Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Miss Sunny είπε:

DIMITRA ανοιξα το ματι κ μπηκα να δω, συγχαρητηρια εισαι εγγυουλααααα!!! Καλε μην ανησυχεις! Μπορει ναναι κ δυο τα μπεμπακια κ απλα να εγινε καθυστερημενα! Εισαι μια χαρα, αραξε κ χαϊδεψε κοιλιτσα!!! Αχ το 2018 παει μια χαρα!!!!

Ετοιμασουου ερχεται η σειρα σου αντε τελειωνε....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 minute ago, DIMITRAS said:

Ετοιμασουου ερχεται η σειρα σου αντε τελειωνε....

Χαχα εγω ειμαι spring girl, πως λεμε spring rolls, κατι τετοιο! :-D  Φρονιμα τωρα, κλωσσα γερα!!

2 hours ago, Pingu said:

Καλημερα κορίτσια!! Καλό τριήμερο!! 

Δημητρουλα μπράβο!!!! Παρεουλα με το Μαράκι! Συγχαρητήρια και στις δυο κουκλίτσες!!! 

Miss sunny ήπιες τίποτα και για εμάς? Φαντάζομαι θα πέρασες τέλεια! 

Μονο ηπια? Χαχα κοριτσια μην ανησυχειτε, σας εκπροσωπησα επαξια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Χαχα εγω ειμαι spring girl, πως λεμε spring rolls, κατι τετοιο! :-D  Φρονιμα τωρα, κλωσσα γερα!!

Μονο ηπια? Χαχα κοριτσια μην ανησυχειτε, σας εκπροσωπησα επαξια!

χαχαχαχα καλα εκανες!!! διασκεδασε το οσο μπορεις γτ δεν εμεινε πολυ ακομα για το spring frost

  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Μαρία1430 said:

χαχαχαχα καλα εκανες!!! διασκεδασε το οσο μπορεις γτ δεν εμεινε πολυ ακομα για το spring frost

Καλε ναι εννοειται, να θελουμε αργοτερα να φυγουμε για το χωριο να ντυθουμε κι εκει καρναβαλια.

Εσυ οχι πολλα πολλα, η χοριακη σου τα σπαει αλλα φρονιμα, πιασε καναπε!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Miss Sunny είπε:

Καλε ναι εννοειται, να θελουμε αργοτερα να φυγουμε για το χωριο να ντυθουμε κι εκει καρναβαλια.

Εσυ οχι πολλα πολλα, η χοριακη σου τα σπαει αλλα φρονιμα, πιασε καναπε!

υποσχομαι να ειμαι φρονιμη πολυ φρονιμη... προς το παρον περιμενω να περασει η ωρα να παω να ξαπλωσω γτ νυσταξα

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Για να δειτε ποσο καλή είμαι....πάντως 2δυμα κ 3δυμα δεν εχω κ η πρώτη μας χοριακή 83 σήμερα θα μου ερχοταν περίοδος

Συγχαρητήρια!!! Πολυ χάρηκα!! Ενα και καλο!!!Αρα τα τριαντάφυλλα μπορει να ηταν ενα για τη μαμα ενα για τον μπαμπα και ενα για το κοριτσάκι τους!!

  • Μου αρέσει 1

CpFNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρωτο να σου ζησει το κοριτσακι σου! Πολυ ελπιδοφορο το μηνυμα σου για ολα τα κοριτσια!

Μαρακι εχει δικιο ο αντρουλης σου. Θα συμφωνίσω μαζι του. Στην πολυκοσμια επισης υπαρχουν και ιωσεις! Ζυγισε τα και πραξε.

Miss Sunny, εγινε χαμος εχθες; Αυτα ειναι! Όπως λενε και τα κοριτσια, καψ' το τωρα που μπορεις γιατι σε λιγο καιρο... μόνο κλώσσημα και μετα ουα ουα!

  • Μου αρέσει 2

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να γελασετε θυμαστε που ελεγα Κυριακή είμαι καλεσμένη? Ε ο μικρος των φιλων αρρωστος στην αναρρωση αποτελεσμα εγω σπιτι τέζα χωρις φιλους σνιφ...ο αντρας εχει δουλεια κ θα ερθει θα φαμε κ θα παει βολτα κ σήμερα θελω σουβλακι αφου εγω μονο εδω μεσα ...καλα δεν τα λεω? Ε τι εχω παθει πανω που ελεγα θα ξετσουμισω λιγο 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Ζαχαρωτο να σου ζησει το κοριτσακι σου! Πολυ ελπιδοφορο το μηνυμα σου για ολα τα κοριτσια!

Μαρακι εχει δικιο ο αντρουλης σου. Θα συμφωνίσω μαζι του. Στην πολυκοσμια επισης υπαρχουν και ιωσεις! Ζυγισε τα και πραξε.

Miss Sunny, εγινε χαμος εχθες; Αυτα ειναι! Όπως λενε και τα κοριτσια, καψ' το τωρα που μπορεις γιατι σε λιγο καιρο... μόνο κλώσσημα και μετα ουα ουα!

Επειδή είναι παρτυ σε σπίτι θα ήθελα να παω εστω και για μια ωρα. Αλλά θα δείξει γτ το στομάχι μου δεν το νιώθω πολύ καλά ξαφνικά


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Επειδή είναι παρτυ σε σπίτι θα ήθελα να παω εστω και για μια ωρα. Αλλά θα δείξει γτ το στομάχι μου δεν το νιώθω πολύ καλά ξαφνικά

Ρε συ εχω σαλια...τι ειναι τουτο?? Κ θελω να φαω σουβλακι το μοσχαρι με ρυζι αύριο κ Δευτερα γαριδες βρασμενες νιανια με ταλιατελες α κ θελω μπακαλιαρο τη Δευτερα κ ειχα την 1η αναγουλα με κατι που ειδα στη τηλεοραση κατσε να κοιμηθουμε Μαρακι eamo lila lia georgia μπας κ στανιαρουμε 

ζαχαρωτο μου σε φιλω γλυκααααα σε θυμαμαι κ θυμαμαι τι τραβηξες αγαπη...κουκλα θα ειναι

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δημητρούλααααα, κατσε στ' αυγα σου και άσε τα ξετσουμίσματα!

Χαχαχα! Ένα μπακαλιαρο, μια γαριδες, ενα σουβλακι στο τρια παρακαλω!!!

Μαρακι ειναι ανακατεμα της εγκυμοσύνης υποθετω. Σπιτικο φαγητο δεν εφαγες; Μαλλον απο την εγκυμοσυνη θα ειναι. Καλως τα δεχτηκες κοπελια!


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Georgia1972 είπε:

Μαράκι πως παει το στομάχι;

Κορίτσια βλεπω Παρλιαρο. Ειναι επίσημο πια: Έχω μαζοχιστικές τάσεις!

Λες να είναι της εγκυμοσύνης; δεν ξέρω δεν μπορω να κρινω. Απλά γενικά δεν εχω θέματα και έχει 2μερες που το νιωθω λιγο το μεσημερι. Τρωω μου περνάει την ωρα που τρωω και μετα με πιάνει καμια ωρα ενα ελάχιστα ενοχλητικο ανακατεμα. 

Αααα και μην ξεχασω... το εφαγα το άκυρο για το παρτυ και του λεω φέτος δεν θα παμε που πηραμε στολες; και λεει παρε του χρονου και μια μικρη στολή, αλατιερα οδοντογλυφίδα οτι θες και θα παμε όλοι μαζί :P

Και για να μην συνεχισω με γκρίνια κανονισε να με βγάλει για φαγητό... είναι αυτος ενας καταφερτζης

  • Χαχα 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...