Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Neverstop είπε:

      Να σέ ρωτήσω? γιατί το έχεις σχεδόν δεδομένο πως θα γεννήσεις νωρίς? από όσο θυμάμαι ο τράχηλος δεν είχε κοντύνει πολύ κι έκανες και περίδεση. έγινε κάτι άλλο?

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

19 hours ago, Mammy2 είπε:

Καλησπερα κοριτσια πηγα για χοριακη μεσημερι αποτελεσμα αυριο μεσημερι τετοια ωρα.

Αντε να δουμε .... Εν τω μεταξυ τπ στηθος εχει σχεδον ξεπριστει.Αμαν λεω!

Και κολπικα υγρα εχω.

Ποτε θα περασει και αυτη μερα.....

Μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ!!!!! Σε λιγες μερουλες πολλες αγκαλιτσες με τον αντρουλη σου και τσουπ! Το πιασαμεεεε!!!!

Ρενα μου καλα εισαι;Αυριο θα σας πω χοριακη.

Εγκυουλες ποσες φορες κανατε χοριακη;;;

Εγω εκανα 2 φορεσ χοριακη γιατι η πρωτη ηταν χαμηλη και ηθελε ο γιατροσ μου να δει την αυξηση τησ!!!! καλα αποτελεσματα αγαπη!!!!

14 hours ago, jane.austen είπε:

κοριτσιααααααα γυρισαμε απ'το γιατρο!!!! ακουσαμε καρδουλα!!!!!!! η πιο ωραια μουσικη! ΠΗΤ μας εδωσε 24/9.!!

γελουσαμε κι οι 2 σα χαζα.....

βικακι μη με ξεχνας κι εμενα στις εγκυουλες...τωρα εχουμε και παλμο αλλωστε!!!

ειστε καλα???δε σας ξεχνω να ξερετε!

αααα εμεισ ειμαστε μαζι!!!!! Εγω ΠΗΤ 25/9!!!! ΠΟΤΕ ειχε τελευταια περιοδο????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημετα κοριτσια μου...τι κανετε???? μπαινω σας διαβαζω και δεν εχω χρονο να σας γραψω .....

μουτζουρακι σαμμερακι ...αντε να δουμε τα θετικα τεστακια....αντε να κανουμε παρτυ ....

ρενακι μου...πονας απο οτι διαβαζω..εγω ειμαι απο τις τυχερες δεν καταλαβαινω τιποτα......αντε να μας τελειωσει να ξεκινησουμε το βαρεμα....και για σενα ειρηνακι.....

τζεινακι.πως ενια το σπορακι σου..??

μαμμυ...ευχομαι μια τεραστια χοριακουλα....και συντομα να ακουσεις και καρδουλα...

ιοιο, πουλακι .., τονακι ...πως ειστε...μεεγαλωνουν τα μωρακια σας....??

αμποτ μου , μαρτη μου και σε οποιο κοριτσι ξεχναω πολλα πολλα φιλια...

εγω οπως τα ξερετε....δουλεια ...τωρα σκεφτηκα να το ριξω στο διαβασμα...αγορασα βιβλια..ετσι ωστε να διαβαζω και να μην με πιασει παλι το αγχος με τις μερες....και να αρχισω να μετραω παλι....σεξακι και διαβασμα λοιπον....και που θα παει θα ερθει και το μωρακι...

  • Μου αρέσει 4

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,τονακι!!!ενα θα σου πω μετα τον 7ο μηνα η μεση σου δεν θα την παλευει απο το βαρος!!εγω ουτε να κοιμηθω,μπορουσα!μονο αυτο ηταν το κουραστικο στην εγκυμοσυνη μου!αλλα δεν αξιζει για το μωρακι σου????♥♥♥

Βρε θα γεμισουμε ζουζουνιαααα!!κρατηθειτεεεεε!

Η νασιαννα ειναι μια χαρα,παμε βολτα καθε μερα τωρα!εγω εχω βηχα & μυξα!!!(θεε μου,δεν εχει τελειωμο 10μερες!),αυριο τελειωνει η αντιβιωση & των 2 μας!

  • Μου αρέσει 4

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!! Εγω ειμαι η εγκυοσ με ολα τα στραβα!!! την ημερα που εμαθα οτι ειμαι εγκυοσ, 13/01 με επιασε τρομεροσ πονοσ σε ολα τα δοντια απο την αριστερη μεριά! Πηγα οδοντιατρο- χαλασμενο δοντι και απονευρωση!

απο προχθεσ το βραδυ με εχει πιασει πονος στο γονατο! σημερα λοιπον εκλεισα ραντεβου με ορθοπεδικο... το καημενο το σπορακι μου ελπιζω να μην καταλαβαινει τον πονο μου...

JANE ποτε σου ειπε για αυχενικη?

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Εγω απολυτως τπτ.περιμενα να εχω ενα πρηξιμο στο στηθος αλλα μπα!!!!ισως αργησει παλι ή που δεν επιασα....θα δειξει.παρασκευη το τεστ.

για να δουμε βρε εμπειρη!αφου ξερεις καλα οτι κ το κανενα συμπτωμα μια χαρα συμπτωμα ειναι!

42 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου :)

Άντε να γεμίσουμε εγκυούλες να γίνει χαμός στο forum!!! Πως είστε σήμερα?

Πολλά φιλιά σας στέλνουμε και οι 2 :):):)!!!

φιλια και στους δυο σας Πουλακι μου!

22 minutes ago, citty είπε:

Καλημετα κοριτσια μου...τι κανετε???? μπαινω σας διαβαζω και δεν εχω χρονο να σας γραψω .....

μουτζουρακι σαμμερακι ...αντε να δουμε τα θετικα τεστακια....αντε να κανουμε παρτυ ....

ρενακι μου...πονας απο οτι διαβαζω..εγω ειμαι απο τις τυχερες δεν καταλαβαινω τιποτα......αντε να μας τελειωσει να ξεκινησουμε το βαρεμα....και για σενα ειρηνακι.....

τζεινακι.πως ενια το σπορακι σου..??

μαμμυ...ευχομαι μια τεραστια χοριακουλα....και συντομα να ακουσεις και καρδουλα...

ιοιο, πουλακι .., τονακι ...πως ειστε...μεεγαλωνουν τα μωρακια σας....??

αμποτ μου , μαρτη μου και σε οποιο κοριτσι ξεχναω πολλα πολλα φιλια...

εγω οπως τα ξερετε....δουλεια ...τωρα σκεφτηκα να το ριξω στο διαβασμα...αγορασα βιβλια..ετσι ωστε να διαβαζω και να μην με πιασει παλι το αγχος με τις μερες....και να αρχισω να μετραω παλι....σεξακι και διαβασμα λοιπον....και που θα παει θα ερθει και το μωρακι...

καλημερα Σιτακι!μια χαρα κανεις!οτιδηποτε σε ξεαγχωνει και σε χαλαρωνει να το κανεις!

20 minutes ago, eirinaki1981 είπε:

Καλημερα,τονακι!!!ενα θα σου πω μετα τον 7ο μηνα η μεση σου δεν θα την παλευει απο το βαρος!!εγω ουτε να κοιμηθω,μπορουσα!μονο αυτο ηταν το κουραστικο στην εγκυμοσυνη μου!αλλα δεν αξιζει για το μωρακι σου????♥♥♥

Βρε θα γεμισουμε ζουζουνιαααα!!κρατηθειτεεεεε!

Η νασιαννα ειναι μια χαρα,παμε βολτα καθε μερα τωρα!εγω εχω βηχα & μυξα!!!(θεε μου,δεν εχει τελειωμο 10μερες!),αυριο τελειωνει η αντιβιωση & των 2 μας!

αντε πια!να μην χρειαστει ουτε ντεπον να ξαναπαρετε!να ευχαριστηθειτε τις βολτες σας!

8 minutes ago, Mairouli2807 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Εγω ειμαι η εγκυοσ με ολα τα στραβα!!! την ημερα που εμαθα οτι ειμαι εγκυοσ, 13/01 με επιασε τρομεροσ πονοσ σε ολα τα δοντια απο την αριστερη μεριά! Πηγα οδοντιατρο- χαλασμενο δοντι και απονευρωση!

απο προχθεσ το βραδυ με εχει πιασει πονος στο γονατο! σημερα λοιπον εκλεισα ραντεβου με ορθοπεδικο... το καημενο το σπορακι μου ελπιζω να μην καταλαβαινει τον πονο μου...

JANE ποτε σου ειπε για αυχενικη?

αχ βρε Μαιρουλι!ευχομαι να μην ειναι τιποτα!και σαφως τωρα που δεν μπορεις να παρεις φαρμακο λογω του μπεμπε!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mairouli2807 είπε:

αστα να πανε!!! ο αντρασ μου λεει βεβαια οτι καπου το εχω χτυπησει γι αυτο ποναω... τι να πω!!!!

καλυτερα να σου κανει κλινικη εξεταση ο γιατρος για να εισαι σιγουρη ομορφια!!!!και ας ειναι απο χτυπηματακι!:)


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ασε η εμπειρια με εφαγε.βρε δε λεω απλα σας ενημερωνω για το πως ειμαι.μαιρουλη περαστικα.citty διαβασε χαλαρωσε κ τσουπ θα τρυπωσει...αμαν βρε ειρηνακι με αυτη την ιωση...σας ματιαξαν φαινεται

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ασε η εμπειρια με εφαγε.βρε δε λεω απλα σας ενημερωνω για το πως ειμαι.μαιρουλη περαστικα.citty διαβασε χαλαρωσε κ τσουπ θα τρυπωσει...αμαν βρε ειρηνακι με αυτη την ιωση...σας ματιαξαν φαινεται

Σαμμερακι εφόσον δεν έχεις κανένα συμπτωμα περιόδου εγώ περιμένω με ελπίδα το τεστακι της Παρασκευής! 

  • Μου αρέσει 5

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Τονι@ είπε:

Σαμμερακι εφόσον δεν έχεις κανένα συμπτωμα περιόδου εγώ περιμένω με ελπίδα το τεστακι της Παρασκευής! 

και εγω και εγω!Σαμμερακι τα φλαμιγκα πετανε πανω απο τα κεφαλια μας!ας τα τσακωσουμε!!!!

  • Μου αρέσει 4

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Mairouli2807 said:

αστα να πανε!!! ο αντρασ μου λεει βεβαια οτι καπου το εχω χτυπησει γι αυτο ποναω... τι να πω!!!!

Περαστικά Mairouli μου :) όλα να περάσουν γρήγορα και να απολαύσης της εγκυμοσύνη σου!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lover bird είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες μου :)

Άντε να γεμίσουμε εγκυούλες να γίνει χαμός στο forum!!! Πως είστε σήμερα?

Πολλά φιλιά σας στέλνουμε και οι 2 :):):)!!!

πουλακι μου γλυκο ενα φιλακι ρουφηχτο και στα δυο σας!!!!!

1 hour ago, citty είπε:

Καλημετα κοριτσια μου...τι κανετε???? μπαινω σας διαβαζω και δεν εχω χρονο να σας γραψω .....

μουτζουρακι σαμμερακι ...αντε να δουμε τα θετικα τεστακια....αντε να κανουμε παρτυ ....

ρενακι μου...πονας απο οτι διαβαζω..εγω ειμαι απο τις τυχερες δεν καταλαβαινω τιποτα......αντε να μας τελειωσει να ξεκινησουμε το βαρεμα....και για σενα ειρηνακι.....

τζεινακι.πως ενια το σπορακι σου..??

μαμμυ...ευχομαι μια τεραστια χοριακουλα....και συντομα να ακουσεις και καρδουλα...

ιοιο, πουλακι .., τονακι ...πως ειστε...μεεγαλωνουν τα μωρακια σας....??

αμποτ μου , μαρτη μου και σε οποιο κοριτσι ξεχναω πολλα πολλα φιλια...

εγω οπως τα ξερετε....δουλεια ...τωρα σκεφτηκα να το ριξω στο διαβασμα...αγορασα βιβλια..ετσι ωστε να διαβαζω και να μην με πιασει παλι το αγχος με τις μερες....και να αρχισω να μετραω παλι....σεξακι και διαβασμα λοιπον....και που θα παει θα ερθει και το μωρακι...

μπραβο σιτακι μου ετσι!!!!!! χαλαρα... διαβασμα σε χαλαρωνει ε?????

1 hour ago, eirinaki1981 είπε:

Καλημερα,τονακι!!!ενα θα σου πω μετα τον 7ο μηνα η μεση σου δεν θα την παλευει απο το βαρος!!εγω ουτε να κοιμηθω,μπορουσα!μονο αυτο ηταν το κουραστικο στην εγκυμοσυνη μου!αλλα δεν αξιζει για το μωρακι σου????♥♥♥

Βρε θα γεμισουμε ζουζουνιαααα!!κρατηθειτεεεεε!

Η νασιαννα ειναι μια χαρα,παμε βολτα καθε μερα τωρα!εγω εχω βηχα & μυξα!!!(θεε μου,δεν εχει τελειωμο 10μερες!),αυριο τελειωνει η αντιβιωση & των 2 μας!

ευχομαι να μην χρειαστειτε τιποτε αλλο και να καθαρισετε συντομα!!!!!!

1 hour ago, Mairouli2807 είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! Εγω ειμαι η εγκυοσ με ολα τα στραβα!!! την ημερα που εμαθα οτι ειμαι εγκυοσ, 13/01 με επιασε τρομεροσ πονοσ σε ολα τα δοντια απο την αριστερη μεριά! Πηγα οδοντιατρο- χαλασμενο δοντι και απονευρωση!

απο προχθεσ το βραδυ με εχει πιασει πονος στο γονατο! σημερα λοιπον εκλεισα ραντεβου με ορθοπεδικο... το καημενο το σπορακι μου ελπιζω να μην καταλαβαινει τον πονο μου...

JANE ποτε σου ειπε για αυχενικη?

μαιρουλι περαστικουλια!!!! προσοχη στα φαρμακα ρωτα τον γυναικολογο για ολα!!!!! μην ντρεπεσαι!!! πανω απο ολα το σπορακι!!!!!

52 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ασε η εμπειρια με εφαγε.βρε δε λεω απλα σας ενημερωνω για το πως ειμαι.μαιρουλη περαστικα.citty διαβασε χαλαρωσε κ τσουπ θα τρυπωσει...αμαν βρε ειρηνακι με αυτη την ιωση...σας ματιαξαν φαινεται

σαμμερακι μου την παρασκευη θα δουμε!!!!!!! ευχομαι οοο,τι επιθυμεις να το εχεις!!!!!!

40 minutes ago, Τονι@ είπε:

Σαμμερακι εφόσον δεν έχεις κανένα συμπτωμα περιόδου εγώ περιμένω με ελπίδα το τεστακι της Παρασκευής! 

τονακι μου πωςπαει η μεσουλα-λεκανη σημερα?????

μουτζουρακι μου κιεσυ αυτη την παρασκευη ΔΕΝ περιμενεις??? με το σαμμερακι μας μαζι αγωνια???

κοριτσακια μου γιαναρολαβω να συντονιστω διαβαζω μονο την τελευταια σελιδα!!!!!

γι αυτο πολλα φιλια στις υπολοιπες!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, zamia said:

Κορίτσια μου σας ευχαριστω για τις απαντήσεις!!

 

Σαμμερ,Βικακι,Ιοι η παιδίατρος και ενω ειναι σύμβουλος θηλασμού δε μου ανέφερε κατι..εσεις ειχατε κανει μονο το ενεσιμο;;πως το ελεγαν;;

Ρενακι,Μουτζουριτσα,νινι σας ευχαριστω!!τον ζουλαω καθε μερα!!!!

Σε τι φαση βρίσκεστε;;;

 Να καλωσορίσω τη mammy και τη χαρούμενη μαμα!!

Μαρτακο...πως εισαι;;τι κάνουν τα ζουζουνια;;μμμμ..ειδα οτι τρως τα πάντα!!!ακομη και πιτογυρα;;:tongue:

Σαγκρε μουυυυυ σε ξεζουμιζει το μαγκακι 3;;;

Πουλακι μου κλωτσαει ο έρωτας;;;φουσκωσες πολυ;;;

Ειρηνακη μουυυυυ φιλια πολλα στη μικρη πριγκίπισσα!!!

Φουσκώνω αγαπούλα μου :) αλλά μου αρέσει τόοοοοοοοοοοσο πολύ!!! Εσείς όλα καλά? Ο άντρακλας?

Φιλάκια να του δώσεις!!!

15 hours ago, jane.austen said:

αχ αγαπη μου δεν το πιστευω!!!!!!!!!!!!!!!ποση χαρα!!!! εμενα η πρωτη στις 3 μερες καθυστερησης ηταν 153. η δευτερη 600. βασικα θα σου πω οτι μου ειπε ο γιατρος μου...κανενα ρολο δεν παιζει η πρωτη τιμη αν ειναι χαμηλη η υψηλη...σημαντικο ειναι να υπερδιπλασιαστει σε 2 μερες! μονο αυτο θα σε ενδιαφερει!

ο αντρας σου ξετρελαθηκε????

Jane μου τι τέλειος ήχος ε? Να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη είναι μια τέλεια διαδρομή!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...