Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου! 

Αμποτακι μου όσο δεν έρχεται ελπίζουμε! ! Μακάρι! !

Πουλάκι μου πως πάει το παλικάρι σου? Κάνει τούμπες? Για στολή ψάξε καμιά ιδέα στο ίντερνετ που να έχει μα κάνει και με την κοιλιά σου. Θα έχει πλάκα.  Εμένα μου φαίνεται πολύ μακριά ακόμα το τριήμερο. 

 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ιοιο μου και νινι καλημερα.... με εχουν κουρασει παρα πολυ οι μεσι μου!!!!!

βρε τρελοκομειο αφηστε λιγο το βαιμπερ και μπειτεκι εδω να μας μιλησετε και μας!!!!!

21 hours ago, Τονι@ είπε:

Μαρτακι μου σου λέω σε καταλαβαίνω.  Ασχολούμαι με εφήβους καθημερινά.  Η συγκέντρωση που δεν έχουν δυστυχώς είναι το Α και το Ω.  Δώς  της 2 μέρες αέρα μόνο μέσα στο Πάσχα για να μην πει και να μην νιωθει ότι δεν πρόλαβε να ξεκουραστεί.  Είναι πολύ λίγος ο καιρός που έχει μείνει.  Θα πάνε 5ημερη με το σχολείο? 

αχ τοοονια μου με καταλαβαινεις λοιπον!!!!!!! επαγγελματικα ασχολεισαι????? πως???? εχτες προσπαθουσανα τηνπεισω ναμην χαλαει τοοοσες ωρες στις κορεατικες σειρες.... μεχρι που τις ειπαη κινητο το πρωι η ταινια για αυριο..... θελω να τις κοψει τωρα που πλησιαζει ο καιρος και ρχισε επαναληψεις!!!!! δεν βοηθαει και η ανοιξη.... και η ηλικια..... τουλαχιστον να βλεπει αφουκανει οοολες τις ασκησεις που τις βαζουν.... μετακαι μονο παρασ_σαβ-κυρ..... εαν την πεισω θα ειναι μεγαλη επιτυχια!!!!!! εσυ τι λες???

 

21 hours ago, nini84 είπε:

Μαρτάκο μου =και Τόνια συμφωνώ μαζί σας. Τυχαίνει να είμαι φιλόλογος και έχω μαθητές Γ' Λυκείου. Έτσι γνωρίζω εκ των έσω τι θα πει προετοιμασία για πανελλήνιες. Χρειάζεται από μέρους σου Μάρτη μου τεράστια υπομονή και στήριξη που απ΄ότι βλέπω τα έχεις. Επίσης είναι πολύ καλό που προαπαθείς να της βάζεις ένα μέτρο γιατί και αυτά είναι παιδιά και πολύ εύκολα αποδιοργανώνονται. Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!! Και φυσικά αν χρειαστείς οτιδήποτε εννοείται ότι είμαι εδώ να βοηθήσω όσο μπορώ από αυτήν τη θέση.

αχ νινακι μου την εκθεσου της...... την εχει σκασει...εχει μαλιασει να λεει ...να λεει....να λεει.....ε της λεει κατι θα σου μεινει στο τελος!!!!! τωρα γραφει δυο η τρεις θεματικες διαγωνισμα εξωμειωσης καθε κυριακη!!!!!! της ξεφευγουν να αναλυσει κπ δεδομενα απο το θεμα...... αρκετα επιφοβο ναμην πλατυασει η ναμην πιασει παρεμφερει λεπτομερεια και αναλυσει αυτη!!!! κανει αναλυτικο σχεδιαγραμμα και της τα λεει προφορικα!!!!! με την περιληψη καλυτερευει.....στα λεξιλογικα τα παει καλυτερα!!!!!! ειμαι ποοοολυ πιεσμενη!!!!!

21 hours ago, Venkor είπε:

Καλημερα σας μερα κ απο εμενα! Ειμαι νεο μελος στο forum  κ δεν ειμαι σιγουρη αν εχω στειλει σε σωστο topic το μηνυμα μου,αλλα αμα πασα στιγμη με εχετε βοηθησει αρκετα με τις συζητησεις σας!! Θα ηθελα την συμβουλη-αποψη σας στο ζητημα που με απασχολει. Εχω πολυκυστικες.. οποτε οπως καταλαβαινετε.. αστατος κυκλος.. μονο που αυτη τη φορα η καθυστερηση ειναι αρκετα μεγαλη. Ο μεγαλυτερος κυκλος μου ,αν θυμαμαι καλα εχει τυχει να ειναι 48 μερες το πολυ. Τωρα εχω να δω περιοδο απο 28/12/16.. δηλαδη ο κυκλος μου εχει φτασει τις 54 μερες. Εκανα χθες στις 20/2/17  δυο τεστ εγκυμοσυνης κ βγηκαν αρνητικα. Ολοι μου λενε πως εχουν διαισθηση οτι ειμαι εγκυος ακομα κ ατομα που δεν γνωριζουν για την καθυστερηση μου..αλλα μετα τα τεστ εχασα καθε ελπιδα.. σκεφτηκα να περιμενω μεχρι 28/2 να παω να κανω μια χοριακη. Το θεμα ειναι θα δειξει;; ηρθα σε επαφη τις "γονιμες μερες" τον προηγουμενο μηνα κ πριν την αναμενομενη περιοδο μου. Καμια δικη σας εμπειρια;;; :?

καλως την!!!!!! γνωμη μου ειναι να περασουν λιγες μερες ακομα και να κανεις χοριακη!!!!!!!

19 hours ago, xaroumenh mama είπε:

Καλό μεσημέρι κορίτσια μου τι μου κάνετε για αρχή να καλοσορισω και εγώ το Ελενάκι και την venkor ..Άμποτ δε πειράζει για το αρνητικό τεστ η θα έρθει η κυρία και πάνε για τον επόμενο κύκλο η δε θα έρθει και θα κάνουμε πάρτι μήπως έγινε ποιο αργά ή ωοριξια και γι'αυτό ειχες το λίγο κόκκινο εχθές;; Θα το μάθουμε σύντομα πιστεύω.. εμείς κορίτσια λέμε να πάμε στα ασκυφου σε ένα χωριό που είναι κοντά στα Σφακιά δε ξέρω αν το ξερετε ένα βράδυ θα κάτσουμε αλα πιστευω είναι αρκετό για να ξεσκασουμε και εμείς λίγο..

 

ποτε θα φυγετε???? απο παρασκευη μεσημερι?????

18 hours ago, Lolitoula είπε:

Κορίτσια καλημέρα..Είμαι καινουρια στο forum...και συγχωρέστε με αν ρωτάω τα αυτονόητα...
Είχα δυστυχώς μια αποβολή τον Σεπτέβρη στην 8η εβδομαδα...Βασικά ειχε σχηματιστεί μονο ο σάκκος και καθόλου εμβρυο...
Απογοητεύτηκα και δεν προσπαθούσα...
Μετά από αυτά μεσολάβησαν περίοδοι κανονικά οπως μου πε ο γιατρός μου με τελευταία 1η μερα περιοδου 31.01.2017.
Ο κύκλος μου υπό κανονικες συνθηκες ειναι 30 με 32 μερες.
Μετά από επαφή στις 19.02 έχω ένα ελαφρύ καψιμο στο κάτω μερος της κοιλιάς σαν πολύ ελαφρύ συμπτωμα περιοδου.
Είναι δυνατόν να αισθάνομαι συλληψη από τόσο νωρίς??Ή μήπως είναι ωορρηξια??Λίγο αργά με το κύκλο μου δεν ειναι για ωορρηξία??

λολιτα καλωςηρθες!!!!! σου ευχομαι γρηγορα εγκυουλα!!!!

17 hours ago, jane.austen είπε:

καλησπερα κοριτσια μου!!!

χτες πηγαμε γιατρο ,ειδε τις εξετασεις και μου ειπε ειναι σουπερ...μονο προσοχη στα φαγητα λογω τοξοπλασματος..!

κατα τ' αλλα τι να σας πω,ειδαμε το μωρακι μας,δεν φανταζεστε ποσο ειχε μεγαλωσει!!!! φαινονταν χερακια και ποδαρακια...ξερωριζε το κεφαλακι! το μικρουλι μας παιρνει μορφη!!!

κατα τάλλα σερνομαι απ'την κουραση...

τι κανετε εσεις???σας στελνω την αγαπη μου και τα φιλια μου!

καλωσς ηρθαν και τα νεα κοριτσια στο φορουμ,ελπιζω συντομα με φουσκωμενες κοιλιτσες....!

αχ!!!!!τζειν μου......απολαυσε την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου!!!!! ειναι μοναδικη!!!!!

15 hours ago, xaroumenh mama είπε:

Jane χερομαι που όλα καλά θα μεγαλώσει κιαλο και δε θα πιστεύεις σε αυτό που θα βλέπεις... Τόνια ξεκίνησε το σπορακι να σου δείχνει την παρουσία του πιο έντονα η ακομα;; Σαμμερ βαράω βαράω αλλά για προσωπική ευχαριστεί τον Μάρτη πιστεύω να βαράω και για μπεμπέ πρώτα ο Θεός...!!!!

οοολες αυτον τον μαρτη περιμενουμε!!!!!!!

14 hours ago, Abbot είπε:

Καλησπερα κ απο μενα!! Καλως ηρθαν τα νεα μελη της παρεας μας!!! Συντομα ολες να αποκτησουμε αυτο που τοσο πολυ επιθυμουμε!!! Εγω μετραω καθυστερηση απο σημερα, αντε να δουμε! Απο αιμα τιποτα, μονο λιγο αυξημενα υγρα διαφανα αλλα μπορει να επαθα καμια κολπιτιδα γιατι εχω κ λιγο τσουξιμο στην περιοχη κ μια μικρη ενοχληση. Επισης αραια πονακια περιοδου. Κ στηθος ελαφρα πρησμενο χωρις πονο. Αυτα!tYHNp2.png

χχχχμμμμμμ!!!!!! πολυ καλα σημαδια καλο μου!!!! να προσεχεις ωσπου να κανεις χοριακουλα!!!!!!

13 hours ago, sangreluna είπε:

καλε ποσακαινουρια κοριτσια; καλως τα λοιπον απο εδω φευγετε φουσκωμενες. Εδω γρια σαγκρε εχω τρια μαγκακια που συνεληφθησαν ξαι γεννηθηκαν φυσιολογικα εχουν ηλικιες τριαμιση εικοσιενα μηνων και πενηντα ημερων περιπου. Αυτα.

λοιπον για τις παλιες και το σαμμερακι σημερα παω σο παιδικο και μου λεει το μ1μαμα σημερα θα μαγειρεψω εγω τον βλεπω με την ποδια του την κουταλα και ενα πιατο με μια πλαστικη αγκιναρα μεσα.

Μαλιστα του λεω τι καλο θα φαμε;

Αγγιναρες μου λεει με μαρμελαδα

μαρμελαδα; τι μαρμελαδα καλο μου;

Αγγιναρες με μαρμελαδα απο σκυλο!!! Ετοιμο ειναι

Μαλιστα κι αυτο διπλα;

ειναι με μαρμελαδα απο αγελαδα κοτοπουλο εχει και γαλα...

αχ μωρε ο γλυκς σου γιοκαρινος!!!!!!! σααααγκρε...... θα την πνιξω...... την μαμα μου...... αντι για βοηθεια..... με εχει αναστατωσει..... εχω βουρλιστει....... αλλα την λυπαμαι ...... προσπαθει πολυ ναμε βοηθησει αλλα δεν κοβει.... και της φωναζω!!!!!!! δεν με ακουει τι θελω!!!!!! το τηλεφωνοειναι συνεχιακατεβασμενο μια οι καθηγητες των ιδιαιτερων μαθηματων.... μια ο υπνος των μωρων..... μια οτι γινεται παντα πανζουρλισμος σπιτι οταν ειναι και η κορη και η μαμα και τα μωρα ξυπνια..... ασε.... τι λες..... πως με κοβεις εσυ που με ξερεις λιγο παραπανω..... θα την γλιτωσω??????

10 hours ago, Σαμμερ είπε:

Γεια σου ρε σαγκρε με τα αγορια σου...απο τωρα σε ταιζουν....εμενα σημερα μου ειπε οτι κρεβατι εναι για να πηδαμε....συμφωνω αλλα ποτε????ηθελα να του πω....τονακι αλλη μια βδομαδα εμεινε...αμποτ ας μην ερθει ρε....καληνυχτα σε ολες.σιτυ χαρουμενομανουλα..

βαρατε βαρατε

ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!!!

2 hours ago, Abbot είπε:

Καλημερα κοριτσαρες μου!!! Εγω απο αιμα τιποτα..  πονοι περιοδου ναι, στηθος περισσοτερο πρησμενο... η που θα μου ερθει η που ΔΕΝ θα μου ερθει!!!! Μακαρι Θεουλη μου !!!! Οσο για τεστ φοβαμαι να ξανακανω μην απογοητευθω παλι... θα περιμενω!!tYHNp2.png

περιμενουμε μαζι σου κι εμεις!!!!!

  • Μου αρέσει 3

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

ιοιο μου και νινι καλημερα.... με εχουν κουρασει παρα πολυ οι μεσι μου!!!!!

βρε τρελοκομειο αφηστε λιγο το βαιμπερ και μπειτεκι εδω να μας μιλησετε και μας!!!!!

αχ τοοονια μου με καταλαβαινεις λοιπον!!!!!!! επαγγελματικα ασχολεισαι????? πως???? εχτες προσπαθουσανα τηνπεισω ναμην χαλαει τοοοσες ωρες στις κορεατικες σειρες.... μεχρι που τις ειπαη κινητο το πρωι η ταινια για αυριο..... θελω να τις κοψει τωρα που πλησιαζει ο καιρος και ρχισε επαναληψεις!!!!! δεν βοηθαει και η ανοιξη.... και η ηλικια..... τουλαχιστον να βλεπει αφουκανει οοολες τις ασκησεις που τις βαζουν.... μετακαι μονο παρασ_σαβ-κυρ..... εαν την πεισω θα ειναι μεγαλη επιτυχια!!!!!! εσυ τι λες???

 

αχ νινακι μου την εκθεσου της...... την εχει σκασει...εχει μαλιασει να λεει ...να λεει....να λεει.....ε της λεει κατι θα σου μεινει στο τελος!!!!! τωρα γραφει δυο η τρεις θεματικες διαγωνισμα εξωμειωσης καθε κυριακη!!!!!! της ξεφευγουν να αναλυσει κπ δεδομενα απο το θεμα...... αρκετα επιφοβο ναμην πλατυασει η ναμην πιασει παρεμφερει λεπτομερεια και αναλυσει αυτη!!!! κανει αναλυτικο σχεδιαγραμμα και της τα λεει προφορικα!!!!! με την περιληψη καλυτερευει.....στα λεξιλογικα τα παει καλυτερα!!!!!! ειμαι ποοοολυ πιεσμενη!!!!!

καλως την!!!!!! γνωμη μου ειναι να περασουν λιγες μερες ακομα και να κανεις χοριακη!!!!!!!

ποτε θα φυγετε???? απο παρασκευη μεσημερι?????

λολιτα καλωςηρθες!!!!! σου ευχομαι γρηγορα εγκυουλα!!!!

αχ!!!!!τζειν μου......απολαυσε την καθε στιγμη της εγκυμοσυνης σου!!!!! ειναι μοναδικη!!!!!

οοολες αυτον τον μαρτη περιμενουμε!!!!!!!

χχχχμμμμμμ!!!!!! πολυ καλα σημαδια καλο μου!!!! να προσεχεις ωσπου να κανεις χοριακουλα!!!!!!

αχ μωρε ο γλυκς σου γιοκαρινος!!!!!!! σααααγκρε...... θα την πνιξω...... την μαμα μου...... αντι για βοηθεια..... με εχει αναστατωσει..... εχω βουρλιστει....... αλλα την λυπαμαι ...... προσπαθει πολυ ναμε βοηθησει αλλα δεν κοβει.... και της φωναζω!!!!!!! δεν με ακουει τι θελω!!!!!! το τηλεφωνοειναι συνεχιακατεβασμενο μια οι καθηγητες των ιδιαιτερων μαθηματων.... μια ο υπνος των μωρων..... μια οτι γινεται παντα πανζουρλισμος σπιτι οταν ειναι και η κορη και η μαμα και τα μωρα ξυπνια..... ασε.... τι λες..... πως με κοβεις εσυ που με ξερεις λιγο παραπανω..... θα την γλιτωσω??????

ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!!!

περιμενουμε μαζι σου κι εμεις!!!!!

Καλημέρα Μάρτη μου. Καλά κάνεις και της έχεις βάλει αυτούς τους περιορισμούς γιατί διαφορετικά δεν από καθόταν πότε να κάνει αυτές τις εργασίες. Βέβαια και πάλι ίσως τις κάνει πιο επιπόλαια από όσο θα έπρεπε για να τελειώνει αλλά αυτό είναι κάτι για το οποίο δεν μπορείς να κάνεις κάτι.  Επίσης νομίζω ότι οι εργασίες που έχει θα είναι λογικά αρκετές ωστε να μην έχει χρόνο όλο το ΠΣΚ.  Πιθανόν να έχει χρόνο μια από αυτές τις μέρες.  Οπότε έχε το νου σου ότι τα έχει κάνει όντως όλα.  

Έχεις ζοριστεί πολύ αλλά δεν θα βοηθήσει κανέναν το να πελαγώσεις και να σε πάρει από κάτω.  Πρέπει να μείνεις ισχυρή στη θέση σου τώρα που οι ισορροπίες είναι τόσο ρευστες. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρτάκο μου έχεις απόλυτο δίκιο να αισθάνεσαι κι εσύ πιεσμένη!!!Αλλά δυστυχώς αυτή η περίοδος είναι πολύ φορτική για όλους!!! Η έκθεση δυστυχώς είναι ένα πολύ παρεξηγημένο μάθημα και ο λόγος είναι ότι δεν διδάσκεται στο σχολείο όπως πρέπει. Υπάρχουν μεγάλα χάσματα στη διδασκαλία από το δημοτικό στο γυμνάσιο και ως το λύκειο. Άσε γιατί είναι ένα θέμα που με καίει πάρα πολύ και αν αρχίσω να το αναλύω δεν θα σταματήσω ποτέ. Στεναχωριέμαι για την κατάσταση στην εκπαίδευσή μας...

Υπομονή Μαρτάκο μου!!!!

  • Μου αρέσει 3

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!πως  ειστε σημερα?

Τονακι μου γλυκο ξεκουραστηκες?

Αμποτ μου αχ κανε ενα αυριο σε παρακαλω!αχ η Παναγια να δωσει κοριτσι μου να ειναι το θαυματακι σου!

Νινακι μου καλημερα!

Πουλακι και εγω με τις αποκριες δεν.....φιλι στην κοιλιτσα!

Μαρτακο ειδα το πρωι ξεκινησαν οι δηλωσεις των μαθητων για τις παντελληνιες!αντε μπαινετε τελικη ευθεια κοριτσι μου!οι Μεσι μας?καλα?ανυπομονουμε αυριο να δεις το Ρενιω και να σας "δουμε" εμεις εμμεσως!

Iοιο μου καλημερα φιλακι στην μικρη!

Σιτακι θα μας πεθανουν στο τελος!

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!με σπορακια ,κοιλιτσες και ζουζουνακια!

 

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!πως  ειστε σημερα?

Τονακι μου γλυκο ξεκουραστηκες?

Αμποτ μου αχ κανε ενα αυριο σε παρακαλω!αχ η Παναγια να δωσει κοριτσι μου να ειναι το θαυματακι σου!

Νινακι μου καλημερα!

Πουλακι και εγω με τις αποκριες δεν.....φιλι στην κοιλιτσα!

Μαρτακο ειδα το πρωι ξεκινησαν οι δηλωσεις των μαθητων για τις παντελληνιες!αντε μπαινετε τελικη ευθεια κοριτσι μου!οι Μεσι μας?καλα?ανυπομονουμε αυριο να δεις το Ρενιω και να σας "δουμε" εμεις εμμεσως!

Iοιο μου καλημερα φιλακι στην μικρη!

Σιτακι θα μας πεθανουν στο τελος!

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!με σπορακια ,κοιλιτσες και ζουζουνακια!

 

Καλώς τη Μουτζουριτσα μας! Ξεκουραστηκα και ναι και όχι. ..Έχω αρχίσει και κάνω περίεργο ύπνο.  Μια χαρά όμως θα το ξεπεράσω.  Έχω κουραστεί με τη δουλειά ψυχολογικά κυρίως και αυτό με πιέζει και με αγχώνει.  Προσπαθώ να σκέφτομαι το μωρό για να έχω καλή διάθεση.  Δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες όμως. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 minutes ago, sangreluna είπε:

τιποτα περισεψε απο χτες χιχιχι

ειναι προνοητικος ο σεφ σου Σανγκρε!!!διπλες μεριδες!σωστος!!!!

15 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλώς τη Μουτζουριτσα μας! Ξεκουραστηκα και ναι και όχι. ..Έχω αρχίσει και κάνω περίεργο ύπνο.  Μια χαρά όμως θα το ξεπεράσω.  Έχω κουραστεί με τη δουλειά ψυχολογικά κυρίως και αυτό με πιέζει και με αγχώνει.  Προσπαθώ να σκέφτομαι το μωρό για να έχω καλή διάθεση.  Δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες όμως. 

ματακια μου ναι!εχεις το μπεμπακι σου !αυτο βοηθα να υπαρχει μια σχετικη ισορροπια για το δικο του καλο!αχ δεν ειναι ολες ιδιες!με τη δουλεια κ εγω τα ιδια!νιωθω πως θα σκασω απο το αγχος!περιμενω πως κ πως σαββατο πρωι να παμε στην κουμπαρα μου...λιγο να ηρεμησω...


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!πως  ειστε σημερα?

Τονακι μου γλυκο ξεκουραστηκες?

Αμποτ μου αχ κανε ενα αυριο σε παρακαλω!αχ η Παναγια να δωσει κοριτσι μου να ειναι το θαυματακι σου!

Νινακι μου καλημερα!

Πουλακι και εγω με τις αποκριες δεν.....φιλι στην κοιλιτσα!

Μαρτακο ειδα το πρωι ξεκινησαν οι δηλωσεις των μαθητων για τις παντελληνιες!αντε μπαινετε τελικη ευθεια κοριτσι μου!οι Μεσι μας?καλα?ανυπομονουμε αυριο να δεις το Ρενιω και να σας "δουμε" εμεις εμμεσως!

Iοιο μου καλημερα φιλακι στην μικρη!

Σιτακι θα μας πεθανουν στο τελος!

καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!με σπορακια ,κοιλιτσες και ζουζουνακια!

 

Εγω απο περιοδο τπτ ακομα.πονακια χαμηλα μεσα στη μερα κ στη μεση μου λιγες αναγουλες που κ που κ καουρες. Μου μυριζε χθες το σπανακορυζο σαν δεν ξερω κ εγω τι.. πωπω κοριτσια... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ειναι προνοητικος ο σεφ σου Σανγκρε!!!διπλες μεριδες!σωστος!!!!

ματακια μου ναι!εχεις το μπεμπακι σου !αυτο βοηθα να υπαρχει μια σχετικη ισορροπια για το δικο του καλο!αχ δεν ειναι ολες ιδιες!με τη δουλεια κ εγω τα ιδια!νιωθω πως θα σκασω απο το αγχος!περιμενω πως κ πως σαββατο πρωι να παμε στην κουμπαρα μου...λιγο να ηρεμησω...

Σε νιώθω. ..κάνατε καμιά κουβέντα για το σπίτι? 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Venkor είπε:

Εγω απο περιοδο τπτ ακομα.πονακια χαμηλα μεσα στη μερα κ στη μεση μου λιγες αναγουλες που κ που κ καουρες. Μου μυριζε χθες το σπανακορυζο σαν δεν ξερω κ εγω τι.. πωπω κοριτσια... 

Βενκορ μου θυμησε μου ποτε περιμενεις?

27 minutes ago, Τονι@ είπε:

Σε νιώθω. ..κάνατε καμιά κουβέντα για το σπίτι? 

δεν μας ξαναενοχλησαν μετα την αρνηση μας....πιστευω να εβαλαν μυαλο!χαχαχα!μονο σημερα μην με παρει ετσι που ειμαι...γτ αυτος θα τα ακουσει μαζεμενα!αχαχα!

  • Μου αρέσει 2

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Βενκορ μου θυμησε μου ποτε περιμενεις?

δεν μας ξαναενοχλησαν μετα την αρνηση μας....πιστευω να εβαλαν μυαλο!χαχαχα!μονο σημερα μην με παρει ετσι που ειμαι...γτ αυτος θα τα ακουσει μαζεμενα!αχαχα!

Ίσως του κάνει και καλό. Χαχαχαχχα

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...