Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, mama82 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!! 

Μουτζουριτσα μου χαίρομαι για σενα!!  Πηρες την αποφαση που θα σε κανει να νιωθεις καλυτερα,  το χθεσινό σου ξεσπασμα ηταν μαλλον λογω πιεσης ακομα και για την αρνητική χοριακη υποσυνείδητα αλλα οσο κι αν με στεναχωρει που δεν ησουν καλα ξερω οτι ετσι ξεσπασες και τ αφησες πισω σου!! 

Καλη επιτυχία στην νεα προσπάθεια!! 

Οσο γιαβτον αντρουλη σου οταν έχουμε ανθρώπους που ειναι διπλα μας δεν φοβόμαστε τίποτα!! 

Εδω θα μαστε και εμεις φυσικά!!! 

Τονια μου λογικο αυτο που νιωθεις,  αναστατωνεσαι και οι ορμονες χορευουν κανε υπομονγ ως την δευτερα και ρωτα το στον γιατρό σου!! 

Ρενα μου αντε να φυγει η ξινη παντως εγω ια της απαντουσα καταλληλως.... 

Για τον οδοντίατρο δεν εχω λογια!!  Εισαι πολυ δυνατη κι ας νομίζεις ότι δεν είσαι 

Καλα ξεμπερδέματα με τα δοντια!! 

Τζειν μου σπορακι μυριζομαι!!  Με το καλο αυριο να μας ανακοινωσεις τα ευχάριστα!! 

Μαρινακι αρχισσν οι αναγουλεε ε;;  υπομονη και ειναι για καλο!!  Ολα καλα θα νσι περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατρο!! 

Τι κανουν τα υπόλοιπα κοριτσακια;; 

Καλησπέρα Μαμακα !!τι κάνετε σήμερα; το Μελινακι;

Ξέσπασμα...μπορεί όπως λες για όλα...πέρασε... Σημερα ολα καλυτερα και πιο.καθαρές σκέψεις! Νεο ξεκίνημα και βλέπουμε! Ολά καλά θα πάνε!

39 minutes ago, jane.austen είπε:

χαρουμενη μαμα, κι εγω το ιδιο παθαινω...γυρναω και γινεται χαμος και αδυνατω να τα διαβασω ολα! όμως το βραδακι που χαλαρωνω καθομαι και διαβαζω αναλυτικα τα νεα καθε κοπελας κι ειναι πολυ ωραίο... !! Συγνωμη που δε θυμαμαι,σε τι φαση εισαι θυμισε μου ξανα....

μακαρι μουτζουριτσα!!! πηρα το τεστακι μου και υπομονη μεχρι αυριο...!!! εχω παλι ασπρα υγρα λιγα σημερα οπως και χτες...!

Πηρες την αποφαση σου τι θα κανεις;;συγνωμη αν το εγραψεςηδη,κανε μου μια μικρη περιληψη γιατι δεν προλαβαινω να τα διαβασω...

Ρενακι καλά κανεις...σε καταλαβαινω αν και ολα εχουν τα ορια τους...αγαπη εσυ καπου τωρα εισαι σε γονιμες?

Τώρα εφτασε η ωρα σχεδόν αγαπη μου!!! Μου φαίνεται το σποράκι είναι στην κοιλιτσα!!!❤


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

jane μου εχω ενα αγορακι 14 μηνων και το σαββατο ελαβε τελος αλλη μια κυηση που παλλινδρομισε......

μουτζουρα μου ναι θα χαλαρωσω και θα χαρω και τους δυο αντρες μου....... θα ηθελα να πηγεναμε και κανενα δυημερο με τον αντρα μου να ξεσκασουμε λιγο αλλα δε θα τα καταφερουμε τωρα ισως ομως το τριημερος της καθαρας Δευτερας θα δουμε.......

να χαιρεσαι το παιδακι σου!!! λυπάμαι που παλλινδρομησε αλλα η φυση μερικες φορες ξερει καλυτεραα...!!! Τωρα πρεπει να περιμενεις για ενα διαστημα??μην ανησυχεις,συντομα θα εχεις κι εσυ το δευτερο παιδακι σου!!!!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

jane μου εχω ενα αγορακι 14 μηνων και το σαββατο ελαβε τελος αλλη μια κυηση που παλλινδρομισε......

μουτζουρα μου ναι θα χαλαρωσω και θα χαρω και τους δυο αντρες μου....... θα ηθελα να πηγεναμε και κανενα δυημερο με τον αντρα μου να ξεσκασουμε λιγο αλλα δε θα τα καταφερουμε τωρα ισως ομως το τριημερος της καθαρας Δευτερας θα δουμε.......

Να πάτε τριημερακι χαρούμενη μανούλα μου! Το έχεις ανάγκη να χαλαρωσεις! ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

μουτζουρακι μου.  ειναι σημαντικο οτι τον ρωτησες εσυ και σαν επιστημονας σου ειπε!!! κατι αλλο ειναι η βοηθεια των φυσικων μας λειτουργιων.... νομιζω οτι θα σου βγει σε καλο!!!!! βημα βημα... βλεποντας και κανοντας.... τωρα αυτο... το μετα μην το σκεφτεσαι αν ετσι... κι αν αλλιως... τοτε....

θα ακουλουθησεις τις οδηγιες οπως οταν αρρωσταινουμε μας λεει τι αντιβιωση να παρουμε.... ποτε νατην περνουμε... οσα ml..... τι να τρωμε μαζι... και τι οχι.... εγω πιστευω οτι ακολουθωντας τις οδηγιες αν μη τι αλλο θα φτιαξεις την ωοορηξια σου.... οκ γιατι οχι λοιπον????? μαζι σου!!!!

 

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

Καλησπέρα Μαμακα !!τι κάνετε σήμερα; το Μελινακι;

Ξέσπασμα...μπορεί όπως λες για όλα...πέρασε... Σημερα ολα καλυτερα και πιο.καθαρές σκέψεις! Νεο ξεκίνημα και βλέπουμε! Ολά καλά θα πάνε!

Τώρα εφτασε η ωρα σχεδόν αγαπη μου!!! Μου φαίνεται το σποράκι είναι στην κοιλιτσα!!!❤

αχ βρε μουτζουριτσα αυτο σκεφτομαι συνεχεια και δε μπορω να συγκεντρωθω! ας εχει βολευτει καλα ευχομαι αν ειναι...


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, jane.austen είπε:

αχ βρε μουτζουριτσα αυτο σκεφτομαι συνεχεια και δε μπορω να συγκεντρωθω! ας εχει βολευτει καλα ευχομαι αν ειναι...

Αμα είναι εκεί...σε διαβεβαιω μια χαρά βολεμενο θα ναι το γλυκακι μου!❤

υπομονή ομορφιά μου...λίγο έμεινε! Η καθυστέρηση σου είναι καλό σημάδι!

Το Μαρινακι  εχω έννοια τι να εκανε σήμερα! Κ η Αμποτ;να ηρέμησε από τα καφέ;

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jane.austen είπε:

αχ βρε μουτζουριτσα αυτο σκεφτομαι συνεχεια και δε μπορω να συγκεντρωθω! ας εχει βολευτει καλα ευχομαι αν ειναι...

χαλαρα κοριτσαρα μου!!!!!...... χωρις αγχος!!!! εαν εχει αγκιστρωθει....εκει θα ειναι!!!!!! ελαβες το φορτηγο που σου εστειλα????

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω εστειλα τον μικρο μια βολτα με τον μπαμπα του να ξεσκασει κ αυτος  να ηρεμισω κ εγω.σημερα παλι δεν εφαγε τπτ.κ εγω εχω τις μαυρες μου....ειμαι οι μερες εκεινες που σκεφτομαι ...κ νιωθω τοσο χαλια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Εγω εστειλα τον μικρο μια βολτα με τον μπαμπα του να ξεσκασει κ αυτος  να ηρεμισω κ εγω.σημερα παλι δεν εφαγε τπτ.κ εγω εχω τις μαυρες μου....ειμαι οι μερες εκεινες που σκεφτομαι ...κ νιωθω τοσο ενοχη....

ενοχη?????? γιατι γλυκεια μου????? αυτη η ερμη η κουραση.... και οι ορμονες μας φερνουν τα πανω κατω.....

και εγω κοριτσαρες μου... σημερα νιωθω χωμα.... μας ξυπνησε ο ενας 3,30 και ο αλλος 7.... εγω κοιμηθηκα κατα τις 2,30..... φφψψψψ

 


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

χαλαρα κοριτσαρα μου!!!!!...... χωρις αγχος!!!! εαν εχει αγκιστρωθει....εκει θα ειναι!!!!!! ελαβες το φορτηγο που σου εστειλα????

μεχρι και στον υπνο μου ειδα χτες θετικο τεστ...τετοια αγωνια εχω! Γενικα ημουν πολυ χαλαρη αυτο το μηνα μεσα στα χριστουγεννα,τωρα εχω ανυπομονησια για το αποτελεσμα..Φορτηγο θετικης ενεργειας μου εστειλες μαρτη μου???

  • Μου αρέσει 2

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ναι ακριβως.... λεει... οταν γινεσαι μανα η καρδια σου παυει να χτυπα μεσα στο σωμα σου και αρχιζει να χτυπα εξω απο αυτο μεχρι να πεθανεις

το Μελινακι τι κανει????πως πατε με τον υπνο???? και το φαι???? ποσες φορες θηλαζει???? ποσα δοντακια εχει τωρα?????
 φυλισε την πολυ πολυ!!!!

ωρε αγωνια!!!!! ουτε πανελληνιες οντως!!!!!

 

καλη αναρρωση κοπελα μου!!!! επεσε τελειως η χορακη!!!! σε ειδε ο γιατρος???? ολα καλα????

ναι ολα μια χαρα αποξεση μου εκανε ο γιατρος μου το σαββατο....ευχαριστω πολυ...!!!!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Εγω εστειλα τον μικρο μια βολτα με τον μπαμπα του να ξεσκασει κ αυτος  να ηρεμισω κ εγω.σημερα παλι δεν εφαγε τπτ.κ εγω εχω τις μαυρες μου....ειμαι οι μερες εκεινες που σκεφτομαι ...κ νιωθω τοσο χαλια

ειναι κατι μερες!!!!ειναι κατι ατιμες μερες!Σαμμερακο μου....μην στεναχωριεσαι θα φαει και ο μικρος!οσο για τα υπολοιπα...δεν μπορω να πω μην τα σκεφτεσαι...απλα παρε το χρονο σου!τωρα που τα αντρακια βολταρουν κανε ενα καυτο μπανακι...κλεισε τα ματακια σκεψου οτι εχεις ενα γιοκα ολοκληρο αντρακι...φροντισε τον εαυτο σου...και θα αδειασει το μυαλουδακι!

20 minutes ago, jane.austen είπε:

μεχρι και στον υπνο μου ειδα χτες θετικο τεστ...τετοια αγωνια εχω! Γενικα ημουν πολυ χαλαρη αυτο το μηνα μεσα στα χριστουγεννα,τωρα εχω ανυπομονησια για το αποτελεσμα..Φορτηγο θετικης ενεργειας μου εστειλες μαρτη μου???

ελα κ πλησιαζει!!!!κ αν βγει αληθινο ...κοιτα να μας δεις ολες στον υπνο σου μετα με θετικα τεστακια!!!!χαχαχα!

η Μαρτη στελνει παντα τονους θετικης ενεργειας...μπεμπεδιδυμοσκονης...σαλακια...σακουλακια με μυρωδια μωρων!!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Εγω εστειλα τον μικρο μια βολτα με τον μπαμπα του να ξεσκασει κ αυτος  να ηρεμισω κ εγω.σημερα παλι δεν εφαγε τπτ.κ εγω εχω τις μαυρες μου....ειμαι οι μερες εκεινες που σκεφτομαι ...κ νιωθω τοσο χαλια

Χμμ θετική σκέψη δεν είπαμε???Άντε να χαμογελάμε και να χορεύουμε...!!!!Έχεις θέμα κ εσύ με το φαγητό του μικρού σου ΕΕ.?? Και εγώ αλλά σε εμένα όχι τόσο στο ότι δεν τρώει αλλά στο ότι πέφτουμε συνέχεια από την καμπύλη αναπτύξεις την τελευταία φορά είχαμε κατευθείαν σχεδίων στο τρία της εκατό για να δούμε την αλήθεια δευτερα που έχουμε ραντεβού πως θα ειμαστε


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ενοχη?????? γιατι γλυκεια μου????? αυτη η ερμη η κουραση.... και οι ορμονες μας φερνουν τα πανω κατω.....

και εγω κοριτσαρες μου... σημερα νιωθω χωμα.... μας ξυπνησε ο ενας 3,30 και ο αλλος 7.... εγω κοιμηθηκα κατα τις 2,30..... φφψψψψ

 

ευχομαι αποψε να ειναι ενα πιο ησυχο βραδυ κοριτσαρε!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...