούν να αλλάξουν προς το καλύτερο,  τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα. Έχεις πολλές θετικές σκέψεις από όλες μας να το ξεπεράσεις κ να προχωρήσεις.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Dimitroulaa είπε:

Κράτα γερά Δημητρούλα, όλα μπορούν να αλλάξουν προς το καλύτερο,  τίποτα δεν είναι σίγουρο ακόμα. Έχεις πολλές θετικές σκέψεις από όλες μας να το ξεπεράσεις κ να προχωρήσεις.

Το πιστευω οτι ολα είναι πιθανά φτάνει να είναι θετικά αντε να δούμε παλι ψυχοβγαλτη θα εχουμε ας ειναι για καλό

Link to comment
Share on other sites

Δημητρούλα μου μπορεί τελικά να είναι και το ένα που φεύγει και το άλλο να είναι εκεί στη θέση του να σε περιμένει. Και εμένα ο γιατρός, μου είχε πει ότι μπορεί να δω καφέ ή κόκκινο από αυτό που εμφυτεύτηκε αλλα δε προχώρησε . Ας σκεφτούμε αισιόδοξα ! 


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...