Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Καλώς τη Μουτζουριτσα μας! Ξεκουραστηκα και ναι και όχι. ..Έχω αρχίσει και κάνω περίεργο ύπνο.  Μια χαρά όμως θα το ξεπεράσω.  Έχω κουραστεί με τη δουλειά ψυχολογικά κυρίως και αυτό με πιέζει και με αγχώνει.  Προσπαθώ να σκέφτομαι το μωρό για να έχω καλή διάθεση.  Δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες όμως. 

Τονακι μου γλυκό αυτό να κάνεις...μα σκέφτεσαι ότι το μωράκι σου σε θέλει ήρεμη...και να μην αγχώνεσαι...οσο μπορείς δλδ...❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 minutes ago, Rena87 είπε:

Τονακι μου γλυκό αυτό να κάνεις...μα σκέφτεσαι ότι το μωράκι σου σε θέλει ήρεμη...και να μην αγχώνεσαι...οσο μπορείς δλδ...❤

Προσπαθώ. ..Εσύ τι κάνεις κοριτσάκι μου τρελό? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nini84 said:

Καλημέρα κορίτσια μου. 

Αμποτ μου μακαρι να μην ερθει!!! Κανε υπομονη!!

Πουλακι τι κανει η κοιλιτσα με το μπεμπε;;;; Απο στολες δεν εχω ιδεες δεν τα παω καλα με τις αποκριες και ετσι δεν εχω κατι να σου προτεινω...

Μια χαρά nini μου φουσκώνω :)

3 hours ago, Τονι@ said:

Καλημέρα κοριτσάκια μου! 

Αμποτακι μου όσο δεν έρχεται ελπίζουμε! ! Μακάρι! !

Πουλάκι μου πως πάει το παλικάρι σου? Κάνει τούμπες? Για στολή ψάξε καμιά ιδέα στο ίντερνετ που να έχει μα κάνει και με την κοιλιά σου. Θα έχει πλάκα.  Εμένα μου φαίνεται πολύ μακριά ακόμα το τριήμερο. 

 

Τονι μου κάνει τούμπες συνέχεια το σκατούλι ;) εσύ πως πας?

2 hours ago, moutzoura2016 said:

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!πως  ειστε σημερα?

Τονακι μου γλυκο ξεκουραστηκες?

Αμποτ μου αχ κανε ενα αυριο σε παρακαλω!αχ η Παναγια να δωσει κοριτσι μου να ειναι το θαυματακι σου!

Νινακι μου καλημερα!

Πουλακι και εγω με τις αποκριες δεν.....φιλι στην κοιλιτσα!

Μαρτακο ειδα το πρωι ξεκινησαν οι δηλωσεις των μαθητων για τις παντελληνιες!αντε μπαινετε τελικη ευθεια κοριτσι μου!οι Μεσι μας?καλα?ανυπομονουμε αυριο να δεις το Ρενιω και να σας "δουμε" εμεις εμμεσως!

Iοιο μου καλημερα φιλακι στην μικρη!

Σιτακι θα μας πεθανουν στο τελος!

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!με σπορακια ,κοιλιτσες και ζουζουνακια!

 

Φιλιά moutzoura μου!!

Εγώ αντίθετα τρελαίνομαι για το καρναβάλι!!! Μου αρέσουν οι μεταμφιέσεις!!!

  • Μου αρέσει 2

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Lover bird είπε:

Μια χαρά nini μου φουσκώνω :)

Τονι μου κάνει τούμπες συνέχεια το σκατούλι ;) εσύ πως πας?

Φιλιά moutzoura μου!!

Εγώ αντίθετα τρελαίνομαι για το καρναβάλι!!! Μου αρέσουν οι μεταμφιέσεις!!!

Πουλάκι μου έχω αρχίσει και φουσκωνω σιγά σιγά.  Από τα 13 κιλά που μου είχε πει η γιατρός maximum  έχω πάρει ήδη τα 5. Δεν φαίνονται αλλά...Εσύ πόσα έχεις πάρει μέχρι τώρα? ?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου γλυκα....μαρτη μου υπομονη.τι αλλο να σου πω κοριτσι μου...ειναι δυσκολα το ξερω....αμποτ μου......ξεκιναω παρτυ......μακαρι αγαπη μου...βενκορ κανε χοριακη να εισαι σιγουρη κοριτσακι...τονια μου ξεκουρασου οοοσο μπορεις..πλησιαζει το 3ημερο....οι υπολοιπες βαρατε....

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Moutzoura 2016 γεια σου κ σε ευχαριστω! Εχω να αδιαθερησω απο 28 /12/16 ο μεγαλυτερος κυκλος μου που ειχε υπαρξει μεχρι τωρα ηταν 44 μερες.τωρα τις εχω ξεπερασει αρκετα

1 hour ago, moutzoura2016 είπε:

Βενκορ μου θυμησε μου ποτε περιμενεις?

δεν μας ξαναενοχλησαν μετα την αρνηση μας....πιστευω να εβαλαν μυαλο!χαχαχα!μονο σημερα μην με παρει ετσι που ειμαι...γτ αυτος θα τα ακουσει μαζεμενα!αχαχα!

Moutzoura 2016 γεια σου κ σε ευχαριστω! Εχω να αδιαθερησω απο 28 /12/16 ο μεγαλυτερος κυκλος μου που ειχε υπαρξει μεχρι τωρα ηταν 44 μερες.τωρα τις εχω ξεπερασει αρκετα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Venkor είπε:

Moutzoura 2016 γεια σου κ σε ευχαριστω! Εχω να αδιαθερησω απο 28 /12/16 ο μεγαλυτερος κυκλος μου που ειχε υπαρξει μεχρι τωρα ηταν 44 μερες.τωρα τις εχω ξεπερασει αρκετα

Moutzoura 2016 γεια σου κ σε ευχαριστω! Εχω να αδιαθερησω απο 28 /12/16 ο μεγαλυτερος κυκλος μου που ειχε υπαρξει μεχρι τωρα ηταν 44 μερες.τωρα τις εχω ξεπερασει αρκετα

Βενκορ γιατί δεν κάνεις μια χοριακη? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Βενκορ γιατί δεν κάνεις μια χοριακη? 

Ναι θα παω την τριτη. Ειπα να περιμενω να κλεισω 2 μηνες χωρις περιοδο. Αλλα με 2 τεστ αρνητικα.. δεν νομιζω να ειναι θετικο το αποτελεσμα. Εκανα 1 την πρωτη βδομαδα καθηστερησης κ 1 πριν μια βδομαδα..

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Venkor είπε:

Ναι θα παω την τριτη. Ειπα να περιμενω να κλεισω 2 μηνες χωρις περιοδο. Αλλα με 2 τεστ αρνητικα.. δεν νομιζω να ειναι θετικο το αποτελεσμα. Εκανα 1 την πρωτη βδομαδα καθηστερησης κ 1 πριν μια βδομαδα..

Όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα πρέπει να το ξέρεις όμως.  Είναι πολύς ο καιρός πλέον.  Αν είσαι έγκυος πρέπει να πάρεις φυλλικο οξύ και να κάνεις υπέρηχο. Αν δεν είσαι πρέπει να δεις για ποιο λόγο ο κύκλος σου έχει γίνει τόσο μεγάλος. Μην το αναβάλεις άλλο. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα πρέπει να το ξέρεις όμως.  Είναι πολύς ο καιρός πλέον.  Αν είσαι έγκυος πρέπει να πάρεις φυλλικο οξύ και να κάνεις υπέρηχο. Αν δεν είσαι πρέπει να δεις για ποιο λόγο ο κύκλος σου έχει γίνει τόσο μεγάλος. Μην το αναβάλεις άλλο. 

Καλά λέει το Τονακι βενκορ μου....το έχεις αφήσει πολύ... πήγαινε γα χοριακη πιο σύντομα..τουλάχιστον να επιβεβαιωσης....

1 hour ago, Τονι@ είπε:

Προσπαθώ. ..Εσύ τι κάνεις κοριτσάκι μου τρελό? 

Καλά είμαι καρδούλα μου...εχω πολύ καλή ψυχολογία για αυτό το μήνα...προς το παρών πάντα.. κ βλέπουμε..  5/3 ΔΕΝ περιμενω να αδιαθετησω...( Βικακι το πινακακι μας το παρατησες..;;;!!!!)

Φουσκωνει αγάπη μου η κοιλιτσα σου ή όμορφη!!

Πουλάκι μου γλυκό.. κάνει τουμπες;;;;!!!! Σε ποναει όταν γίνεται αυτο;; αχ πως να είναι αυτό το συναίσθημα;; ❤

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλά λέει το Τονακι βενκορ μου....το έχεις αφήσει πολύ... πήγαινε γα χοριακη πιο σύντομα..τουλάχιστον να επιβεβαιωσης....

Καλά είμαι καρδούλα μου...εχω πολύ καλή ψυχολογία για αυτό το μήνα...προς το παρών πάντα.. κ βλέπουμε..  5/3 ΔΕΝ περιμενω να αδιαθετησω...( Βικακι το πινακακι μας το παρατησες..;;;!!!!)

Φουσκωνει αγάπη μου η κοιλιτσα σου ή όμορφη!!

Πουλάκι μου γλυκό.. κάνει τουμπες;;;;!!!! Σε ποναει όταν γίνεται αυτο;; αχ πως να είναι αυτό το συναίσθημα;; ❤

Αγάπη μου αυτό το μήνα που είσαι ήρεμη μου φαίνεται ότι περνάει πιο γρήγορα η αναμονή σου. 5/ 3 δεν είναι μακριά.  Κι αν σκεφτείς ότι μεσολαβεί και το τριήμερο θα περάσει γρήγορα! !!

 

Τώρα θέλω να σας ανακοινώσω κάτι! ! Πριν λίγο ένιωσα κανονικά το μωρό μου. Κανονική κλωτσιά! ! Ας είναι γερό Παναγιά μου! !

  • Μου αρέσει 5

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βενκορ αν βγει αρνητικη η χοριακη καλο θα ειναι μετα να σαι δει ο γιατρος σου

Ρενακι θα προσπαθησω να το ξαναβαλω το πινακακι αλλα μονο εσυ ειπες ημερομηνια

Γενικα τρεχω λιγο αυτες τις μερες.τα λεμε κ βαιμπερ.

Παντως καλως μας ηρθατε τα καινουρια κοριτσια κ με το καλο να εχετε σπορακια.οπως λεει κ η σανγκρε απο δω ολες γκαστρωμενες φευγουν

Τονια!ολε!

Ημουν σιγουρη απο τις περιγραφες οτι ηταν το μικρακι σου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, vikib είπε:

Βενκορ αν βγει αρνητικη η χοριακη καλο θα ειναι μετα να σαι δει ο γιατρος σου

Ρενακι θα προσπαθησω να το ξαναβαλω το πινακακι αλλα μονο εσυ ειπες ημερομηνια

Γενικα τρεχω λιγο αυτες τις μερες.τα λεμε κ βαιμπερ.

Παντως καλως μας ηρθατε τα καινουρια κοριτσια κ με το καλο να εχετε σπορακια.οπως λεει κ η σανγκρε απο δω ολες γκαστρωμενες φευγουν

Τονια!ολε!

Ημουν σιγουρη απο τις περιγραφες οτι ηταν το μικρακι σου!

Είμαι πολύ χαρούμενη Βικακι μου. Είναι η πιο όμορφη αίσθηση! ! Καθόμουν στον καναπέ και νιώθω 3 πολύ απαλά τακ.  Λέω ίσως και να είναι το μωρό.  Και μετά από 5 λεπτά νιώθω κανονική κλωτσιά! ! Φώναζα μόνη μου από τη χαρά μου!! 

  • Μου αρέσει 4

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Τονι@ είπε:

Όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα πρέπει να το ξέρεις όμως.  Είναι πολύς ο καιρός πλέον.  Αν είσαι έγκυος πρέπει να πάρεις φυλλικο οξύ και να κάνεις υπέρηχο. Αν δεν είσαι πρέπει να δεις για ποιο λόγο ο κύκλος σου έχει γίνει τόσο μεγάλος. Μην το αναβάλεις άλλο. 

:-(:-( ναι το ξερω.. θα στενοχωρηθω αν δεν ειμαι.. ευτυχως ομως απο τις τελευταιες μου εξετασεις απο φυλλοκο ημουν suuuper!!! Γιατι ειχα ελλειψη κ επαιρνα για καποιους μηνες. Σε ευχαριστω tonia μου!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Venkor είπε:

:-(:-( ναι το ξερω.. θα στενοχωρηθω αν δεν ειμαι.. ευτυχως ομως απο τις τελευταιες μου εξετασεις απο φυλλοκο ημουν suuuper!!! Γιατι ειχα ελλειψη κ επαιρνα για καποιους μηνες. Σε ευχαριστω tonia μου!!

Ελπίζω πραγματικά να είναι το θαυματακι σου. Και μην ξεχάσεις να μας ενημερώσεις! !:)


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...