Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μου ομορφα!καλοριζικο το νεο μας χρωματακι!!!ευχομαι να ειναι γουρικο!χαχα!

τι κανετε?????

καλημερα βουρλισμενο μου ...καλημερα Ρενιω μου ομορφο!καλυτερα σημερα?

Τονακι μου η μεση εεε?υπομονη ψυχη μου!βολευεται βολευεται το παιδακι σου!

Αμποτ μου τυχερος κυκλος να ειναι!!!

Μαρτακο καλημεραααα!!!!διδυμοφιλακιαααααααα!!!!

Μαμυ μια μεγαληηηη χοριακη σημερα!!!!αναμενουμε!ολα καλα θα ειναι θα δεις!!!

Βικακι ,Σαμμερ,Ιοιο,Ειρηνακι ειστε καλααααα?καλημερα!

Νινακι μου καλημερα!

η μαμα στους δικους της πως να περνα?

η φρεσκοεγκυουλες μας?καλημερα Τζεινακι και Μαιρουλι!

Σιτακι,Μαρακι καλημερουδια!!!

Πουλακι μου φιλι στον ζωηρο αγοραρο!

διπλο φιλι σε οποιο κοριτσακι ξεχνω!

κοριτσια χθες το βραδυ πριν ξαπλωσω εχοντας παει τουαλετα να βαλω το ουτρο μου και να ετοιμαστω για νανακια,κανοντας πιπι μου πριν βαλω το ουτρο(ενα καθε βραδυ βαζω )ειχα δυο σταγονες ροζ αιματακι....αχνο ροζ....οσο κ αν σκουπιστηκα μετα δεν ξαναειδα...οπως και σημερα το πρωι τιποτα εκτος απο υγρα....τωρα πως να το ερμηνευσω δεν ξερω...ελπιζω να μην τρελαθηκε ο κυκλος και αδιαθετω 7 μερες νωριτερα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

30 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσια μου ομορφα!καλοριζικο το νεο μας χρωματακι!!!ευχομαι να ειναι γουρικο!χαχα!

τι κανετε?????

καλημερα βουρλισμενο μου ...καλημερα Ρενιω μου ομορφο!καλυτερα σημερα?

Τονακι μου η μεση εεε?υπομονη ψυχη μου!βολευεται βολευεται το παιδακι σου!

Αμποτ μου τυχερος κυκλος να ειναι!!!

Μαρτακο καλημεραααα!!!!διδυμοφιλακιαααααααα!!!!

Μαμυ μια μεγαληηηη χοριακη σημερα!!!!αναμενουμε!ολα καλα θα ειναι θα δεις!!!

Βικακι ,Σαμμερ,Ιοιο,Ειρηνακι ειστε καλααααα?καλημερα!

Νινακι μου καλημερα!

η μαμα στους δικους της πως να περνα?

η φρεσκοεγκυουλες μας?καλημερα Τζεινακι και Μαιρουλι!

Σιτακι,Μαρακι καλημερουδια!!!

Πουλακι μου φιλι στον ζωηρο αγοραρο!

διπλο φιλι σε οποιο κοριτσακι ξεχνω!

κοριτσια χθες το βραδυ πριν ξαπλωσω εχοντας παει τουαλετα να βαλω το ουτρο μου και να ετοιμαστω για νανακια,κανοντας πιπι μου πριν βαλω το ουτρο(ενα καθε βραδυ βαζω )ειχα δυο σταγονες ροζ αιματακι....αχνο ροζ....οσο κ αν σκουπιστηκα μετα δεν ξαναειδα...οπως και σημερα το πρωι τιποτα εκτος απο υγρα....τωρα πως να το ερμηνευσω δεν ξερω...ελπιζω να μην τρελαθηκε ο κυκλος και αδιαθετω 7 μερες νωριτερα!

Αγάπη μου Καλημέρα! !!!!! Λες να είναι αιματακι εμφύτευσης? ? Αχ μακάρι Παναγιά μου! !!!

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα,ομορφα κοριτσιααα!!

Βρε βρε αλλαξαμε περιβαλλον!ελπιζω να ναι γουρλιδικο!:)

Μουτζουριτσα μου,βρε λες;;αν εγινε τωρα,δεν ειναι περιοδος!μπορει να ειναι αιματακι εμφυτευσης!!μακαρι!!

  • Μου αρέσει 2

ECV6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, eirinaki1981 είπε:

Καλημερααααα,ομορφα κοριτσιααα!!

Βρε βρε αλλαξαμε περιβαλλον!ελπιζω να ναι γουρλιδικο!:)

Μουτζουριτσα μου,βρε λες;;αν εγινε τωρα,δεν ειναι περιοδος!μπορει να ειναι αιματακι εμφυτευσης!!μακαρι!!

Καλημέρα Ειρηνακι μου!! Από τον ενθουσιασμό μου δεν είπα Καλημέρα στα υπόλοιπα κορίτσια! !!! Φιλάκια πολλά σε όλα τα κοριτσάκια! 

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα τονακι μου ομορφοοοοο!!!εσυυυυυ!!!

πως ειναι η μεση σου καρδουλα?

θα δειξει απο τις επομενες μερες!ειπαμε δεν θα ασχοληθουμε και τσουπ εκει να γινει κατι να τρωγομαστε!!!τι να πω κοριτσια μου ειναι 7 -8 μερες μετα την οωρηξια,παιζει να ναι?!ειναι εξαιρετικα νωρις για περιοδο!θα δουμε...

Ειρηνακι καλυτερα τωρα και οι δυο σας?

 


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 minute ago, moutzoura2016 είπε:

χαχαχαχαχα τονακι μου ομορφοοοοο!!!εσυυυυυ!!!

πως ειναι η μεση σου καρδουλα?

θα δειξει απο τις επομενες μερες!ειπαμε δεν θα ασχοληθουμε και τσουπ εκει να γινει κατι να τρωγομαστε!!!τι να πω κοριτσια μου ειναι 7 -8 μερες μετα την οωρηξια,παιζει να ναι?!ειναι εξαιρετικα νωρις για περιοδο!θα δουμε...

Ειρηνακι καλυτερα τωρα και οι δυο σας?

 

Αχ δεν θέλω να σε ξεσηκωνω μωρέ αλλά ναι παίζει να είναι σε αυτές τις μέρες που είσαι.  Ας μην δώσουμε μεγάλη έκταση αλλά προσπάθησε να είσαι λίγο προσεκτική.  

Εγώ μία έτσι μια αλλιώς είμαι. Μέσα στο πρόγραμμα είναι. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μουτζουριτσα μου τι ευχαριστο ειναι αυτο πρωι πρωι???σαν εμφυτευση μου μοιαζει....καλημερα σε ολες...τα φλαμιγκο ερχονται....ρενακι κ εγω το επαθα αυτο πολλες φορες κ μαλιστα την τελευται φορα αυτον τον μηνα σε παιδοτοπο.χαλια το παντελονι.τονια μου πως εισαι???mammy μου μην αγχωνεσαι χωρις λογο.χαρουμενουλα συνεχιζει το αιμα???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αχ δεν θέλω να σε ξεσηκωνω μωρέ αλλά ναι παίζει να είναι σε αυτές τις μέρες που είσαι.  Ας μην δώσουμε μεγάλη έκταση αλλά προσπάθησε να είσαι λίγο προσεκτική.  

Εγώ μία έτσι μια αλλιώς είμαι. Μέσα στο πρόγραμμα είναι. 

ναι θα προσεχω ματακια!:)

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μουτζουριτσα μου τι ευχαριστο ειναι αυτο πρωι πρωι???σαν εμφυτευση μου μοιαζει....καλημερα σε ολες...τα φλαμιγκο ερχονται....ρενακι κ εγω το επαθα αυτο πολλες φορες κ μαλιστα την τελευται φορα αυτον τον μηνα σε παιδοτοπο.χαλια το παντελονι.τονια μου πως εισαι???mammy μου μην αγχωνεσαι χωρις λογο.χαρουμενουλα συνεχιζει το αιμα???

καλημερα Σαμμερακι μου!!!!θα παραμεινω ψυχραιμη και συγκρατημενη!ειναι κ κυκλος και με φαρμακακια..δεν θελει κ πολυ να ταραχτουν τα παντα εκει μεσα!!!εγω ποτε στην ζωη μου δεν ειχα αναμεσα στον κυκλο αιμα... καλα ποσο μαλλον να αδιαθετησω τοσες μερες νωριτερα!αν το ζησω και αυτο ενταξει θα λεω τα ειδα ολα!φιλησε μας τον ομορφο σου!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Μουτζουριτσα μου τι ευχαριστο ειναι αυτο πρωι πρωι???σαν εμφυτευση μου μοιαζει....καλημερα σε ολες...τα φλαμιγκο ερχονται....ρενακι κ εγω το επαθα αυτο πολλες φορες κ μαλιστα την τελευται φορα αυτον τον μηνα σε παιδοτοπο.χαλια το παντελονι.τονια μου πως εισαι???mammy μου μην αγχωνεσαι χωρις λογο.χαρουμενουλα συνεχιζει το αιμα???

Καλά είμαι σαμμερακι μου. Με πιάνουν πόνοι και τραβηγματα αλλά προσπαθώ να μην δίνω σημασία.  Χαλάλι του. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσια μου ομορφα!καλοριζικο το νεο μας χρωματακι!!!ευχομαι να ειναι γουρικο!χαχα!

τι κανετε?????

καλημερα βουρλισμενο μου ...καλημερα Ρενιω μου ομορφο!καλυτερα σημερα?

Τονακι μου η μεση εεε?υπομονη ψυχη μου!βολευεται βολευεται το παιδακι σου!

Αμποτ μου τυχερος κυκλος να ειναι!!!

Μαρτακο καλημεραααα!!!!διδυμοφιλακιαααααααα!!!!

Μαμυ μια μεγαληηηη χοριακη σημερα!!!!αναμενουμε!ολα καλα θα ειναι θα δεις!!!

Βικακι ,Σαμμερ,Ιοιο,Ειρηνακι ειστε καλααααα?καλημερα!

Νινακι μου καλημερα!

η μαμα στους δικους της πως να περνα?

η φρεσκοεγκυουλες μας?καλημερα Τζεινακι και Μαιρουλι!

Σιτακι,Μαρακι καλημερουδια!!!

Πουλακι μου φιλι στον ζωηρο αγοραρο!

διπλο φιλι σε οποιο κοριτσακι ξεχνω!

κοριτσια χθες το βραδυ πριν ξαπλωσω εχοντας παει τουαλετα να βαλω το ουτρο μου και να ετοιμαστω για νανακια,κανοντας πιπι μου πριν βαλω το ουτρο(ενα καθε βραδυ βαζω )ειχα δυο σταγονες ροζ αιματακι....αχνο ροζ....οσο κ αν σκουπιστηκα μετα δεν ξαναειδα...οπως και σημερα το πρωι τιποτα εκτος απο υγρα....τωρα πως να το ερμηνευσω δεν ξερω...ελπιζω να μην τρελαθηκε ο κυκλος και αδιαθετω 7 μερες νωριτερα!

Καλημερα Μουτζουριτσα μου!!! Αχχχ μακαρι να ειναι αιματακι εμφυτευσης!!! Τοσο νωρις οντως αποκλειεται να ειναι περιοδος... φιλακια!!!!

tYHNp2.png

Εγω παλι κοριτσια ενω υπολογιζα ωορρηξια την Πεμπτη, χθες ειχα λιγο αιμα κ τσιμπηματα ωορρηξιας... ευτυχως ειχα χρονο κ εκμεταλλευτηκα τον αντρουλη μου!!! Μακαρι να εγινε κατι... βρε λετε το νεο χρωμα του φορουμ να ειναι γουρλιδικο???

tYHNp2.png

Καλημερα σε ολη την παρεουλα!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημερα Μουτζουριτσα μου!!! Αχχχ μακαρι να ειναι αιματακι εμφυτευσης!!! Τοσο νωρις οντως αποκλειεται να ειναι περιοδος... φιλακια!!!!

tYHNp2.png

Εγω παλι κοριτσια ενω υπολογιζα ωορρηξια την Πεμπτη, χθες ειχα λιγο αιμα κ τσιμπηματα ωορρηξιας... ευτυχως ειχα χρονο κ εκμεταλλευτηκα τον αντρουλη μου!!! Μακαρι να εγινε κατι... βρε λετε το νεο χρωμα του φορουμ να ειναι γουρλιδικο???

tYHNp2.png

Καλημερα σε ολη την παρεουλα!!!!!

Καλημερα Αμποτακι μου!! Μακάρι κοριτσάκι μου να το πετύχατε? ? Εγώ στην αρχή ξενέρωσα με το καινούριο χρώμα αλλά αν είναι γουρλίδικο το λατρεύω! ! Να γεμίσουμε σποράκια! !

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλημερα!!!!

Αχχχχ Μουτζουριτσα μου μακαρι!!!! Οι ημερες παντως ταιριαζουν για να ειναι εμφυτευση!!!Μακαρι!!!!!!!!

Αμποτακι και σε σενα καλη επιτυχια!!! 

 

Τονια μου φιλακια και σε σενα!!!

Σαμμερ μου καλημερα!!!

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημερα Αμποτακι μου!! Μακάρι κοριτσάκι μου να το πετύχατε? ? Εγώ στην αρχή ξενέρωσα με το καινούριο χρώμα αλλά αν είναι γουρλίδικο το λατρεύω! ! Να γεμίσουμε σποράκια! !

Τονια ουτε εμενα μου αρεσει αλλα αμα ειναι να μας γυρισει θα το λατρεψω!!!!Αμποτακι μου ευχομαι ολοψυχα να το τσακωσατεεεεε!!!!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...