Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Άμποτ, δεν ξέρω να σου απαντήσω αν σταθεροποιηθηκε. Δύο φορές είχα κύκλο 1,5 μήνα και την τελευταία φορά 30 μέρες.  Νόμιζα ότι σταθεροποιηθηκε,  μάλλον έκανα λάθος.  Τώρα είμαι στις 33 μέρες. Μου φαίνεται δύσκολο να συνέλαβα γιατί εκτός από το θηλασμό, ο θυροειδής μου θέλει ρύθμιση και τα χάπια τα ξεκίνησα εδώ και λίγες μέρες. 

Ρένα, να περάσεις καλά με τον πεθερούλη ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα ομορφιες μου!!!χαρουμενη εβδομαδα να εχουμε!με πολλα θετικα+++++

Νοκ Νοκ μου αναμενουμε απλα την επιβεβαιωση!

Αμποτακι πως εισαι σημερα?

Ιοιο μετρας ηδη καθυστερηση?

Τονακι μου καλημερα!τι κανει η κοιλιτσα μας????

ΝΙνακι μου γλυκο καλημερα!!!

φιλια σε ολη την ομαδα,τις μαμαδες με τα λουλουδακια τους,τις φουσκωνενες κοιλιτσες,τα μικρα σπορακια που εχουν τρυπωσει..και τις υπολοιπες που περιμενουμε την μαγεια!!!!!σμουτς!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!ευχαριστω για τα καλα σας λογια και την θετικη σας ενεργεια! 

Εκανα τεστ το πρωι ..δεν εχει διαφορα με το χθεσινο..σχεδον ισα που φαινεται η γραμμη:? αρα παλι δεν ξερω τι γινεται!! Και οχι μονο αυτο σημερα νιωθω πως θα μου ερθει περιοδος απο στιγμη σε στιγμη!

Αbbot σου ευχομαι θετικα αποτελεσματα τοσο σε εσενα οσο και στα υπολοιπα κοριτσια που το λαχταρανε!

  • Μου αρέσει 1

6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα ομορφιες μου!!!χαρουμενη εβδομαδα να εχουμε!με πολλα θετικα+++++

Νοκ Νοκ μου αναμενουμε απλα την επιβεβαιωση!

Αμποτακι πως εισαι σημερα?

Ιοιο μετρας ηδη καθυστερηση?

Τονακι μου καλημερα!τι κανει η κοιλιτσα μας????

ΝΙνακι μου γλυκο καλημερα!!!

φιλια σε ολη την ομαδα,τις μαμαδες με τα λουλουδακια τους,τις φουσκωνενες κοιλιτσες,τα μικρα σπορακια που εχουν τρυπωσει..και τις υπολοιπες που περιμενουμε την μαγεια!!!!!σμουτς!

Τί να σου πω δεν ξέρω αν έχω καθυστέρηση.  Νόμιζα ότι στις 30 μέρες θα ερχόταν,  στις 32 έκανα το τεστ -αρνητικό.  Μάλλον δεν έχει επανέλθει ο κύκλος.  Έτσι κι αλλιώς έχω πολλά τεστ που λήγουν μέχρι το καλοκαίρι.  Θα κάνω κάθε 3-4 μέρες μέχρι να ξανά έρθει.  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Νοκ μου καλημερα!!!!....πανε για χοριακη κοριτσι μου τωρα που ειναι πρωι για να βγει!εισαι πριν την καθυστερηση οποτε γι αυτο και το αχνο της γραμμουλας!

Just now, Ioio είπε:

Τί να σου πω δεν ξέρω αν έχω καθυστέρηση.  Νόμιζα ότι στις 30 μέρες θα ερχόταν,  στις 32 έκανα το τεστ -αρνητικό.  Μάλλον δεν έχει επανέλθει ο κύκλος.  Έτσι κι αλλιώς έχω πολλά τεστ που λήγουν μέχρι το καλοκαίρι.  Θα κάνω κάθε 3-4 μέρες μέχρι να ξανά έρθει.  

για να δουμε Ιοιο μου...οσο δεν ερχεταιιιιιι ελπιζουμε!κανε σε λιγες μερες παλι!!!!μακαρι να δεις +++++

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...????Πως μου ειμαστε....ειχω απο χτες το βραδυ που διαβαζω τα νεακια σας...πως μου ειστε....Βλπεω οτι περιμενουμε με ανυπομονησια τα θειτκα τεστακια....

αμποτακι ευχομαι να κανεις τοστ και να βγει μια ενα τεραστιο ++++++++++++

νοκ νοκ....μαλλον εχει τρυπωσει το σπορακι σου....απλα ειναι λιγο νωρις γι αν φανει καθαρα....την τεταρτη δεν ειπες οτι δεν περιμενεις????

μουτζουρα μου σαμμερ ρενακι εβελινακι ιοιο τονι μου τεζειν.....και ολα τα κοριτσια που ξεχνω πως ειστε ....γλυκο φιλι σας  δινω.....

εγω ειχε παει εκδρομουλα το σκ με τον αντρουλη μου...τελεια ηταν ....ηρεμησαμε αρκετα..... ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

  • Μου αρέσει 2

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, citty είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...????Πως μου ειμαστε....ειχω απο χτες το βραδυ που διαβαζω τα νεακια σας...πως μου ειστε....Βλπεω οτι περιμενουμε με ανυπομονησια τα θειτκα τεστακια....

αμποτακι ευχομαι να κανεις τοστ και να βγει μια ενα τεραστιο ++++++++++++

νοκ νοκ....μαλλον εχει τρυπωσει το σπορακι σου....απλα ειναι λιγο νωρις γι αν φανει καθαρα....την τεταρτη δεν ειπες οτι δεν περιμενεις????

μουτζουρα μου σαμμερ ρενακι εβελινακι ιοιο τονι μου τεζειν.....και ολα τα κοριτσια που ξεχνω πως ειστε ....γλυκο φιλι σας  δινω.....

εγω ειχε παει εκδρομουλα το σκ με τον αντρουλη μου...τελεια ηταν ....ηρεμησαμε αρκετα..... ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

Μπράβο σιτακι μου... βαρεσες;;; αντέ μη χάνεσαι.. Καλά εμείς... βαράμε! ❤

13 minutes ago, Knock Knock είπε:

Καλημερα κοριτσια!!ευχαριστω για τα καλα σας λογια και την θετικη σας ενεργεια! 

Εκανα τεστ το πρωι ..δεν εχει διαφορα με το χθεσινο..σχεδον ισα που φαινεται η γραμμη:? αρα παλι δεν ξερω τι γινεται!! Και οχι μονο αυτο σημερα νιωθω πως θα μου ερθει περιοδος απο στιγμη σε στιγμη!

Αbbot σου ευχομαι θετικα αποτελεσματα τοσο σε εσενα οσο και στα υπολοιπα κοριτσια που το λαχταρανε!

Λοιπόν αγάπη...έφυγες για χοριακη! Είσαι εγκυος απλά είναι νωρίς για να δειξει έντονο...έχουμε διατριβη εμείς στα τεστ! Αντε πήγαινε μην καθυστερείς  κ πες μας...

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rena87 είπε:

Μπράβο σιτακι μου... βαρεσες;;; αντέ μη χάνεσαι.. Καλά εμείς... βαράμε! ❤

Λοιπόν αγάπη...έφυγες για χοριακη! Είσαι εγκυος απλά είναι νωρίς για να δειξει έντονο...έχουμε διατριβη εμείς στα τεστ! Αντε πήγαινε μην καθυστερείς  κ πες μας...

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα διατριβη !!!!κλαιω!!!!!

Σιτακι μου καλημερα καρδουλα μου!!!τι καλααααα που ξεφευγετε οταν μπορειτε!!να μας γραφεις οταν μπορεις!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Ιοιο μπορει απλα να μην εστρωσε ο κυκλος σου ακομηεμεις βεβαια θελουμε νινακι!μια χαρα θα τα καταφερεις κ με τα δυο μωρα

Αμποτακι τπτ σημερα ε;μακαρι κοπελα μου αυριο να δεις ++++++

Νοκ νοκ για να μην παιδευεσαι με τις αχνες γραμμες κανε μια χοριακη

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 16/2/2017 at 4:54 ΜΜ, Mammy2 είπε:

Μαιρουλα μου ειδαμε σακο και λεκιθικο σακο και απλα η επιβεβαιωση οτι ειναι ενδομητριο.

Επομενο ραντεβου τελος του μηνα!Πως θα περασουν οι μερες μου λες;;;;

Θα ειμαι 7+4 περιπου.Απλα εχω αγωνια πολυ!

Εσυ ποσο εισαι τωρα;;;Βαλε κανενα τικερακι.χαχα!

Ποτε το επομενο σου ραντεβου;;;

Εγω σημερα ειμαι 9 εβδομάδων ακριβώς.. αυριο θα παω να δω το σποράκι γιατι δεν μπορω να περιμένω μέχρι το επόμενο ραντεβου 8/3 για αυχενική.. και ειδικά τωρα που δεν μπορω να το καταλάβω, είπα να παω να το δω οτι όλα ειναι οκ!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rena87 είπε:

Μπράβο σιτακι μου... βαρεσες;;; αντέ μη χάνεσαι.. Καλά εμείς... βαράμε! ❤

βαρατε βαρατε ....και εγω βαραω....δινω πονο.....αλλα ειπα στον αντρουλη σημερα ρεπο....δεν την παλευω...αχαχχαχαχαχ...ειχε χαλασει το κινητο μου και δεν μπορουσα να μπω....εμπαινα απο το ραφειο σας διαβαζα στα γρηγορα...αλλα λογωδουλειας δεν μπορουσα να απαντησω......τψρα ομως ειμαι εδω....χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2

vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

νοκ εισαι εγγυος. Παρε το γιατρο να κλεισεος ραντεβου. Κάη εγγυμοσυνη σου ευχομαι.

βρε σαμερακι τα δυο ηταν σε ταονια λεμε σαν τη φωτο που ανεβασε η νοκ..

 

 

καλημερα κοριτσακια

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mairouli2807 είπε:

Εγω σημερα ειμαι 9 εβδομάδων ακριβώς.. αυριο θα παω να δω το σποράκι γιατι δεν μπορω να περιμένω μέχρι το επόμενο ραντεβου 8/3 για αυχενική.. και ειδικά τωρα που δεν μπορω να το καταλάβω, είπα να παω να το δω οτι όλα ειναι οκ!

καλημερα Μαιρουλι!να μας να δεις το σπορακι σου να ηρεμησεις!!!με το καλο αυριο να μας πεις τα νεακια σας!απο συμπτωματα πας καλα?

1 minute ago, citty είπε:

βαρατε βαρατε ....και εγω βαραω....δινω πονο.....αλλα ειπα στον αντρουλη σημερα ρεπο....δεν την παλευω...αχαχχαχαχαχ...ειχε χαλασει το κινητο μου και δεν μπορουσα να μπω....εμπαινα απο το ραφειο σας διαβαζα στα γρηγορα...αλλα λογωδουλειας δεν μπορουσα να απαντησω......τψρα ομως ειμαι εδω....χαχαχαχαχα

ωραια Σιτακι μου!!!!σε φαση βαρεματος και εσυ εεε?εγω απο σημερα ξανα προς την δοξα τραβωωωω χαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα τσουπρες μου.... καλη χαρουμενη βδομαδα!!!! με +++++++++

νοκ ΕΙΣΑΙ!!!!!!!

ααααααμποτ?????? λες να επιβεβαιωθει!!!!! ηρθε η σειρα σου!!!!!

On 18/2/2017 at 11:48 ΜΜ, Rena87 είπε:

Ναι νινακι μου... θα είναι υπέροχο να είμαστε όλες μαζί με σπορακια!!

Τονακι μου τι ωραια που αρχίζει να σου δείχνει την παρουσία του καρδιά μου!! 

Εγώ ήμουν γι ουζακια έξω με τον πεθερουλι...

Πήγα κ το απόγευμα κ είδα το μπεμπουλη...ένας κούκλος κ η μαμά λαμπει!

Αχ...και στα δικά μας γρήγορα!

Μαρτακο μου για τρίτη με κόβω.. γιατί θα μείνει κ δευτέρα τελικά ο πεθερος!

Όνειρα γκυκα σε όλες!!! 

αυριο τρελορενιω μου ειναι ΤΡΙΤΗ!!!!! σε περιμεεεεενω!!!! με σκυλο η χωρις!!!!!!

On 18/2/2017 at 11:52 ΜΜ, Ioio είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια! 

Τόνια μου, αφού το ένιωσες πολλές φορές, είναι το μωρό σίγουρα!  

Ρένα μου, καλή μου, θα έρθει το ζουζούνι σου και θα είσαι τρέλα ενθουσιασμένη.

Έχω πολλά τεστ από τότε που έμεινα έγκυος, λίγουν το Μάιο.   Θα κάνω ένα αύριο τελικά και μεσοβδόμαδα.  

ιοιο μου ολα ειναι πιθανα λιγες μερες υπομονη!!!!! βρε λες ο βαλεντινος??????

1 hour ago, Knock Knock είπε:

Καλημερα κοριτσια!!ευχαριστω για τα καλα σας λογια και την θετικη σας ενεργεια! 

Εκανα τεστ το πρωι ..δεν εχει διαφορα με το χθεσινο..σχεδον ισα που φαινεται η γραμμη:? αρα παλι δεν ξερω τι γινεται!! Και οχι μονο αυτο σημερα νιωθω πως θα μου ερθει περιοδος απο στιγμη σε στιγμη!

Αbbot σου ευχομαι θετικα αποτελεσματα τοσο σε εσενα οσο και στα υπολοιπα κοριτσια που το λαχταρανε!

χοριακη θελειιιιιιιιιιι

1 hour ago, Ioio είπε:

Τί να σου πω δεν ξέρω αν έχω καθυστέρηση.  Νόμιζα ότι στις 30 μέρες θα ερχόταν,  στις 32 έκανα το τεστ -αρνητικό.  Μάλλον δεν έχει επανέλθει ο κύκλος.  Έτσι κι αλλιώς έχω πολλά τεστ που λήγουν μέχρι το καλοκαίρι.  Θα κάνω κάθε 3-4 μέρες μέχρι να ξανά έρθει.  

αχ αυτος ο κυκλος μας....εννοειται οτι φτιαχνει μετα την γεννα!!!!!!

57 minutes ago, citty είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ...????Πως μου ειμαστε....ειχω απο χτες το βραδυ που διαβαζω τα νεακια σας...πως μου ειστε....Βλπεω οτι περιμενουμε με ανυπομονησια τα θειτκα τεστακια....

αμποτακι ευχομαι να κανεις τοστ και να βγει μια ενα τεραστιο ++++++++++++

νοκ νοκ....μαλλον εχει τρυπωσει το σπορακι σου....απλα ειναι λιγο νωρις γι αν φανει καθαρα....την τεταρτη δεν ειπες οτι δεν περιμενεις????

μουτζουρα μου σαμμερ ρενακι εβελινακι ιοιο τονι μου τεζειν.....και ολα τα κοριτσια που ξεχνω πως ειστε ....γλυκο φιλι σας  δινω.....

εγω ειχε παει εκδρομουλα το σκ με τον αντρουλη μου...τελεια ηταν ....ηρεμησαμε αρκετα..... ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

μπραβο σιττακι μου που χαλαρωσατε!!!!! ρεπω ε???? εμεναθα λειπει μεχρι την παρασκευη το βραδυ και εχω υποχρεωτικο ρεπο!!!!!

45 minutes ago, vikib είπε:

Ιοιο μπορει απλα να μην εστρωσε ο κυκλος σου ακομηεμεις βεβαια θελουμε νινακι!μια χαρα θα τα καταφερεις κ με τα δυο μωρα

Αμποτακι τπτ σημερα ε;μακαρι κοπελα μου αυριο να δεις ++++++

Νοκ νοκ για να μην παιδευεσαι με τις αχνες γραμμες κανε μια χοριακη

καλημερα γλυκεια θηλαζουσα μανουλιτσα!!!!!!! τι κνουν η κορη κι ο γιος???? πες μας κμ φαση!!!!!

39 minutes ago, Mairouli2807 είπε:

Εγω σημερα ειμαι 9 εβδομάδων ακριβώς.. αυριο θα παω να δω το σποράκι γιατι δεν μπορω να περιμένω μέχρι το επόμενο ραντεβου 8/3 για αυχενική.. και ειδικά τωρα που δεν μπορω να το καταλάβω, είπα να παω να το δω οτι όλα ειναι οκ!

να πας κοριτσακι μου να δεις το σπορακι σου να ηρεμησεις!!!!!

μουτζουρακι μου power!!!!!!!!!!

νινακι μου τι αποφασισες??? ποτε???εκλεισες ραντεβου????? τι εγινε στογηπεδοδιαβασα επεισοδια....

σααααγκρεμου κρατα!!!!!

εγω τα εχω παιξει χωρις αντρουλη!!!!! η μαμα μου ηρθε αποτις 2-5 εχτες και κουραστηκε κι χαχαχα εφυγε!!!!!!χιχι!!! ειπα στον αντρουλη εχτες πριν φυγει εεελα αλλαξετα για τελευταα φορα αφου θα φυγεις ναξεκουρασω την μεση μου... ποναω....ανθρωπος ειμαι κι εγω!!!!! και λεει "υπερανθρωπος.....υπερανθρωπος!!!! "

λειπει η σαμμερ!!!! που εισαι καλο μου?????

τονακι μου κοιμασαι ακομα????? με τι στο καλο θα ερθω να του την στεισω αυτουνου μαζι με αστυνομια!!!!

 

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...