Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 minute ago, sangreluna είπε:

ρενακι μου αχ δε θα αποθηλασω καποτε μαζι α γινουμε κουρουμπελα.

χαχαχαχα.... θα αποθηλασεις εσυ κ θα γκαστρωθω εγω... αλλα πιτογυρα μπορουμε να τσακισουμε μαζι...χαχα...

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οποτε θες αγαπακι να ρθεις με τη μαρτη να σας κανω το τραπεζι με πιτογυρα η προκομενη νοικοκυρα χιχιχι. Μη με ρωτησεις παλι σου ειπα στην πολη με τον ομορφοτερο δημαρχο η μαρτη ξερειθα σε φερεια αυτη...

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, sangreluna είπε:

Οποτε θες αγαπακι να ρθεις με τη μαρτη να σας κανω το τραπεζι με πιτογυρα η προκομενη νοικοκυρα χιχιχι. Μη με ρωτησεις παλι σου ειπα στην πολη με τον ομορφοτερο δημαρχο η μαρτη ξερειθα σε φερεια αυτη...

 

μα θα σκασω...τον ομορφοτερο κιολας;;!  ναι αμε....εννοειταιιιι.... θα ερθουμε!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, κοριτσουδάκια μου!!! Έχουμε νέες εγκυούλες; Τι κάνετε; 

Πάλι για κραιπάλες ακούω, αχχχ, σάνγκρε μου μόλις αποθηλάσεις θα 'ρθω κι εγώ να πιούμε όλη την κολυμπήθρα του Σωκράτη! Κοιμάστε; Να σου τηλ. τώρα;

Τρέχαμε για ψώνια το πρωί, πήραμε παπουτσάκια στο αγοράκι μας που περπατάει πια και δεν τον σταματάς με τίποτα!

Πήγαμε και την εκδρομούλα μας, χαλαρώσαμε, είχαμε τις οδηγίες για αποχή του γιατρού και δεν τις τηρήσαμε, απορώ τι μ' έπιασε, ελπίζω να μην κάναμε πολύ χοντρή βλακεία τώρα και τρέχουμε πάλι. Από δω και πέρα θα πέσει αυτοσυγκράτηση, οπότε πάλι στην αναμονή από μένα. Τα δικά σας νέα; Ρενάκι, μουτζουράκι, τζέιν, μάρτη, μαμά μου, ζαμιάκι, ειρηνάκι, αμποτ, σαμμεράκι και όσες κοπέλες ξεχνάω φυσικά;

  • Μου αρέσει 4

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jo sephine είπε:

Γεια σας, κοριτσουδάκια μου!!! Έχουμε νέες εγκυούλες; Τι κάνετε; 

Πάλι για κραιπάλες ακούω, αχχχ, σάνγκρε μου μόλις αποθηλάσεις θα 'ρθω κι εγώ να πιούμε όλη την κολυμπήθρα του Σωκράτη! Κοιμάστε; Να σου τηλ. τώρα;

Τρέχαμε για ψώνια το πρωί, πήραμε παπουτσάκια στο αγοράκι μας που περπατάει πια και δεν τον σταματάς με τίποτα!

Πήγαμε και την εκδρομούλα μας, χαλαρώσαμε, είχαμε τις οδηγίες για αποχή του γιατρού και δεν τις τηρήσαμε, απορώ τι μ' έπιασε, ελπίζω να μην κάναμε πολύ χοντρή βλακεία τώρα και τρέχουμε πάλι. Από δω και πέρα θα πέσει αυτοσυγκράτηση, οπότε πάλι στην αναμονή από μένα. Τα δικά σας νέα; Ρενάκι, μουτζουράκι, τζέιν, μάρτη, μαμά μου, ζαμιάκι, ειρηνάκι, αμποτ, σαμμεράκι και όσες κοπέλες ξεχνάω φυσικά;

που εισαι Τζο μου? ανησυχησα... ολα καλα γλυκο μου? εγω ακομα στην αναμονη....  εχεις αρχισει το κυνηγητο με το ζουζουνι σου!!! οσο για τις αγαπουλες..δυο μηνες δεν σας ειπε αποχη? ποσο εχει περασει?


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 minutes ago, Jo sephine είπε:

Γεια σας, κοριτσουδάκια μου!!! Έχουμε νέες εγκυούλες; Τι κάνετε; 

Πάλι για κραιπάλες ακούω, αχχχ, σάνγκρε μου μόλις αποθηλάσεις θα 'ρθω κι εγώ να πιούμε όλη την κολυμπήθρα του Σωκράτη! Κοιμάστε; Να σου τηλ. τώρα;

Τρέχαμε για ψώνια το πρωί, πήραμε παπουτσάκια στο αγοράκι μας που περπατάει πια και δεν τον σταματάς με τίποτα!

Πήγαμε και την εκδρομούλα μας, χαλαρώσαμε, είχαμε τις οδηγίες για αποχή του γιατρού και δεν τις τηρήσαμε, απορώ τι μ' έπιασε, ελπίζω να μην κάναμε πολύ χοντρή βλακεία τώρα και τρέχουμε πάλι. Από δω και πέρα θα πέσει αυτοσυγκράτηση, οπότε πάλι στην αναμονή από μένα. Τα δικά σας νέα; Ρενάκι, μουτζουράκι, τζέιν, μάρτη, μαμά μου, ζαμιάκι, ειρηνάκι, αμποτ, σαμμεράκι και όσες κοπέλες ξεχνάω φυσικά;

Ζοζεφινακι μουυυυυ!!!σε ειχαμε πεθυμησει και ολο λεμε που ειναι που ειναι?

καλα κανατε και χαλαρωσατε στην εκδρομη σας!!!

με γεια σας τα παπουτσακια σας!!!να τα ευχαριστηθουν τα πατουσακια του!!

εγω αναμενω σε 6 μερες να μην εμφανιστει η περιοδος....χθες βραδυ ειχα δυο κηλιδες ροζ αιμα...23η μερα του κυκλου και 8 μερες μετα την ωορηξια...ελπιζω να ναι κατι θετικο...αλλα κραταω πολυ πολυ χαμηλους τονους!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mammy2 είπε:

Κοριτσια η χοριακη 248.καλη ειναι;;;;

Καλησπερα!!!!

Ειμαι 4w+3d βαση τελευταια περιοδου 5/1

αγαπηηηηηηηη......... ειναι τελειαααααααααααααα.....

πω πω... εγω 4w  ειχα 167....

μπραβο αγαπη μου,μπραβοοοοοοοοοοο

ποτε σου ειπε επαναληψη? 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mammy2 είπε:

Κοριτσια η χοριακη 248.καλη ειναι;;;;

Καλησπερα!!!!

Ειμαι 4w+3d βαση τελευταια περιοδου 5/1

ουφ ανασα ομορφια μου!σουπερ ειναι!συγχαρητηρια!!!να απολαυσεις το ομορφοτερο ταξιδι της ζωης σου!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ρενάκι, να ξέρεις, σου την έχω στημένη με τα τεστ έτσι και δεν εμφανιστεί η κοκκινοσκουφίτσα! Έχεις λίγη αναμονή, ε; Σωστά τα λέει το τικεράκι; 3 μήνες μας είπε, 1ος είναι αυτός και έχω άλλους 2 κύκλους ακόμα, από Απρίλιο ξανανοίγουν οι δρόμοι για μένα :)

Μουτζουράκι μου γλυκόοοο, χαμηλοί τόνοι, αλλά είναι καραμπινάτο το σύμπτωμα, πώς να το κάνουμε! Υπομονή μια βδομαδούλα και θα μάθουμε, σε περιμένει η Ρένα με τα τεστάκια έτοιμα.

Μάμμυ, καλώς ήρθες, συγχαρητήρια και μια ανέφελη και τελειόμηνη κύηση! Πολύ καλή η χοριακή σου, με το καλό!

  • Μου αρέσει 3

vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!

Μιλησα με τη γραμματεα και μου ειπε δεν θα χρειαστει δευτερη χοριακη.Να της τηλ.αυριο να κλεισπυμε ραντεβου για να μην εχω αγχος μεχρι να ακθσουμε καρδουλα.

  • Μου αρέσει 3

gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Jo sephine είπε:

Ρενάκι, να ξέρεις, σου την έχω στημένη με τα τεστ έτσι και δεν εμφανιστεί η κοκκινοσκουφίτσα! Έχεις λίγη αναμονή, ε; Σωστά τα λέει το τικεράκι; 3 μήνες μας είπε, 1ος είναι αυτός και έχω άλλους 2 κύκλους ακόμα, από Απρίλιο ξανανοίγουν οι δρόμοι για μένα :)

Μουτζουράκι μου γλυκόοοο, χαμηλοί τόνοι, αλλά είναι καραμπινάτο το σύμπτωμα, πώς να το κάνουμε! Υπομονή μια βδομαδούλα και θα μάθουμε, σε περιμένει η Ρένα με τα τεστάκια έτοιμα.

Μάμμυ, καλώς ήρθες, συγχαρητήρια και μια ανέφελη και τελειόμηνη κύηση! Πολύ καλή η χοριακή σου, με το καλό!

λες βρε Τζο  μου?δυο σταγονες ηταν ...ροζ  στο χαρτι...μετα οσο και να σκουπιστηκα δεν ειχα...μεχρι τον αντρα μου φωναξα να το δει γτ λεω παει τρελαινομαι..βλεπω οτι να ναι!χαχαχαχα!με τη Ρενα εχουμε προχωρησει σε μια συμβιβαστικη λυση..ελεγε χοριακη την παρασκευη...εγω λεω τεστακι το Σαββατο...λεει οχι να περιμενεις μετα δευτερα για χοριακη?εεεε της λεω τοτε χοριακη μια και καλη δευτερα!αχαχαχαχα λεει οχιιιι ενταξει τεστ το Σαββατο!αχαχαχαχα!πολυ την αγαπωωωωω:wub:

απριλιο σου ευχομαι να ερθει με την μια!το δευτερο θαυματακι σου!

9 minutes ago, Mammy2 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!

Μιλησα με τη γραμματεα και μου ειπε δεν θα χρειαστει δευτερη χοριακη.Να της τηλ.αυριο να κλεισπυμε ραντεβου για να μην εχω αγχος μεχρι να ακθσουμε καρδουλα.

ολα τελεια ομορφια μου!!!!αυριο θα μαθεις το ραντεβουδακι σας με το σπορακι!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

λες βρε Τζο  μου?δυο σταγονες ηταν ...ροζ  στο χαρτι...μετα οσο και να σκουπιστηκα δεν ειχα...μεχρι τον αντρα μου φωναξα να το δει γτ λεω παει τρελαινομαι..βλεπω οτι να ναι!χαχαχαχα!με τη Ρενα εχουμε προχωρησει σε μια συμβιβαστικη λυση..ελεγε χοριακη την παρασκευη...εγω λεω τεστακι το Σαββατο...λεει οχι να περιμενεις μετα δευτερα για χοριακη?εεεε της λεω τοτε χοριακη μια και καλη δευτερα!αχαχαχαχα λεει οχιιιι ενταξει τεστ το Σαββατο!αχαχαχαχα!πολυ την αγαπωωωωω:wub:

απριλιο σου ευχομαι να ερθει με την μια!το δευτερο θαυματακι σου!

ολα τελεια ομορφια μου!!!!αυριο θα μαθεις το ραντεβουδακι σας με το σπορακι!!!!

Βλέπεις τι μου κάνεις τζο η αλητισσα;; με πέζει... αλλά δεν έχει ιδέα από κερκυραιες... θα την φτιάξω εγώ... ρε τον επόμενο μήνα θα σας βασανίσω μέχρι εκεί που δεν πάει.  Ναι...θα περιμένω καθυστέρηση για να κάνω χοριακη...ετσι να λυσαξετε.  Να ακούς κ εσύ Σαμμερ.  Τζο μου αδιαθετησα εγώ τη Δευτέρα.  Οπότε...εχω το γούρι μου τη μαρτακο κ ελπιζω σε αυτό το μήνα! Λίγο υπομονή κ εσύ καρδούλα κ θα έρθει!

17 minutes ago, Mammy2 είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!

Μιλησα με τη γραμματεα και μου ειπε δεν θα χρειαστει δευτερη χοριακη.Να της τηλ.αυριο να κλεισπυμε ραντεβου για να μην εχω αγχος μεχρι να ακθσουμε καρδουλα.

Μπράβο ζουζουνα μου!! Πάντως μου φαίνεται τεράστια για τόσο νωρίς... τι λέτε κ εσεις οι εμπειρες οι υπολοιπες; λετε με ένα σμπαρο δύο τριγωνια; η κάνω λαθος;;

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rena87 είπε:

Βλέπεις τι μου κάνεις τζο η αλητισσα;; με πέζει... αλλά δεν έχει ιδέα από κερκυραιες... θα την φτιάξω εγώ... ρε τον επόμενο μήνα θα σας βασανίσω μέχρι εκεί που δεν πάει.  Ναι...θα περιμένω καθυστέρηση για να κάνω χοριακη...ετσι να λυσαξετε.  Να ακούς κ εσύ Σαμμερ.  Τζο μου αδιαθετησα εγώ τη Δευτέρα.  Οπότε...εχω το γούρι μου τη μαρτακο κ ελπιζω σε αυτό το μήνα!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!την βουρλισαμε τωρα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσια μου ομορφα!καλοριζικο το νεο μας χρωματακι!!!ευχομαι να ειναι γουρικο!χαχα!

τι κανετε?????

καλημερα βουρλισμενο μου ...καλημερα Ρενιω μου ομορφο!καλυτερα σημερα?

Τονακι μου η μεση εεε?υπομονη ψυχη μου!βολευεται βολευεται το παιδακι σου!

Αμποτ μου τυχερος κυκλος να ειναι!!!

Μαρτακο καλημεραααα!!!!διδυμοφιλακιαααααααα!!!!

Μαμυ μια μεγαληηηη χοριακη σημερα!!!!αναμενουμε!ολα καλα θα ειναι θα δεις!!!

Βικακι ,Σαμμερ,Ιοιο,Ειρηνακι ειστε καλααααα?καλημερα!

Νινακι μου καλημερα!

η μαμα στους δικους της πως να περνα?

η φρεσκοεγκυουλες μας?καλημερα Τζεινακι και Μαιρουλι!

Σιτακι,Μαρακι καλημερουδια!!!

Πουλακι μου φιλι στον ζωηρο αγοραρο!

διπλο φιλι σε οποιο κοριτσακι ξεχνω!

κοριτσια χθες το βραδυ πριν ξαπλωσω εχοντας παει τουαλετα να βαλω το ουτρο μου και να ετοιμαστω για νανακια,κανοντας πιπι μου πριν βαλω το ουτρο(ενα καθε βραδυ βαζω )ειχα δυο σταγονες ροζ αιματακι....αχνο ροζ....οσο κ αν σκουπιστηκα μετα δεν ξαναειδα...οπως και σημερα το πρωι τιποτα εκτος απο υγρα....τωρα πως να το ερμηνευσω δεν ξερω...ελπιζω να μην τρελαθηκε ο κυκλος και αδιαθετω 7 μερες νωριτερα!

Εμφυτευση!

6 hours ago, Mairouli2807 είπε:

Εγω εκανα 2 φορεσ χοριακη γιατι η πρωτη ηταν χαμηλη και ηθελε ο γιατροσ μου να δει την αυξηση τησ!!!! καλα αποτελεσματα αγαπη!!!!

αααα εμεισ ειμαστε μαζι!!!!! Εγω ΠΗΤ 25/9!!!! ΠΟΤΕ ειχε τελευταια περιοδο????

Μαιρουλα σε προσθετω στο πινακακι!

40 minutes ago, Mammy2 είπε:

Κοριτσια η χοριακη 248.καλη ειναι;;;;

Καλησπερα!!!!

Ειμαι 4w+3d βαση τελευταια περιοδου 5/1

Τελεια!απο βδομαδα λογικα θα φανει σακος.σε κανα δυο βδομαδες καρδουλα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...