Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, 17μαρτη2015 είπε:

μουτζουρακι μου.  ειναι σημαντικο οτι τον ρωτησες εσυ και σαν επιστημονας σου ειπε!!! κατι αλλο ειναι η βοηθεια των φυσικων μας λειτουργιων.... νομιζω οτι θα σου βγει σε καλο!!!!! βημα βημα... βλεποντας και κανοντας.... τωρα αυτο... το μετα μην το σκεφτεσαι αν ετσι... κι αν αλλιως... τοτε....

θα ακουλουθησεις τις οδηγιες οπως οταν αρρωσταινουμε μας λεει τι αντιβιωση να παρουμε.... ποτε νατην περνουμε... οσα ml..... τι να τρωμε μαζι... και τι οχι.... εγω πιστευω οτι ακολουθωντας τις οδηγιες αν μη τι αλλο θα φτιαξεις την ωοορηξια σου.... οκ γιατι οχι λοιπον????? μαζι σου!!!!

 

ναι Μαρτακο μου!εφοσον κρινει ετσι και μιας κ το αποφασισαμε τωρα θα το παμε βημα βημα!θα την φερω σε πιο νορμαλ πλαισια το μονο σιγουρο!εχω δει το θετικο του..η αναμονη μου θα κραταει πολυ λιγοτερο απο μηνα σε μηνα!γτ τωρα μεχρι να γινει η ωορρηξια μετα απο 20 μερες μεχρι να περασουν οι 15 μερες μετα... αιωνας ηταν !αχαχαχα!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σαμμερακι μου δεν θέλω να σε διαβαζω πεσμένη!! Σε παρακαλωωωωω!! Εσύ είσαι δύναμη!! Ξεκουρασου ..χαλάρωσε .. λίγο οι ορμονες ..λίγο η περιοδος.. ατιμη ψυχολογία!! Αλλά εμείς είμαστε εδώ... ολα θα ερθουν τελεια απο εδω κ περα .  Σε σκέφτομαι!!

Μαρτακουλινο μου ελπίζω σήμερα να κοιμηθείς τουλάχιστον..❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε ρενακι...εχω σκαμπανεβασματα...νιωθω πολλες φορες οτι δεν μπορω να το διαχειριστω.ηρθε ο μικρος κ λιγο ηρεμησα..αλλα ρε κοριτσια ειναι βαρυ..κ η συνειδηση ακομα πιο βαρια

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Σαμμερ είπε:

Εγω εστειλα τον μικρο μια βολτα με τον μπαμπα του να ξεσκασει κ αυτος  να ηρεμισω κ εγω.σημερα παλι δεν εφαγε τπτ.κ εγω εχω τις μαυρες μου....ειμαι οι μερες εκεινες που σκεφτομαι ...κ νιωθω τοσο χαλια

κοπέλα μου τι σε προβληματιζει?αν θες μοιρασου το μαζι μας...φυσικα και υπαρχουν μερες που θα πεφτουμε, αλλα επιβαλλεται να ξανασηκωθουμε και να συνεχισουμε...η ψυχολογια εχει συνεχως σκαμπανεβασματα!


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

σαμμερακι μου θα σε μαλωσω

φυσικα κ θα υπαρχουν πιο δυσκολες μερες,κ στεναχωρια

αλλα ποτε τυψεις κ ενοχες

περασες πολυ δυσκολα αλλα θα ερθει ενα γερο μωρακι στην αγκαλια σου κ θα γιατρευτουν οι πληγες

χαρουμενη μαμα εχει πεσει πανω απο μια καμπυλη;τρωει ομως;εξαρταται κ αν γεννηθηκε μεγαλο μωρο κ πως ειστε κ οι γονεις,ψηλοι-γεματοι;εξετασεις αιματος εχετε κανει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

17 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αχ βρε ρενακι...εχω σκαμπανεβασματα...νιωθω πολλες φορες οτι δεν μπορω να το διαχειριστω.ηρθε ο μικρος κ λιγο ηρεμησα..αλλα ρε κοριτσια ειναι βαρυ..κ η συνειδηση ακομα πιο βαρια

Ψυχουλα μου έχεις όλο το δίκιο με το μέρος σου!! Όχι όμως τύψεις.. ποτε τύψεις!! Άφησε τα πίσω σου ματάκια μου. . Προσπάθησε το.. μπορείς!! Το ξέρω!  Και συντομα έρχεται το μωράκι μας για να μείνει! ❤❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Αχ βρε βικακυ σ ευχαριστω πολυ.τι να πω...ειναι να μην σου τυχει...

κοιταμε μπροστα Σαμμερακι!θα ερθουν μονο ευχαριστα τωρα!στο χρωσταει!θα δεις!ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες μας!τι μου λες εμενα?βημα βημα να κερδιζουμε τις μαχες!!!σε φιλω γλυκα!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε κοριτσια αφου λεω καμια φορα Θεε μου αφου τα δινεις να τα δινεις γερα..αλλιως μην τα δινεις...τουλαχιστον οχι στους αδυναμους.δεν ξερω πως θα συγχωρεσω τον εαυτο μου γι αυτο.

..jane θα σου στειλω μνμ για να μην ξαναδημοσιευω το θεμα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, vikib είπε:

ναι βρε αγαπη μου.δ ειναι κτ που το ηθελες η το επελεξες 

καμια γυναικα να μη μπει σε τετοιο διλημμα

Βικακι μου ολοι καλα εσεις?

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

Ναι βρε κοριτσια αφου λεω καμια φορα Θεε μου αφου τα δινεις να τα δινεις γερα..αλλιως μην τα δινεις...τουλαχιστον οχι στους αδυναμους.δεν ξερω πως θα συγχωρεσω τον εαυτο μου γι αυτο...

εκανες οτι θα εκανε καθε γυναικα στη θεση σου!δεν εισαι αδυναμη ομορφια μου!

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

στους 11 μηνες του καναμε εξετασεις αιματος και ηταν καλες... γεννηθικε 3370 και 52 εκατοστα και πριν εναμιση μηνα περιπου που ειχαμε παει στη γιατρο για το εμβολιο ηταν 8850 και 80 εκατοστα.. ειμαστε και εμεις αδυνατοι γιαυτο δεν ανυσηχει ιδιαιτερα και η γιατρος εχει παρει το σωματοτυπο του αντρα μου και ο αντρας μου μικρος ηταν αδυνατος αλλα οχι και τοσο πολυ...δε μπορω να πω οτι δε τρωει τρωει αρκετα καλα θεωρω μονο γαλα δε πινει πολυ... αυτο που μου προτεινε η γιατρος μονο την τελευταια φορα σε τετοια παιδια μου λεει οσο θελουνε να τρωνε τους δινουμε να τρωνε εαν ομως μονο θελουνε.. και μου προτεινε να του δινω και βραδυνο λιγο πριν το γαλα του ε τη δευτερα εχουμε ραντευου για εμβολιο και θα δουμε πως ειναι


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ναι βρε κοριτσια αφου λεω καμια φορα Θεε μου αφου τα δινεις να τα δινεις γερα..αλλιως μην τα δινεις...τουλαχιστον οχι στους αδυναμους.δεν ξερω πως θα συγχωρεσω τον εαυτο μου γι αυτο.

..jane θα σου στειλω μνμ για να μην ξαναδημοσιευω το θεμα..

Μην ξανά πες ότι είσαι αδύναμη! Σε παρακαλώ καρδούλα μου!!


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ναι βρε κοριτσια αφου λεω καμια φορα Θεε μου αφου τα δινεις να τα δινεις γερα..αλλιως μην τα δινεις...τουλαχιστον οχι στους αδυναμους.δεν ξερω πως θα συγχωρεσω τον εαυτο μου γι αυτο.

..jane θα σου στειλω μνμ για να μην ξαναδημοσιευω το θεμα..

δ εχεις τπτ να συγχωρεσεις.η αποφαση που πηρες κρυβει πολυ δυναμη.εγω σε θαυμαζω.κ μετα απο τοσες απωλειες δ το εβαλες κατω κ θες να χαρισεις αδερφακι στον μικρο σου

χαρουμενη μαμα για πες τι τρωτε;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...