Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

14 minutes ago, Lover bird είπε:

Φουσκώνω αγαπούλα μου :) αλλά μου αρέσει τόοοοοοοοοοοσο πολύ!!! Εσείς όλα καλά? Ο άντρακλας?

Φιλάκια να του δώσεις!!!

Jane μου τι τέλειος ήχος ε? Να ευχαριστηθείς την εγκυμοσύνη είναι μια τέλεια διαδρομή!!!

Πουλακι μου το ξερω οτι σου αρεσει!!

Αν σου πω πως μου εχει λειψει η κοιλιτσα....αληθεια!χορτασε την οοοοοσο μπορεις!!

Δοξα τω θεω γλυκια μου μια χαρουλα!!!!

Γελαμε!λεμε αγκουυυυ!!!μας εχει ξετρελανει ο μπομπιρας!!!

Ετοιμασουυυ και τελειες..μοναδικές στιγμες!!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρονια πολλα στον ζαμιουλι μας!!!(το γιο της ζαμιας!)

Να το χαιρεστε,ομορφη μανουλα!!!

Βρε κι εμενα μου ελειψε η κοιλιτσα!ασε που ακομη εχω λιγηη!χαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 3

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

πουλακι μου γλυκο ενα φιλακι ρουφηχτο και στα δυο σας!!!!!

μπραβο σιτακι μου ετσι!!!!!! χαλαρα... διαβασμα σε χαλαρωνει ε?????

ευχομαι να μην χρειαστειτε τιποτε αλλο και να καθαρισετε συντομα!!!!!!

μαιρουλι περαστικουλια!!!! προσοχη στα φαρμακα ρωτα τον γυναικολογο για ολα!!!!! μην ντρεπεσαι!!! πανω απο ολα το σπορακι!!!!!

σαμμερακι μου την παρασκευη θα δουμε!!!!!!! ευχομαι οοο,τι επιθυμεις να το εχεις!!!!!!

τονακι μου πωςπαει η μεσουλα-λεκανη σημερα?????

μουτζουρακι μου κιεσυ αυτη την παρασκευη ΔΕΝ περιμενεις??? με το σαμμερακι μας μαζι αγωνια???

κοριτσακια μου γιαναρολαβω να συντονιστω διαβαζω μονο την τελευταια σελιδα!!!!!

γι αυτο πολλα φιλια στις υπολοιπες!!!!

Οχι ακόμα εγώ Μαρτακο μου εχω.μέρες... Τριτη 14 δεν θέλω να την δω!!!εσείς καλά ολοι;;;

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπούλες μου μόλις σχολασα! Τι μου κανετε;

Σαμμερακι μου παρασκευή πρωί πρωί θα έχω ξυπνήσει κ θα περιμένω να ξέρεις....

Μαιρουλα μου μακάρι να μην είναι τίποτα και να μην ταλαιοωρηθεις κιαλο..

Ζαμιακι μου γλυκό φιλακι στο μπομπιρακο σου!

Σιτακι μου τον επόμενο μήνα εγώ έχω πάλι προαισθημα για ολες μας!!

Πουλάκι φουσκωμενο σε φιλώ γλυκά!

Ειρηνακι μου τόσες μέρες πια αυτή η παλιό Ιωσή .υπομονή!

Τονακι μου πως είναι η μεση;

Μουτζουρακι μου... να καμει ο Άγιος Σπυρίδωνας να είναι εμφυτευση το αιματακι σου καρδιά μου... Παναγιά κοντά σου..

Τζεινακι μου πως εισαι; εβελινακι; μαρινακι;

Μαμυ μου περιμένουμε....  Μαρακι όλα καλα; 

Η μανούλιτσα μας τι να κανει;

Βικακι μου γλυκό πως πατε;

Αμποτακι μου μπραβο που εκμεταλευτηκες την ευκαιρία.. 

Νινακι μου... Μαρτακο μου...σαγκρε...χαρούμενη μανούλα... σας φιλώ γλυκά!!

Η τζο μας τι να κάνει;;

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mairouli2807 είπε:

Εγω εκανα 2 φορεσ χοριακη γιατι η πρωτη ηταν χαμηλη και ηθελε ο γιατροσ μου να δει την αυξηση τησ!!!! καλα αποτελεσματα αγαπη!!!!

αααα εμεισ ειμαστε μαζι!!!!! Εγω ΠΗΤ 25/9!!!! ΠΟΤΕ ειχε τελευταια περιοδο????

Αχ τι τελεια!!!! Που θα γεννήσεις με το καλό;; τελευταία είχα 19/12..

Αυχενική μου είπε 15-20 Μαρτίου.. Εσένα; μου είπε ότι κάποιοι την κάνουν πιο νωρίς αλλά προτιμά τότε ώστε να δείξει πιο καθαρά... 

Αίματος κάνεις; 

Εμένα μου είπε κάθε μήνα αίματος ούρων και επίσης μια φορά το τριμηνο καλλιέργεια κολπικου.. 

Έλα και στην συζήτηση μανούλες σεμπτεμβριου του φορουμ

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, 17μαρτη2015 είπε:

πουλακι μου γλυκο ενα φιλακι ρουφηχτο και στα δυο σας!!!!!

μπραβο σιτακι μου ετσι!!!!!! χαλαρα... διαβασμα σε χαλαρωνει ε?????

ευχομαι να μην χρειαστειτε τιποτε αλλο και να καθαρισετε συντομα!!!!!!

μαιρουλι περαστικουλια!!!! προσοχη στα φαρμακα ρωτα τον γυναικολογο για ολα!!!!! μην ντρεπεσαι!!! πανω απο ολα το σπορακι!!!!!

σαμμερακι μου την παρασκευη θα δουμε!!!!!!! ευχομαι οοο,τι επιθυμεις να το εχεις!!!!!!

τονακι μου πωςπαει η μεσουλα-λεκανη σημερα?????

μουτζουρακι μου κιεσυ αυτη την παρασκευη ΔΕΝ περιμενεις??? με το σαμμερακι μας μαζι αγωνια???

κοριτσακια μου γιαναρολαβω να συντονιστω διαβαζω μονο την τελευταια σελιδα!!!!!

γι αυτο πολλα φιλια στις υπολοιπες!!!!

Ναι μαρτη μου με χαλαρώνει πολύ το διάβασμα....βυθίζομαι σαυτο που διαβάζω....και δεν νιώθω τίποτα....έτσι έκανα κ όταν επιχείρησα να μείωσω το κάπνισμα.....διάβαζα διάβαζα...και ότι λεφτά γλιτωνα από τα τσιγάρα...τα έδινα στα βιβλιοπωλεία....άστα ξεφραγκιαστηκα. Ελπίζω από τον επόμενο μήνα να διαβάζω μόνο βιβλία εγκυμοσύνης ....

 

  • Μου αρέσει 4

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσιααα μου τι μου κανετεε;;;; ολα καλα και εγω πριν λιγο σχολασα ηρθα σπιτι μαγηρεψα και τωρα χαλαρωνω λιγο μιας και σε λιγο θα ερθει και ο αντρας μου....!!!!! εγω παλι αυτο τον μηνα κανω αμαν ποτε θα μου ερθει η περιοδο... αλλαα..... μου κανει καψονιαα σημερα τοι πρωι παω τουαλετα βλεπω αιμα οπως οταν εχω περιοδο... αλλα μετα τιποτα μονο λιγο στο σκουπισμαα...!!! ελεγα μιπως και αργει να κατευει αλλα θα διξειι....!!!

  • Μου αρέσει 2

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσιααα μου τι μου κανετεε;;;; ολα καλα και εγω πριν λιγο σχολασα ηρθα σπιτι μαγηρεψα και τωρα χαλαρωνω λιγο μιας και σε λιγο θα ερθει και ο αντρας μου....!!!!! εγω παλι αυτο τον μηνα κανω αμαν ποτε θα μου ερθει η περιοδο... αλλαα..... μου κανει καψονιαα σημερα τοι πρωι παω τουαλετα βλεπω αιμα οπως οταν εχω περιοδο... αλλα μετα τιποτα μονο λιγο στο σκουπισμαα...!!! ελεγα μιπως και αργει να κατευει αλλα θα διξειι....!!!

Σε ταλαιπωρεί βρε κορίτσι μου η ατιμη! Ισως κατεβαίνει τώρα..να ηρεμησεις! Καλή ξεκούραση για την υπόλοιπη μέρα!

Η μαμυ που είναι;;;;απόγευμα είχε.πει θα τα πάρει;;;;

21 minutes ago, citty είπε:

Ναι μαρτη μου με χαλαρώνει πολύ το διάβασμα....βυθίζομαι σαυτο που διαβάζω....και δεν νιώθω τίποτα....έτσι έκανα κ όταν επιχείρησα να μείωσω το κάπνισμα.....διάβαζα διάβαζα...και ότι λεφτά γλιτωνα από τα τσιγάρα...τα έδινα στα βιβλιοπωλεία....άστα ξεφραγκιαστηκα. Ελπίζω από τον επόμενο μήνα να διαβάζω μόνο βιβλία εγκυμοσύνης ....

 

Ναι βρε Σιτακι! Στο εύχομαι ολόψυχα!❤

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

ζαμιακουλι μου γλυκο!!!! τωρα πια τρωω οοο,τι θελω ..... αφου μεχρι τον εβδομο μηνα μετα τον τοκετο οο,τι ετρωγα τους πειραζε!!!! ειχαν τελους κολικους!!!! μονο το 10%των βρεφων τραβανε ζορι με τουςκολικουςμετα τον τριτο μηνα!!!! εεε πεσαμε σε αυτο!!! και μονο το 3% τραβιουνται μετα τον εκτο!!!! τελος παντων τρωω αγκιναρες.... αρακα... κρεμμυδι... λαχανα.... ολα τα μυρωδικα και μπαχαρικα πια... γαλα και τυρια και γιαουρτι μονο πληρες....και.......!!!!!!!! φυσικα πιτογυρα!!!!!!!!! τωρα περιμενω παλι την σαγκρε να τα τσακισουμε.... μολις ανοιξει λιγο ο καιρος και ξεπεταχτει και το μ3!!!!!!

ναι αγαπακι μου μουτζουρινακι μου.. το ξεχασα!!!!!!!!!! φυσικα στις 14/2!!!!!!!!

χαχαχα!!!! γρηγορα σιτακι μου.....πολυ γρηγορα!!!!!! σου ευχομαι να τρυπωσει!!!!!

χαρουμενομανουλα....μηπως κρυωσες κοριτσακι μου!!!!!!

ρενακι μου σχολασες ε????? καλη σου ξεκουραση αγαπη!!!!!!! πως πας με την κυουρια?????

 

τζειν μου ονειρευομαστε τωρα πως θα ειναι το μπεμπε το μαρτιο ε????

τονακι μου ολα καλα???

πουλακι μου εσυ που μυ φουσκωνεις και καμαρωνεις!!!!!!! ετσι αγαπακι μου!!!!

μαμυ μου........ ευχομαι να πετας απο χαρα!!!!!!

σαγκρε μου εισαι μεσα????? η θηλαζεις?????

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να κρυωσα μαλλον ειναι το αιμα ακομα απο την αποξεση 26 μερα σημερα.. απλα  περιμενω πως και πως να μου ερθει η πρωτη περιοδο ειδα και καθαρο αιμα τωρα το πρωι λεω μαλλον μου ηρθε.. μετα ξαναγυρισε  στα καφε αρα... θα περιμενω ακομαααα..............!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

δε νομιζω να κρυωσα μαλλον ειναι το αιμα ακομα απο την αποξεση 26 μερα σημερα.. απλα  περιμενω πως και πως να μου ερθει η πρωτη περιοδο ειδα και καθαρο αιμα τωρα το πρωι λεω μαλλον μου ηρθε.. μετα ξαναγυρισε  στα καφε αρα... θα περιμενω ακομαααα..............!!!

μαλλον ερχεται σιγα σιγα αγαπη... υπομονη λιγο ακομη....

μαμυ τι εγινε???? πηρες τη χοριακη????

μαρτακο μου διαβασες το πμ? γιατι δεν μου το εμφανιζει?

σαμμερακι οντως τωρα θα περιμενεις την παρασκευη να κανεις χοριακη? θα με βουρλισεις τέλεια?

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

μαρτακο μολις τελειωσα λοιπον για πιτογυρα σειρα σας να ρθειτε

βρε κοριτσια σας διβαζω θελω να σχολιασω και δε προλαβαινω αχ μαρτη θελω να σε παρω τηλ γιατι δω συμβαινουν τραγελαφικα πραγματα εντω μεταξυ με τα τρια μ ειναι σαν να χεις να αντιμετωπιαεις τρεις κοσμους τρια διαφορετικα συμπαντα...

το μ3 πηρε φορα σε κανα χρονο θα τζακιζουμε πιτογυρα ολοι μαζι ελπιζω να φτανει το επιδομα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

αγαπουλα μου το ξεχασα...... σορρυ για την αποξεση!!!!!!!  μηπως πρεπει να παρεις τηλ το ντοκ?????

ρενακι μου σου ξαναστειλα πμ!!!!!

ελήφθη! :wub:


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...