Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 minutes ago, Ioio είπε:

Με το καλό!  Πήρες τηλ. το γιατρό σου ή περιμένεις τα αποτελέσματα; 

Σαμμερ, τί κάνεις;  φιλάκια στον Εμινεμ! 

Ιοιο μου οχι..δεν τον πήρα ..Θα περιμένω τα αποτελέσματα πρώτα


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε και πως είστε σήμερα καλή εβδομάδα να έχουμε εγώ πριν λίγο σχολασα και ήρθα σπίτι και ξεκίνησα το μαγηρεμα ... Που λέτε οι εποχές είναι πάρα πολύ δύσκολες με το που μπήκε το 17 πήραν τα πάνω όλα στο σούπερ μάρκετ πήγα για τα ψώνια του μήνα κ έδωσα 40 ευρώ παραπάνω κ τι μας περιμένει ακόμα... Αλα εμείς θα έχουμε θετική σκέψη κ καλή καρδιάς... Σαμμερ γέλασα πολύ με το θερμόμετρο ευτυχώς δεν είναι δλδ μόνο ο άντρας μου... Και εγώ έχω κρατήσει το τεστ του μικρού για ενθύμιο... Νοκ νοκ εύχομαι καλά και θετικά αποτελέσματα... Μουτζούρα τι να πω τώρα για τον κύριο με το σπίτι τα λόγια είναι περιττά εύχομαι τουλαχιστων να πάνε τα πράγματα όπως εσείς θέλετε... Σιττι εκδρομουλα πάλι;; Καλά το έκανες και εμείς ετοιμάζουμε με τον άντρα μου μία εξόρμηση αυτό το σαββατοκύριακο να μείνουμε λίγο τα δύο μας Τόνια όλα καλά με το σπορακι Πλησιάζει ο καιρός που θα το ξαναδείς.. φιλιά πολλά σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια Ρένα Μάρτη ιοιο νινι Άμποτ..!!!

 

  • Μου αρέσει 4

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ιοιο μου ζωηρευει οσο παει κ πιο δυσκολα...εσενα η γλυκεια μου???φανταζομαι οτι κραταει καλα η καθυστερηση....μπραβο χαρουμενανουλα.να πατε να χαλαρωσετε κ βαρα βαρα....εγω τελειωνω αυριο κ ξεκιναει το κοπανημα....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knock Knock είπε:

κορίτσια  56.6 mU/mL η χοριακη!! για πειτε εσεις που έχετε διατριβή πως σας φαίνεται :)

 

Είσαι έγκυος πιστεύω οτι το έχεις καταλάβει έτσι;;; Απλά είναι μικρή γιατί είσαι πριν τη καθυστέρηση... Συγχαρητήρια..!!!!!!!

Πάντως σαμμερ έχω μπεί κ εγώ στη διαδικασία πλέον να δω αν μπορώ να καταλάβω την ωοριξια μου πιστεύω ότι νιώθω κάτι σήμερα για να δούμε αν πέσω μέσα ανάλογα με το πότε θα μου ερθει η περίοδος...

 

  • Μου αρέσει 4

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Knock Knock είπε:

κορίτσια  56.6 mU/mL η χοριακη!! για πειτε εσεις που έχετε διατριβή πως σας φαίνεται :)

 

Συγχαρητηρια!μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Μιλησες με το γιατρο;θα την επαναλαβεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vikib είπε:

Συγχαρητηρια!μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!

Μιλησες με το γιατρο;θα την επαναλαβεις;

Ευχαριστώ πολύ!! εύχομαι να πανε όλα καλα !! 

Μιλησα πριν απο λίγο..μου είπε να την επαναλάβω σε 48 ώρες την εξέταση και μετα να κανονίσουμε πότε να με δει

9 minutes ago, xaroumenh mama είπε:

Είσαι έγκυος πιστεύω οτι το έχεις καταλάβει έτσι;;; Απλά είναι μικρή γιατί είσαι πριν τη καθυστέρηση... Συγχαρητήρια..!!!!!!!

Πάντως σαμμερ έχω μπεί κ εγώ στη διαδικασία πλέον να δω αν μπορώ να καταλάβω την ωοριξια μου πιστεύω ότι νιώθω κάτι σήμερα για να δούμε αν πέσω μέσα ανάλογα με το πότε θα μου ερθει η περίοδος...

 

Αν το έχω καταλάβει?? δυσκολεύομαι πολυ να το πιστέψω!!

  • Μου αρέσει 1

6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 minute ago, Knock Knock είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! εύχομαι να πανε όλα καλα !! 

Μιλησα πριν απο λίγο..μου είπε να την επαναλάβω σε 48 ώρες την εξέταση και μετα να κανονίσουμε πότε να με δει

Αν το έχω καταλάβει?? δυσκολεύομαι πολυ να το πιστέψω!!

Θα το πιστέψεις το σπορακι δε θα σου αφήσει περιθώρια να μη το πιστέψεις σου εύχομαι μία τελειομανή εγκυμοσύνη με ένα υγιή μωρό στην αγκαλιά σου...!!!!!!Αχ και εγώ στον μπέμπη μου Φλεβάρη το είχα μάθει ότι είμαι εγκυος...!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Knock Knock είπε:

κορίτσια  56.6 mU/mL η χοριακη!! για πειτε εσεις που έχετε διατριβή πως σας φαίνεται :)

 

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!! Τα πιο ωραια νεα για να ξεκινησει ευχαριστα η εβδομαδα μας. Εγω σε λιγο θα βγω εξω για κατι δουλειες κ θα παρω ενα τεστακι να το κανω το πρωι. Σαμμερακι μου σημερα δεν εφημερευω, εχω ρεπο. Αχχ μακαρι αυριο να εχω κ εγω ευχαριστα!!! Οσο για τα ροζ που ειχα χθες, σημερα τιποτα. Ποναει βεβαια η κοιλια μου που κ που οπως πριν την περιοδο...tYHNp2.png

Knoc knock ποσες ημερες πριν την καθυστερηση εκανες το πρωτο τεστ?

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Abbot είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!! Τα πιο ωραια νεα για να ξεκινησει ευχαριστα η εβδομαδα μας. Εγω σε λιγο θα βγω εξω για κατι δουλειες κ θα παρω ενα τεστακι να το κανω το πρωι. Σαμμερακι μου σημερα δεν εφημερευω, εχω ρεπο. Αχχ μακαρι αυριο να εχω κ εγω ευχαριστα!!! Οσο για τα ροζ που ειχα χθες, σημερα τιποτα. Ποναει βεβαια η κοιλια μου που κ που οπως πριν την περιοδο...tYHNp2.png

Knoc knock ποσες ημερες πριν την καθυστερηση εκανες το πρωτο τεστ?

Ευχαριστω και παλι πολυ κορίτσια μου

Mε το καλο Abbot να εχεις θετικα αποτελέσματα!!

Τώρα..ποσες ημέρες πρίν την καθυστέρηση έκανα το τέστ ...αυτο δεν μπορώ να το πω με βεβαιότητα μιας και ο κύκλος μου χάλασε αυτο τον μήνα .Θετικά τεστ ωορρηξίας είχα στις 6 και 7 Φεβρουαρίου και επαφές και τις 2 αυτες ημέρες ...οπότε λογικά μπορουμε να υπολογοίσουμε τις ημέρες μετά την σύλλυψη και μέχρι το τέστ. Πάντος τα κορίτσια εδω μου έδωσαν τα φώτα τους και μου είπαν οτι λογικά περίοδο περίμενα Τετάρτη βάση της ημέρας ωορρηξίας


6bZGp3.png

Link to comment
Share on other sites

νοκ, συγχαρητήρια! 

Κορίτσια, αδιαθέτησα.  Ομολογώ ότι νιώθω μια ανακούφιση!  Από το καλοκαίρι και μετά θα είναι καλύτερα,  νομίζω.  

Άμποτ,  είσαι η επόμενη! αύριο θα κάνεις τεστ και θα δεις δύο γραμμές!  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...