Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

2 minutes ago, Ioio είπε:

νοκ, συγχαρητήρια! 

Κορίτσια, αδιαθέτησα.  Ομολογώ ότι νιώθω μια ανακούφιση!  Από το καλοκαίρι και μετά θα είναι καλύτερα,  νομίζω.  

Άμποτ,  είσαι η επόμενη! αύριο θα κάνεις τεστ και θα δεις δύο γραμμές!  

Μακαρι ιοιο μου απο το στομα σου κ στου Θεου το αυτι!!!! Οσο για σενα ευχομαι να ερθει το δευτερο σπορακι σου οποτε το θελησεις!!!!tYHNp2.png

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Συγχαρητήρια Νοκ νοκ! !!!! Καλοστεριωτο! !!! 

Αμποτακι πολύ αισιόδοξα μου φαίνονται τα πράγματα! !!ανυπομονώ για το τεστακι σου!

Ioio μου όλα για ένα λόγο γίνονται.  Θα έρθει όταν θα είσαι έτοιμη.  

Εγώ κορίτσια είμαι δουλειά.  Αλλά άργησα να πάω σήμερα.  Πήρα τον αντρουλη μου και πήγαμε μία βόλτα στη θάλασσα για σουβλάκι και καφέ.  Είχε υπέροχη μέρα με ήλιο και ήταν ο,τι χρειαζομασταν μετά τη χθεσινή μέρα.  

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Τονι@ είπε:

Συγχαρητήρια Νοκ νοκ! !!!! Καλοστεριωτο! !!! 

Αμποτακι πολύ αισιόδοξα μου φαίνονται τα πράγματα! !!ανυπομονώ για το τεστακι σου!

Ioio μου όλα για ένα λόγο γίνονται.  Θα έρθει όταν θα είσαι έτοιμη.  

Εγώ κορίτσια είμαι δουλειά.  Αλλά άργησα να πάω σήμερα.  Πήρα τον αντρουλη μου και πήγαμε μία βόλτα στη θάλασσα για σουβλάκι και καφέ.  Είχε υπέροχη μέρα με ήλιο και ήταν ο,τι χρειαζομασταν μετά τη χθεσινή μέρα.  

Καλά κάνατε! Είχε τόσο όμορφη μέρα! Μακάρι να μπορούσαμε κι εμείς! 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρε τονακι δλδ παλι σας ανοιξαν????ημαρτον δλδ.βαλε κανενα ντοπερμαν μεσα να δουνε....

Δεν κατάφερε να μπει με τις καινούργιες κλειδαριές και το συναγερμό  .  Αλλά τις κατέστρεψε και ραγισε την πόρτα. Έχουμε πολύ τρέξιμο από χθες με τη ζημιά που πάθαμε.  Άστα.  Δεν θέλω να τα σκέφτομαι. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νοκ νοκ συγχαρητηρια!!!! Να εχεις την καλυτερη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!! Με το καλό!!!

Αμποτακι θα περιμενουμε εσενα αυριο με αγωνια!!! Ευχομαι ++++++++ ολοψυχα!!!

Ιοιο θα στρωσει ο κυκλος και θα ερθει και το δικο σου σπορακι.


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!!ημουν κ εγω στο φορουμ κ μιας κ λεει οτι θα κλεισει ειπα να γραψω κ εδω στο parents!ειναι ωραιο να μοιραζεσαι κοινες εμπειριες και συναισθηματα με κοπελες που ειναι η ηταν στην ιδια φαση με εσενα!θα σας πω σύντομα δυο πράγματα για μενα και οποια εχει ορεξη θα μου άρεσε να γραψει την ιστορια της!προσπαθουμε ενα χρονο και 1 μηνα σχεδον..ο ανδρας μου επαιρνε αναβολικα και τα σταματησε τον σεπτεμβρη...τον σεπτεμβρη βρηκαμε κιρσοκηλη κ εκαβε κ εξετασεις που βγηκαν χαλια...τωρα τον Ιανουάριο ξεκινησαμε σε ενδοκρινολογο..ηδη εχουν βελτιωθει καπως (χωρις αγωγη τωρα ξεκιναει απλα ο οργανισμος του σιγα σιγα κ απο μονος του βελτιωνεται) και το σπερμοδιαγραμμα καλυτερο...στις τελευταιες εξετασεις βγηκε tsh αυξημενη και ξεκινησε κ σε αυτο αγωγη...παιρνει 2 χαπια κ βιταμινη d.. και εγω παιρνω βιταμινη d και inofert λογω πολυκυστικων...οι δικες μου εξετασεις βγηκαν καλες ..ο γιατρος που παμε θελει ιδανικες τιμες οπως λεει..και γιαυτο μου ειπε οτι στις πολυκυστικες θελω λιγο πιο υψηλη βιταμινη d απο οτι καποια χωρις και οτι βοηθαει πολυ...ειμαστε αισιόδοξοι...μας ειπε οτι υπαρχει κ περιπτωσεις που στον πρωτο μηνα ειχαν αποτελεσμα απλα εμεις επειδη ειναι κ ο ανδρας μου πρέπει πιθανον να περιμενουμε λιγο παραπανω...φανταστείτε τεστοστερονη εχει 170..τον σεπτεμβρη ειναι 19...εχουμε να παμε γυρω στα 400...εγω ειναι 26 και ο ανδρας μου 35.  αυτααα.  

Just now, ElektraGr είπε:

Κορίτσια η ωορηξία μου έγινε 12η μερα σε αυτό τον κύκλο....τι μας δείχνει για τον επόμενο;;;

δειχνει οτι εχεις μικρο κυκλο...δλδ 26ημερα αδιαθετεις...


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, ElektraGr είπε:

Κορίτσια η ωορηξία μου έγινε 12η μερα σε αυτό τον κύκλο....τι μας δείχνει για τον επόμενο;;;

Μια χαρά.  Η περίοδος έρχεται 12 με 16 μέρες μετά την ωορηξια. Άρα περιμενεις περιοδο 24η με 28η μέρα. Υπομονή. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια νοκ!!!!!!!! μπραβο κοριτσι μου !!!!! σου ευχομαι μεθαυριο να ειναι σουπερ και προσεχε να στεργιωσει γερα... τωρα στην αρχη!!!!!!

αμποτακι περιμενουμε αυριο να χαρουμε με την χαρα σου!!!!!!!!!!!

 


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, elenakii22 said:

κοριτσια καλησπερα!!!ημουν κ εγω στο φορουμ κ μιας κ λεει οτι θα κλεισει ειπα να γραψω κ εδω στο parents!ειναι ωραιο να μοιραζεσαι κοινες εμπειριες και συναισθηματα με κοπελες που ειναι η ηταν στην ιδια φαση με εσενα!θα σας πω σύντομα δυο πράγματα για μενα και οποια εχει ορεξη θα μου άρεσε να γραψει την ιστορια της!προσπαθουμε ενα χρονο και 1 μηνα σχεδον..ο ανδρας μου επαιρνε αναβολικα και τα σταματησε τον σεπτεμβρη...τον σεπτεμβρη βρηκαμε κιρσοκηλη κ εκαβε κ εξετασεις που βγηκαν χαλια...τωρα τον Ιανουάριο ξεκινησαμε σε ενδοκρινολογο..ηδη εχουν βελτιωθει καπως (χωρις αγωγη τωρα ξεκιναει απλα ο οργανισμος του σιγα σιγα κ απο μονος του βελτιωνεται) και το σπερμοδιαγραμμα καλυτερο...στις τελευταιες εξετασεις βγηκε tsh αυξημενη και ξεκινησε κ σε αυτο αγωγη...παιρνει 2 χαπια κ βιταμινη d.. και εγω παιρνω βιταμινη d και inofert λογω πολυκυστικων...οι δικες μου εξετασεις βγηκαν καλες ..ο γιατρος που παμε θελει ιδανικες τιμες οπως λεει..και γιαυτο μου ειπε οτι στις πολυκυστικες θελω λιγο πιο υψηλη βιταμινη d απο οτι καποια χωρις και οτι βοηθαει πολυ...ειμαστε αισιόδοξοι...μας ειπε οτι υπαρχει κ περιπτωσεις που στον πρωτο μηνα ειχαν αποτελεσμα απλα εμεις επειδη ειναι κ ο ανδρας μου πρέπει πιθανον να περιμενουμε λιγο παραπανω...φανταστείτε τεστοστερονη εχει 170..τον σεπτεμβρη ειναι 19...εχουμε να παμε γυρω στα 400...εγω ειναι 26 και ο ανδρας μου 35.  αυτααα.  

δειχνει οτι εχεις μικρο κυκλο...δλδ 26ημερα αδιαθετεις...

Γεια σου Ελενάκι!!! Καλωσηρθες στην παρεα μας!!! Ευχομαι γρηγορα να ερθει το σπορακι σου. 

Κι εμεις προσπαθουμε ενα χρονο το τελευταιο 5μηνο εντατικα. Εγω προσφατα διαγνωστηκα με ενδομητριωση και συντομα θα κανω λαπαροσκοπηση για αφαιρεση κυστεων. Α!!! Και υστεροσκοπηση για εναν πολυποδα που βρεθηκε. Εχουμε σταματησει τις προσπαθειες απο τον προηγουμενο μηνα και ελπιζω να επανελθουμε συντομα. 

Σου ευχομαι το καλυετρο!!! 


k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, xaroumenh mama είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε και πως είστε σήμερα καλή εβδομάδα να έχουμε εγώ πριν λίγο σχολασα και ήρθα σπίτι και ξεκίνησα το μαγηρεμα ... Που λέτε οι εποχές είναι πάρα πολύ δύσκολες με το που μπήκε το 17 πήραν τα πάνω όλα στο σούπερ μάρκετ πήγα για τα ψώνια του μήνα κ έδωσα 40 ευρώ παραπάνω κ τι μας περιμένει ακόμα... Αλα εμείς θα έχουμε θετική σκέψη κ καλή καρδιάς... Σαμμερ γέλασα πολύ με το θερμόμετρο ευτυχώς δεν είναι δλδ μόνο ο άντρας μου... Και εγώ έχω κρατήσει το τεστ του μικρού για ενθύμιο... Νοκ νοκ εύχομαι καλά και θετικά αποτελέσματα... Μουτζούρα τι να πω τώρα για τον κύριο με το σπίτι τα λόγια είναι περιττά εύχομαι τουλαχιστων να πάνε τα πράγματα όπως εσείς θέλετε... Σιττι εκδρομουλα πάλι;; Καλά το έκανες και εμείς ετοιμάζουμε με τον άντρα μου μία εξόρμηση αυτό το σαββατοκύριακο να μείνουμε λίγο τα δύο μας Τόνια όλα καλά με το σπορακι Πλησιάζει ο καιρός που θα το ξαναδείς.. φιλιά πολλά σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια Ρένα Μάρτη ιοιο νινι Άμποτ..!!!

 

ωωω τι ωραια αυτες οι εξορμησεις!!!!!!! πολυ σας χαιρομαι!!!!!! που θα πατε????

7 hours ago, Σαμμερ είπε:

Ιοιο μου ζωηρευει οσο παει κ πιο δυσκολα...εσενα η γλυκεια μου???φανταζομαι οτι κραταει καλα η καθυστερηση....μπραβο χαρουμενανουλα.να πατε να χαλαρωσετε κ βαρα βαρα....εγω τελειωνω αυριο κ ξεκιναει το κοπανημα....

ζωηρευει ε??????? εμενα μου λες????? καθε μερα και πιο πολυ τρεχαλα!!!!!!τσ....τσ.....

 

6 hours ago, Knock Knock είπε:

Ευχαριστώ πολύ!! εύχομαι να πανε όλα καλα !! 

Μιλησα πριν απο λίγο..μου είπε να την επαναλάβω σε 48 ώρες την εξέταση και μετα να κανονίσουμε πότε να με δει

Αν το έχω καταλάβει?? δυσκολεύομαι πολυ να το πιστέψω!!

πιστεψε το!!!!!!!!!! επιβαλλεται!!!!!!!

5 hours ago, Ioio είπε:

νοκ, συγχαρητήρια! 

Κορίτσια, αδιαθέτησα.  Ομολογώ ότι νιώθω μια ανακούφιση!  Από το καλοκαίρι και μετά θα είναι καλύτερα,  νομίζω.  

Άμποτ,  είσαι η επόμενη! αύριο θα κάνεις τεστ και θα δεις δύο γραμμές!  

αγαπη μου...... και ναι!!!!!! σου εγινε η χαρη....... για πιο μετα!!!!!!!

4 hours ago, Σαμμερ είπε:

Ρε τονακι δλδ παλι σας ανοιξαν????ημαρτον δλδ.βαλε κανενα ντοπερμαν μεσα να δουνε....

γελαω!!!!!! η σωστοτερη λυση!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nini84 είπε:

Γεια σου Ελενάκι!!! Καλωσηρθες στην παρεα μας!!! Ευχομαι γρηγορα να ερθει το σπορακι σου. 

Κι εμεις προσπαθουμε ενα χρονο το τελευταιο 5μηνο εντατικα. Εγω προσφατα διαγνωστηκα με ενδομητριωση και συντομα θα κανω λαπαροσκοπηση για αφαιρεση κυστεων. Α!!! Και υστεροσκοπηση για εναν πολυποδα που βρεθηκε. Εχουμε σταματησει τις προσπαθειες απο τον προηγουμενο μηνα και ελπιζω να επανελθουμε συντομα. 

Σου ευχομαι το καλυετρο!!! 

πολυ καλο που βρηκατε τι μπορει να ευθύνεται που δεν εχετε ακομα μωρακι!!!μολις ξεμπερδεψετε με αυτο πιστευω οτι θα ερθει γρηγορα!!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...