Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

4 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

βρε σας προλαβα για λιγο....γιατι θαμου παρει το ταμπλετ σε λιγο η κορη!!!!!! τα αγορια λυσααααξααααν.... μολις τωρα κοιμηθηκαν..... παλι καλα!!! εχτες δεν ειχαν κοιμηθει παρα δυο δεκαλεπτα ο καθενας!!!!! προλαβα και σας διαβασα!!!!!

τζειν τελεια η χοριακη καλο υπερηχο!!!!!

τονια μου πως εισαι??? κι εμεναμιαπεριοδο με προεδοποιουσαν τα ονειρα!!!!!!

σαμμερακι μου γλυκο και δυνατο!!!!!! ναι με δανεικα εικοσιτριαρας!!!! εννοειται δεν το ξερει κανεις!!! ουτε καν για την εξωσωματικη!!! οποιος υποψιαζεται προβλημα του!!!! κι οταν με ρωουν λεω εβγαλα δυο ωαρια ενα δεξια και ενα αριστερα και εχω τον υπερηχο!!! ναι αυτο ειναι αληθεια αλλα κατεληξαν κυστικα!!!! και εγω εχω χασει τρια!!!!! εσυ με ξεπερασες ομορφια μου!!!! μην χασεις ποτε την ελπιδα σου!!! κπ φορες αργει αλλα ερχεται και που ξερεις τα ομορφα φλαμιγκο φερνουν και διδυμα!!!!

μουτζουριτσα μου συνεχισε δυναμικα με θαρρος!!!!! ααα για την ιστορια του σπερμο.... εμας το καθαρισαν.... εσας πρεει να ειναι αψογο!!!! βοηθα οτι το κανει σπιτι.....μεγαλη δουλεια... κι εσυ βοηθας με καθαρα χερια η με χαδια και σκερτσα!!!! οχι στοματικο!!! οχι κολπικο!!!! γιαναμην δειξει κανενα αλλο μικροβιο που δεν εχει!!!!!

ρενακι η ανακριβεια ειναι οτι απο την στιγμη που θα δεις να αλλαζει μεσα στις επομενες εως 48ωρες γινεται η ωορρηξια αλλαμπορει να γινει την πρωτη δευτερη ωρα.... μπορει πρςτο τελος... επισης εαν ηδη υαρχει σπερμα μπορει το ιδιο το σπερμα να το διαπερασει και πριν την ωορρηξια!!!! οσο για μετα... παλι δεν ξερουμε πσο ικανο ειναι το ωαριο μας...να ζησει λιγο ακομα!!!!! εκει θελει αμεση εαφη μετο σπερμα!!! ετσι ανιυν τις σπερματοχυσεις... στο ταιμιγκ!!! επσης μπορει να βαλει μα γυναικα στον ιδιο κυκλο και αλλο ωαριο η αλλα αποτε μεγαλωνουν τις επομενες μερες και σπανε!!!! τι σου ειναι η φυση!!!!!

κι εγω επερνα φιλισιν πανω απο χρονο.... οι pregnacare υπαρχουν για πριν την εγκυμοσυνη και για αντρες... για την διαρκεια της εγκυμοσυνης....και για την περιοδο του θηλασμου.... εγω αι πρεγκνα αχωριστες!!!!χαχα

βικακι καλη εξεταση στον ντοκ θα μπω να δω νεα σου!!!!

 

 

ευχομαι σημερα να εχετε ηρεμο βραδυ και να ξεκουραστεις!

Μαρτακο ποσο δυνατη γυναικα εισαι εν τελει..μονο αυτο εχω να πω....μπραβο σου κοριτσι μου!φιλια στα διδυμομπουτακια!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Α ρε μαρτακο για πες τωρα εγω τι να πω για σενα.....οταν λεμε εισαι προτυπο εισαι....οτι κ να πω.....εισαι το παραδειγμα προς μιμηση...

αυτο ακριβως!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Σαμμερ είπε:

Ωχ βρε κοριτσι μου...πολυ λυπαμαι..πολλη δυσαρεστη εμπειρια...το αλλο που θα φερει το φλαμιγκο θα ειναι το τυχερο!!!

Μακαρι Σαμμερακι μου!! Να μου το φέρει το φκαμιγκο και να μείνει κοντά μου αυτή τη φορά...

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Μην μου σκέφτεστε τα παλιά. .πέρασαν τώρα.  Είναι μια νέα χρονιά γεμάτη ελπίδες και όνειρα.  Και την επόμενη φορά όλα θα είναι υπέροχα! !

Ναι τονακι μου.. νέα όνειρα..νέα ελπίδα!! ❤

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 minutes ago, Rena87 είπε:

Μακαρι Σαμμερακι μου!! Να μου το φέρει το φκαμιγκο και να μείνει κοντά μου αυτή τη φορά...

Ναι τονακι μου.. νέα όνειρα..νέα ελπίδα!! ❤

Χαχα θα μπορουσες να κατεβεις κ για δημαρχος...πλακα καν ..ετσι ρενακι μου αυτο το μωρακι θα ρθει για να μεινει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jane.austen είπε:

αχ εχεις πολυ δικιο βρε χαρουμενη μαμα...!!!ποσες μερες εχουν περασει απ την αποξεση??

σιτι μου αντε κι εσυ να εχεις ευχαριστα συντομα!!!

εγω αυτο το μηνα ημουν πολυ ρεαλιστρια αν δεις απο προηγουμενα μηνυματα οσο περιμενα. ειχα πολυ πρησμενο στηθος(φαση να μη μου μπαινουν τα σουτιεν μου). Γενικα νομιζω εχω ηδη ανεβει ενα νουμερο στο σουτιεν...wow... και το αλλο ειχα σκοτοδινες,που εχω ακομα καποιες στιγμες. Φυσικα αν μπεις στο τρυπακι αυτο των συμπτωμαατων καηκες...χαχαχα

αμποτακι επειδη δεν καταλαβα εκανες τεστ? νωρις δεν ειναι?

μουτζουραααα τι κανουμε???

ρενακι να ξερεις παντως οτι αφου εχεις μεινει εγκυος 2 φορες θα ξαναμεινεις συντομα...ειναι θεμα χρονου...

Τονια δεν ξερω αν το εγραψες αλλα πως πηγε η αυχενικη???(λογικα εγραψες)που την εκανες??

 

 

Τζεινακι μου γλυκό  το ξέρω.. δεν αγχωνομαι για το αν θα έρθει.. το ξέρω ότι θα μου ξανά έρθει το πλασματακι μου.. αληθεια.. το θέμα είναι όμως και να μη μου ξανά φύγει...❤

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

Τζεινακι ολα τελεια!αντε να κανετε τον πρωτο σας υπερηχο!

Ρενακι μου για τεστ οταν γινονται θετικα σημαινει οτι επερχεται ωορρηξια τις επομενες 36 μαξ 48 ωρες αναλογα τον οργανισμο...επειδη λοιπον χρονικα δεν ξερουμε ποσο συντομα θα γινει και ποση ζωη εχει το ωαριο της καθεμιας μας...τι κανουμε??το αγαπημενο σου σπορ!!!βαραμεεεεε!!!

Βαράμε κ άγιος ο θεός αγαπούλα μου!! Είναι η χρονιά μας.. το πιστευω.. 

Σαμμερ κ εγώ έχω feeling για το αμποτακι

1 hour ago, vikib είπε:

βρε νωρις ειναι το ξερω.αλλα οταν εμεινα εγκυος ειχα ηδη παραπανισια κ πηρα 17.κ εχασα μονο 5.της εγκυμοσυνης θελω μονο να χασω κ τα τρια που εβαλα στην προσπαθεια.συνολο 15.αλλα δ βλεπω μεχρι τη βαφτιση.δ εχω καθολου διαθεση για διατροφη

στην πρωτη πηρα μονο 10κ τα εχασα σε 10μερες.κ ειχα χασει κ αλλα 7σε εξι μηνες χωρις να προσεχω

ρενακι για την ωορρηξια που ειπες εφοσον χθες ηταν εντονο κ σημερα οχι εγω θα υπολογιζα 48ωρες απο χθες

Βικακι μου αυτό σκέφτομαι κ εγώ  . Να το υπολογίζω από τη δεύτερη μέρα το 48ωρο. Κ σημερα το πρωί είχα τσιμπηματα εκεί δεξιά.  Τι να πω.. ότι έγινε έγινε..❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Τζεινακι μου γλυκό  το ξέρω.. δεν αγχωνομαι για το αν θα έρθει.. το ξέρω ότι θα μου ξανά έρθει το πλασματακι μου.. αληθεια.. το θέμα είναι όμως και να μη μου ξανά φύγει...❤

Βαράμε κ άγιος ο θεός αγαπούλα μου!! Είναι η χρονιά μας.. το πιστευω.. 

Σαμμερ κ εγώ έχω feeling για το αμποτακι

απο το στομα σου και στα αυτια των φλαμινγκοζ θερα μουυυυυ!!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχαχαχαχα καλησπερα Ειρηνακι!!!!τι κανει η μικρη?

αποφασισαμε τα μωρα εδω στην παρεα να τα φερνουν τα φλαμιγκος επειδη αρεσουν πολυ στο γιο της Σαμμερ και στους γιους της Σανγκρε!!!και πανω στην κουβεντα μας εμεινε!!!αχαχαχα

οποτε τελος οι πελαργοι!!γιατι μας κανανε κατι νερα αυτοι τελευταια!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ioio είπε:

Ε Ε Έρχεται! 

μακαριιιιι!!!!θα με νιωθει ετσι αγχωμενη..και που να ερθει?πρεπει να εχουμε αισιοδοξια!βαθεια ανασα καιιιιιι.... θα ερθει λοιπον!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...