Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Bluee19 είπε:

      Συναγωνίστριες εύχομαι σε όλες καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα με υγεία !!! 
      Στις εγκυολες μας να έχουν μια γλυκιά εγκυμοσύνη και σύντομα να κρατήσουν τα θαύματακια τους στην αγκαλιά τους!!! Και σε όλες τις υπόλοιπες που ακόμη προσπαθούμε σύντομα να έρθει και σε εμάς το θαύμα 🙏🏼

       

      καλή ανάσταση κορίτσι μ ! εσωτερική και εξωτερική! το επόμενο πάσχα να χεις  μια κοιλιτσα τούρλα! 

      • Λουλούδια 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Αγαπούλες μου λογικά θα κοιμάστε τώρα...

Νοκ νοκ μου..στο είπα ότι ήμουν σίγουρη για εσένα.. τελεια η χοριακη.. αναμένουμε κ την επόμενη τριψηφια! ❤

Τονακι μου αγαπημένο. .τι να πω πια; μα καλά κανένας φόβος; ποιος σας έχει βάλει στο ματι; ελπίζω να χαλαρώσες λίγο με την όμορφη βολτουλα σας..

Ιοιο μου δεν πειράζει για την κοκκινομουρα..τον επόμενο μήνα! Το σημαντικό είναι που νιώθεις εσύ καλά!

Αμποτακι μου ανυπομονώ για αύριο....ας είναι άγιε μου Σπυρίδωνα  +++++++

Μαιρουλα μου καλά κάνεις κ πας νωρίτερα στο γιατρό αφού έτσι αισθάνεσαι... τι ώρα; να μας ενημερώσεις ε;

Νινακι μου γλυκό τελικά πότε λες για επέμβαση;

Σαγκρε μου τη Πέμπτη θα πάω στη μαρτακο..εννοείται θα σε παρουμε τηλ. ..

Χαρούμενη μανούλα μου καλά θα κάνετε για την εξόρμηση καλό μου...για που λέτε;;

Μαρακι δώσε σημεία ζωής!! Κ εσύ Μαρινακι τι να κάνεις;

Μαμυ πως πας; πως εισαι;;

Σιτακι μου...εβελινακι.. ηλεκτρακι...Χρύσα....Γλυκό φιλί σε όλες....

 

3 hours ago, elenakii22 είπε:

κοριτσια καλησπερα!!!ημουν κ εγω στο φορουμ κ μιας κ λεει οτι θα κλεισει ειπα να γραψω κ εδω στο parents!ειναι ωραιο να μοιραζεσαι κοινες εμπειριες και συναισθηματα με κοπελες που ειναι η ηταν στην ιδια φαση με εσενα!θα σας πω σύντομα δυο πράγματα για μενα και οποια εχει ορεξη θα μου άρεσε να γραψει την ιστορια της!προσπαθουμε ενα χρονο και 1 μηνα σχεδον..ο ανδρας μου επαιρνε αναβολικα και τα σταματησε τον σεπτεμβρη...τον σεπτεμβρη βρηκαμε κιρσοκηλη κ εκαβε κ εξετασεις που βγηκαν χαλια...τωρα τον Ιανουάριο ξεκινησαμε σε ενδοκρινολογο..ηδη εχουν βελτιωθει καπως (χωρις αγωγη τωρα ξεκιναει απλα ο οργανισμος του σιγα σιγα κ απο μονος του βελτιωνεται) και το σπερμοδιαγραμμα καλυτερο...στις τελευταιες εξετασεις βγηκε tsh αυξημενη και ξεκινησε κ σε αυτο αγωγη...παιρνει 2 χαπια κ βιταμινη d.. και εγω παιρνω βιταμινη d και inofert λογω πολυκυστικων...οι δικες μου εξετασεις βγηκαν καλες ..ο γιατρος που παμε θελει ιδανικες τιμες οπως λεει..και γιαυτο μου ειπε οτι στις πολυκυστικες θελω λιγο πιο υψηλη βιταμινη d απο οτι καποια χωρις και οτι βοηθαει πολυ...ειμαστε αισιόδοξοι...μας ειπε οτι υπαρχει κ περιπτωσεις που στον πρωτο μηνα ειχαν αποτελεσμα απλα εμεις επειδη ειναι κ ο ανδρας μου πρέπει πιθανον να περιμενουμε λιγο παραπανω...φανταστείτε τεστοστερονη εχει 170..τον σεπτεμβρη ειναι 19...εχουμε να παμε γυρω στα 400...εγω ειναι 26 και ο ανδρας μου 35.  αυτααα.  

δειχνει οτι εχεις μικρο κυκλο...δλδ 26ημερα αδιαθετεις...

Γειά σου Έλενακι μου!! Άρα εσύ κάποιο θέμα δεν έχεις από ότι κατάλαβα..σωστα;  οπότε θα περίμενετε αποτέλεσματα από την αγωγή του άντρα σου για να προχωρήσετε.... σας είπε πόσο καιρό να περιμενετε;;; φυσικά κ να είστε αισιόδοξοι!

Εγώ... είχα μια αποβολη το καλοκαίρι 2 μηνών..αμέσως ξανά ον επόμενο μήνα έμεινα αλλά ήταν βιοχημικη.  Έκανα υστεροσκοπηση κ βρήκαμε διάφραγμα και το αφαίρεσαμε οπότε κ δώσαμε το φτιάξιμο σε αυτό για τις αποβολες... οποτε τώρα είμαστε στον τρίτο μήνα προσπαθειών κ περιμένουμε να έρθει το πλασματακι κ να μείνει αυτή τη φορά!! Αυτά about me...  positive!!

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

33 minutes ago, Rena87 είπε:

Αγαπούλες μου λογικά θα κοιμάστε τώρα...

Νοκ νοκ μου..στο είπα ότι ήμουν σίγουρη για εσένα.. τελεια η χοριακη.. αναμένουμε κ την επόμενη τριψηφια! ❤

Τονακι μου αγαπημένο. .τι να πω πια; μα καλά κανένας φόβος; ποιος σας έχει βάλει στο ματι; ελπίζω να χαλαρώσες λίγο με την όμορφη βολτουλα σας..

Ιοιο μου δεν πειράζει για την κοκκινομουρα..τον επόμενο μήνα! Το σημαντικό είναι που νιώθεις εσύ καλά!

Αμποτακι μου ανυπομονώ για αύριο....ας είναι άγιε μου Σπυρίδωνα  +++++++

Μαιρουλα μου καλά κάνεις κ πας νωρίτερα στο γιατρό αφού έτσι αισθάνεσαι... τι ώρα; να μας ενημερώσεις ε;

Νινακι μου γλυκό τελικά πότε λες για επέμβαση;

Σαγκρε μου τη Πέμπτη θα πάω στη μαρτακο..εννοείται θα σε παρουμε τηλ. ..

Χαρούμενη μανούλα μου καλά θα κάνετε για την εξόρμηση καλό μου...για που λέτε;;

Μαρακι δώσε σημεία ζωής!! Κ εσύ Μαρινακι τι να κάνεις;

Μαμυ πως πας; πως εισαι;;

Σιτακι μου...εβελινακι.. ηλεκτρακι...Χρύσα....Γλυκό φιλί σε όλες....

 

Γειά σου Έλενακι μου!! Άρα εσύ κάποιο θέμα δεν έχεις από ότι κατάλαβα..σωστα;  οπότε θα περίμενετε αποτέλεσματα από την αγωγή του άντρα σου για να προχωρήσετε.... σας είπε πόσο καιρό να περιμενετε;;; φυσικά κ να είστε αισιόδοξοι!

Εγώ... είχα μια αποβολη το καλοκαίρι 2 μηνών..αμέσως ξανά ον επόμενο μήνα έμεινα αλλά ήταν βιοχημικη.  Έκανα υστεροσκοπηση κ βρήκαμε διάφραγμα και το αφαίρεσαμε οπότε κ δώσαμε το φτιάξιμο σε αυτό για τις αποβολες... οποτε τώρα είμαστε στον τρίτο μήνα προσπαθειών κ περιμένουμε να έρθει το πλασματακι κ να μείνει αυτή τη φορά!! Αυτά about me...  positive!!

σιγουρα θα ερθει!!αφου βρηκατε την αιτια τωρα με το καλο να ερθει κ να μεινει!!!κοιτα εμενα εκτος απο ελλειψη σε βιταμινη d δεν μου βρηκε κατι αλλο...εχω κανει ολες τις εξετασεις αιματος και ορμονων..μονο ΑΜΗ δεν εχω κανει.. επισης δεν εχω κανει σαλπιγγογραφια...ΑΜΗ θα κανω σε ενα διμηνο σαλπιγγογραφια δεν μου έχει αναφερει..

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Knock Knock said:

κορίτσια  56.6 mU/mL η χοριακη!! για πειτε εσεις που έχετε διατριβή πως σας φαίνεται :)

 

Καλημέρα κορίτσια μου αγαπημένα :)

Knock Knock πολλά συγχαρητήρια!!! Με το καλό να διπαλασιαστεί και να πάνε όλα κατευχήν!!!

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα παρεακι ομορφο!!!

Νοκ μου συγχαρητηρια!καλο στεργιωτο το σπορακι σας!

Ιοιο μου δεν πειραζει που ηρθε!τουλαχιστον φαινεται να στρωνει ο κυκλος!ειναι θετικο και αυτο!

αααααααα ρε Αμποτακι....φφφφ!!!πιστευα σε σενα πολυ!τον επομενο κοριτσαρε!τον επομενο!μην ειναι κ νωρις μιας κ δεν μετραγες μερες...για να δουμε!

Ελενακι καλως ηρθες!ευχομαι συντομα να εχετε καλα αποτελεσματα και ενα σπορακι στην κοιλιτσα!εγω στον 8ο μηνα προσπαθειων με μια βιοχημικη στο ιστορικο μου τον σεπτεμβριο του 2016...με κατι μικρο θεματακια κ εμεις...αλλα οχι κατι σοβαρο!

καλημερα Πουλακι ομορφο!κουνιεται η κοιλιτσα εε?

Τονακι μου γλυκακι μου καλημερα!η κοιλιτσα μας?δινει σηματακια?

γλυκο φιλι σε ολες!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!τι κάνετε? ?

Εγώ τώρα σηκώθηκα.  Έκανα ένα 2ωρο διάλειμμα από τον ύπνο στις 7 και μετα ξανακοιμηθηκα. .

Μουτζουριτσα μου κάτι κάνει νομίζω αλλά δεν καταλαβαίνω ξεκάθαρα κάποια κίνηση.  Πιστεύω από την επόμενη βδομάδα να είναι πιο ευδιάκριτα τα πράγματα. 

Αμποτακι μου ελπίζω την επόμενη φορά να έχουμε +++! 

Σας φιλώ όλες μια μια.

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

ωωω τι ωραια αυτες οι εξορμησεις!!!!!!! πολυ σας χαιρομαι!!!!!! που θα πατε????

ζωηρευει ε??????? εμενα μου λες????? καθε μερα και πιο πολυ τρεχαλα!!!!!!τσ....τσ.....

 

πιστεψε το!!!!!!!!!! επιβαλλεται!!!!!!!

αγαπη μου...... και ναι!!!!!! σου εγινε η χαρη....... για πιο μετα!!!!!!!

γελαω!!!!!! η σωστοτερη λυση!!!!!!!!

Μάρτη μου, ευτυχώς, γιατί εμείς τώρα αρχίζουμε το τρέξιμο :) οι δικοί σου σηκώνονται; η μικρή μου προσπαθεί κάθε μέρα και πιστεύω ότι θα τα καταφέρει σύντομα ήδη προσπαθεί να μπουσουλήσει. Μου φαίνεται δύσκολη η εγκυμοσύνη με ένα μωρό που μαθαίνει να περπατάει. 

Ελένη, καλώς ήρθες! 

Άμποτ,  μέχρι να έρθει ελπίζουμε και επαναλαμβάνουμε το τεστ ανά δύο μέρες. 

Τόνια μου, κορίτσι μου,  ποιος σας έβαλες στο μάτι;  Το μωράκι σου κάνει χαδάκια! 

Ρένα μου, Μουτζούρα, Νινί, Σάνγκρε, Σάμμερ, Βίκυ, Ηλέκτρα και σε όλα τα κορίτσια γλυκιά Καλημέρα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Ioio είπε:

Μάρτη μου, ευτυχώς, γιατί εμείς τώρα αρχίζουμε το τρέξιμο :) οι δικοί σου σηκώνονται; η μικρή μου προσπαθεί κάθε μέρα και πιστεύω ότι θα τα καταφέρει σύντομα ήδη προσπαθεί να μπουσουλήσει. Μου φαίνεται δύσκολη η εγκυμοσύνη με ένα μωρό που μαθαίνει να περπατάει. 

Ελένη, καλώς ήρθες! 

Άμποτ,  μέχρι να έρθει ελπίζουμε και επαναλαμβάνουμε το τεστ ανά δύο μέρες. 

Τόνια μου, κορίτσι μου,  ποιος σας έβαλες στο μάτι;  Το μωράκι σου κάνει χαδάκια! 

Ρένα μου, Μουτζούρα, Νινί, Σάνγκρε, Σάμμερ, Βίκυ, Ηλέκτρα και σε όλα τα κορίτσια γλυκιά Καλημέρα! 

Ioio μου Καλημέρα.  Εσύ ποτέ ένιωσες το μωρό σου? Εχθές το βράδυ που είχα ξαπλώσει να κοιμηθώ κι είχα το χέρι στην κοιλιά μου ένιωσα ένα απαλό κύμα να περνάει από την αριστερή προς την δεξιά πλευρά. Τίποτα άλλο μετά. . Έχει πλάκα να το ψάχνεις αλλά δεν θέλω να έχω αυταπάτες. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


11 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ioio μου Καλημέρα.  Εσύ ποτέ ένιωσες το μωρό σου? Εχθές το βράδυ που είχα ξαπλώσει να κοιμηθώ κι είχα το χέρι στην κοιλιά μου ένιωσα ένα απαλό κύμα να περνάει από την αριστερή προς την δεξιά πλευρά. Τίποτα άλλο μετά. . Έχει πλάκα να το ψάχνεις αλλά δεν θέλω να έχω αυταπάτες. 

εγώ άργησα, γιατί είχα πρόσθιο πλακούντα.  Πρέπει να έκλεισα τξν 20η βδομάδα και μετά μα έκανε την εμφάνιση της

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ioio είπε:

εγώ άργησα, γιατί είχα πρόσθιο πλακούντα.  Πρέπει να έκλεισα τξν 20η βδομάδα και μετά μα έκανε την εμφάνιση της

Εγώ έχω οπίσθιο οπότε μπορεί και να κοντεύει ..


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Απο αιμα τιποτα. Κ εγω θελω να ελπιζω αν κ γενικα εχω σταθερο κυκλο κ σε 27 ημερες πανω κατω μου ερχεται. Σημερα ειμαι στην 28η μερα. Μακαρι Παναγιτσα μου να εκανε λαθος το τεστ. Το ευχομαι οσο τιποτα αλλο στον κοσμο!!! Μ'αρεσει που πηρα κ clearblue που λενε οτι ειναι πιο αξιοπιστα. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abbot είπε:

Απο αιμα τιποτα. Κ εγω θελω να ελπιζω αν κ γενικα εχω σταθερο κυκλο κ σε 27 ημερες πανω κατω μου ερχεται. Σημερα ειμαι στην 28η μερα. Μακαρι Παναγιτσα μου να εκανε λαθος το τεστ. Το ευχομαι οσο τιποτα αλλο στον κοσμο!!! Μ'αρεσει που πηρα κ clearblue που λενε οτι ειναι πιο αξιοπιστα. 

Μακάρι Αμποτακι μου!! Νιώθεις τίποτα? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, elenakii22 είπε:

κοριτσια καλησπερα!!!ημουν κ εγω στο φορουμ κ μιας κ λεει οτι θα κλεισει ειπα να γραψω κ εδω στο parents!ειναι ωραιο να μοιραζεσαι κοινες εμπειριες και συναισθηματα με κοπελες που ειναι η ηταν στην ιδια φαση με εσενα!θα σας πω σύντομα δυο πράγματα για μενα και οποια εχει ορεξη θα μου άρεσε να γραψει την ιστορια της!προσπαθουμε ενα χρονο και 1 μηνα σχεδον..ο ανδρας μου επαιρνε αναβολικα και τα σταματησε τον σεπτεμβρη...τον σεπτεμβρη βρηκαμε κιρσοκηλη κ εκαβε κ εξετασεις που βγηκαν χαλια...τωρα τον Ιανουάριο ξεκινησαμε σε ενδοκρινολογο..ηδη εχουν βελτιωθει καπως (χωρις αγωγη τωρα ξεκιναει απλα ο οργανισμος του σιγα σιγα κ απο μονος του βελτιωνεται) και το σπερμοδιαγραμμα καλυτερο...στις τελευταιες εξετασεις βγηκε tsh αυξημενη και ξεκινησε κ σε αυτο αγωγη...παιρνει 2 χαπια κ βιταμινη d.. και εγω παιρνω βιταμινη d και inofert λογω πολυκυστικων...οι δικες μου εξετασεις βγηκαν καλες ..ο γιατρος που παμε θελει ιδανικες τιμες οπως λεει..και γιαυτο μου ειπε οτι στις πολυκυστικες θελω λιγο πιο υψηλη βιταμινη d απο οτι καποια χωρις και οτι βοηθαει πολυ...ειμαστε αισιόδοξοι...μας ειπε οτι υπαρχει κ περιπτωσεις που στον πρωτο μηνα ειχαν αποτελεσμα απλα εμεις επειδη ειναι κ ο ανδρας μου πρέπει πιθανον να περιμενουμε λιγο παραπανω...φανταστείτε τεστοστερονη εχει 170..τον σεπτεμβρη ειναι 19...εχουμε να παμε γυρω στα 400...εγω ειναι 26 και ο ανδρας μου 35.  αυτααα.  

δειχνει οτι εχεις μικρο κυκλο...δλδ 26ημερα αδιαθετεις...

καλως ηρθες κοπελα μου!!!!!! εγω τι να σου λεω..... σιγα σιγα θα με μαθεις γιατι εαν σου γραψω δεν θα προλαβειςουτε εσυ να τα διαβασεις!!!!!! ειμαι με δυο γαμους στο ενεργητικο μου .....απο τον 1 εχω μια κορακλα που αει τριτη λυκειου και δινει φετος!!!! χωρισα οταν ηταν 2,5 ετων και απο το 2006 την εβλεπε μονο στην πλατεια εναμετρο πιο εκει απο μεναη στο πεζοδρομειο του σπιτιου!!!απο το 2010 δεν εχουν καμια επικοινωνια... ουτε τηλ ουτε οικονομικη!!!! οταν ηταν 9γνωρισακαι παντρευτηκατον αντραμου μεσα σε εξι μηνες!!!! τωρα εχουμε διδυμα αγορακια που ειναι οσο λεει το τικερακι μου!!!!! η ιστορια σου μοιαζει λιγο με της κορης μου... κι ο μαμαςτης επερνε αναβολικα........ και ειχε κυρσοκοιλη...... ασε οοοοοταν αποφασισε να την βγαλει ηθελε το σπερμα θα εξαμηνο θεραπειας ωσπου να ανανεωθει και το πιο γερικο!!!!!! αλλα αμεσως στον μηνα επανω συλληφθηκε η τσουπρα μου!!!!! η κυρσοκοιλη ειναι μια εγχειρηση ρουτινας της μιας μερας.. καθεσαι μεχρι να φυγει η ναρκωση!!!! και οοολα αλλαζουν!!!! ακου ποοσο ειχε αλλαξει το σπερμα του!!!!! οταν εκανε το πρ τοσπερμ/μα ζουσαν τα σπερμ/ρια μια μερα αντι 2-3.... δυο χρονια εκανε να το παραδεχτει οτι εφτεγε αυτος και οταν το αποφασισε να το παρει ζεστα το θεμα ζουσαν μονο  2-3 ωρες και ειχε μειωθει κι ο αριθμος!!!!! βεβαια επιφορτηζε την κατασταση με τς προσοχες (ηταν υπαξιωματικος) με τα δερματινα ετρεχε με μηχανες.... και με τους κραδασμους και τα ειδικα ρουχα του μοτοκρος που εκανε σχεδον καθε μερα απο χομι και για γυμναστικη!!!!! οσο για τα αναβολικα τα ειχε σταματησει οταν σταματησε το επαγγελματικο μποξ εφηβων στον ολυμπιακο!!!!! αλλα ειχε μανια μετα με τα βαρη... και τα γυμναστηρια.... επαιρνε οοο,τι κυκλοφορουσεκαι οταν ετρεχε φιλικους αγωνες επερνε και απ το φαρακειο... χαπια που προκαλουν στειροτητα!!!!! ευχομαι να φτιαχτει γρηγορα το ροβληματου αντρα σου και να γινεις μανουλα!!!!!!

 

3 hours ago, Abbot είπε:

Καλημερα!!! Εκανα τεστακι κ ηταν αρνητικο.. δυστυχως! Τωρα περιμενω να μου ερθει για να παμε στον επομενο κυκλο! Φιλια σε ολες! 

μωρο μου περιμενυμε.... το ξερεις τωρα πια..... αμαν αυτα τα βρωμοτεστ.... μου εχουν σπασει τα νευρα!!!!!!

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!τι κάνετε? ?

Εγώ τώρα σηκώθηκα.  Έκανα ένα 2ωρο διάλειμμα από τον ύπνο στις 7 και μετα ξανακοιμηθηκα. .

Μουτζουριτσα μου κάτι κάνει νομίζω αλλά δεν καταλαβαίνω ξεκάθαρα κάποια κίνηση.  Πιστεύω από την επόμενη βδομάδα να είναι πιο ευδιάκριτα τα πράγματα. 

Αμποτακι μου ελπίζω την επόμενη φορά να έχουμε +++! 

Σας φιλώ όλες μια μια.

καλημερα κουκλιτσα μου!!! και ναι σαν κυμα... μετα σαν φτερουγισμα..... και μετα κλωτσιες χαχαχα... και κανει αισθητη την παρουσια της!!!!!

1 hour ago, Ioio είπε:

Μάρτη μου, ευτυχώς, γιατί εμείς τώρα αρχίζουμε το τρέξιμο :) οι δικοί σου σηκώνονται; η μικρή μου προσπαθεί κάθε μέρα και πιστεύω ότι θα τα καταφέρει σύντομα ήδη προσπαθεί να μπουσουλήσει. Μου φαίνεται δύσκολη η εγκυμοσύνη με ένα μωρό που μαθαίνει να περπατάει. 

Ελένη, καλώς ήρθες! 

Άμποτ,  μέχρι να έρθει ελπίζουμε και επαναλαμβάνουμε το τεστ ανά δύο μέρες. 

Τόνια μου, κορίτσι μου,  ποιος σας έβαλες στο μάτι;  Το μωράκι σου κάνει χαδάκια! 

Ρένα μου, Μουτζούρα, Νινί, Σάνγκρε, Σάμμερ, Βίκυ, Ηλέκτρα και σε όλα τα κορίτσια γλυκιά Καλημέρα! 

ναι ιοιο τωρα αρχιζουν τα δυσκολα!!!!!!! ποοολυ προσοχη..., και πολυ τρεξιμο!!!! εμενα τα κρατας και στεκονται...... στις μυτες φυσικα!!!! ο ενας παταει τις φτερνες του και αλλαζει οποτε εχει κεφια ποδαρακια....σπρωχνοντας το καροτσι του απο μπρος!!!!!!

πρωτα στεκονται ορθια μεωτις φτερνες.... κρατιουνται απο εμας ....κρατιουνται απο αντικειμενα.... κανουν πλαι πρωτα βηματακια υποστηριζομενα..... και μετα μπρος...... στην στρατα βεβαια τρεχουνε οι δικοι μου σφερα.... ρος ολες τις κατευθηνσεις αλλα στις μυτες... η με την μια πατουσα να παταει... και την αλλη στην μυτη... σαν πουεντ!!!!!!

κουραγιο ιοιο μου.... τουλαχιστον ερχεται η ανοιξη και θα γινει πιο ευκολο με τις βολτες!!!!!

εγω βεβαια χρειαζομαι χερια!!!!!!!

36 minutes ago, Τονι@ είπε:

Ioio μου Καλημέρα.  Εσύ ποτέ ένιωσες το μωρό σου? Εχθές το βράδυ που είχα ξαπλώσει να κοιμηθώ κι είχα το χέρι στην κοιλιά μου ένιωσα ένα απαλό κύμα να περνάει από την αριστερή προς την δεξιά πλευρά. Τίποτα άλλο μετά. . Έχει πλάκα να το ψάχνεις αλλά δεν θέλω να έχω αυταπάτες. 

καλεη μπουμπιυ ειναι σου λεω.... τι αυταπατες!!!!!!!

1 minute ago, Abbot είπε:

Απο αιμα τιποτα. Κ εγω θελω να ελπιζω αν κ γενικα εχω σταθερο κυκλο κ σε 27 ημερες πανω κατω μου ερχεται. Σημερα ειμαι στην 28η μερα. Μακαρι Παναγιτσα μου να εκανε λαθος το τεστ. Το ευχομαι οσο τιποτα αλλο στον κοσμο!!! Μ'αρεσει που πηρα κ clearblue που λενε οτι ειναι πιο αξιοπιστα. 

γγγγκρρρρρ εχω αρχισει και θυμωνω με τα τεστ!!!!! σ'αγαπω... ας περιμενουμε αμποτακι μου!!!!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...