Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

41 minutes ago, Mammy2 είπε:

Κοριτσια η χοριακη 248.καλη ειναι;;;;

Καλησπερα!!!!

Ειμαι 4w+3d βαση τελευταια περιοδου 5/1

μπραβο κοριτσι μου!!!! τελεια η χοριακη...τωρα ποτε θα κανεις την επαναληπτικη...???ολα τελεια θα ειναι!!!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 7/2/2017 at 5:11 ΜΜ, vikib είπε:

 

τυχερο πινακακι

στην αναμονη

abbot      21/2

Rena87

Moutzoura2016         14/2

Eirinaki1981

ElektraGr

Marakif1990

City

Chrysa1982

Σαμμερ        10/2

Nini84

εγκυουλες

loverbird         9/6/17

Marinagz

Τονι@

Εβελινακι

Jane.Austen        24/9

Mairouli2807       25/9

Mammy2           12/10

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Βικακι μου γλυκο!με σοκαρες ομολογω!:lol:

Μη σοκαρεσε! Μπεμπε θέλουμε... μπεμπε σκεφτόμαστε...μπεμπε ελπίζουμε..  μπεμπε υποθέτουμε...  ω Αγιε μου να είναι... 

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Μαρτάκο μου πολλά πολλά φιλάκια στα αντράκια σου τα όμορφα :) 

Sangre μου τρέξιμο ε?? προσπαθώ να σε καταλάβω... φαντάζομαι με 3 μ το ζόρι θα είναι μεγάλο αλλά η ζωή σου γεμάτη!!!

1 hour ago, Mammy2 said:

Κοριτσια η χοριακη 248.καλη ειναι;;;;

Καλησπερα!!!!

Ειμαι 4w+3d βαση τελευταια περιοδου 5/1

Πολύ καλή Mammy μου!!! Με το καλό να διπλασιαστεί και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη :):):) 


rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, jane.austen είπε:

μπραβο κοριτσι μου!!!! τελεια η χοριακη...τωρα ποτε θα κανεις την επαναληπτικη...???ολα τελεια θα ειναι!!!

Τζειν μου καλησπερα καλα εισαι;;;το μπεμπακι σου;;ππτε επομενο ρανγεβου;;;

Μου ειπε να μην λανω επαναληπτικη.Θα κλεισουμε ραντεβου αυριο για την επομενη βδομαδα.

Ρενακι μου εχω ακουσει και πιο υψηλες χοριακες με τρις μερες καθυστεριση!!! Κατι 500_700 αρισ και μου φαινεται λιγη η δικη μου! Χαχαχα.

Κοριτσια 4w+3d ειμαι;καλα τα υπιλογιζω;

Τερ 05/1

9 minutes ago, Lover bird είπε:

Μαρτάκο μου πολλά πολλά φιλάκια στα αντράκια σου τα όμορφα :) 

Sangre μου τρέξιμο ε?? προσπαθώ να σε καταλάβω... φαντάζομαι με 3 μ το ζόρι θα είναι μεγάλο αλλά η ζωή σου γεμάτη!!!

Πολύ καλή Mammy μου!!! Με το καλό να διπλασιαστεί και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη :):):) 

Ευχαριστω πολυ αγαπημενο μου birt!!!!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mammy2 είπε:

Τζειν μου καλησπερα καλα εισαι;;;το μπεμπακι σου;;ππτε επομενο ρανγεβου;;;

Μου ειπε να μην λανω επαναληπτικη.Θα κλεισουμε ραντεβου αυριο για την επομενη βδομαδα.

Ρενακι μου εχω ακουσει και πιο υψηλες χοριακες με τρις μερες καθυστεριση!!! Κατι 500_700 αρισ και μου φαινεται λιγη η δικη μου! Χαχαχα.

Κοριτσια 4w+3d ειμαι;καλα τα υπιλογιζω;

Στη βδομάδα που είσαι 500 έχεις ακουσει;;;; πωπω... δεν ξέρω αγάπη.. εγώ νομίζω ότι είναι πάρα πολύ καλή η δική σου αγάπη...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


31 minutes ago, Mammy2 είπε:

Τζειν μου καλησπερα καλα εισαι;;;το μπεμπακι σου;;ππτε επομενο ρανγεβου;;;

Μου ειπε να μην λανω επαναληπτικη.Θα κλεισουμε ραντεβου αυριο για την επομενη βδομαδα.

Ρενακι μου εχω ακουσει και πιο υψηλες χοριακες με τρις μερες καθυστεριση!!! Κατι 500_700 αρισ και μου φαινεται λιγη η δικη μου! Χαχαχα.

Κοριτσια 4w+3d ειμαι;καλα τα υπιλογιζω;

Τερ 05/1

Ευχαριστω πολυ αγαπημενο μου birt!!!!

αγαπουλα ειναι πραγματικα πολυ καλη η χοριακη σου...αλλα σου ξαναλεω,ενδιαφερει μονο ο υπερ/σμος...η πρωτη τιμη απο μονη δε λεει κατι...θα μπορουσε να ειναι και 50 και αν γινει 150 σημαινει πως ολα εξελισσονται ομαλα...

εγω τωρα θα κανω αιματος-ουρων-κ-καλλιεργεια κολπικου και θα τον ξαναδω για να δει τα αποτελεσματα λογικα την αλλη εβδομαδα!

εσυ μιλησες με το γιατρο σου??


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, jane.austen είπε:

αγαπουλα ειναι πραγματικα πολυ καλη η χοριακη σου...αλλα σου ξαναλεω,ενδιαφερει μονο ο υπερ/σμος...η πρωτη τιμη απο μονη δε λεει κατι...θα μπορουσε να ειναι και 50 και αν γινει 150 σημαινει πως ολα εξελισσονται ομαλα...

εγω τωρα θα κανω αιματος-ουρων-κ-καλλιεργεια κολπικου και θα τον ξαναδω για να δει τα αποτελεσματα λογικα την αλλη εβδομαδα!

εσυ μιλησες με το γιατρο σου??

Πολύ σωστά λέει το Τζεινακι! Κ εγώ θεωρώ θα έπρεπε να κάνεις άλλη μια Μαμυ μου για να δεις αν υπρ/ζεται... μεχρι τον υπέρηχο για να είσαι υσηχη ότι προχωρά καλά... ρώτα το γιατρό σου για αυτό...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο mammy μου.πολλη καλη αλλα οπως λενε τα κοριτσια ο υπερδιπλασιασμος μετραει.οτι σου πει ο ντοκ...τζο μου σας ειπε να μην εχετε επαφες????βρε κερκυραια βουρλισμενη παρασκευη θα το κανω....την μερα που περιμενω...δεν περιμενω καθυστερηση..μουτζ ειμαι πολλλλλλλληηηη αισιοδοξη για σενα..βλεπω ενα  φλαμιγκο....janε εμενα ποτε δεν με εβαζε κολπικη καλλιεργεια.ο καθε γιατρος εχει το δικο του προγραμμα.μαρτακο φιλια στα αγορια μου...κ φιλια στα μ της σαγκρε....φιλια σε ολες..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...