Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

10 minutes ago, Rena87 είπε:

Χαχα.. Ναι μόλις άλλαξε..  με ζαλιζει αυτό το μωβ χρώμα στα γράμματα... το ροζ είναι ωραίο στο φόντο..

Αχ ψυχουλα μου μεγαλώνει κ η κοιλιτσα...μεγαλώνει κ το μπεμπε κ τραβάει τη μανουλα;;; ❤❤

Κι εγώ έψαχνα να βρω τι σκατα πατησα και άλλαξε το χρώμα! !!αι στο καλό! ! Όντως είναι κουραστικό. 

Μάλλον μεγαλώνει Ρενακι.  Καλά να είναι.  

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαμυ μου μην σκεφτεσαι ασχημα πραγματα...... ολα καλα θα ειναι κουκλα μου αυριο το πρωι και θα χοροπηδας!!!

ρενακι μου και ποια δεν το εχει παθει!!!!!

τονακι μου.... σε ανοιγει το μπεμπε.... θελει χωρο!!!!! κουραγιο!!! δεν ειναι τιποτα!!!!!!

ιοιο... μουτζουρακι... βικακι.....φιλακι!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Ioio είπε:

Mammy2, μην αγχώνεσαι.  Απλά τα ούρα σου είχαν λίγο παραπάνω νερό.  Επίσης η ώρα παίζει ρόλο.  Σε μένα πάντως το τεστ με τα μεσημεριανά ήταν πιο έντονο απο τα πρωτα. 

Jane, ακούσατε την πιο όμορφη μελωδία.  

Ζάμια, κι εμείς της γαστρεντερίτιδας δεν το κάναμε.  

Ιοιο μου τώρα που το λες.....πρωτη φορα το συλλεξα μεχρι πάνω. Το γεμισα το ποτηράκι. Ενω χθες πχ με το ζορι έβγαλα ουρά ...έχεις δικιο τζάμπα πανικοβληθηκα.

  • Μου αρέσει 3

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

μαμυ μου μην σκεφτεσαι ασχημα πραγματα...... ολα καλα θα ειναι κουκλα μου αυριο το πρωι και θα χοροπηδας!!!

ρενακι μου και ποια δεν το εχει παθει!!!!!

τονακι μου.... σε ανοιγει το μπεμπε.... θελει χωρο!!!!! κουραγιο!!! δεν ειναι τιποτα!!!!!!

ιοιο... μουτζουρακι... βικακι.....φιλακι!!!!

Μαρτακι μου ήσουν περιγραφικοτατη και To the point.  Με φρικάρει η σκέψη ότι με ανοίγει αλλά είναι η απόλυτη πραγματικότητα 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

15 minutes ago, Τονι@ είπε:

Κι εγώ έψαχνα να βρω τι σκατα πατησα και άλλαξε το χρώμα! !!αι στο καλό! ! Όντως είναι κουραστικό. 

Μάλλον μεγαλώνει Ρενακι.  Καλά να είναι.  

Μεγαλώνει καρδούλα μου!! Απόλαυσε τα τραβηγματακια σου! ☺❤

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mammy2 είπε:

Ιοιο μου τώρα που το λες.....πρωτη φορα το συλλεξα μεχρι πάνω. Το γεμισα το ποτηράκι. Ενω χθες πχ με το ζορι έβγαλα ουρά ...έχεις δικιο τζάμπα πανικοβληθηκα.

Μαμμυ μου μην αγχωνεσαι, εχουν δικιο τα κοριτσια... ηταν αραιωμενη η ορμονη στα βραδινα ουρα γι αυτο σου εβγαλε αχνη γραμμη. Αυριο θα δεις που θα εχεις μια σουπερ χοριακη. Φιλακια κ καλα αποτελεσματα αυριο.. περιμενουμε!!!! :)tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Mammy2 είπε:

Ιοιο μου τώρα που το λες.....πρωτη φορα το συλλεξα μεχρι πάνω. Το γεμισα το ποτηράκι. Ενω χθες πχ με το ζορι έβγαλα ουρά ...έχεις δικιο τζάμπα πανικοβληθηκα.

φυσικα εχει δικιο!!!!!!!!! κοιμησου κι ονειρεψου το αγκαζαρισμενο ωαριακι σου που τρυπαει το ενδομητριο για να μεινει εκει εννεα μηνες και να σε ψιλοταλαιπωρει οπως την τονια μας!!!!!

τζειν μου υπεροχα χαζοι!!!!!! ετσι κανουμε ολοι......σε αυτον τον τελειο ηχο!!!!!!!!!!! απολαυστε το οσο γινετε!!!!! να προσεχεις!!!!! θα κοιμηθεις σαν σε ονειρο σημερα!!!!!

σαμμερακι φιλακι!!!!!

εδω βρεχει ο Θεος με τον Θεο που λενε!!!!!!

αμποτακι φιλακι!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 hours ago, jane.austen είπε:

κοριτσιααααααα γυρισαμε απ'το γιατρο!!!! ακουσαμε καρδουλα!!!!!!! η πιο ωραια μουσικη! ΠΗΤ μας εδωσε 24/9.!!

γελουσαμε κι οι 2 σα χαζα.....

βικακι μη με ξεχνας κι εμενα στις εγκυουλες...τωρα εχουμε και παλμο αλλωστε!!!

ειστε καλα???δε σας ξεχνω να ξερετε!

Τελεια νεα τζεινακι!!! Αχ σας φανταζομαι εκει να γελατε,.. μαγικη στιγμη!!! Ευχομαι συντομα να τη νιωσουμε κ εμεις που προσπαθουμε!!!!φιλακιααααα!!!!!

Καληνυχτα Ρενα κ σε ολα τα κοριτσακια!!! Κ εμενα κλεινουν τα ματια μου.. tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...